HABER

2006'ya damgasını vuran 25 yıldız

2006'ya damgasını vuran 25 yıldız

2006'ya damgasını vuranlar için tıklayın

Ankara - "Karayip Korsanları" filminin usta oyuncusu Johnny Depp, sinema seyircisinin gözünde 2006 yılına damgasını vuran yıldız seçildi.

Ünlü sinema portalı "imdb", sinema eleştirmenlerinin yorumları ve filmlerinin gişe hasılatlarına bakmaksızın sadece seyircinin site üzerinde yaptığı haftalık değerlendirmelerle 2006'ya damgasını vuran 25 yıldızı seçti.

Geçen yıl da listede birinci sırada yer alan Johnny Depp'in yine ipi göğüslediği sıralamada, Angelina Jolie ikinci, Jessica Alba üçüncü oldu. Yıla damgasını vuran 25 yıldız şöyle sıralandı:

1- Johnny Depp (Geçen yılki sıralaması 1): Yıla damgasını vuran yıldız seçilen Johnny Depp, üç yıldır koltuğunu kimseye bırakmıyor.

2- Angelina Jolie (Geçen yılki sıralaması 2): Listede geçen yılki koltuğunu terk etmeyen bir başka ünlü de Angelina Jolie oldu.

3- Jessica Alba (Geçen yılki sıralaması 6): Bu yıl herhangi bir filmde rol almayan, ancak geçen seneki performansıyla MTV Film Ödülleri'nden galip ayrılan Alba, yine de izleyiciden tam not aldı.

4-Brad Pitt (Geçen yılki sıralaması 3): Ünlü aktör Brad Pitt, 2006 yılında hem baba oldu, hem geniş bir aileye kavuştu, hem de kariyerinde başarıyla ilerledi.

5- Scarlett Johansson (Geçen yılki sıralaması 13): Sinema dünyasının yeni yükselen yıldızı, Woody Allen filmi "Scoop" ve "Prestige" isimli gerilim filminde rol aldı. Güzel yıldız Johansson, ayrıca Esquire dergisince "Yaşayan En Çekici Kadın" seçildi.

6- Keira Knightley (Geçen yılki sıralaması 8): Bir başka güzel yıldız Keira Knightley de "Karayip Korsanları"nın başarısını rol arkadaşlarıyla paylaştı.

7-Lindsay Lohan (Geçen yılki sıralaması 4): Her ne kadar üç basamak gerilese de 2006, Lindsay'in de yılı oldu.8- Tom Cruise (Geçen yılki sıralaması 7): Bu yıl, Tom Cruise için kelimenin tam anlamıyla "çalkantılı" geçti. "Görevimiz Tehlike" serisini çektiği Paramount şirketi tarafından sözleşmesi feshedilen Cruise, sonunda United Artists ile anlaştı.

9- Paris Hilton (Geçen yılki sıralaması 5): Skandalların yıldızı, Hilton otellerinin güzel varisi Hilton, televizyon çalışmalarıyla gündeme geldi.

10- Natalie Portman (Geçen yılki sıralaması 9): "Yıldız Savaşları" serisinin ünlü yıldızı, "V For Vendetta" adlı filmde başını tıraşlayarak kamera karşısına geçti.

Listedeki diğer isimler ise şu şekilde sıralandı:
11. Jennifer Aniston (Geçen yılki sıralaması 12)
12- Rachel McAdams (Geçen yılki sıralaması 17)
13- Christian Bale (Geçen yılki sıralaması 14)
14- Kate Beckinsale (Geçen yıl listede yoktu)
15- Hilary Duff (Geçen yılki sıralaması 10)
16- Emma Watson (Geçen yılki sıralaması 15)
17- Jake Gyllenhaal (Geçen yıl listede yoktu)
18- Orlando Bloom (Geçen yılki sıralaması 11)
19- Zac Efron (Geçen yıl listede yoktu)
20- Tom Hanks (Geçen yılki sıralaması 24)
21- Heath Ledger (Geçen yıl listede yoktu)
22- Daniel Radcliffe (Geçen yılki sıralaması 18)
23- Bruce Willis (Geçen yıl listede yoktu)
24- Reese Witherspoon (Geçen yıl listede yoktu)
25- Kirsten Dunst (Geçen yılki sıralaması 23).

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler