2017 Haziran aylık burç yorumları

Mynet Astroloji Danışmanı İremSU, sizin için yorumladı...

2017 Haziran aylık burç yorumları

KOÇ

1-11 HAZİRAN ARASI
04 Haziran saat 19:16-20 Temmuz saat 15:19 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Mars, finansal ortaklıklar evinizin yöneticisi olduğu için, sizin ailenizle ilgili  veya eşinize ait miras, mal, mülk ile alakalı konularda etkilidir. Bu ani bir kayıp, bir davanın sonuçlanması veya bu yönde girişimlerde bulunulması açısından da önem taşır. Bir yanıyla hemen çözüme kavuşturmak amacı diğer yanıyla hassasiyetin de göstergesidir. Aile içinde birlik ve beraberlik varsa sorun yaşanmaz. Ancak problemler varsa, sıkıntılar yaratabilir. Bu geçiş kimi Koçlar için de, aile içindeki bazı tartışmaların veya sizi hassaslaştıran, bizzat alakadar olmanızı gerektirecek bir durumun da göstergesidir. Taşınmak, ev satın almak, evin içinde eskimiş sorun çıkartan yerleri tamir etmek dönemin etkileri arasında yer alır.
6 Haziran saat 10:26-5 Temmuz saat 03:11 tarihleri arasında Venüs-Boğa burcunda ilerleyecek. Gayet dikkatli, tedbirli bir şekilde parasal yöndeki ilişkilerimizi ölçüp tartacağız. Sağlam olanla olmayan arasındaki ayrımı rahatlıkla yapabileceğiz. Konfor duygumuz, seçkinlik arzumuz, kaliteli olana bizi yöneltecek. Abur cubur, ıvır zıvır şeylere yönelmeyeceğiz. Huzur ve emniyet duygusu tabii ki kıymetlenecek. Uyum ve denge maddi ve manevi konularda önem verdiğimiz olgular haline gelecek. Bundan taviz vermeyeceğiz. Venüs-Boğa burcunda genel olarak zaten yaş tahtaya pek ayak bastırmaz. Koçlar ne kadar ateşli ve girişimci kişiler olsalar da gezegenlerin transit Boğa geçişlerinde kendilerini garanti altına almaya dönük hareket etmeyi tecrübe ederler. Bu gayet yararlıdır.
7 Haziran saat 01:15-21 Haziran saat 12:57 tarihleri arasında İkizler burcunda ilerleyecek Merkür, fikirlerinizi açık bir dille ifade edebilmede, işlerinizi zekice planlamada, yolculuk, iletişim, insanlarla kurulacak bağlantılarda size akılcı bir gözlem gücü sunuyor.  İş görüşmeleri, toplantılar, internet üzerinden yapılacak işleri en kısa yoldan halletmeniz mümkündür.
Sevgili Koçlar 9 Haziran saat 16:10 Yay burcunda oluşacak Dolunay, uzaklara gitmek, bilgilenmek, görmek, keşfetmek, yerinde görmek, farklı bir şeyler yapmak arzumuzu yükseltiyor. Yenilenmeye, canlanmaya, hayatın bütününe bakmaya ihtiyacımız var. Eğitim-ilişki veya farklı nedenlerle yolculuk yapmak, yerleşmek yoluyla olsa da, denemeye hazırız. Arzular şelale diye bir söz var ya, aynı o cümleye uygun bir ruh halindeyiz. Dolunayın yöneticisi Jüpiter-Terazi burcunda ilerlediği için, bütün bu arzularımızı teşvik edici ve bizi yüreklendirici enerjisiyle kucaklıyor. Peki, görünümler ne diyor? Gerçekten bu arzularımız gerçekleşir mi? birlikte bakalım. Öncelikle ilişki konularında enerjimiz gayet yüksek. Bu bir evlilik, nişanlanma, başka bir şehirde veya ülkede bulunan bir kişiyle tanışmanın işaretçisidir. Belki de epey zamandır düşündüğünüz bir plandır bu. Maddi açıdan da etkili olan bu Dolunay, kazanç sağlayıcı işlerin göstergesi olup, bir yere taşınmak veya şu anda oturduğunuz evle ilgili konuları sağlam hale getirmek için uygun gözüküyor. Yüksek eğitim yapmak, tayin olmak, atanmak, iletişime dayalı meslek sahibi olmak bu Dolunayda etkili gözüküyor. Dikkat edilecek tek nokta, iyice düşünüp taşınmak, hangi mesele olursa olsun bilgi toplamak, araştırmak ve gerçekten emin olmaktır. Siz hangi yolda ilerleyeceğinizi bilirseniz o yolun sorumluluklarını da üzerinize alarak ilerlersiniz.

12-18 HAZİRAN ARASI
Sevgili Koçlar bu haftanın enerjileri, fikirlerimizi insanlara ifade etme arzumuzu işaret ediyor. Ancak başkaları bu düşüncelerinize karşı çıkabilir. Bunu bir saldırı veya bize yapılmış bir karşı hareket olarak görmeyiniz. İş hayatında gelişimi, aşkta iletişimi merkez almamız, her ne olursa olsun gelişimden yana düşünmemiz faydalıdır. Kimseye kendinizi ispat etmek zorunda değilsiniz. Yolculuklar yaparak, etrafınızla bağlantı kurarak, düşüncelerinizi yazıya söze dökerek yolunuzu çizebilirsiniz. Haftanın enerjileri hayata ayak uydurmanın önemini işaret ediyor. Neye inanıyorsan onun peşinden koş, neyi anlatmak istiyorsan onu anlat diyerek bizi harekete geçirmektedir. Kısa vadeli düşünülmemesi gerektiğini gösteren bu görünüm, uzun sürse bile kişinin sabırla her türlü engeli aşabileceğini söylemektedir. Özgürlük arzusu iliklerimize kadar işlemiş durumda ve yenilikler bizi heyecanlandırıyor. Kimse için isteklerimizden vazgeçmeyiz. Kendimiz için gerekli olanı elde etmekten yanayız. Sorunları veya zorluk çıkaranları çözmek, toparlamak, uyum sağlamak zorunda hissetmiyoruz kendimizi.

19-25 HAZİRAN ARASI
Sevgili Koçlar, 21 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında Güneş-Yengeç burcunda ilerleyecek. Aşk hayatımız, ailevi yaşantımız, yuvamızı  ilgilendiren konularda güven ön planda olacak.  Bir yuvamız olsun, çocuklarımızla mutlu bir hayat sürelim, huzur bulalım isteyeceğiz. Girişimde bulunurken, yeni biriyle tanıştığımızda temkinli düşüneceğiz. Maddi-manevi güvence kıymetli hale gelir. Ailevi sorunlar,  maddi zorluklar sizi duygusal açıdan etkileyebilir. Dışa karşı ailenizi ve kendinizi savunursunuz. Yuvanızdaki dirlik ve düzeni sağlamak, yarınlarınızı garanti altına almak arzusu bu süreçte hayli yükselir. Kendinizi eksiksiz ve tam olarak ifade etmenin yolu, alışkanlıklarınızı  düzene koymak,  ev içindeki ilişkileri güçlü tutmak,  sizden farklı görüşlere sahip olsalar da, birlikte yaşadığınız insanları koruyup, kollamaya çalışmaktır.
21 Haziran saat 12:57-6 Temmuz saat 03:20 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür, yakın çevrenizde ilgili her türlü meselenin ev içinde görüşülmesini etkili kılıyor. Eğer kardeşlerinizle ilişkinizde sorunlar varsa, bu süreçte aile çatısı altında bunları hassasiyetle ele alabilirsiniz. Zihnin, geçmişi, anıları, yaşananları anımsadığı bu süreçte  eskiyi hatırlarız. Yaşımız genç veya yaşlı olsun fark etmez, çocukluğumuz, ailemiz, güvencemiz gayet kıymetlidir. Bugüne dek yaşananları şöyle bir düşünürüz. Mutlu ve huzurlu muyuz? Geleceğimizle alakalı bir başlangıç veya bir bitiş niyetinde miyiz? Ailemizle olan temasımız ne durumda? Bunları, duygularımızın veya kırgınlıklarımızın esiri olmadan, kendimize dönük düşünmeden zihnimizi kontrol altında tutmayı başararak ele almalıyız.
Sevgili Koçlar 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, ailevi ilişkilerin önemini vurguluyor. Parasal konular, iş hayatınızla ilgili meseleler, ilişkinizle ilgili konular da bu Yeniayın özünde önemli bir yer teşkil ediyor. Görünümleri incelediğimizde bu Yeniayın etkilerini çok daha iyi anlayabiliriz. Ay-Merkür kavuşumu, aileyi ilgilendiren meseleler üzerinde konuşulacağını görüyoruz. Genelde duyarlılık ön plandadır. Zihnimiz geçmişte yaşanılan olumlu veya olumsuz hatıralarla dolu olsa da, biz bugünümüze bakacağız ve yarınlarımızı garanti altına almak isteyeceğiz. Miras, hisseli bir mülkün paylaşımı gibi konular da bu Yeniayda etkili olabilir. Venüs-Pluto görünümü, parasal kazanç elde etmek amaçlı iş girişimlerini işaret ediyor. Tabii ki bildiğimiz şekilde ilerlemek istiyoruz. Ancak başarılı olmak arzumuz bir hayli güçlü olacak. Kafamızın içindeki hedefe varmak için her türlü mücadeleye hazırız. Ay-Mars kavuşumu ailenizi her türlü koruma ve dış etkenlere karşı savunma hassasiyetinizin göstergesi. Ay-Jüpiter görünümü, partneriniz ve aileniz söz konusu olduğunda, dışarıdan hiç kimsenin hiçbir meseleye karışmasına izin vermeyeceğinizi gösteriyor. Ay-Neptün görünümü, sizin için kutsal olan değerlere kimsenin el uzatamayacağını, yüreğinizin içindeki hassasiyetleri kimsenin tahmin bile edemeyeceğini, mahremiyetinize verdiğiniz önemin, bir kez daha altını kalın bir çizgiyle belirginleştiriyor.

26-30 HAZİRAN ARASI
Sevgili Koçlar hafta başındaki görünüm, yuvanızı, ailenizi, geleceğinizi ilgilendiren konularda hayallerinizi gerçekleştirebilme yönünde kuvvet kazanırsınız. Bu kuvvet sadece kendiniz adına değil tüm ailenizi de kapsayan bir niyetin oluşması için fırsat getiricidir. Ailevi ilişkiler değerlenir. Bir mülk satış veya alışı ile ilgili gelişmeler yaşanabilir.

HAZİRAN Ayı Astroloji Takviminiz
Pozitif Enerjili Günler                     : 8-9-13-14-18-19-22-23-26-27
Zayıf Enerjili Günler                       : 3-4-11-12-24-25
Aşkta En Şanslı Günler                   : 26-27
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 20-21
Yeniay : 17-18-19-20
(Ay-Koç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 3-4-5-30
(Ay-Terazi burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

BOĞA

1-11 HAZİRAN ARASI
04 Haziran saat 19:16-20 Temmuz saat 15:19 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Mars, yakın akrabalarınız ve aynı çevrede yüz yüze geldiğiniz kişilerle olan ilişkinizde kendi düşüncelerinizi, isteklerinizi, size göre uygun olanları kabul ettirmeye çalıştığınız bir süreçtir. Ancak bu baskının nedeni koruma içgüdünüzden kaynaklanabilir. Benim istediğim gibi davranırlarsa, güvende olurlar veya olurum diye düşünürsünüz. Tüm gücünüzle de, bunun böyle olması yönünde baskı uygularsınız. Ancak evdeki hesap çarşıya uymaz misali, çevrenizdeki kişiler buna pek izin vermeyebilirler. Gücünüzü, enerjinizi nasıl idare etmek istediğinizi bilmekte yarar var. Yoksa eşiniz, kardeşleriniz veya birileriyle karşı karşıya gelebilir, yok yere stres çekebilirsiniz. Bir de lütfen, bu süreçte trafikte dikkatli olunuz. Güvenliğiniz adına kurallara uyunuz. Arabanızın sigortasını yaptırmayı unutmayın. Trafik muayenelerini ihmal etmeyin. Ehliyetsiz araba kullanmayın.
6 Haziran saat 10:26-5 Temmuz saat 03:11 tarihleri arasında Venüs, burcunuzda seyrine başlıyor. Venüs burada güçlü bir yönetici olduğu için, Boğalar bu dönemde ilişkilerini ölçüp tartmada, çalışma hayatı ve sağlığınızla ilgili konularda sağlam, uzun vadeli ve gayet başarılı kararlar verebilirsiniz. Venüs, size cazibe kazandırıyor, güçlü karakteristik özelliklerinizi ilişkilerde sergilemenizde ışık oluyor. Güven arıyoruz ve sahip olduğumuz değerleri önemsiyoruz. Ailemizi, sevdiklerimizi kolumuz kanadımız altına alma arzumuz yoğun. Eğer bekarsak, hali vakti yerinde biriyle olmayı tercih edebiliriz. Kilo alımına mutlaka dikkate ediniz. Yeme-içme konusunda dozu kaçırmayınız.
7 Haziran saat 01:15-21 Haziran saat 12:57 tarihleri arasında, İkizler burcunda ilerleyecek Merkür, finansal girişim ve aktivitelerde iletişim anlamındaki hızlanmanın işaretçisidir. İş veya özel anlamda görüşmelerde bulunabiliriz. Kazancımızı önemseriz. Başka fırsatlar karşımıza çıkabilir. Onları önemseyerek, artı bir gelir elde etmek isteyebiliriz. Çocuklarımızla ilgili alışverişler, kendi ihtiyaçlarımızla ilgili olarak teknolojik aletlere para yatırabiliriz. Biraz hızlı para harcama görülebilir. Ayarımızı bilirsek sorun çıkmaz. Akıllıca bütçemizi yapmalıyız. Yazı, söz, iletişim, haberleşme, satış-pazarlama, medya yayıncılık, el yetenekleriniz, emlak, muhasebe, edebiyat, sanat ve bankacılık bunlar arasında sayılır.
Sevgili Boğalar 9 Haziran saat 16:10 Yay burcunda oluşacak Dolunay, finansal konularda kendi bakış açınızı önemsediğinizi, daha fazla gelir sahibi olmayı istediğinizi, mevcut durumun sizi tatmin etmediğini görüyoruz. İstiyorsunuz ki, şartlar biraz daha iyileşsin, bir kazanırken on kazanın ve rahata kavuşun. Dolunayın yöneticisi Jüpiter-Terazi burcunda ilerlediği için, burada önemli olan, abartıya kaçmadan, şartları, durumu gerçekçi şekilde görmek ve ona göre bir yol izlemek olmalıdır. Görünümler de bunun işaretçisidir. İşinizde gelişimi, verimli çalışmayı, sağlığınıza özen göstermeyi, paranızı doğru değerlendirmeyi tercih edeceksiniz. Birilerine güvenerek değil, kendinize inanarak, hesabı iyi yaparak, yetenekli olduğunuz alanlarda girişimde bulunarak maddi açıdan güçlenebilirsiniz. Bir de önemli husus, her şey sadece ne kazandığımız, ne kaybettiğimiz üzerine kurulu olmamalıdır. Fiziksel ve ruhsal anlamda sağlığınızı mutlaka gözetmelisiniz. Bu Dolunay, sosyal ilişkilerin bir amaca yönelik gelişimini, güvenli bir gelecek ve dikkatli tercihte bulunmanın kıymetini vurguluyor. Siz,  güvenilir olanla olmayanı ayırt ederek ayaklarınızı sağlam yere basacak çözümlere açıksınız. Hangi kişinin, hangi işin doğru ve yanlış olduğunu bilecek kadar tecrübelisiniz. İşinize, kazancınıza önem vereceksiniz.

12-18 HAZİRAN ARASI
Sevgili Boğalar haftanın enerjileri, ailemizin veya kendimizin ihtiyaçlarını karşılama yönünde paramızı dikkatli ve bilinçli şekilde kullanmanın önemini vurguluyor. Araştırmak, soruşturmak, piyasanın durumuna bakmak ve akıllıca hesaplamalarda bulunmak doğru gözüküyor. Gelir-gider dengemizi iyi kurmamız gerekiyor. Başkalarına değil, kendimize güvenmemizde, elimize bakmamızda yarar var. Eskimiş her şeyden kurtulmaktan yanasınız. Gerekirse her türlü mücadeleye hazır gibisiniz. Para kazanmak adına harekete geçiren bu haftaki enerjiler, sizi farklı arayışlara yöneltebilir. Daha fazla kazanmanın yollarını araştırırsınız. Ancak akıllıca hareket etmek gerekiyor. Uzun vadeli olana yönelelim. Eğer amacımız kalıcı bir kazançsa, piyasanın durumuna ve her bir detaya dikkat etmemiz iyi olur. İş girişimlerinde ve kendimize yeni bir yön belirlerken gerçekçi düşünelim.

