HABER

2006'nın en romantik olayı Tom Cruise'un düğünü

2006'nın en romantik olayı Tom Cruise'un düğünü

2006 yılının en romantik olayları için tıklayın

Hollywood yıldızı Tom Cruise ile Katie Holmes'un evliliği, 2006 yılının en romantik olayı seçildi.

Ünlü magazin dergisi People, 2006 yılının en romantik olaylarını derledi. "Suri" adlı bir bebek sahibi olan Tom Cruise (44) ile Katie Holmes'un (28) 18 Kasımda İtalya'daki Bracciano Şatosundaki düğünü, yılın en romantik olayı seçildi. 2006'nın ikinci romantik çifti ise sinema dünyasının ünlü yıldızları Angelina Jolie ile Brad Pitt oldu. Bu yıl içinde "Shiloh Nouvel" adlı bir kız çocuk sahibi olan ve evlenmek istemediklerini her fırsatta dile getiren çift, romantizmde ise sınır tanımıyor.

Brad Pitt'in 43. yaşgünü nedeniyle ona bir sürpriz hazırlamaya karar veren Jolie, mimarlığa büyük ilgisi olan Pitt'e mimarisine hayran olduğu Frank Lloyd Wright'ın
şaheser evini ve çevresindeki şelaleyi gezdiren Jolie, onu çok mutlu etti. "Umutsuz Evkadınları" dizisinin ünlü yıldızı Eva Longaria ise kısa süre önce nişanlandığı NBA basketbol yıldızı Tony Parker'a onun forma numarası olan "9" sayısını kolye olarak boynuna takıp büyük bir jest yaptı.

Müzik dünyasının ünlü çifti Jennifer Lopez (37) ile Marc Anthony (38) ise yaptıkları romantik düetle dikkatleri üzerlerine çekti. Christina Aguilera ile eşi Bratman'nın ilk evlilik yıldönümü de yılın romantik anları arasında yerini aldı. Dublin'deki kutlamada Bratman, otel odalarını pembe ve kırmızı balonlar ve güllerle süsledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön