2013'ün en çok satan oyunları

İşte en popüler oyunlar

2013'ün en çok satan oyunları

10. Far Cry 3

Far Cry serisi, oyun severler arasında her zaman çok popüler oldu. Serinin son oyunu da bu yılın en çok satanları arasında yer alıyor.


9. God of War: Ascension

God of War, Sony’nin PlayStation 3 oyun konsolu ile birlikte satışa çıkmasından bu yana oyun severler arasında oldukça popüler bir oyun. Serinin son oyunu henüz ilk oyunları geride bırakamadı.


8. Gears of War: Judgement

Mart ayında piyasa çıkan oyun, satış rakamlarında beklentileri henüz yakalamadı ama bu yılın öne çıkan oyunları arasında yer alıyor.


7. Just Dance 4

Ubisoft’un popüler dans serisi bu yılın en çok satan oyunlarının başında yer alıyor


6. Dead Space 3

Serinin üçüncü ve son oyunu, eleştirmenlerden güçlü yorumlar alıyor.


5. Tomb Raider

Tomb Raider, son oyunundan önce oyunseverler arasındaki popülerliğini neredeyse kaybetmek üzereydi ancak serinin son oyunu oldukça güçlü yorumlar alıyor.


4. Injustice: Gods Among Us

Mortal Kombat tarzı bir oyun olan Warner Bros’un öne çıkardığı ürünlerden biri.


3. NBA K13

NBA severler arasında oldukça sağdık bir takipçi kitlesine sahip olan oyun, bu yılın en çok satan ilk üç oyunundan biri.


2. Bioshock Infinite

2007’de çıkan oyunun serisi bu yılın en çok beklenen oyunlarından biriydi. Bu yüzden en çok satan ikinci oyun olması eleştirmenlerce şaşırtıcı bulunmuyor.


1. Call of Duty: Black Ops II

2012’de yıl ortalasında en çok satan oyunlar listesinde ikinci sıraya düşen oyun bu yıl toparlandı ve yeniden birinci sırada yer aldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler