20 Eylül’de piyasaya sürülebilir

Duyurusuna kısa bir süre kalan yeni iPhone modelinin çıkış tarihiyle ilgili dedikodular ortaya çıkmaya başladı.

20 Eylül’de piyasaya sürülebilir

Her yıl aşağı yukarı benzer zamanlarda yeni iPhone’u duyuran ve kısa bir süre sonra da piyasaya süren Apple’ın bu seneki yol haritası da yavaş yavaş belli olmaya başladı. Eylül ayının başlarında yapacağı etkinlikte tanıtılacak olan iPhone 5S’in piyasaya çıkışını çok fazla beklememize gerek kalmayacak gibi görünüyor.

Nikkei adlı japon merkezli sitenin belirttiklerine göre iPhone 5C ve 5S aynı anda piyasayadaki yerini alacak. Yalnızca Japonya ve Yunanistan için bilgilerin verildiği kaynakta 20 Eylül’de iPhone modellerinin raflardaki yerini alacağı söyleniyor. Ancak bu ülkelere 20 Eylül’de gelirse Avrupa ve Amerika’ya da bu tarihte geleceği düşünülüyor. Şu an dedikodu aşamasında olan bu bilgilerin netleşmesi için Apple etkinliğini beklememiz gerekecek.

Bu Görüntüler iPhone ve iPod’la Çekildi

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
iphone a darbeyi samsung vurdu adamlar çıldırdı resmen nokiada bitti harbiden BAMBAŞKA Birşey söylüyorum arkadaşlar BAYANKUPON diye bir site buldum kadınlar tam 2 haftada altıyüzkırkyedi milyar tutturmuş. Bedava tahmin veriyorlar ve mükemmel para yarışmaları var hemen BAYANKUPON diye aratıp ilk siteye girin sizde kazanmaya başlayın. Mükemmel ya
Diğer Haberler