19-25 HAZİRAN ARASI
Sevgili Boğalar, 21 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Güneş süresince, maddi- manevi güvencemiz önemlidir. Sevdiklerinizi korur ve gözetirsiniz. Ailenize ait sırları kimseyle paylaşmazsınız. Sevdikleriniz yanınızda huzur bulur, onları kanatlarınız altına alırsınız. Eğer bir sorun varsa, kayıtsız kalmaz onu çözmek istersiniz. Eğitime önem verirsiniz. Kardeşlerinizle bağınız güçlüdür. Kimseye bir şeyinizi belli etmezsiniz. Fakat size şefkatle, sevgiyle yaklaşan kişilere destek olursunuz, onları önem verirsiniz. Mars bu süreçte Yengeç burcunda ilerleyecek. Bu durum bir yandan aktif şekilde hedefe varma arzusu ancak bunu yapmakta zorlanma şeklindedir. Tabii ki duygularımız burada devreye girer. Tatil programı bu dönemde yapılır. Daha önce gidilmiş bir yer tercih edilir. Sevdiklerinizle beraber olma arzunuz yoğundur.
21 Haziran saat 12:57-6 Temmuz saat 03:20 tarihleri arasında Merkür Yengeç burcunda ilerleyecek. Bu geçiş, parasal ve aşk hayatınızla ilgili meseleleri gündeme getirdiği gibi, bunları yakın çevrenizde güvendiğiniz insanlarla paylaşmanız anlamında etkilidir. Genel olarak bağlantıda olduğunuz kişiler  kardeşleriniz, çocuklarınız, partneriniz, eski tanıdıklarınızdır. Tanımadığınız kişilerle zaten pek konuşmazsınız. Güven olgusu sizin için gayet önemlidir. Bu yüzden de  sırlarınızı, yapacaklarınızı pek kimseyle paylaşmazsınız. Sevdikleriniz söz konusu olduğunda hassasiyetiniz yüksektir. Onların gelecekleri, barınma ve ihtiyaçlarını önemsersiniz. Eğer tek başınıza yaşıyorsanız tümüyle kendinize dönük, iç dünyanızla temas halinde, size huzur veren ortamları tercih edersiniz.
Sevgili Boğalar 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, sevdiklerimize olan duyarlılığımızın işaretçisi oluyor. Bu nedenle hassas düşüneceğiz. Yakınlarınız, yaşadığınız çevre, karşılaştığınız insanlara elinizden geldiğince destek olursunuz. Sahiplenme duygunuz yükselir. Size karşı da aynı şekilde yanaşılmasını istersiniz. Bu Yeniayın özünde, kendinizi değerli hissetme arzusu, sağlık ve çalışma hayatınız, eğitim veya yerleşim yerinizle ilgili meseleler de önemli hale geliyor. Yeniayın görünümlerine baktığımızda etkileri çok daha net görmemiz mümkün olur. Ay-Merkür kavuşumu, bilginizi, duygularınızı, güvendiğiniz insanlarla paylaşımın işaretçisidir. Venüs-Pluto görünümü, kendinizden emin ve kararlı bir şekilde hedefinize kilitlendiğinizi, inandığınız bir yoldan asla vazgeçmeyeceğinizi, risk almadan, bilinçli anlamda işinize gücünüze sahip çıktığınızı işaret ediyor. Bu ilişkilerinizde de bu şekilde olacaktır. Ay-Mars kavuşumu, çevrenize karşı hassasiyetin ve bir haksızlık olduğunda onları kanatlarınızın altına alacağınızın göstergesidir. Vefa duygunuz gayet yüksek. Ay-Jüpiter görünümü, çevremizle iletişime verdiğimiz önemi işaret ediyor. Özellikle çalışma ortamı ve günlük sohbetlerde, işlerimizde bize karşı nazik davranılmasını istiyoruz. Çünkü biz buna dikkat ediyoruz. Ay-Neptün görünümü, dostlarımıza verdiğimiz önemin belirtisi. Hayallerinizi gerçekleştirme arzunuzun yüksek olacağını işaret ediyor. O hayallere ulaşmak için her şeyi göze alırsınız.

26-30 HAZİRAN ARASI
Sevgili Boğalar, hafta başındaki görünüm, istediğiniz gelişmelerin işaretçisi olarak olumludur. Kardeşleriniz, arkadaşlarınızla ortak niyet bütünlüğüyle el ele verebilirsiniz. Bunun anlamı birlikten güç doğar sözüdür. Başkalarıyla ortaklaşa hareket ettiğinizde eğitimden, iş hayatına kadar her alanda gücünüz yüksek olacaktır.

HAZİRAN Ayı Astroloji Takviminiz
Pozitif Enerjili Günler                     : 1-2-11-12-16-20-21-24-25-28-29
Zayıf Enerjili Günler                       : 6-7-13-14-26-27
Aşkta En Şanslı Günler                   : 1-2-28-29
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 22-23
Yeniay : 20-21-22
(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 5-6-7-8
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

İKİZLER

1-11 HAZİRAN ARASI
04 Haziran saat 19:16-20 Temmuz saat 15:19 tarihleri arasında Mars-Yengeç burcunda ilerleyecek. Para sahibi olmak, kazanmak, güven içinde olmak çok daha önemli hale geliyor. Öyle ki, paranız varsa,  moraliniz gayet iyidir, yoksa canınız sıkkındır. Her durumda kazanmak dürtüsüyle hareket ettiğiniz için sonuç başarısız olduğunda gerginleşirsiniz, çatacak yer ararsınız. Tüm gücünüzle gelirinizi arttırmak yönünde girişimlerde bulunmayı düşünebilirsiniz. Ancak elinizdekini avucunuzdakini kaybetmekten de korkarsınız. Aileniz, eviniz, çocuklarınız veya tümüyle değer verdiğiniz kişilerin güven içinde yaşaması adına kaygılandığınız bu süreçte, üç kuruşun dahi hesabını yapabilirsiniz. Fiyatları karşılaştırırsınız. Nereden daha ucuza alırım diye hesap kitap yapabilirsiniz. Mars etkisi geçtikten sonra aldığınız ürünlerden memnun kalmadığınız olur veya kullanmazsınız. Sağlık veya bir başka nedenle bütçeyi de aşarsınız.
6 Haziran saat 10:26-5 Temmuz saat 03:11 tarihleri arasında Venüs-Boğa burcunda ilerleyecek. İlişkilerimizde ve hayatın genelinde huzur, emniyet, güven, istikrar, sağlık gibi konuların etkili olacağını söyleyebilirim. Venüs bize, adım adım ilerlemenin, hızlı gidip dağılmaktan daha etkin olacağını vurguluyor. Uzun vadeli olana yönelmeyi, sağlıklı ve köklü olanı tercih etmeyi, gelir geçer işler, ilişkiler yerine, kalıcı olanı istemeyi işaret ediyor. Geri planda kendimize fiziksel ve ruhsal anlamda çeki düzen vermek için iyi bir fırsat. Bilirim sizler pek yerinizde durmazsınız. Oradan oraya merakla koşturur, bilmek, öğrenmek istersiniz. Hareketliliği seversiniz. Ancak şimdi geri planda o bildiklerinizi, tecrübelerinizi hangi alan ve konularda odaklayacağınızı deneyimliyorsunuz. Bu gayet faydalı. Biraz yavaşlamaktan sorun çıkmaz.
7 Haziran saat 01:15-21 Haziran saat 12:57 tarihleri arasında, burcunuz üzerinde ilerleyecek Merkür, aktif bir iletişim ve algılama sürecinin işaretçisidir. Girişimlerde bulunuruz, etrafımızdaki dünya ile karşılıklı bağlantılar sayesinde merak ettiğimiz konularda bilgi sahibi oluruz. Fikirlerimizi ve yeteneklerimizi öne süreceğimiz aktivitelere yöneliriz. Bu dönemde karşınıza yeni fırsatlar çıkabilir. İyice bir gözden geçirip ve ona göre kararımızı verirsek hakikaten olumlu değerlendirebiliriz. İnsanları rahatlıkla etkileme gücünüz var. İkna yeteneğiniz yüksek olduğu için işlerinizi başarılı bir şekilde organize  edebilirsiniz. İş girişimleri açısından da etkili dönemdir. Merkür size, el sanatları, reklamcılık, yayıncılık ve edebiyat, basın, çevirmenlik, elle direkt yapılan işlerde başarı getirir.
Sevgili İkizler 9 Haziran saat 16:10 Yay burcunda oluşacak Dolunay, ilişki konularında önemli gelişmeleri işaret ediyor. Karşınıza çıkan yeni bir kişi, sizde farklı duygular, heyecanlar uyandırabilir. Belki yeni tanıştınız veya uzun süredir birliktesiniz. Bu Dolunayda önemli olan, aranızdaki görüş alışverişidir, ortaklaşa uyumdur, birlikte hayatı kotarmaktır. Bunlara bakmak, bunları önemsemek gerekiyor. Dolunayın yöneticisi Jüpiter-Terazi burcunda ilerlediği için, ilişkilerde öyle burun buruna gelme hali yok. Birlikte olmak, birlikte vakit geçirmek önemsenecek. Belki bazı huyları hoşunuza gitmiyorsa da, aşk size cazip gelecek. Ancak partnerinizin iş hayatı ve sorumluluk duygusu burada çok önemli. İşine gücüne önem vermesi ve hayalci olmaması gerekir. Yeni tanışanlar, partneriniz hoş biri olabilir. Fakat onu iyice tanıyınız. Ne işle uğraşır, sadece eğlenceli midir, yoksa bir ideali ve hedefi var mıdır? Diye bakınız. Dolunayın görünümleri, her anlamda güven olgusunun önemini vurgularken, ilişki ve iş ortaklıklarında finansal meselelerin ele alınmasını vurguluyor. Siz huzur, güvence ve geleceğe dair teminat istiyorsanız, ilişkinizde gerçekçi olmalısınız.

12-18 HAZİRAN ARASI
Sevgili İkizler haftanın enerjileri, yakın çevremizdekiler ve partnerimizle farklı görüşte olsak da, tartışmadan, güven duygumuzu yitirmeden konuşmaya özen gösterelim. Mali konular üzerinde ortaklarımızla veya eşimizle aramızda yaşanabilecek yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmalıyız. Meselelere karşılıklı güzel bir niyetle, sorumluluk çerçevesinde bakarsak, anlaşmamız mümkün olur. Bu hafta iş konularında aktifsiniz. Hayallerine sahip çıkan ve onları gerçeğe dönüştürmek isteyen ve bunun için yılmadan çalışan kişiler başarılı olurlar. Burada dikkat edilecek nokta, hem yaptığınızdan hem de ortaya koyduğunuzdan emin olmak. Siz azimli olursanız, tabii ki başarırsınız. Başkaları size baskıda bulunursa haftanın enerjileri, ideallerinizi gerçekleştirmeniz yönünde destekleyicidir. Yenilikten yana olunuz ve insanlarla iletişime geçerek kendinizi gösteriniz. Hedefinize sahip çıkınız,  azimli olunuz.

19-25 HAZİRAN ARASI
Sevgili İkizler, 21 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Güneş, parasal konularda hem aileniz hem kendiniz adına güvence arzunuzun işaretçisidir. Siz maddi kazanımlarınızı her türlü yoldan elde edebilecek gücü bu tarihler arasında bulabilirsiniz. Bununla beraber, çalışkan, sabırlı ve gerektiğinde azla idare edebilen fakat bütün bunlara rağmen azimli bir şekilde ilerlemeye öylesine istekli olursunuz ki, sizi kimsenin durdurması mümkün olmayabilir. Amacınız güven olduğundan bunu iki alanda daha fazla gösterebilirsiniz. Birincisi işinizde güçlenmek ve gelirinizi yükseltmek ikincisi ise, yatırım yapmaktır. Kimseye muhtaç olmak istemezsiniz. Para son derece önemlidir. Mutluluk ve huzur bulabilmenin  finansal açıdan güçlü olmakla eş değer olduğunu düşünmeniz doğaldır ve hatta gerçektir. İşte bu dürtü sizi girişimde bulunmak adına yönlendirebilir. Kafanızın içindeki planların yerine gelmesi halinde arzuladığınız yaşam şartlarına kavuşmak ve yarınları garanti altına almak kolaylaşacaktır.
21 Haziran saat 12:57-6 Temmuz saat 03:20 Merkür-Yengeç burcunda geçişini sürdürecek. Parasal açıdan güven içinde yaşamak isteğimiz öne çıkıyor. Genel olarak zihnimiz, hem geçmiş hem de gelecek meseleleriyle dolu olacak. Hayatımızı garanti altına alabilecek şekilde para kazanmak, paramızı değerlendirmek isteyeceğiz. Eskiye dair meseleler, yuvanızla ilgili işler, kişisel ihtiyaçlarınız gündem maddenizde ilk sırayı alacak. Ev sahibi olmayı düşüneceğiz. Üç beş kuruşumuz bir kenarımızda olsun isteyeceğiz. Eğer cüzdanımız dolu değilse, rahat etmeyeceğiz. Merkür-Yengeç burcunda zihnin yavaşlamasını, meselelerin hassasiyetle ele alınmasını sağlar. Aile, eş desteği, güvenli bir iş gayet kıymetli hale gelir. Hissi davranabiliriz.
Sevgili İkizler 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, maddi kazanç ve manevi değerlerinizi koruma ve kollama duyarlılığınızı işaret ediyor. Parasal konularda gereksiz harcamalardan uzak durmak veya bütçeniz dahilinde ihtiyaçlarınızı karşılamak, bu Yeniayın özünde yer alıyor. Huzur ve paylaşım, iş hayatı ve maddi konular da bu Yeniayın özünde yer alıyor. Görünümler bizi çok daha fazla aydınlatıcıdır. Şimdi beraber gözden geçirelim. Ay-Merkür kavuşumu, finansal muhasebede bulunmanın göstergesidir. Elimizdekine göre hareket etmemizi, tutumluluğu, idaremizi bilmenin önemini işaret eder. Venüs-Pluto görünümü, maddi sıkıntılarımıza çözüm arayacağız. Bir parça endişeli olabiliriz. Gelecek kaygısıdır bu. Elimizdekine göre hareket ederken, beklenmedik durumlar yaşarız diye pür dikkat kesiliriz. Kimseden borç almayız kimseye de vermeyiz. Daha önce birkaç kriz yaşadıysak, daha dikkatli oluruz. Bu Yeniayda dışarıdan gelecek bir destek, yapılan bir ödeme rahatlatıcı olabilir. Yatırım konusunda uzun vadeli düşüneceğiz. Ay-Mars kavuşumu, paramıza sahip çıkacağımızı ve riskten kaçınacağımızı gösteriyor. Ay-Jüpiter görünümü, kaliteli ve uzun vadeli olan her şeyi kıymetli buluyoruz. Bu aşk hayatımızda da parasal konularda da hiç değişmiyor. Güzelliğimize, rahatımıza gayet düşkünüz. Ay-Neptün kavuşumu, birilerine iş veya parasal anlamda muhtaç olmak istemediğimizi, kazancımızı önemsediğimizi, bu konularda hayalci davranmanın ne kadar yanlış olacağını bileceğimizi işaret ediyor.

26-30 HAZİRAN ARASI
Sevgili İkizler, hafta başındaki görünüm, parasal kazanç- mesleki konularda olumlu olup,  fırsatları değerlendirmenizi sağlıyor. Ben şunu istiyorum, onlar da bunu düşünüyorlar, şimdi bencil davranmadan kararımı vermeliyim tarzında hareket edebilirsiniz. Eğer aynı iş yerinde çalıştığınız kişiler veya birlikte hareket ettiğiniz insanlar varsa, onlarla el birliğinde bulunarak arzularınızı patron veya yönetici konumunda kişilere birlikte iletebilirsiniz. Bu bir güç birliği anlamına gelir.

HAZİRAN Ayı Astroloji Takviminiz
Pozitif Enerjili Günler                     : 3-4-13-14-18-19-22-23-26-27
Zayıf Enerjili Günler                       : 1-2-8-9-16-28-29
Aşkta En Şanslı Günler                   : 3-4
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 24-25
Yeniay : 22-23-24
(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 8-9-10
(Ay-Yay burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

YENGEÇ

1-11 HAZİRAN ARASI
04 Haziran saat 19:16-20 Temmuz saat 15:19 tarihleri arasında Mars burcunuz üzerinde ilerleyecek. İş hayatında duyarlılığınızı bir kenara koyunuz. Çünkü bu enerjiyi kullanmak için aktif olmanız gerekir. Ben buradayım deme vaktiniz geldiğine göre, iş sorunlarınızı çözmenin de yolu cesur olmaktan geçiyor. İşsizlik problemi olanların da aynı şekilde kapıları çalma zamanları gelmiş bulunuyor. Yeteneklerinizi köreltmeyiniz ve seçenekleri gözden geçirip, güvenle atılımda bulununuz. Bu süreçte, tabii ki yükselen bu enerji, sizin bir terslik karşısında, çabucak öfkelenmenize neden olabilir. Hatta bu öfkeyi iş hayatında, ilişkilerinizde yansıttığınızda insanlar sizin son günlerde çok değiştiğinizi, fazla tepkili davrandığınızı söyleyebilirler. Oysaki bu aktif dönemi, paragrafın girişinde belirttiğim gibi, başarılı işler, girişimler için kullansanız gayet olumlu sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.
6 Haziran saat 10:26-5 Temmuz saat 03:11 tarihleri arasında Venüs-Boğa burcunda ilerleyecek. Bu süreçte, rahat ve konforlu bir yaşamın, bu yönde ilişkiler kurmanın, kendimizi garanti altına alacak kararlarımızı gözden geçirmenin vaktidir. Şimdi huzur duygumuz çok daha etkili oluyor. Sevdiğimiz, sahip olduğumuz için mutlu olduğumuz her şeye kol kanat geriyoruz. Hedefimiz güçlenmek ve güzel duygularla çevrili şekilde problemlerin üstesinden gelmek. Bir şeyler yoruyor bizi. Ancak biliyoruz ki, nefes almak, yaşamak her şeyden daha kıymetlidir. Sorunlar halledilir, pürüzler çözülür. Yeter ki insanın sağlığı yerinde olsun. Venüs-Boğa geçişi aileniz, eviniz, dostlarınızla kurulan güçlü bağların işaretçisi olarak gayet olumlu buluyorum.
7 Haziran saat 01:15-21 Haziran saat 12:57 tarihleri arasında, İkizler burcunda ilerleyecek Merkür, beklenmedik bir takım meseleler olduğunda, işler yolunda gitmediğinde, isteklerimizi dışarıya yansıtmakta zorlandığımızda, olaylara zekice bakmamızı sağlayacaktır. Duygusallığı bir kenara iterek, daha akıllıca yapılabilecekler üzerinde durulabilir. İletişim anlamında bazen huzursuzluklar görülebilir. Özellikle duygusal konularda suistimale uğradığımızda, gerginleşebiliriz. Üzerinize gelen veya canınızı sıkan bir şey olduğunda çabucak sinirlenebilirsiniz. Bazen mantıklı düşünürsünüz ancak çoğu zaman konuşmak istediğiniz halde susmak zorunda kalışınız sizi stres altına alır. İnatlaşmalardan mutlaka kaçınalım. Bazen kolayca dağılırız, stres altında kalabiliriz. Bunun farkında olarak işlerimizi düzenlersek iyi olur.
Sevgili Yengeçler 9 Haziran saat 16:10 Yay burcunda oluşacak Dolunay, günlük aktivitelerde veya çalışma yaşantınızla ilgili konularda,  kendinizi şöyle bir toparlayıp, kimseyi eleştirmeden, yargılamadan enerjinizi verimli ve sağlıklı şekilde yönlendirmenin önemini vurguluyor. Jüpiter-Terazi burcunda ilerlediğinden insan bir şeylere zorlanmak, yorulmak istemiyor. Ancak konforlu bir yaşam ve yuvasında güzellik, hoşluk arıyor. Biraz da güzelliğimize, bakımımıza düşkünüz. Kilo almış olabiliriz veya sizi rahatsız eden bir sağlık sorununuz da olabilir. İşte bu Dolunayda bunları halletmek isteyeceksiniz. Görünümlere baktığımızda, konusunda deneyimli, gerçekten uzman kişilere görünmekte yarar var. Ayrıca yorumun başında da belirttiğim gibi işinize gücünüze önem vermelisiniz. Becerilerinizi hangi alanda göstermek istiyorsanız, o konuda bilgilenmeyi, araştırmayı, öğrenmeyi ihmal etmeyiniz. Bu Dolunayın bir başka etkili görünümü, sizin bu saydığım noktaları önemseyeceğinizi, huzurlu ve güvence dolu ilişkilere, dostluklara, projelere yöneleceğinizi gösteriyor. Dostlarınız size destek olacaklardır. Yaptığınız iş, verdiğiniz hizmet veya tanıttığınız ürün, başkaları tarafından beğenilir. Siz yeter ki, rehavete kapılmayın ve hedefinize yol alın. Planlı olun, dağılmayın. Başarılı olursunuz. Fırsatlarla karşılaşırsınız.

12-18 HAZİRAN ARASI
Sevgili Yengeçler haftanın enerjileri, maddi konularda hesabı bilmemiz gerektiğini işaret ediyor. Bir şeyleri kafamıza takıp, sanki hiç sevilmiyormuş gibi düşünmeyelim. Özel hayatımızda yanlış giden bir şeyler varsa, sorumluluklarımız ağır ise, şikayetçi olmak yerine yardım istemeyi de bilmeliyiz. Her şeyi düzeltmeyiz, her insana koşamayız. Bizim de bir dayanma sınırımız olduğunu bilelim. Çalışma hayatında veya günlük yaşamda kendimize özen gösterelim. Bu hafta, her şeyi bilmek, öğrenmek isteyeceğiz. Ancak edindiğiniz bilgiler yeterli gelmeyebilir veya başarılı olmak istediğiniz konularda engellendiğinizi düşünebilirsiniz. Sizi ilgilendirsin veya etmesin, her şeyin dibini kurcalayabilirsiniz. Bazen öylesine çok şey öğrenirsiniz ki, bunları nerede kullanmanız gerektiğini tam olarak bilmediğiniz için kolayca dağılabilirsiniz. 18 Haziran tarihindeki enerjiler sizi değişime çağırıyor. Yeni bir iş veya kariyer anlamında atılacak olumlu adımlar size iyi gelebilir. Böylece endişelerinizden kurtulabilirsiniz.

19-25 HAZİRAN ARASI
Sevgili Yengeçler, 21 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında burcunuzda ilerleyecek Güneş, güvenliğiniz, aileniz, kendiniz adına güven içinde yaşama arzunuzun simgesidir.  Bir yıl sonra aynı noktaya gelen Güneş size hem aradığınız huzur ve mutluluğu hem de arzuladığınız adımları atmanızda sıcaklık, ışık ve destek olacaktır. Yapmanız gereken sadece kendinize ve içinizdeki inanca güvenerek yol almaktır. Dışarıdaki imajınız ve kendi çevrenizdeki saygınlığınızın arttığı bu dönemde öncelikle yaşamınız adına en önemli ihtiyacın ne olduğunu saptamaya ve onun peşinden gitmeye hazır olunuz. Kabuğunuzdan çıkarak etrafınızdaki dünyaya ben buradayım ve tüm amaçlarımı gerçekleştirmek üzere harekete geçiyorum, önümdeki engeller, hüzünler ve ayrılıkları geçmişte bırakarak kendime yeni bir sayfa açıyorum diyebilmelisiniz. Hatta bunu ajandanıza, masanızın üstüne bir yere, ara sıra hatırlatmak için cep telefonunuza not olarak ekleyin, ekleyin ki, artık sizi hiçbir şey etkilemesin. Bu süreçte dikkat etmeniz gereken en önemli konu ne olursa olsun hiç kimsenin tesiri altında kalmamak ve yaşamınızı elleriniz arasında bir hamur gibi şekillendirmektir.
21 Haziran saat 12:57-6 Temmuz saat 03:20 tarihleri arasında, burcunuzda ilerleyecek Merkür süresince, etrafınızdaki dünya ile temasınız güçlenir. Şimdi düşünceleriniz, hisleriniz ve siz canlanmaya başlıyorsunuz. Kimsenin etki altında kalmadan kendiniz adına yeni kararlar alarak bunları uygulamaya çalışmak, eskiye yeni bir yüz geçirerek veya tümüyle değiştirerek hayatınızın kontrolünü ele geçirmektir. Duygusal konularda yaşamınızı gözden geçirebilir, geçmişin izlerini silmeye çalışırsınız. Kimi zaman birileri veya bazı olaylar sizi bağımlı olduğunuz alanlara doğru sürükleyebilir. Fakat bunların tümünde aldığınız dersler ön plandadır. Yani nerden nereye geldim tarzı bir düşünce halidir. Aileniz, vatanınız, değerleriniz, sizi bugüne getiren olaylar, insanlar ne varsa hepsine sahip çıkabilir, hatalarınızın bile sizi olgunlaştırdığını düşünebilirsiniz.
Sevgili Yengeçler 24 Haziran saat 05:31 burcunuzda doğacak Yeniay, değerli bulduğunuz, sizin için önemli her şeyi koruma, kollama arzunuz ve hassasiyetinizi vurguluyor. Bu Yeniay sosyal ilişkiler, özel hayatınız, ailevi yaşamınızla ilgili meseleleri de vurguluyor. Şimdi beraber bu Yeniayın görünümleri gözden geçirelim ve daha net bir şekilde durumu anlayalım. Ay-Merkür kavuşumu, güvendiğimiz insanlarla konuşmanın, sevdiklerimizi düşünmenin ve iş hayatından çevremize kadar her mesele üzerinde duyarlı olacağımızı gösteriyor. Venüs-Pluto görünümü, güvendiğimiz insanlarla bir arada olmak bize rahatlık sağlıyor. Ayrıca işlerimizi sağlam ve uzun vadeli planlamamızda yardımcı oluyor. Geleceğimiz önemli ve biz bunun gayet iyi farkındayız. Evlilik veya uzun süreli ciddi ilişkilere gayet önem vereceğiz. Gönül eğlendirmek değil, hayatı birlikte sürdürmek niyetindeyiz. Bizim için bütün bunlar kutsallığını koruyor. Toplumsal ilişkilerimizde de, özel hayatımızda da ilkelerimiz var ve bunlara göre tercihte bulunuyoruz. Bu Yeniayda saygı, güven ve sevgi üçlüsü bizim olmazsa olmazımızdır. Buna çok önem vereceğiz. Ay-Mars kavuşumu, ailemiz ve sevdiklerimiz söz konusu olduğunda kimseye taviz göstermeyeceğiz. Ay-Jüpiter görünümü, huzurumuz için elimizden geleni yapacağız. Ailemizle ilişkimizde özellikle bu çok fazla ön planda olacak. Ay-Neptün görünümü, ideallerimize sahip çıkmamızı sağlıyor.

26-30 HAZİRAN ARASI
Sevgili Yengeçler, haftanın ilk günündeki görünüm sayesinde, isteklerinizi dışarıya ifade etmeniz kolaydır hem de sizin arzularınıza uygun şekilde başkalarının desteğini görmeniz kolaylaşır. Gücünüzü, tatmin edici olan işlere, hedeflerinize yönelterek elde edebilirsiniz. Sezgileriniz sayesinde, gerçekleri algılayabilir, buna göre başarılı şekilde ilerleyebilirsiniz. Ticari, iş, eğitim, inanç konularında şansınız yüksek. Rüyalarınız gerçekleştirecek planlarınızı uygulayabilirsiniz.

HAZİRAN Ayı Astroloji Takviminiz
Pozitif Enerjili Günler                     : 1-2-6-7-16-20-21-24-25-28-29
Zayıf Enerjili Günler                       : 3-4-11-12-18-19
Aşkta En Şanslı Günler                   : 6-7
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 26-27
Yeniay : 24-25-26
(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 10-11-12-13
(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

ASLAN

1-11 HAZİRAN ARASI
04 Haziran saat 19:16-20 Temmuz saat 15:19 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Mars, enerjinizi bir hedefe yönlendirmekte ve dışarıda aktif bir şekilde işlerinizi yapmakta zorlanmaya neden olabilir. Bu geçiş sırasında, fiziksel ve ruhsal anlamda çabucak öfkelenme hali ve bu öfkenin içe yönelmesiyle strese davetiye çıkartırsınız. Sağlığınızı zorlarsınız. Ailenizle ilgili geçmişte yaşananlar, çocuklukta geçirilen bir takım problemler, son iki yıllık süre içinde yaşanan bir ayrılık, bazı tersliklerin üzerinde daha fazla durmanız, motivasyonunuzu düşürür. Bundan kaçınmak gerekiyor. Benim bu dönemde size tavsiyem, kendinizi bırakmayın. Bilakis moralinizi yükseltici, sizi hareketlendirici aktivitelere yönelmek, güvendiğiniz insanlarla konuşmak, gezmek, keyifli bir şeyler yapmak gibi.
6 Haziran saat 10:26-5 Temmuz saat 03:11 tarihleri arasında Venüs-Boğa burcunda ilerleyecek. İş hayatımız, finansal meseleler ve hedeflerimizi sağlam ve uzun vadeli şekilde düzenlemede etkili olacak Venüs süresince sorumluluk duygumuz ve üretime dönük düşünmemiz, buna göre ilişkiler kurmamız mümkündür. Sahip olduğumuz değerlerin farkına varırız ve olmayı düşündüğümüz güzellikler için neler yapabileceğimizi düşünürüz. İlişkilerimizde güven, istikrar, sağlamlık olguları bir hayli etkilidir. Duygusal değil, bilakis mantıklı şekilde kendimizi sağlama alarak insanlarla bağlantı kurarız. İşe yaramayan, boşuna zaman alan, bir şey kazandırmayan kişi ve işlerden uzak dururuz. Dengemizi kimsenin bozmasına izin vermeyiz. İlkelerimiz önemlidir.
7 Haziran saat 01:15-21 Haziran saat 12:57 tarihleri arasında, Merkür-İkizler burcunda ilerleyecek. Sizi sosyal ilişkilerinizde, amacınıza uygun kişilerle bağlantılar kurmanızda destekleyicidir. İş anlamında başka kişilerden destek görebilirsiniz. Eğitim, yolculuklar, iletişim, alım-satım gibi işlerde başarılı girişimlerde bulunursunuz. İşlerinizi hızlı biçimde bitirme, girişimlerinizde arzu ettiğiniz sonucu alma arzunuzu işaret eder. Bu dönemde sosyal yaşamda iletişimin gücü bir hayli yükselir.  İnsanlar sizin düşüncelerinizi önemserler. İkna gücünüz etkilidir. Bu da karşı cinsle, arkadaşlıklarda size şans verir. Kazanç anlamındaki işler için, bu süreç olumlu diyebiliriz.  Kurulacak bağlantılar, girişimde bulunulan işler, görüşmeler için teşvik edici bir yanı var. Ancak geldiği gibi harcıyorsanız, bütçenizin ayarını bilmiyorsanız tabii ki dikkatli olmalısınız.
Sevgili Aslanlar 9 Haziran saat 16:10 Yay burcunda oluşacak Dolunay, insanı keyiflendiren aktiviteler, aşk, eğlence kısaca yaşamın güzelliklerini tadını çıkarma arzumuzu vurguluyor. Hayatı sorguluyoruz, içimizdeki çocuğu uyandırmak istiyoruz, gönlümüzü ferahlatmaktan yanayız. Hepimiz için bu böyle mi? şimdi birlikte bu Dolunayı inceleyerek ne gibi etkiler var, gözden geçirelim. Jüpiter-Terazi burcunda ilerlediği için, gayet olumlu bir destekle sizi hem çevre ilişkilerinde hem de aşkta moral olarak besliyor. Aşka açık olduğumuz bir Dolunay bu. Karşınıza biri çıkabilir, yakınlarınızla muhabbetiniz yüksek olabilir. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili bir tatil planı yapılabilir. Ancak ben burada bir şeye dikkat etmeniz gerektiğini söyleyeyim. Kredi kartlarına fazla yüklenmemek, hesabı bilmek gerekir. Çünkü bu Dolunayda hesapsız davranırsanız daha sonra zorlanırsınız. Bir başka önemli husus, yorulan bedenin, zihnin, yoğun sorumlulukların ardından bir parça mola vermek size iyi gelebilir. Dostlarınızla bir arada, gönlünüzce zamanı geçirebilirsiniz. Sizi bir şeyler hassas kılıyor, hatta girişimde bulunmaktan çekiniyorsanız, vereceğiniz molalar fiziksel ve ruhsal sağlığınızı kuvvetlendirici olabilir.

12-18 HAZİRAN ARASI
Sevgili Aslanlar bu haftaki enerjiler, dostlarımız, sevdiklerimizle bir arada olmak arzumuzun işaretçisidir. Ancak aşkta kendimizi geriye çekiyoruz. Toplumsal ilişkiler kadar, aşka da hayatımızda yer vermeyi, hayatımızı bu anlamda da düzenlemeliyiz.  Bir de çocuklarımız varsa, onların kendi sorumluluklarını almasını teşvik etmeliyiz. Eğer biz buna önem vermiyorsak, bu konuda üstümüze düşeni yapmalıyız. Kişi eğer isterse, hayallerini gerçeğe dönüştürmek yolunda mesafeler kat edebilir. Sınırlarınızı genişleten, maddi ve manevi, ilişki anlamında fantezilerinizi yükseltici enerjilerden yararlanmanın yolu, kendinize güvenden geçiyor. Gelişime, bilgi sahibi olmaya çalışmakta yarar var. Hangi alana meraklıysanız mutlaka o alanla ilgili gelişmeleri mutlaka takip ediniz. Siz bilgilendikçe, danışmanlık, yazarlık, öğretmenlik, seyahat gibi alanlarda söz sahibi olabilirsiniz. Ayrıca başkalarını da doğru yönde teşvik edebilirsiniz. Hafta içinde bazen gerginlik, zorluk, baskı yaşansa da, siz bir çözüm yolu bulacaksınız. Haftanın enerjileri, değişimin ancak ve ancak siz ona yeteri kadar açık olduğunuzda gerçekleşeceğini söylüyor. Uzak yollar, yeni yerler, ilginç tanışmalar bu hafta etkin gözüküyor.

19-25 HAZİRAN ARASI
Sevgili Aslanlar, 21 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Güneş etkisi altında iç dünyanıza şöyle bir çekilme ihtiyacı duyabilirsiniz. Hatta elinizden geldiğince sakin limanları tercih edebilir, kendinizi kalabalıklar içinde yalnız hissedebilirsiniz. Bütün bunlar sizi korkutmasın. Nasıl her gece Güneş olanca haşmetine rağmen yeni bir günde bizleri aydınlatmak için geriye çekiliyorsa, sizler de Güneşin çocukları olarak şimdi kendinizi yeni umutlarla ve yeni hedeflerle dünyaya gösterebilmek adına içsel arınmaya, bilinçli istekleriniz için hedef belirlemeye çalışacaksınız. Bu süreç toparlanmak adına son derece önemli, son derece verimli geçebilir. Sadece tek farkı çevrenizdeki kişilerin sizin içinize kapandığınızı düşünmeleridir. Oysaki ruhsal yönden toparlamak, yaşamınızı gözden geçirmek kendiniz için neyin gerekli olduğunu tespit edebilmeniz açısından gayet faydalıdır. Bu enerji altında, egonuz gereği korunmak dürtünüz yükselebilir ancak en yakınlarınıza içinizi açabilirsiniz.  Şimdi tek isteğiniz sakinlik ve huzurdur. Bunu size sunabilecek kişi veya olgular baş tacınızdır.
21 Haziran saat 12:57-6 Temmuz saat 03:20 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür, ruhsal anlamda içe yönelmenin işaretidir. Birçok mesele  gözden geçirilir. Eskiye ait anılar bunların içinde  yer alır. Neler yaşamıştınız, nasıl dersler almıştınız, şimdi ne durumdasınız? Hisler öylesine geçmişle alakalıdır ki, kişi eskiyi hatırlar, bütün bir hayat film şeridi zihninden akıp geçer. Özelini kimseye açmaz, sahip olduklarını korur ve gözetirsiniz. Şiir, söz, sanat, müzik veya ritüellerle uğraşma zamanıdır. En büyük zenginlik kişinin kendiyle olan temasıdır sözü, böyle zamanlar için söylenmiş olabilir. Ancak duyarlılık bazen fazlaca yükselir. Dalgınlık sonucu yanlışlıklar yapabilirsiniz. Takıntılı düşünülebilir. Güvendiğiniz insanlarla konuşmalı, paylaşımda bulunmalısınız. Ruh ve beden sağlığınız bu dönemde önemlidir.
Sevgili Aslanlar 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, hassas duygularınızı insanlara pek göstermekten hoşlanmadığınızı, her şeyi kendi içinizde muhasebede yaptığınızı işaret ediyor. Bu Yeniayın özünde, iş hayatı, sağlık ve finansal konular bir hayli önemli olacak. Görünümleri birlikte incelediğimizde yansımalar çok daha netleşecektir. Ay- Merkür kavuşumu bu Yeniayda, içimize dönerek birçok meseleyi gözden geçireceğiz. Hassas olduğumuz konular var. Hedeflerimizi, toplumsal ilişkilerimizi, dostluk kavramını, maddi konuları derinlemesine ele alıyoruz. İç sesimiz bize rehberlik ediyor. Durumu biraz da sezgilerimiz yönlendiriyor. Bize ait her şeyi korumaya, elde tutmaya çalışacağız. Venüs-Pluto görünümü, iş hayatımızda sağlamlık ve güvencemize önem vereceğiz. İster çalışıyor olalım ister iş arayan biri olalım, fark etmez. Bizim isteğimiz iyi bir maaş ve güvencedir. Huzurlu ve geleceği olan bir işi tercih edeceğiz. İlişkilerimizde de durum bu. Üretken, verimli ve saygın bir iş ve sağlıklı bir yaşam bizim için çok önemli. Huzur kaçırıcı insanlar ve ortamlarda rahatsız oluruz. Onun için gözümüze hoş görünmeyen bir şey, tadımızı kaçırır. Ay-Mars kavuşumu, bir şeylerin bizi zaman zaman duygulandırması hatta gerginlik yaratması mümkündür. Fazlasıyla hassasız. Kimseye karşı kendimizi savunmak istemiyoruz. Belki de o yüzden bazı kişilere mesafe koyabiliriz. Ay-Jüpiter görünümü, ancak güven duyduğumuz kişilerle konuşacağımızı işaret ediyor. Ailemiz ve yakın arkadaşlarımız dışında kimseye sırrımızı vermeyeceğiz. Ay-Neptün görünüm etkisinde, yardıma ihtiyacı olan kişilere destek oluruz. Hayır dualarını alırız. Borç-alacak meselelerini dikkatlice gözden geçiririz.

26-30 HAZİRAN ARASI
Sevgili Aslanlar,  başkaları kaynaklı gelirleriniz başta olmak üzere bu tarihte hayatınızda hangi mesele önem taşıyorsa, bunların gerçekçi bir şekilde ele alınması gerekiyor. Enerji olumludur. Ancak sadece kendiniz adına bir karar vermek, sadece kendi çıkarlarınız doğrultusunda hareket etmemek gerekir. Oturup iyice düşününüz. Hesabınızı yapınız.

HAZİRAN Ayı Astroloji Takviminiz
Pozitif Enerjili Günler                     : 3-4-8-9-18-19-22-23-26-27
Zayıf Enerjili Günler                       : 6-7-13-14-20-21
Aşkta En Şanslı Günler                   : 8-9
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 1-2-28-29
Yeniay : 26-27-28
(Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 13-14-15
(Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

BAŞAK

1-11 HAZİRAN ARASI
04 Haziran saat 19:16-20 Temmuz saat 15:19 tarihleri arasında Mars-Yengeç burcunda ilerleyecek. Bu süreç, güven içinde yaşamak, geleceğinizi garanti altına almak, geçmişi değil geleceğinizi düşünerek mücadele vermek, rota belirlemek gerektiğini gösteriyor. Buna ayakta kalmak için savaşmak dönemi diyebiliriz. Arkadaşlıklarımızı, sosyal ilişkilerimizi geçmişte yaşadıklarımızı göz ardı etmeden ele almalıyız. Bazen bir dostun yanlış hareketi bizi sinirlendirirken, kimi zaman bizim ani bir çıkışımız başkalarını rahatsız edebilir. Korumaya çalıştıkça değerlerimizi, birileri çıkıp önümüze duvar örebilir. Amacımız ne ise, ona odaklanmak, çabalamak lazımdır. Mars-Yengeç geçişlerinde hassasiyet yoğundur. Desteklenmek, sevilmek, korunmak isteriz. Ancak bunu bulamadığımızda öfkelenmek yerine, enerjimizi çok daha verimli işlerde kullanarak başarılı girişimlerde bulunabiliriz.
6 Haziran saat 10:26-5 Temmuz saat 03:11 tarihleri arasında Venüs-Boğa burcunda ilerleyecek. Aşırı sağlam düşünmemize neden olsa da, emin olunuz ki, en doğru tercihi yapabilmeniz için bu dönem gayet olumludur. Tabii ki sahip olma arzusu Venüs-Boğa geçişlerinde her zaman hissedilir. Elimizdekinin kıymetini bilerek, uzun vadeli olacak şekilde değerlendirmek isteriz. Mal, mülk, paylaşım, kazanç yönünde durum budur. İlişkilerde ise, sözünün arkasında durabilen, huzur veren, güven uyandıran kişilerle bağlantı kurmayı tercih ederiz. İlişki hayatımızda da, partnerin gücü, sözü, duruşu ve güvenirliği çok önemlidir. Satış-pazarlama, ticaret konularında piyasanın durumuna bir bakmak, mal veya ürünümüzün ne kadar ettiğini hesaplamak, uzmanlara danışmak yerinde olur. Bu devrede başlayan bir ilişki hakkında karar vermek için uzun uzun düşünürüz.
7 Haziran saat 01:15-21 Haziran saat 12:57 tarihleri arasında İkizler burcunda ilerleyecek Merkür, sizi iş hayatında akılcı düşünmeye, kendinizi ifade etmeye ancak gerginlikten de uzak durmaya çağırıyor. Ayrıntılar içinde boğulmadan, zamanı çok iyi kullanarak işlerinizi yapmalısınız. İş tercihlerinizi yaparken veya mevcut işinizle ilgili konularda bazen işini bilmek gerekir. Hani derler ya, uyanık olmak diye, aynen öyle. Bu sürede sorumluluklar geri plana atılmamalıdır. Bir yandan arayışlar içerisindeyiz, fakat verdiğimiz kararların sağlam olmasına da bakacağız. Kısa süreli gelir geçer işler yerine, sağlam ve tutarlı işlere yönelmemizde fayda vardır.
Sevgili Başaklar 9 Haziran saat 16:10 Yay burcunda oluşacak Dolunay, geleceğimiz adına ev veya ailevi konular üzerinde kaybetmekten hoşlanmadığımızı, bizim arzularımızın her şekilde kabulünden yana olduğumuzu işaret ediyor. Sorunlarımızı akılcı biçimde çözmek varken, eğer her durumu kendimize göre değerlendirirsek sorun yaşarız. Bu Dolunay aslında olumsuz durumların işaretçisi değildir. Ancak bizim ilişkimiz, iş hayatımız, sorumluluklarımız, insanlarla olan temasımızı güçlendirmemiz gerekir. Jüpiter-Terazi burcunda ilerlediği için meseleleri tarafsız ve adil biçimde ele almak önemlidir. Tabii ki, kimse için hakkınızdan vazgeçmeyiniz ancak siz de kendinize gerçekçi şekilde bakınız. Kulaktan dolma değil, doğru bilgiyi edinmeniz, bütçenizi gelir-gider dengesini gözetecek şekilde düzenlemelisiniz. Dolunayın görünümleri, ailevi veya özel ilişkilerde yaşanmış veya hala geçerli olan hayal kırıklıklarını, yanlış seçimlerin sizde bıraktığı izleri unutmadığınızı gösteriyor. Doğal olarak, iyi niyetinizin kullanıldığını düşünüyorsunuz. Aynı şekilde aileniz veya partneriniz de bunu düşünüyor olabilir. Bu meseleler, ancak ve ancak hoşgörüyle, uzlaşarak, uyum ve denge gözetilerek çözüme kavuşur. Görünen o ki, bu Dolunayda güvendiğiniz dostlarınızdan destek göreceksiniz. Belki iş-ev veya ilişkide zorlanıyorsunuz. Fakat birileri veya gelişmeler sayesinde rahatlayabilirsiniz. İşinizde mutlaka iletişimi önemseyin, bilginizle, tecrübenizle başarılı işlerde bulunabilir, enerjinizi faydalı işlerde kullanırsınız.

12-18 HAZİRAN ARASI
Sevgili Başaklar haftanın enerjileri, iş hayatında şartların zorlayıcı olduğunu, şu andaki mevcut ortamdan memnun olmadığımızı işaret ediyor. Biraz güvensiz gibiyiz. Yaşadığımız toplum ve koşullar nedeniyle bugün bir şeyleri kafamıza takabiliriz. Belki bu nedenle geri çekilebilir, bir şeyleri eleştirebiliriz. Ben derim ki, hiçbir şeyin sizi yenmesine, güvensiz hissettirmesine izin vermeyiniz. Elinizden geleni yapıyorsanız, elbet vakti saati gelecek ve arzu ettiğiniz güzellikler sizinle olacaktır. Bunu da unutmayalım. Mesleki ve ilişki konularında zaman mevhumunu göz önüne almak, iş hayatında profesyonelce hareket etmek, ilişki konusunda da gerçekçi düşünmek zorundasınız. Hangi mesele olursa olsun, şu aralar aklı başında düşünmemiz gerekiyor. Eski bir iş, eski bir borç, eskiye ait bir mesele veya bir türlü halledilmeyen davalar, parasal sorunlar, borçlar sürekli karşınıza çıkıyor. Aslında bütün bu karmaşa, çözümlenmesi gereken sorunları işaret ediyor. Kolay değil tabii ki. Bunların yerli yerine girebilmesi için kalıcı bir işe, köklü bir mesleki değişime ihtiyacınız var. Bu haftaki enerjiler yine bunları hatırlatıyor. Biraz da kendinizle ve seçimlerinizle yüzleşmenizi sağlıyor.

19-25 HAZİRAN ARASI
Sevgili Başaklar, 21 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında burcunuz ile uyumlu bir enerji olan Güneş-Yengeç burcu seyrinde güvence önemlidir. Ekip çalışmaları, organize faaliyetler ve yeni kurulacak dostlukların da içeriğinde hep bu iki olgu yer almaktadır. Bir Başak daima çalışkan, analizci ve özverili çalışabilen kişidir. Güneş yengeç burcunda ilerlediği süre içinde o, öncelikle hedef duygusunun ve ihtiyaçlarının ne olduğunu saptamakla işe başlayabilir. Arınmak ve huzuru bulabilmek adına karanlıklardan çıkması gerektiğinin bilincindedir. Bugüne dek ne olduysa  olmuştur ama bundan sonrasında mutlaka başarılı olmak zorunluluğu vardır.  İşte bu nedenle eski dostları, eski aşina ortamları, eskiden beri tanıdığı insanları kısaca geçmişe ait ne var ne yoksa heybesine koyarak yeniye doğru koşmayı tercih edebilir. Sevdikleriniz  için son derece özverili davranacağınız  bu dönemde yardımseverliliğiniz ve iyi niyetinizle  herkesi kucaklayabilirsiniz. Sorumluluklarınızın  her zaman olduğu gibi bu dönemde de önemlidir.
21 Haziran saat 12:57-6 Temmuz saat 03:20 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek  yöneticiniz Merkür, güven içinde yaşama arzumuzu yükseltiyor. Artık geleceğimizi düşünerek kararlar vereceğiz. Kariyer hayatımızı, hedeflerimizi önemseyeceğiz. Ona göre seçimler yapacağız, kararlar vermeye çalışacağız. Aile içinde, birlikte olduğunuz kişilerle, arkadaşlarınızla olan ilişkinizde yarım yamalak değil bütünlük duygusu içinde hareket edilmesine dikkat edeceğiz. Kimlerle yola çıkıyorsak, bizim hassasiyetimize kıymet veren insanları tercih edeceğiz. Böyle insanları destekleyeceğiz. Geçmişte olanlara takılı kalmamak lazım. Yaşandı bitti diye düşünüp önümüze bakmamızda yarar var. Ailemiz, arkadaşlarımızla bağımız güçlenecek. Mistik faaliyetler, sanatsal konular, gruplarla ilişkiler, eğitmenlik, ailelere, kadınlara yönelik faaliyetler, sosyal yardımlaşmalar bu dönemde önemlidir.
Sevgili Başaklar 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, sosyal ilişkileriniz, hedefleriniz, girdiğiniz ortamlarda önem verdiğiniz hassasiyetler öne çıkıyor. Aşk, parasal konular, evlilik ve özel paylaşımlara verilecek önem bu Yeniayın özünde yer alıyor. Şimdi birlikte görünümleri inceleyerek daha fazla fikir sahibi olalım. Ay-Merkür kavuşumu, bu Yeniayda hedefimize varmada bize destek olabilecek güvenilir dostları işaret ediyor. Bunlar eskiden beri tanıdığımız kişiler veya yeni tanıştığımız ancak projelerimizle ilgilenen kişiler de olabilir. Venüs-Pluto görünümü, sizde güven hissi uyandıracak biriyle tanışmanın işaretçisidir. Bu kişi yabancı bir ülkede veya başka bir şehirde yaşıyor olabilir. Bu Yeniayın en olumlu etkisi bu konuda öne çıkıyor. Moralinizi yükseltiyor. Maddi ve manevi anlamda rahatlatıcı para ve iş fırsatlarının da bu Yeniayda karşımıza çıkması mümkündür. Ay-Mars kavuşumu Başakların aradıkları eşle karşılaşmalarını sağlıyor. Neyi istediğimizi ve neyi seçeceğimizi biliyoruz. Hedefimize her anlamda kilitlenmiş durumdayız. Ay-Jüpiter görünümü, kaliteli ve seçkin olana yöneltiyor bizi. Ailemiz, yuvamız, sevdiklerimiz için para harcayabiliriz. Güzel ve çekici görünmek isteriz. Ancak bütçemizi zorlamadan olursa gayet iyidir. Ay-Neptün görünümü, bir arkadaşınız vasıtasıyla veya bir ortamda karşınıza çıkabilecek kişiyi işaret ediyor. Gayet romantik bir karşılaşma diyebiliriz. Bu Yeniay, bir çok açıdan Başaklar için olumlu gelişmelerin müjdecisi gibi görünüyor.

26-30 HAZİRAN ARASI
Sevgili Başaklar, haftanın hemen başında etkili olacak görünüm, yeni bir ilişkiye adım atmanın göstergesidir. Yakın bir dostunuz sizi bu kişiyle tanıştırabilir. Daha önceden ilişkinizi başladıysa, bu tarihte geleceğe dönük bir karar verebilirsiniz. Ayrıca sosyal hayatta inandığınız yolda, arzu ettiğiniz şekilde ilerleyebilir, ortak bir amaç için insanlarla el birliğinde bulunabilirsiniz. Bağlı bulduğunuz grupta liderlik şansınız gayet yüksek.

HAZİRAN Ayı Astroloji Takviminiz
Pozitif Enerjili Günler                     : 1-2-6-7-11-12-20-21-24-25-28-29
Zayıf Enerjili Günler                       : 8-9-16-22-23
Aşkta En Şanslı Günler                   : 11-12
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 3-4
Yeniay : 1-2-3-28-29-30
(Ay-Başak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 15-16-17
(Ay-Balık burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

TERAZİ

1-11 HAZİRAN ARASI
04 Haziran saat 19:16-20 Temmuz saat 15:19 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Mars, kazanç evinizin de yöneticisi olduğu için, kariyer hayatında başarılı olmanın ardında, güvence olgusu da bir hayli önem taşır. Bu yüzden de hırsla çalışmanız, yükselmeniz gerektiğini düşünürsünüz. Birçok işe yönelirsiniz ancak önünüze engeller çıkar. Bunları aşabilmek için, öncelikle kendinize güvenmeniz lazımdır. Neden bu böyle değil de, şöyle diye hayıflanmak, alınganlık, öfke gibi olumsuz duygulardan uzak durmakta yarar var. Bunların tümü enerjinizi boş yere tüketir. İşlerinizi bitirmekte zorlanırsınız.  Böyle durumlar yüzünden vakit kaybetmeyelim. Tabii ki kazanmak için çalışıyoruz, ekmeğimizi kazanmak için mücadele veriyoruz. O zaman gelin, ciddi bir şekilde işlerimizi odaklanalım, gereksiz meselelerle vakit kaybetmeyelim.
6 Haziran saat 10:26-5 Temmuz saat 03:11 tarihleri arasında Venüs-Boğa burcunda ilerleyecek. Kendi değerimizin farkında ve başkalarının hayatımızdaki öneminin bilincinde olacağımız bu süreçte sevdiklerimizin varlığını, nefesini, yanımızda olduklarını görmekten yanayız.  Bolluk ve bereket için dileklerde bulunma vaktidir. Arzularımızı, çekici yanlarımızı sevdiğimiz kişiye yansıttığımız bir dönemdir. Aynı şekilde jestler, davranışlar görmek isteriz. Belki çok fazla duygusal davranmayız. Hayatımıza yeni birisi girdiğinde ona hemen güvenmeyiz. Eşimizle sorunlarımız varsa, bunları sırf menfaatlerimiz nedeniyle es geçmemeliyiz veya sürekli bir beklenti, alışveriş üzerine kurulan ilişkilerin uzun ömürlü olmayacağını bilmeliyiz. Birlikte üretmek, birlikte kazanmak, birlikte hayatı kotarabilmek ve buna göre ilişkilerimizi gözden geçirmek için Venüs-Boğa geçişleri faydalıdır.
7 Haziran saat 01:15-21 Haziran saat 12:57 tarihleri arasında İkizler burcunda ilerleyecek Merkür, size iletişimde size güç katacak. Bu yeni biriyle tanışmanızda veya kurulacak bağlantıların sizi keyiflendirmesi anlamına gelir. Yolculuklar, kısa seyirli de olsa sizi mutlu edebilir. Genelde hareketlilik bir hayli yoğundur. Yeni tanışmaları, karşılaşmaları işaret etse de, açıkçası bunlar kafaca anlaşma, konuşma, yazışma tarzında etkili olacaktır. Ancak şunu da ekleyeyim. Eğer ilişkiniz bitmişse, yeni bir arayış içindeyseniz veya şu arada biraz kafamı boşaltayım diye düşünüyorsanız, bilinçli olmanızda yarar var. Evet, iletişim, zihin faaliyetleri ve haberleşme açısından aktif bir gündeme sahibiz. İş girişimlerinde zihnimiz pek hızlı çalışacak. Ne istediğimizi gayet net ifade edebileceğiz. Yeni işler, çalışmalar, akademik ve mesleki konular üzerinde duracağız.
Sevgili Teraziler 9 Haziran saat 16:10 Yay burcunda oluşacak Dolunay, sizin yakın-uzak çevre ilişkilerinizi mercek altına alıyor. İnsanlarla kurulan diyaloglar, fikir paylaşımı, yolculuklar, projeler, eğitim, ticaret, iş bağlantılarınızı şimdi gayet düzgün ve belli hedefe yönelik şekilde düzenlemeniz gerekiyor. Fırsatlar ayağınıza gelir veya gelmez, ancak sizin öncelikle kendinizden emin olmanız gerekiyor. Jüpiter burcunuzda ilerliyor ve bilgi sahibi olmak, ilgi duyduğunuz konularda araştırma yapmak, girişimde bulunmak, yeni insanlarla tanışmak yönünde bu Dolunay gayet etkilidir. Tabii ki aceleci değil, akıllıca yolunuzu çizmek lazım. Alıştığınız bir düzen ve hayat var. Haklısınız. Ancak gelişime önem vermelisiniz.  Sağlıklı yaşamı, verimli bir işi, ideallerinizi hayalci değil, gerçekçi şekilde dizayn etmelisiniz. Bunların hafife alınmaması gerekiyor. Burada önemli olan çalışmak, çabalamak, öğrenmek, gelişmek, dağılmadan belli bir hedefe kitlenmektir. Bu Dolunayda, alıştığınız düzenden başka bir düzende yaşamak adına bir fırsat karşınıza çıkar. Bunun artı ve eksilerini maddi-manevi güvence ve geleceğe dönük düşünürseniz, doğru bir karar verirsiniz. Sorumluluk alırsınız ve güvenceli bir iş tercihinde bulunursunuz.

12-18 HAZİRAN ARASI
Sevgili Teraziler, bu haftaki enerjiler fikirlerimizi ifade etmek arzumuzun işaretçisi. Yollar, yeni yerler, yeni insanlarla olmaktan yanayız. Ancak ailemiz, bastığımız toprak, güvencemiz konusunda bir hayli hassasız. Belki bu nedenle aynı görüşten olmayan kişilerle aramıza bir mesafe koyabiliriz. Kısıtlanmak yerine, farklı bir şeyler yapmak arzusu duyabiliriz. Bizi bazı insanlar anlamayabilirler veya dinlemeyebilirler. Bunu dert etmek yerine, güven duygumuzu kendi içimizde tesis etmek en doğru yoldur. Enerjiler, yolculuklar yaparak bilgilenmenin, kendinizi geliştirmenin, aktif hareket etmenin, başarıya susamışlığın göstergesi. Sizi şu anda hangi konuda olursa olsun bilginizi, deneyimlerinizi mutlaka ifade etmelisiniz. Bu sizi gereksiz telaşlardan, endişelerden, sağlık açısından zorlayan durumlardan kurtulmanızda destekleyicidir.18 Haziran tarihindeki enerjiler, ilişkinizle alakalı konular üzerinde yenilenmelerin, partnerinizle aranızdaki bazı sorunları aşabilmenin, ilişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye adım atabilmenin, iş ortaklarınızla çözüme ulaşmanın işaretçisidir. Kim bilir kaç Terazi bu enerji sayesinde yaşanması muhtemel sürprizlerle canlanacak.

19-25 HAZİRAN ARASI
Sevgili Teraziler, 21 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Güneş süresince ailevi ve mesleki konularda güvencenizi önemsersiniz. Eğer durumunuzdan memnunsanız pek şikayetçi olmazsınız. Değilseniz en ufak bir olayda duygusal tepkilerde bulunmanız mümkündür. Uygun ve gerçekten verimli olan, güven içeren bir iş teklifiyle karşılaştığınızda değerlendirirsiniz. Sizi ilk kez gören kişiler biraz gergin ancak duygusal biri olduğunuzu düşünürler. Ne kadar işiniz olsa da, ailenize, sevdiklerinize zaman ayıracaksınız. Karşınıza bir engel çıktığında onunla mücadele etmeyi bilmelisiniz. Mars bu devrede Yengeç burcunda ilerleyeceğinden, aktifsiniz ancak duygularınız sizi etkileyebilir ve yavaşlayabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilere elden geldiğince destek verirsiniz. Fakat size değer vermediklerinde veya kadir kıymet bilmediklerinde içten içe üzülürsünüz. Gelişmeniz için atak ve cesur olmanız lazımdır. Bunu gerçekleştirmenin yolu ise, ancak çaba sarf etmek ve kendinize güvenmekle olabilir. Maddi ve manevi yönden güçlü olmak istiyorsanız risk almaya gönüllü olursanız bu risk size sorumluluk duygusu vereceğinden faydalı olabilir.
21 Haziran saat 12:57-6 Temmuz saat 03:20 tarihleri arasında meslek evinizde etkili olacak Merkür-Yengeç burcu geçişi, kişinin hassasiyetle durumunu ele almasına yol açar. Sözgelimi geçmişte yaşanılanlar gözlerimizin önünden bir film şeridi gibi geçer. İlişkiler, iş hayatı, ailevi konular, uygulamak istenen planlar tecrübeler ışığında ele alındığı için, kişi değerlendirmeleri ister istemez bunlara göre yapabilir. Bu dönemde dikkatleri üzerinizde toplamak istemezsiniz. Fakat yaptığınız konuşmalar, tavırlarınız, başkalarının sizin hakkınızda bir yargıda bulunmalarını sağlar. Sorumluluklarınızın farkında olmanız  gayet faydalıdır. Geriye dönük düşündüğünüzde neden bunları yaşadım demek yerine, tecrübe olarak görürseniz  ne kendinizi ne de hayatı suçlamamış olursunuz. Çünkü bu tecrübeler size  rehber olabilir ve aynı hataları tekrarlamadan doğru seçimlerde bulunursunuz. Bu süreçte bir başka şehirde çalışma, yerleşim, ihtisas yapma, tayin, eğitim, ticari gibi meseleler gündeminizi oluşturur.
Sevgili Teraziler 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, iş hayatınızla ilgili konulardaki duyarlılığınızın, sevilmek, beğenilmek arzunuzun işaretçisi oluyor. Bu Yeniayın özünde aile, finansal konular, evinizle ilgili meseleler de yer alıyor. Yeniayın görünümlerini birlikte gözden geçirdiğimizde hangi konularda etkin olacağını anlayabiliriz. Ay-merkür kavuşumu, işimizi sahiplenmemizi ve bu konuda kendimizi güvende hissetmek arzumuzu işaret ediyor. İşimize, planlarımıza ve şu andaki mevcut durumumuza dikkatli şekilde bakacağız. Risk almayacağız. Her yönüyle işlerimizi gözden geçireceğiz. Biraz duygusal düşünebiliriz. Sorumluluklar bizi bir miktar yorabilir. Mantıklı şekilde duruma bakarsak bu denli hassas olmayız. Venüs-Pluto görünümü, yatırım, kredi, mal-mülk paylaşımı, nafaka gibi başkalarıyla alakalı finansal konularda gayet olumlu kararlar ve gelişmeler yaşanabilir. Sorunlar varsa, ortak bir anlaşmaya varılır. Diyelim ki çok önceden beri riskli bazı işleriniz var. Bu Yeniayda hukuki haklarınızı gayet iyi koruyacak önlemler alırsınız. Güvenilir yatırımlara yönelirsiniz. Ay-Mars kavuşumu, ne iş yaparsanız yapın, duygusal değil tam tersine mantıklı hareket edin. Böylece kimsenin sizi etkilemesine izin vermemiş olursunuz. Hedefinizden şaşmayın. Ay-Jüpiter görünümü, iş hayatınız ve kişisel ilişkilerinizde nezakete, anlaşmaya verdiğiniz önemi gösteriyor. Bu konularda hassassınız. Ay-Neptün görünümü, işinize, ideallerinize sahip çıkmanın göstergesidir. İyi niyetinizi kimsenin kullanmasına izin vermeyiniz.

26-30 HAZİRAN ARASI
Sevgili Teraziler, hafta başında iş hayatınızla ilgili konularda olumlu bir karar verebilir, bu kararı uygulamaya koyabilirsiniz. İleriye yönelik toplumsal anlamdaki her türlü aktivitede sözünüz dinlenir ve diğer insanları manevi ve fikirsel anlamda etkileyebilirsiniz. İş başvurusunda bulunabilir, yeteneklerinize uygun bir işe girebilirsiniz. Fiziksel ve ruhsal anlamda bedeninizi güçlendirecek aktivitelere dahil olabilirsiniz.

HAZİRAN Ayı Astroloji Takviminiz
Pozitif Enerjili Günler                     : 3-4-8-9-13-14-22-23-26-27
Zayıf Enerjili Günler                       : 11-12-18-19-24-25
Aşkta En Şanslı Günler                   : 13-14
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 6-7
Yeniay : 3-4-5-30
(Ay-Terazi burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 17-18-19-20
(Ay-Koç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

AKREP

1-11 HAZİRAN ARASI
04 Haziran saat 19:16-20 Temmuz saat 15:19 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Mars, çalışma evinizin de yöneticisi olduğu için, kendinizi geliştirme, daha geniş bir açıdan bakarak durumu görmek, eksikleri saptamak, hedefinizi belirlemek lazım. Bu gelişim, yüksek okulu kazanmak yoluyla olabilir veya eğitiminize ağırlık verip, daha hırslı bir şekilde çalışmakla gerçekleşir. Belki başka bir şehirde okuyorsunuz veya okuyacaksınız. Ailenizden uzakta olmak gücünüzü azaltmasın. Bilakis benim bir amacım var ve bunu gerçekleştirmek için azimli olmalıyım diye düşünmelisiniz. İş hayatında olanlar, sizler de bu süreçte dikkatli bir şekilde piyasa şartlarını gözetmeli, portföyünüzü genişletmelisiniz. Karşınıza güçlükler çıktığında bunları aşabilmek için mücadelenizi sürdürmelisiniz. Şimdi bol bol çalışın, dağarcığınız geliştirin, önyargılı, aşırı duygusal, tam tersine gergin olmayın. Yurtdışı, yurtiçi, ülkeniz, yaşadığınız şehir nerede olursanız olun, yeter ki hedefiniz olsun ve bu hedefe ulaşmak için mücadelenizi sürdürün.
6 Haziran saat 10:26-5 Temmuz saat 03:11 tarihleri arasında Venüs-Boğa burcunda ilerleyecek. Zoraki değil, gönülden ve içten davranışlar bu dönemde önemlidir ve ilişkiyi köklendirir, güçlendirir, verimli hale getirir, büyütür. Venüs-Boğa geçişinde uzun ömürlülük ve güven ayrıca maddi anlamda kendimizi garanti altında hissetmek isteriz. Bu kriterler çerçevesinde ilişkileri ele alırız. Evlilikler de buna göre gözden geçirilir. Ancak her ilişki böyle midir, bu şekilde mi gelişir? Tabii ki tam tersi durumlar yaşanabilir. Bir beraberlik umduğumuz gibi başlamadığında veya yürümediğinde ne yapacağız. Eşimiz sadece kendi çıkarlarını düşünen biriyse ne olacak? Onun için değer ölçülerimizi, ilişkiye verdiğimiz önemi, kattıklarımızı ve aynı şekilde karşımızdakinin yaklaşım tarzını bu dönemde mutlaka gerçekçi şekilde gözden geçirmeliyiz. Böylece en doğru kararı verir, ona göre devam ederiz veya sonlandırırız.
7 Haziran saat 01:15-21 Haziran saat 12:57 tarihleri arasında etkili olacak Merkür-İkizler burcu geçişi, parasal konularda uyanık olmanın ve çıkarlarımızı gözetmenin işaretçisidir. Nereden ne gelir, nasıl ikna edebiliriz, parayı nasıl değerlendirebiliriz, kimlerle bağlantıya geçeriz, bütün bunlar üzerinde durmakta yarar var. Hesabı bilme vaktidir. Eğer bir yatırım düşünüyorsak uzmanlara danışmamız gerekir. Aldığımız haberlerin aslını araştırmalıyız. Başkalarıyla olan her türlü paylaşımınızda, ortaklık ilişkinizde akıllıca hareket etmeye çalışalım. Eğer sıkıntılarımız varsa, bunları bilinçli bir şekilde ele almak gerekiyor. Merkür ikizler burcunda zaten çıkarlarımız konusunda gözümüzü dört açmamızı sağlıyor. Düşünmeden borç altına girmeyeceğiz. Parasal alışverişlerimizde akıllı hareket etmenin faydası büyük.
Sevgili Akrepler 9 Haziran saat 16:10 Yay burcunda oluşacak Dolunay, maddi konularda birilerine güvenerek veya sırf işiniz görülsün diye taviz vererek ilerlemenin yanlış olacağını vurguluyor. Evet yenilik arzunuz, güvence isteğiniz bir hayli etkili. Fakat önce gerçekçi olmak gerekiyor. Yüksek faizli borçlar veya harcamalardaki dikkatsizlikten kaçınmak gerekiyor. Bu Dolunayın aslında sizin maddi-manevi durumunuzu görmenizi ve buna göre hareket etmenizi sağlayıcı bir yanı var. En azından kimseye güvenmeden kazanç elde etmeye yönelik şekilde sizi eğitiyor. Jüpiter-Terazi burcunda ilerlediği için taviz vermeye açığız veya bağımlı davranıyoruz. Bu sadece parasal değil, aşk hayatımızla ilgili konularda da etkilidir.  Yapmanız gereken, gerekli ve gereksizleri hayatınızdan ayıklamak, kazancınızı önemsemek, doğru ilişki ve tercihlerde bulunmaktır. Dolunayın görünümleri bu yönde sizi destekleyicidir. Harcamalara dikkat ederek, kazanç elde etmeye yönelik girişimde bulunabilirsiniz. Paranızı dikkatli kullanırsınız ve değerini bilirsiniz. Bir başka etkili görünüm sayesinde karşınıza biri çıkabilir. Sizde güven uyandırabilir. Toparlamanızda yardımcı olabilir. Hedefinizi özgüvenli şekilde belirlemenizde etkili olabilir.

12-18 HAZİRAN ARASI
Sevgili Akrepler haftanın enerjileri, işlerin yoluna girmesi adına, desteğe duyduğumuz ihtiyacı gösteriyor. Mali konularda toparlanmak, en azından rahatlamak istiyoruz. Bizim bastığımız yere, bütçemizin gereklerine göre hareket etmemiz gerekiyor. Eğer bir kredi çekmeyi, bir borç almayı düşünüyorsak, bunun geri ödeme şekline mutlaka bakmalıyız. Eğer siz birilerine destek oluyorsanız, o zaman da gücünüzü aşmamasına dikkat etmelisiniz. Aşkta,
Tutkularımızın, alışkanlıklarımızın esiri olabiliriz. Sonra da bunun yanlış olduğuna karar verip, kendimizi denetleriz. Fakat bu sefer de, aşkın tadını çıkaramadığımızı fark ederiz. Oysaki aşk hesaplama, yönlendirme işi değildir. O kuralsız ve sınırsızdır. Şimdi yapılması gereken, kendini zorlamadan akışa izin vermektir. Bir öyle bir böyle düşüncelerle aşkı denetim altına almaya, niye şu şöyle değil diye kendinizi yormanıza gerek yok. Hafta sonuna doğru eneriler, yeni iş olanaklarını işaret ediyor. Siz hangi konuda yeteneklisiniz, ilişkideki sancılardan önce, lütfen bu alana odaklanınız. Çünkü bu alandaki başarı, sizi başkalarına bağımlı yaşamaktan kurtarıcıdır.

19-25 HAZİRAN ARASI
Sevgili Akrepler, 21 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Güneş, duygu dünyanız ve geleceğinizle ilgili konularda, güvenlik olgusuna fazlasıyla önem vereceğiniz süreçtir. Ülkenizi, manevi değerlerinizi, alışkanlıklarınızı ve inandığınız her şeyi savunursunuz. Bu dönemde dünya görüşünüz ve yaşam şekliniz kendinize göredir. Evet belki başkaları sizi bazen etkiler ancak yine de inandığınız, güvendiğiniz bir şeyden vazgeçmezsiniz. Size bu gücü, bu dönemde Yengeçte ilerleyen Mars sunuyor. Elinizdekileri koruma dürtünüz ve güvenliğinizi sağlamak çabanızdandır. Ayrıca bu dönem anayurdu dışında yaşayan vatandaşlarımız için hasret duydukları insanları görmek için yıllık izinleri kullandıkları bir dönem anlamı taşıyabilir. Aile ortamınıza verdiğiniz önem, sahip olduğunuz tüm değerleri yaşadığınız ortamı güzelleştirmek, büyütmek adına kullanabilir, yabancı bir ülkede yaşıyorsanız anavatanınızda yatırım yapabilirsiniz. Geleneklerinizi, kültürünüzü ve göreneklerinizi önemsersiniz. Yüksek eğitim, tez, akademik ihtisas, tayin, terfi gibi konular gündeminizde yer alır.
21 Haziran saat 12:57-6 Temmuz saat 03:20 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür, geçmiş problemlerinize çözüm bulmanızda ve geleceğinizi şekillendirmenizde dikkatli ve mantıklı düşünmenin önemini gösteriyor. Hassas düşünmeye neden olabilir. Güç ve kontrole bu denli önem veren bir Akrep bu süreçte ileriye bakmalı ve eski tecrübelerini göz önüne alarak geleceğe yönlenmelidir. Çünkü şimdi önemli olan tarafsız düşünmektir. Gereksinimler, gelecek, maddi konular, hedefler anlamında gerçekçi olma zamanımız. Sezgilerinizin gücünü yükseltici olan bu enerji, atacağınız her adımın daha sonra nereye varabileceğini de tahmin etmenizde kuvvet olacaktır.
Sevgili Akrepler 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, eğitimden ticarete kadar her konudaki hassasiyetin, büyümek, gelişmek, değerlerinize sahip çıkmak olgularına verilen önemi vurguluyor. İkili ilişki, yolculuk, yakınlarınız, iletişim ve çevresel etkenlerin kıymeti de, bu Yeniayda belirgin hale geliyor. Her zaman olduğu gibi görünümler bu Yeniay hakkında bize ışık olacaktır. Şimdi birlikte gözden geçirelim. Ay-Merkür kavuşumu, maddi-manevi anlamda sizi besleyici, büyütücü ve geliştirici olana yönelme, eviniz ve ailenizle bir araya gelme yönünde bilgi, iletişim ve yolculukların göstergesidir. Venüs-Pluto görünümü, güvenilir, kalıcı ve kriterlerinize uygun bir ilişkiyi işaret ediyor. Evliyseniz yuvanızda emniyet, bekarsanız evlilik gibi konular gündeminizde yer alır. Bu bir dönüşüm ve yenilenme işaretidir. Mantıklı bir karar verirsiniz. Gerçekçi şekilde önünüze bakarsınız. Sırılsıklam aşık olsanız dahi, ilişkide en önemli olgu sadakat ve güven içermesidir. Ay-Mars kavuşumu, amacınıza yönelik hareket edebilme ve arzu ettiğiniz yolda emin adımlarla ilerlemenizde yardımcıdır. Ay-Jüpiter görünümü, ilişki-eğitim-iş hayatı veya farklı bir nedenle yapılan yolculuğun, görüşmenin işaretçisidir. Sevdiklerinize, alışkınlıklarınıza yeni bir gözle bakma vaktidir. Ay-Neptün görünümü, manevi duyguları, aile, yurt, sevgi olgularını yükselten, moral verici bir destek kuvvettir.

26-30 HAZİRAN ARASI
Sevgili Akrepler, hafta başındaki görünüm sayesinde görüşme, yolculuk ve girişimlerin olumlu yönde gelişmesini sağlayıcıdır. Arzu ettiğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Aşk hayatınızı ilgilendiren meselelerde uzun zamandır canınızı sıkan problemleri çözebilirsiniz. Gerçekleri net olarak görebilmeniz mümkün olduğu gibi rüyalarınız, sezgileriniz yoluyla da birçok bilgi elde edebilirsiniz. Kendinizi anlayarak, yapmak istediklerinizin farkında olarak, kararlarınızı verebilir, uygulayabilirsiniz. Gelen haberler sizi tatmin edicidir.

HAZİRAN Ayı Astroloji Takviminiz
Pozitif Enerjili Günler                     : 1-2-6-7-11-12-16-24-25-28-29
Zayıf Enerjili Günler                       : 13-14-20-21-26-27
Aşkta En Şanslı Günler                   : 16
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 8-9
Yeniay : 5-6-7-8
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 20-21-22
(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

YAY

1-11 HAZİRAN ARASI
04 Haziran saat 19:16-20 Temmuz saat 15:19 tarihleri arasında Mars-Yengeç burcunda seyrini sürdürecek. Mali konularda ben dikkatli olunması taraftarıyım. Nedeni? Boyumuzu aşabilecek borçlar altına girmemek lazım. Diyelim ki, ev satın almayı düşünüyorsunuz. Bunu kredi alarak yapmayı düşünüyorsanız dünyanın bin bir türlü hali var diye düşünmek lazım. Bu türden işler için, bu süreçte başvuru yapmak yanlış olur. Biriktirmek için de uygun zamandır. Damlaya damlaya göl olur demiş büyüklerimiz. Ödemelere dikkat edelim. Aksatmayalım. Eş veya iş ortağımızla ilişkili olan parasal meseleler üzerinde hassasiyet gösterebiliriz. Onlar da aynı şekilde davranabilirler. Bu kısa süreli bir geçiştir. Ancak haritanızda zorlu görünümler yapıyorsa dikkat iki misli olmalıdır. Biz atımızı sağlam kazığa bağlayacağız. Güveniriz, yola çıkarız veya şuradan şu gelir deriz, ancak dünyanın bin bir türlü hali var, gelmemesi halini de göz ardı etmeyelim. Bu geçişte zaten ister istemez, kendinizi garanti altına almaktan yana olursunuz. Ancak fazla açıldıysanız, borcu da borçla kapatmaya çalışmak yanlıştır. Geleni tutalım derim.
6 Haziran saat 10:26-5 Temmuz saat 03:11 tarihleri arasında Venüs-Boğa burcunda ilerleyecek. İlişkilerimiz, parasal güvencemiz, sağlamlık arayışımız bu dönemde bir hayli önem taşıyor. Yaylar iyi niyetli, çıkarlarının peşinde koşmayan, derinlemesine düşünen, geneli pozitif düşünen kişilerdir. Fakat şimdi, önümüze ardımıza bakma vakti geldi. Ne kadar güvende olduğumuzu, huzurlu bir yaşam sürüp sürmediğimizi, işimizden zevk alıp almadığımızı, kazancımızı mercek altına almalıyız. Uzun vadeli ve hakikaten güvenilir işlere yönelmeliyiz. İlişkilerde sağlamlık ve netlik, değer bilen insanlar başımızın tacı. Tam tersine sürekli kendi alacağını düşünen, çıkar ilişkisiyle bize yaklaşan insanlara dikkat etmeliyiz. Plan ve projelerimizi kimlerle işbirliği yaparak sürdürüyorsak, bunun yarar ve zarar hesabına bakmalıyız. İş saatleri, iş güvenliği, sosyal haklarımızı gözetmeliyiz.
7 Haziran saat 01:15-21 Haziran saat 12:57 tarihleri arasında Merkür-İkizler burcunda ilerleyecek. İlişkide iletişim olgusu bir hayli önemli olacak. Zeki düşünen, konuşmasını bilen, ancak fikirlerini dayatmada bulunarak değil, dinlemeyi de bilerek karşılıklı sürdüren kişiye ihtiyacımız var. Bu süreçte, internet üzerinden satış, pazarlama, ürün tanıtımı, ortak işler için bir araya gelme, elinizdeki ürünü tanıtmak veya görüşmelerde bulunmak yönünde önem taşıyor. Karşı karşıya geldiğiniz kişiler rakipleriniz de olabilir, iş yapacağınız kişiler de. Burada önemli olan işinizle ilgili tecrübe ve bilgiyi önemsemektir. İş dünyasında akıllı olan yol alır sözünü unutmayalım.
Sevgili Yaylar 9 Haziran saat 16:10 burcunuzda oluşacak Dolunay, karşımıza çıkabilecek yeni gelişme ve olanakların işaretçisidir. Bu bir evlilik, iş ortaklığı ve yeni bir yere yerleşim tarzında gelişmelerin göstergesidir. Fakat bunları öncelikle gerçekçi bir şekilde ele almamızda yarar var. Oldubittiye getirmeyelim. Sözgelimi bu Dolunayda, özellikle ilişki meselelerini ileriye dönük şekilde ele almanın yararını işaret ediyor. Bu Dolunayın yöneticisi Jüpiter-Terazi burcunda ilerliyor ve olumlu görünümü var. Sizler için sosyal ilişkilerin güçlendiği, yeni insanlarla tanışacağınız, plan ve projelere sıcak bakacağınız zaman dilimindesiniz. Ancak diğer taraftan hesabı şaşırmamak çok önemli. Bir şeyi isterken, onun sorumluluğunu almak da önemli. Sözgelimi evden ayrılmak, evlenmek gibi konularda gerçekçi olmalıyız. Dengeli ve gerçekten tarafsız bir şekilde duruma bakmalıyız. Görünümler bizim arzu ve isteklerimizi baskın şekilde ele alacağımızı gösteriyor. Ne olursa olsun kazanan ben olmalıyım diyoruz. Fakat partnerimiz veya başkalarının da görüşlerini anlamak, dinlemek gerekiyor. Dolunayın bir başka görünümü de zaten bunu işaret etmekte. İş girişimlerinde sağlıklı, verimli, güvenilir olanı tercih et, maddi konularda tutumlu ol ve hesabını bil diyor. İlişkide ortak bir gelecek için, idealler başta olmak üzere prensiplerin, sorumlulukların, yaşamı ele alış biçimlerinizin de gözden geçirilmesi iyi olur diyerek bu Dolunay bize yol gösteriyor.

12-18 HAZİRAN ARASI
Sevgili Yaylar haftanın enerjileri, ilişkimizle alakalı bir haber, bir gelişme, anlaşmazlıkların son bulması yönünde etkilidir. Farklı yolların iki yolcusu iseniz, mutlaka gerçekçi bir şekilde duruma bakınız. Bazı Yaylar için bu görünüm, karşımıza çıkan bir kişinin simgesidir. Bu kişiyi çok iyi tanıyınız. Maddi-manevi değerleri, görüşleri nedeniyle arasında sorunlar olan çiftler, lütfen birbirinize karşı daha özenli davranmayı biliniz. Sonradan pişmanlık duyacağınız kararlar vermeyiniz. Sevilmediğiniz, yalnız kaldığınızı, anlaşılmadığınızı düşünmeyiniz. Bazen zorluklar insanı olgunlaştırır, güç katar. Bunu da unutmayalım. Hayatı zorlamayınız, kendinizi yormayınız. Aklın yolu bir aslında. Her ilişki kendine göre özeldir.  Siz iletişimi güçlü tutmalısınız. Gizli ilişki yaşayanlarınız varsa, kafanız epeyce karışmış olabilir. O zaman durun ve gerçekçi bir şekilde düşünün. Bugün cazip gelen bir şey yarın sizin için ne ifade edecek. Bu sorunun cevabı çok önemli.

19-25 HAZİRAN ARASI
Sevgili Yaylar, 21 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda seyrini sürdürecek Güneş, güvencenize verdiğiniz önemin göstergesidir. Gerek maddi ve gerekse manevi açıdan büyümek için bu düşünce size rehber olabilir. Ne kadar özgür düşünürseniz düşünün, bir şekilde kökleriniz, değerleriniz, sorumluluklarınız sizi kendisine doğru çekecektir. İşte tam bu noktada sizin isteklerinizle başkalarının sizden talep ettikleri noktada çatışmalar yaşanmaması için birleşmeye gönüllü olmanız ve gerekli çabayı göstermeniz gerekmektedir. Tabii ki Yengeç burcu süreçleri genel olarak eskiyle alakalı konuları gündeme getirdiği için doğal olarak  geçmişten bu yana devam eden bazı sorunlarınızın  çözüme kavuşturulması gerekmektedir. Bunlar maddi sorunlarınız olduğu gibi, iş veya özel dünyanızda ortaklık kurduğunuz kişilerle olan ilişkiniz de baş sırayı alabilir. Bazıları için bu durum, boşanmaya karar veren çiftlerin çocuklarının  güvenliği ve huzuru adına vazgeçmeleri ve yuvalarını tekrar sahiplenmeleri olduğu gibi, tam tersine çoktan ayrılmış kişilerin nafaka problemleri için görüşmede bulundukları zaman anlamına da gelebilir. Ev alma isteği, bir aile kurmak arzusu bu süreçte yoğundur.
21 Haziran saat 12:57-6 Temmuz saat 03:20 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür, özel ilişki, mesleki konular, finansal meseleler ve ortaklıklar anlamında  gerçekçi olunması gereken zaman dilimidir. Sabırsız ve sadece kendimize yönelik, bir de hassasiyet içinde durumları ele almamalıyız. Bir bakacağız olan bitene. Sözgelimi evlilik veya boşanma gibi meseleleri geleceğe dönük bir şekilde ele almalıyız. İş ortaklarımızla aramızdaki her türlü alışverişte dürüstlüğü ilke edinmeliyiz.  Bu dönemde duygusal ve ruhsal anlamda hassasız. İstikrarlı yürümeyen ilişki ve iş ortaklıklarımızı mutlaka ele almalıyız.
Sevgili Yaylar 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, kendinizi garanti altına alacak güvenceye kavuşma arzunuzu işaret ediyor. Yatırım, ödemeler, ilişkilerdeki paylaşım, sıkıntılarına çözüm bulma, parasal açıdan rahatlama, eviniz, ailenizle ilgili konular da bu Yeniayın özünde yer alıyor. Şimdi birlikte Yeniayın görünümlerine bakalım ve etkilerini daha net anlayalım. Ay-Merkür kavuşumu, aileyle ilgili bir mesele üzerinde derinlikli düşünmenizi sağlıyor. Bu manevi veya finansal bir konu da olabilir. Ev yatırım veya borçlanmayla ilgili meseleler üzerinde durulur. Venüs-Pluto görünümü, çalışıp çabalayıp bin bir emekle kazandığımız paramıza sahip çıkmanın işaretçisidir. Elimize geçen ne olursa olsun, bütçemiz şartlarının farkında olmayı sağlar. Yaylar bonkör kişilerdir. Ancak siz bu Yeniayda, hiçbir şeyi risk altına almadan, ama az ama çok elinize geçeni daha dikkatli kullanacaksınız. Hastalık var sağlık var diyecek ve kendinize özen göstereceksiniz. Ay-Mars kavuşumu, güvenceyi önemseyerek, sizi kimsenin zor duruma düşürmesine izin vermeden amacınız doğrultusunda hareket edeceksiniz. Evlat sahibi olma veya evladınızla ilgili konular sizin için önemli olacak. Ay-Jüpiter görünümü, kalıcı ve sağlam olan plan ve projelere yönelmenin doğru olacağını gösteriyor. Ay-Neptün görünümü, ailenizi, değerlerinizi ve ilişkilerinizi hassasiyetle ele alsanız da, siz her türlü güçlüğün üstesinden gelebileceğinizi biliniz. Bu Yeniayda duygular ön planda. Ancak gerçeklikten uzak bir duyarlılık değil bu. İnsanın yolunun ve kendinin her anlamda farkında oluş hali diyebiliriz.

26-30 HAZİRAN ARASI
Sevgili Yaylar, hafta başındaki görünüm, maddi ve manevi her türlü krizin aileniz veya farklı bir destek sayesinde aşılmasını işaret ediyor. Rahatlarsınız. Sözgelimi bir evin alınması, oturduğunuz binanın yenilenmesi, bir kredinin uygun şartlarda onaylanması, partnerinizin yardımı, bir malın aile içinde bölüşülmesi gibi. Bütün bunlar geleceğinizi garanti altına almanızı sağlayıcıdır.

HAZİRAN Ayı Astroloji Takviminiz
Pozitif Enerjili Günler                     : 3-4-8-9-13-14-18-19-26-27-
Zayıf Enerjili Günler                       : 1-2-16-22-23-28-29
Aşkta En Şanslı Günler                   : 18-19
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 11-12
Yeniay : 8-9-10
(Ay-Yay burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 22-23-24
(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

OĞLAK

1-11 HAZİRAN ARASI
04 Haziran saat 19:16-20 Temmuz saat 15:19 tarihleri arasında Mars-Yengeç burcunda ilerleyecek. Bu geçiş süresince ilişkimiz, aile yaşantımız, evimiz, hedeflerimiz tümüyle önemli hale geliyor. Çünkü karşıt burcumuzda ilerleyen Mars, bizim yaşam amacımıza ters düşen, engel çıkartan bir güç olarak karşımıza çıkıyor. Bu engelin özünde zayıflık, güçsüzlük var. Demek oluyor ki, eşimizin kendine olan güvensizliği veyahut karşımıza çıkan kişinin pasif halleri canımızı sıkabilir. Bu nedenle biz daha fazla baskın davranarak onu kendi istediğimiz kıvama getirmeye çalışacağız. Bazen de eş, kendi değerlerini koruma refleksiyle yaklaşabilir. Bunların tümü doğaldır. Ne yapmak gerekiyor? Birbirinizin hayat görüşü, ilişkiye yaklaşım biçimi testten geçiyor. Ortaklaşa yaşamın kalitesinin belirlenmesi, tarafların güven, sevgi, saygı üçlemesine verdikleri önem, bu sınav sürecinin aşılmasında önem taşıyor. Kimsenin kimse üzerinde baskı uygulamaya, zorlamaya hakkı yok. Bir de sağlığınıza bu dönemde özen göstermek lazım. Stresten uzak durmalısınız.
6 Haziran saat 10:26-5 Temmuz saat 03:11 tarihleri arasında Venüs-Boğa burcunda ilerleyecek. Bu Oğlaklar gibi sağlamcı burç mensupları için rahatlatıcı, ilişkilerinde huzuru temel almanızı, güven ve uzun vadeli olana yönelmesinde destekleyici bir geçiştir.  Hayatın içinde çoğu zaman tercihler yapıyoruz. Bunların tadımlık değil ömürlük olmasını istiyoruz.  Bazen başarıyor kimi zaman zorlanıyoruz.  Uyarılarla karşılaşıyoruz. Fakat neyin ne olması gerektiğini, neye ihtiyacımız olduğunu bildiğimiz halde yanlışlar yapıyoruz. İşte Venüs-Boğa geçişinde kazandırıcı olana yöneleceğiz. Huzur olgusu insandan insana tanımlansa da, bir gerçek var ki, bu dönemde aşkta, çocuklarımızla ilgili konularda ve her şeyde huzur, sağlamlık, güvenilirlik, uzun vadelilik ilkesini gözeteceğiz.
7 Haziran saat 01:15-21 Haziran saat 12:57 tarihleri arasında Merkür-İkizler burcunda ilerleyecek. Bu dönem genel olarak, çalışma hayatında yoğunluğun artışı, bilgilenme, iletişim, internet yoluyla işlerin halledilmesi, haberleşme, görüşmelerin artışı, aktif çalışma yönünde etkili oluyor. Ancak zaman zaman bu yoğunluk sağlığınızı etkileyebilir. Bir yanıyla işlerinizi halletmek diğer taraftan kendinize zaman ayırmak kolay değildir. Bu dönemi, işlerinizi dikkatlice ve sağlığınızı önemseyerek bilinçli geçirmenizde yarar var. Yeni girişimlerde bulunmak, iş ortamındaki değişimlere adapte olmak, birlikte çalıştığımız insanlarla iletişimin yoğunlaşması söz konusudur. Planlı bir şekilde ilerlersek hızlı şekilde görevlerimizi yerine getiririz.
Sevgili Oğlaklar 9 Haziran saat 16:10 Yay burcunda oluşacak Dolunay, iç dünyamızın derinliklerini harekete geçiriyor. Her durumu biraz duyarlılık bazen abartılı şekilde ele alarak kendi kendinizi yorabileceğinizi işaret ediyor. Bırakalım şu geçmişi de, Dolunayda aklımızı başımıza alarak iş hayatımıza, hedeflerimize kilitlenelim. Enerjimizi boş yere eskiyi düşünüp harcamayalım derim. Jüpiter bu Dolunayın yöneticisi olarak sizi destekliyor ve fırsatları işarete ediyor. Ancak siz, bunların yerine, ne kadar zorlu bir hayat yaşadığınızı veya şanssız olduğunuzu düşünürseniz kendi kendinizi engellersiniz. Dolunayın görünümlerine baktığımızda, biraz kendinizi toparlamak amaçlı psikolojik ve bedensel sağlığınıza önem vermenizi tavsiye ediyorum. Çevrenizle aranıza duvar örmek yerine, sizi düşünen, seven insanlarla vakit geçiriniz. Sürekli hayal kırıklığına uğrayacakmış gibi düşünmek yerine, nefes almanın, yaşamanın güzelliklerine yöneliniz. Dolunayın bir başka etkili görünümü, aşk hayatınız, çocuklarınız, özel ilişki yönünden rahatlatıcı ve destekleyici gözükmektedir.

12-18 HAZİRAN ARASI
Sevgili Oğlaklar haftanın enerjileri, şu andaki problemlerin merkezinde hassasiyet yatıyor.  Çalışıyoruz, çabalıyoruz. Ancak arzu ettiğimiz durumda değiliz. İş şartları, yaşam koşulları, bazen elimizde olmadan bizi geriyor. Sorumluluklarımız ağır. Şöyle bir etrafımıza baktığımızda, sanki tüm yük bizim omuzlarımızda, başkaları gayet rahat yaşıyor diye düşünebiliriz. Fakat bu düşüncelerle kendinizi daha fazla üzdüğünüzün farkında mısınız? Bunu yapmayınız. Kendinize önem veriniz, sizi mutlu edecek, olumlu düşünmenizi sağlayacak aktivitelere yöneliniz. Çalışma hayatınızla ilgili konularda bilinçli olmalıyız.  Ancak kendinize zaman ayırmayı da ihmal etmeyiniz. Dedikodular, sizi yanlış anlayan insanlarla uğraşmak, profesyonel anlamda zorlayıcıdır. Ancak mantığınızın sesi, sorunların üstesinden gelmenizde size destektir. Bu haftaki enerjiler, geçmiş, eskimiş olandan kurtulup, yeniye yer açmanızı sağlıyor. Evet yoruldunuz. Ancak edindiğiniz tecrübe ve dersler sizi öylesine olgunlaştırdı ve öylesine değiştirdi ki, artık yaş tahtaya pek ayak basmazsınız.

19-25 HAZİRAN ARASI
Sevgili Oğlaklar, 21 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında etkili Güneş-Yengeç burcu seyri, ilişkinizle ilgili konularda dikkatli olunması gereken bir dönemdir. Bir oğlak her zaman planlı ve programlı hareket etmekten hoşlandığı için, birilerinin onayını beklemez. Bu durum ilişkisi veya evliliğiyle ilgili konularda da bu yöndedir. Ya partneri hakimiyeti baştan ele alacak, cesur davranan biri olacak veyahut Oğlak idaresi altında yaşamaya mahkum olacaktır. Güneşin bu seyri esnasında ise, Oğlak ihtiyaçlar konusunda partnerinin baskın olmayışı, gerekli olan çabayı göstermemesi veya tam tersine gereksiz şeylerin üstünde durması, pasif davranması hatta duygularını belli etmemesi nedeniyle gerilir. Oysaki her iki tarafın da, verimlilik, büyümek, gelişmek için  el birliği yapmalarıdır. Oğlak gerektiğinde, sevdiğini sahiplenecek koruyacak ve kollayacak partneri de sevdiği insana çabasında yardımcı olacaktır. Tabii ki bu ilişkinin niteliğine bağlı gelişir.
21 Haziran saat 12:57-6 Temmuz saat 03:20 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür,  çalışma hayatı, sağlık ve birebir ciddi ilişkinizle alakalı konular üzerinde ihtiyaçların gözden geçirilmesi ve  güvenlik çerçevesinde ele alınmasında önemlidir. Sözgelimi iş konularında sözleşmelerin gözden geçirilmesi ve her türlü noktanın önemle ele alınması önemlidir. Sağlığınızla ilgili konulara da önem vermek lazım. Eğitim, bir başka yere yerleşim, ihtisas, ticari konularda iyi düşünmek gerekiyor. İlişkilerde, görüş ayrılıkları var mı diye bir bakalım. Eğer evlenmeyi düşünüyorsak nerede yaşanacak, partnerin iş durumu, ailesine olan bakış açısı bunları iyice ele almak gerekiyor. Diyelim ki ayrılık kararı verdik. Duygusal düşünmemeli, probleme neden olan noktaları tekrar gözden geçirmeliyiz.
Sevgili Oğlaklar 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, aşk hayatınız, çocuklarınız ve yetenekleriniz kısaca değer verdiğiniz her şeyi koruma arzunuzu işaret ediyor. Bu Yeniayın özünde, evlilik, iş hayatı, duygular, çevrenizle olan iletişim bir hayli öne çıkıyor. Şimdi birlikte görünümlere bir göz atalım ve Yeniayın etkilerini daha iyi anlayalım. Ay-Merkür kavuşumu, ilişkimizin geçmişi ve bugünüyle ilgili veya yaşadığımız ilişkilerin bizim üstümüzdeki tesirlerine bakacağız. Biz ilişkisine sahip çıkan bir partnerin özlemini duyuyoruz. Doğaldır duygusallığımız. Bir çiçeğe bakar gibi, onu yaşatmak ister gibi ilgi görmek istiyoruz. Bu Yeniayda karşımıza çıkan veya hayatımızda olan kişiyi bu düşüncelerle gözden geçireceğiz. Venüs-Pluto görünümü, aşkta sağlam temelli ve geleceği olan bir ilişki özlemindeyiz. Kıymet verdiğimiz ilkeler var. Sorumluluk sahibi olmalı, hedefi olmalı ve bir duruşu olmalı. Sevdiği kişiye değer vermeli, tabii ki hayatın güzellik ve zorluklarını birlikte göğüsleyecek kadar aklı başında biri olmalı. Maddi-manevi anlamda doyum istiyoruz. Bu Yeniayda buna uygun bir aşkın özlemindeyiz. Tercihimizi de bunları merkez alarak yapacağız. Ay-Mars kavuşumu, karşımıza duyarlı ve ailevi değerlere önem veren bir partneri işaret ediyor. Ancak ilk bakışta bizi düşündüren bir şeyler olabilir. Hayatımızda biri varsa, bu Yeniayda davranışlarına çok dikkat edeceğimizi gösteriyor. Ay-Jüpiter görünümü, ilişki ve iş hayatınızla ilgili konuları hayat görüşümüze göre ele alacağız. Ancak biraz toleranslı düşünmemiz de gerekecek. Bize uymayan durumlara mantıklı bakmak lazım. Ay-Neptün görünümü, şefkat, vefa, eskiye özlem ve sorunlardan uzak durarak, olanı olduğu haliyle kabule bizi getiriyor. Alışkanlık, bağımlılık mantıklı düşünmenin önüne geçebilir.

26-30 HAZİRAN ARASI
Sevgili Oğlaklar, hafta başındaki görünüm, size destek olabilecek kişilerle karşılaşmanızı sağlıyor. İlişkisi yıllardır süren evlilik yönünde karar verebilirler. İlişkisinde sorun olanlar,  konuşarak problemleri ortadan kaldırabilirler. Önemli olan birbirinizi anlamaktır, anlaşmaya hazır olmaktır. Ayrıca sizden farklı görüşte olan kişilerle anlaşmanızda etkili olacaktır.

HAZİRAN Ayı Astroloji Takviminiz
Pozitif Enerjili Günler                     : 1-2-6-7-11-12-16-20-21-28-29
Zayıf Enerjili Günler                       : 3-4-18-19-24-25
Aşkta En Şanslı Günler                   : 20-21
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 13-14
Yeniay : 10-11-12-13
(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 24-25-26
(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

KOVA

1-11 HAZİRAN ARASI
04 Haziran saat 19:16-20 Temmuz saat 15:19 tarihleri arasında Mars-Yengeç burcunda ilerleyecek. Bu dönemde, çalışma hayatımızla ilgili konularda hassas düşüneceğiz. Etrafımızdaki insanların zaman zaman tuhaf halleri, alınganlıkları veya bizim böyle hallere sabretmekte zorlanışımız fiziksel ve bedensel sağlığımızı tehdit edebilir. İşlerimizi verimli bir şekilde yapmamız zor olabilir. Ancak asıl şimdi gücümüzü anlarız. Deriz ki, ben çabuk sinirleniyorum, sabırsızım, dayanma gücüm düşük, toparlanmam lazım. Kendinize ne kadar gerçekçi bakabilirseniz, o kadar rahatlarsınız. İnsanız tabii ki, bazen insan bir şeylere anlayış göstermekte zorlanıyor. O zaman gelin bu dönemde, enerjimizi yükseltici aktivitelere önem verelim. Doğru beslenelim, egzersiz yapalım, negatif görüşte olan insanlardan uzak duralım. İşlerimizi planlı, belli saat aralıklara yayarak halledelim. Molalarımız olsun. Tatile çıkalım. Dinlenelim, enerjimizi yükseltelim. Eğer sağlık anlamında şikayetlerimiz varsa, bunları ihmal etmeyelim, doktora gösterelim. Çay, kahve, sigarayı aşırı tüketmeyelim. Mümkünse bırakalım. Aile sağlığımıza önem verelim. Doğum yapacaksak, iyi bir hastane bulalım. Uzman doktorlarla çalışalım.
6 Haziran saat 10:26-5 Temmuz saat 03:11 tarihleri arasında Venüs-Boğa burcunda ilerleyecek. Çoğu zaman hayatın koşturması içinde sevdiklerimize vakit ayıramıyoruz.  İşte bu süreç onlarla maddi-manevi anlamda ilgilenmemizi sağlayıcıdır. Sağlamlık, uzun ömürlülük, güvence ve seçkinlik gibi önemli kriterlerin baş tacı yapılacağı zamandır. Ev sahibi olmak, geleceğimizi garanti altına almak için planlar yaparız ve artı ve eksileriyle gözden geçirdikten sonra uygularız. İhtiyaçların belirlenmesi, yatırım yapılması, ekonomik hareket edilmesi yönünde en uygun zamandır. Konforlu, rahat, huzurlu, sağlam, üretime dönük, fayda getirici ve insanın kendini doyumlu hissedeceği Venüs-Boğa geçişinde kurulan yuvada bereket daim olur.
7 Haziran saat 01:15-21 Haziran saat 12:57 tarihleri arasında Merkür-ikizler burcunda ilerleyecek. Bu enerji etkinliği, aşkta aktif bir dönemi işaret ediyor. Konuşmak, yazışmak, haberleşmek ön plandadır. Akıcılık, ilişkinin zorlanmadan sürdürülmesi, gerginlikten uzak durulması, sabırlı olunması zamanıdır. Çok yönlü düşünen, becerikli kişilere ilgi duyarsınız. Birbirinizi sözlerinizle teşvik edersiniz. Dinlemek önemlidir. Genelde çok konuşan ancak bazen sizin söylediklerinizi duymayan yapıda bir partneriniz varsa sıkılabilirsiniz. Yeni biriyle tanışmak, aşkta iletişimi öne almak, konuşmak kadar dinlemek de bu dönemde önem taşıyor.
Sevgili Kovalar 9 Haziran saat 16:10 Yay burcunda oluşacak Dolunay, yeni hedeflere, projelere, kendinizi geliştirmeye ve eksik bilgilerinizi tamamlamaya yönelmeniz halinde çok daha olumlu adımlar atabileceğinizi işaret ediyor. Tabii ki sosyal ilişkilerde her şeyi kendi merkezimizde görmemeli, en iyi bilen kişi olduğumuzu düşünerek büyüklük taslamamalısınız. Çünkü öğrenmenin sonu yoktur. Kaldı ki, bu Dolunayda karşınıza çıkacak fırsatlar sizi rahatlatıcı ve güçlendiricidir. Hoşgörülü, başkalarına destek vererek, yardımlaşarak hareket ederseniz daha fazla sevilirsiniz. Jüpiter bu Dolunayın yöneticisi olarak sizi yeni insanlarla tanışmanızda, eğitim, ticari ve akademik yönde gelişmenizde destekleyicidir. Burada önemli olan mücadele azminiz ve insanlarla güçlü diyalogunuzdur. Ortaklaşa bir hedef, çalışma, ekip ve işbirliğinde bulunmakla kazançlı çıkarsınız. Kendinize güveniniz, araştırınız, keşfediniz, bilginizi, yeteneğinizi daha fazla geliştiriniz. Dolunayın bir başka görünümü, hem ailenize hem de başkalarına sağlıklı ürünler, sağlıkla ilgili çalışmalar, rehberlik etmek, destek vermek yönünde destekleyici oluşudur. Günlük yaşantınızı, işlerinizi, yapılacakları iyi bir ajanda tutarak düzenlerseniz dağılmazsınız, verimli işler çıkarırsınız.

12-18 HAZİRAN ARASI
Sevgili Kovalar bu haftaki enerjiler, ilişkilerin güçlenmesinde, iletişimin önemini vurguluyor.  Eğlenelim, coşalım tamam da, birbirinize karşı sorumluluklarınız olduğunu da unutmamak lazım. Bir taraf buna değer verirken, diğeri umursamıyorsa problem büyüyebilir. Buna dikkat etmek lazım. Bu görünüm, çocuk sahibi olmak, çocuklarla alakalı meselelerin de bir hayli etkili olduğunu gösteriyor. Ayrıca toplumla birebir ilişkilerde, farklı görüşlere saygı göstermenin önemini vurguluyor. Bu hafta meseleleri aklımızın rehberliğinde yerli yerine oturturuz. Maneviyatımız da güçlü. Hayatı kendi akışına bırakarak, lezzetine varmakta yarar var. Yaşam tek düze değil. Sürekli farklı insanlarla, olaylarla karşılaşıyoruz. Ancak kendinden emin insan, panik olmuyor. Duruma uygun çözümler yaratabiliyor. Haftanın genelinde, yolculuklar, çevrenizle ilişki, iletişim, ticaret, bilgi işlem, teknolojik gelişmeler, eğitim hayatı aktif şekilde ilerliyor. Yeniliklere açık yüreklilikle evet dediğiniz sürece kendinizi daha iyi hissedeceğinizi biliniz.

19-25 HAZİRAN ARASI
Sevgili Kovalar, 21 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda seyrine başlayacak Güneş ciddi ilişkiniz veya çoktan bitmiş beraberliğiniz bu dönemde kafanızın içinde zincirleme düşüncelere sebebiyet verebilir. İçinde bulunduğunuz hayatın sorumluluk dolu rutini içinde, saygınlığınızı sağlamak, yeniden hayatınızı kurgulamak ve bir düzen kurabilmek için tek gücünüz yine azimli olmanız ve sabırla yol almanızdan geçecektir. Değişen koşullara uyum sağlamak için bir yandan geçmişin izlerini silmeye çalışırken, diğer yandan geleceğin bilinmeyenleri arasında tercih yapmakta zorlanırsanız bilin ki çok bunalırsınız. Çalışma hayatınız ve birlikte iş yaptığınız insanlarla olan ilişkinizden tutun da, sosyal güvenceniz, iş geliştirme becerinize kadar olan bu geniş yelpazede aileniz, eski dostlarınız, eski ilişkiniz ve geçmişe ait ne varsa, hiçbir şeyin sizi yenileştirmekten alıkoymasına izin vermeyiniz. Eğer bir şey sürmüyorsa, hüzün ve mutsuzluk yaşatıyorsa bu iş olsun özel ilişki olsun öncelikle kendinizi düşününüz. Eğer sizin yanlışlarınız dolayısıyla bu noktaya gelindiyse gerekirse düzeltmek adına büyüklük siz gösterin, karşınızdaki kişi neden olmuşsa o zaman önünüze bakın. Size artık dert tasayla uğraşmak değil, mutluluk yakışır bunu lütfen unutmayın.
21 Haziran saat 12:57-6 Temmuz saat 03:20 tarihleri arasında, Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür, aşk hayatınız, ortaklaşa gelirler, çalışma ve sağlıkla alakalı meseleler bir hayli hassas ele alınır. Kişi hem kendi hem de değer verdiği insanların ihtiyaçlarına öncelik tanımak hem de kendisiyle alakalı meselelere eğilmek durumundadır. Ancak duygular, mantığımızın önüne geçmemelidir. Tamam yardımcı olacağız, başkalarına destek çıkacağız ama kendimize dikkat edeceğiz. Eğer  iş hayatı, aşk yaşamı, maddi konularda belirsizlik yaşıyorsak, bunları gerçekçi bir şekilde ele alacağız. Geçmişte yaşanmış problemlerin etkisi altında kalmayacağız ve bunların bilinçaltımızda yarattığı baskılarla hareket etmeyeceğiz. Önümüzdeki duruma bakacağız. Nasıl çalışıyoruz, nasıl ilişki yaşıyoruz, kimlerden destek görüyoruz ve kimlere hizmet ediyoruz. Bunları ele alacağız.
Sevgili Kovalar 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, çalışma hayatınızda veya genel olarak insanlara yardımcı olmak amaçlı günlük faaliyetlerin işaretçisi oluyor. Bu Yeniayın özünde, duygusal hassasiyet, değerlerinize, önem verdiklerinize karşı kendinizi sorumlu hissetme hali bir hayli etkili oluyor. Şimdi beraberce Yeniayın görünümlerini inceleyelim. Ay-Merkür kavuşumu, işimiz gereği veya duyarlı bir kişi olmamızdan dolayı günlük hayatta insanlardan çabuk etkileniyoruz ve onların sıkıntılarını anlamaya çalışıyoruz. Bakmak, beslemek, doyurmak, annelik etmek istiyoruz. Venüs-Pluto görünümü, bu Yeniayda ailemiz, oturduğumuz yer, bizim için değerli olan her şeyi önemseyeceğiz. Niye şöyle niye böyle değil demek yerine, elimizde olanın kıymetini bilmek vaktidir. Olayları, durumları mantıklı şekilde ele almalıyız. Ay-Mars kavuşumu, sağlıklı yaşamak adına bedenimize, ruhumuza gereken özeni göstermeliyiz. Kendimize iyi bakmalıyız. Ay-Jüpiter görünümü, bu Yeniayda fırsat buldukça bizi keyiflendirecek, moralimizi yükseltecek seyahatlere çıkalım. Sözgelimi izine ayrılmak veya tatile çıkmak gibi. Şu üstümüzdeki ağırlıktan kurtulalım. Ay-Neptün görünümü, kişisel bakım, sağlıklı yaşama ayrılan bir paranın göstergesidir. Bu Yeniay kendimize zaman ayırmamız, her şeyi kafamıza takmamamız, kendimize özen göstermemiz gerektiğini söyleyen bir ses gibi. Bu sese kulak vermekte yarar var.

26-30 HAZİRAN ARASI
Sevgili Kovalar, hafta başında etkili olacak görünüm, finansal yöndeki beklentilerinize uygun şekilde işlerin karşımıza çıkmasında destekleyicidir. Güven içinde yaşamak, çalışmak isteyen birey, kafasının içindeki hedefe uygun işlere girişebilir, başvuruda bulunabilir, kazanç elde edebilir. Nicedir beklediğiniz bir teklif, konum veya gelişme, yarınlarınızı güven altına almanızı sağlayabilir. Ailenizin size arka çıkması mümkündür.

HAZİRAN Ayı Astroloji Takviminiz
Pozitif Enerjili Günler                     : 3-4-8-9-13-14-18-19-22-23
Zayıf Enerjili Günler                       : 6-7-20-21-26-27
Aşkta En Şanslı Günler                   : 22-23
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 16
Yeniay : 13-14-15
(Ay-Kova burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 26-27-28
(Ay-Aslan burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

BALIK

1-11 HAZİRAN ARASI
04 Haziran saat 19:16-20 Temmuz saat 15:19 tarihleri arasında Mars-Yengeç burcunda ilerleyecek. Bu süreçte aşkta bir hayli hassas, sevilmeye, korunulmaya, gözetilmeye ihtiyaç duyarız. Böyle insanlara yöneliriz. Sabırsız davranabiliriz. İlişkide problemler varsa, bunları çözmekte daha fazla enerjiye ihtiyacımız olacak. Ancak bu gerginlik, öfke veya baskı kurmak şeklinde olmamalı. Hayatı olumsuz hale getiren strestir. O zaman siz de bu süreçte, çözüm bulmak adına gerçekçi olmalısınız. Ne üstünü örtmeli ne de gereğinden fazla alınganlık, sübjektif düşünüp kendinizi üzmemelisiniz. Bekar Balıklar için bu dönem, özellikle Bayan Balıklar için, karşılarına çıkabilecek bir erkeğin işaretçisidir. Bu kişinin, hem ailesiyle hem de ilişkilerinde bugüne dek bir takım sorunlar yaşamış olduğunu, şimdi artık daha güçlü bir kadın arayışı içinde size yöneldiğini söyleyebiliriz. Sizin de, bu dönemde ilişkide başarılı olmak için, seçimlerinizi mutlaka ciddiyet ve sorumluluk çerçevesinde ele almanız lazım. Hayatın güzel yanlarının keyfine varmak istiyorsanız, enerjinizi yükseltici, pozitif insanlara yöneliniz ki, sonradan üzülmeyiniz.
6 Haziran saat 10:26-5 Temmuz saat 03:11 tarihleri arasında Venüs-Boğa burcunda ilerleyecek. Huzur ve sakinlik arzumuz yükseliyor. Maddi değerlerin, satın alma gücünün ve uzun vadeli düşünmenin önemi büyük. Ne kadar sevsek de, karşımızdaki kişinin bizde soru işaretleri uyandırmasın istemeyiz. Güvenilirlik önemlidir. Mantığımızın sesine kulak vereceğiz. Bu süreçte insan güzelliklerin kıymetini bilir ve onları korumaya özen gösterir. İlişkilerinde uyumsuzluktan hiç hoşlanmayız. Güzelliğimiz, konforumuz, kendimizi rahat hissetmemiz önemlidir. Yakın çevremizde bulunan tanıdık bildik insanlarla görüşmeyi tercih ederiz. Kardeşlerimizle ilişkimiz güçlenecek. Maddi-manevi anlamda rahatlayacağız.
7 Haziran saat 01:15-21 Haziran saat 12:57 tarihleri arasında İkizler burcunda ilerleyecek Merkür, partnerin evlilik veya bir arada yaşama konusunda yüzeysel düşünmesine yol açabilir. Uzun zamandır bir arada olan çiftler yerleşim, ailevi veya yuvanızla ilgili konular üzerinde çok yönlü düşünmek gerekiyor. Yolculuklar yoğun olabilir. Birbirinizi görmekte zorlanabilirsiniz veya ev-iş arası koşturmaca artabilir. Bilinçli ve dikkatli bir şekilde işlerimizi planlayalım ve kararlarımızı, iki yönlü şekilde artı ve eksileriyle tartarak verelim.
Sevgili Balıklar, 9 Haziran saat 16:10 Yay burcunda doğacak Yeniay, işinizle ilgili konularda şu aralar en fazla sizi yoran mesele, aşırı yoğunluk ve kazanç anlamındaki tatminsizlik. Bir şeyleri kabullenmekte, gerçekçi bakmakta, insanlarla anlaşmakta zorlanıyorsunuz. Fikirleri, hal ve tavırları, iş ortamındaki tuhaflıklar veya kurumsal zorluklar sizi yoruyor Değişik arayışlara yöneltiyor. Bazen de hangi işe yetişeceğinizi şaşırıyorsunuz. Bu duruma bir düzen getirmek, dağılmamak lazım. Çünkü bu sefer de evinizde, ailenizle ilişkinizde huzursuz olursunuz.  Oysaki Jüpiter bu Dolunayın yöneticisi olarak mali açıdan sizi rahatlatıcı gelişmeleri işaret ediyor, fırsatları getiriyor. Ancak sizin de harcama alışkanlıklarınızı, yatırım veya parayı değerlendirme tercihlerinizi düzenlemeniz gerekir. Çünkü borcunuz olunca kafanız rahat olmuyor. Böyle olunca da, işinizde verimli olmanız zorlaşıyor. Belki de bu nedenle önünüze çıkabilecek bir işi düşünmeden kabul edebilirsiniz. Ancak ben derim ki, iyice bir bakınız, güvencesi var mı, size uygun mu? Daha fazla sorumluluk yükler mi? inceleyiniz. Bu Dolunayın bir başka etkin görünümü, yakın çevrenizden göreceğiniz desteği, bunu size iyi geleceğini işaret ediyor.

12-18 HAZİRAN ARASI
Sevgili Balıklar haftanın enerjileri, çalışma iş hayatındaki sorunları eve taşımaya neden olabilir. Düşünürüz, analiz ederiz. Amacımız ilerisi adına hakikaten sağlam olan işlere yönelmektir. Arzumuz böyle olunca, biraz hassas düşünmemiz, kendimizi daha fazla güven içinde hissetmek ihtiyacımız yükselecektir. İş-ev arasındaki dengeyi iyi sağlamak gerekiyor.  Siz sakın ola ki, hayallerinizin gerçekleşmeyeceğini düşünmeyin. Çünkü onlar size ait. Siz kararlı olduğunuzda hedefinize ulaşırsınız. Zihniniz bu hafta hızlı çalışıyor. Bundan yararlanalım. İşimize gücümüze, özel hayatımıza önem verelim. Bu niye böyle olmuyor, şu neden şöyle diyerek kendimizi yormayalım. Haftanın enerjileri, yeni bir yere taşınmayı düşünenler, ofis anlamında bir yer açmayı planlayanlar, bir ev satın almayı isteyenler, bir yuva kurmayı düşünenler, kısaca yenilikte bulunmak isteyenler için mali yönde fırsatlar getiricidir. Akıllıca tercihlerimizi belirleyelim.

19-25 HAZİRAN ARASI
Sevgili Balıklar, 21 Haziran-22 Temmuz tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerlemeye başlayacak Güneş aşk hayatınız, çocuklarınız, iş yaşamınızdaki verimlilik ve kendinizi ifade konularındaki gayet olumlu bir dönemin başlaması anlamı taşır. Şimdi sizler, duygu dünyanızla alakalı her konuda güvencenizi ön planda tutarak ilişkiler yaşamak isteyebilir, sizde bu hissi uyandırmayan, tedirgin eden ve geleceği olmayan kişilerle bir araya gelmemeye özen gösterebilirsiniz. Duyarlılığın yoğunlaşacağı  bu süreç, bir Balık için büyümek ve gelişmek adına sesini yükseltmeyi   ve kendine yeni bir yol çizmek için eskiyle alakalı her şeyi geride bırakmayı kabul etmelidir. Çünkü artık bir dönem kapanmak üzeredir, yeni bir pencereden hayata bakabilmek için gözlüğünün rengini değiştirmesi lazımdır. Şimdi öyle durumlar olur ki, hem geçmiş ve hem gelecek aynı anda sizi kendi tarafına çekmeye çalışabilir. Bir bakarsınız geçmiş bildiğiniz yerde durmakta ve boynunu bükerek dön demektedir ama gelecek ise tam önünüzde size gülümsemekte hadi gel diyerek çağırmaktadır. Güneşin bir daha bu alandan transit geçmesi için en az bir yıl beklemek gerekeceğinden aşk hayatınızla ilgiyi konularda bu seyir müddetince hem ilişkilerdeki rolünüzü hem de yaşamsal anlamda ne yapmak istediğinizi, kişisel açıdan gelişmeniz adına yapmak istediklerinizi kafanızın içinde belirlemenizi tavsiye ediyorum.
21 Haziran saat 12:57-6 Temmuz saat 03:20 tarihleri arasında Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür, aile yaşamı, evlilik, iş ortaklığı ve birebir aşk hayatınızla ilgili konularda hassasiyetle düşünmenizi sağlayıcıdır. Bazen eskiye ait anılar, çocuklukta yaşanılanlar aklımızdan geçer. Eğer ilişkimizde problemler varsa bunlar üzerinde durabiliriz. Çocuk sahibi olmayı düşünürsek, kontrollerimizi yaptırabiliriz. Bir ofis açarak çalışmayı düşünürsek piyasanın durumuna bakabiliriz.
Sevgili Balıklar, 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, yakınlarımıza, çevremize olan duyarlılığımız, sevdiğimiz her şeyi koruma içgüdümüz ve aşka verdiğimiz önem ve çocuklarla ilgili konularda etkilidir. Bu Yeniayın özünde hassasiyet, romantizm, sosyal projeler, finansal veya ilişki konuları da bir hayli vurgulanıyor. Şimdi Yeniayın görünümlerine bir göz atalım. Ay-Merkür kavuşumu, sevdiklerimize olan düşkünlüğümüz, onların rahatını düşünmemiz, şefkat duygusuyla yaklaşmamızı sağlıyor. Aşkta sevecenlik, ilgi bizim için önemli. Çocuklarımız kıymetli. Onların güvenilir bir hayat sürmelerini istiyoruz. Çocuk sahibi olmayı düşünebiliriz. Venüs-Pluto görünümü, yakın çevrenizle olan bağınızı güçlendiricidir. Size güven veren dostlarınızdan destek görürsünüz. Onların yanında olursunuz. İnsanlara destek amaçlı çalışmalar, paylaşımlarda bulunursunuz. Bekar Balıklar bu dönemde biriyle tanışabilirler. Sanatsal aktiviteler, hem işinizi hem hobilerinize zaman ayırmak Yeniayın etkileri arasında yer alır. Başarıyı önemsersiniz. Güvenilir olana yönelirsiniz. Seçicisiniz. Planlı ve programlı hareket etmek hoşunuza gidecek. Kazanç elde edeceğiniz iş fırsatları karşınıza çıkabilir. Ay-Mars kavuşumu, aile ve çocuk konularına eğilirsiniz. Koruyucu annelik veya hamilelikle ilgili konulara meraklı olursunuz. Ay-Jüpiter görünümü, gelecek amaçlı yatırım, çocuk sahibi olmak,  bir yuva kurmak, bir hobiniz için destek almak, arzu ettiğiniz şekilde bir anlaşmaya varmak konularını öne çıkarıyor. Ay-Neptün görünümü, sizi mutlu eden, rahatlatan, sakinleştiren ve hayatı güzel yanlarıyla ele alarak hayallerinizin peşinden gitmenizi sağlayan bir yansıma olarak Yeniayda etkili oluyor.

26-30 HAZİRAN ARASI
Sevgili Balıklar hafta başındaki görünüm ticari-eğitim-yolculuk-girişim-araştırma konularında fikirlerinizi diğer insanlarla paylaşmanızda destektir. Geleceğini görmek, huzur ve güven içinde yaşamak isteyen Balıklar çocuk, aşk, yaratıcılık gerektiren yeteneklerini geliştirme, öne sürme, köklendirme anlamında gayet şanslılar. Bu tarihlerdeki enerjilerin tümünde, kendinizi garanti altına almak, ailenizi genişletme, kendinize güvenli bir yaşam kurma yönünde bir start söz konusudur.

HAZİRAN Ayı Astroloji Takviminiz
Pozitif Enerjili Günler                     : 6-7-11-12-16-20-21-24-25
Zayıf Enerjili Günler                       : 1-2-8-9-22-23-28-29
Aşkta En Şanslı Günler                   : 24-25
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 18-19
Yeniay : 15-16-17
(Ay-Balık burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 1-2-3-28-29-30
(Ay-Başak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler