2018 Nisan ayı aylık burç yorumları

Mynet Astroloji Danışmanı İrem Su Nisan ayı burç yorumlarını sizler için analiz etti.

2018 Nisan ayı aylık burç yorumları

KOÇ BURCU

burçlar

NİSAN ayında sizleri neler bekliyor?

Geçmişe dönük halledilmemiş problemler karşınıza çıkabilir. Birileri bunları hatırlatabilir. Bizim düşüncelerimiz dış dünya ile aramızda gerginlik oluşturabilir. 1-8 arasında karar vermeden önce enine boyuna düşünmeyi ihmal etmeyelim. 15 Nisan itibariyle, ilişkilerde saygı, sevgi ve anlayışın önemi büyük. 16 Nisan tarihinde çevre değişikliği, yakınlarınızla ilgili konular, çalışma ve sağlıkla ilgili meseleler yoluna giriyor. 20 Nisan tarihinde, Parasal konularda güvenilir araçları, yöntemleri önemseyeceğiz. Zevklerimize düşkün olacağız. 24 Nisan, yeniliklerin, iletişimin, haberleşmenin, yolculukların işaretçisi. Moralinizi yerine geliyor. 30 Nisan tarihinde, her konuda kazanmaktan yana olacağız. Düşük faizli bir kredi çekmek veya destek görmek isteyeceğiz.

1-8 NİSAN HAFTASI

Sevgili Koçlar, 1-8 Nisan haftası, aklımıza estiği gibi düşünüp uygulamaya dökeceğimiz zaman değildir. Ancak aklımıza eseni şöyle bir kenara not etmemiz doğru olur. Bu hafta özellikle iş ve ailevi sorumluluklar üzerinizde bir hayli etkili olacak. Geçmişe dönük halledilmemiş problemler, işler karşınıza çıkabilir. Birileri bunları hatırlatabilir. Bizim düşüncelerimiz dış dünya ile aramızda gerginlik oluşturabilir. İçgüdüsel bir hevesle atlayacağımız ve düşünmeden yürürlüğe koyacağımız bir plan, keşke dememize yol açabilir. Bu hafta karar vermeden önce enine boyuna düşünmeyi ihmal etmeyelim. Bu hafta gelen haberler, yaşanan gelişmeler, söz verilenler, yapılacak görüşmeler tekrarlanabilir. Onun için lütfen aklımız başımızda olsun. Gerginlikten, insanları kırmaktan ve kararsız kaldığımız konularda adım atmaktan uzak duralım. İşimizi, sorumluluklarımızı ihmal etmeyelim. Attığımız imzaya, verdiğimiz söze dikkat edelim.

9-15 NİSAN HAFTASI

15 Nisan saat:12:21-13 Mayıs saat:15:40 tarihleri arasında Merkür burcunuzda düz ilerleyecek. Fikirlerinizi kendinizden emin ifade edeceksiniz. Ancak ilişki söz konusu olduğunda, partnerin düşüncelerini almanız, beklenmedik tepkide bulunmadan önce dengeyi iyi muhafaza etmeniz gerekiyor. Birbirinize karşı anlayışlı olmaya çalışınız. Her ikinizin de, hedef ve kişilik farklılıklarına saygı duyunuz. Denge, saygı, sevgi ve anlayışın iletişimde önemi bir hayli fazla. Çekişmelerin, bencilliklerin hiç kimseye faydası olmaz. Sen ve ben demek yerine biz demeyi başarmamız gereken süreçteyiz.

16-22 NİSAN HAFTASI

Sevgili Koçlar, 16 Nisan saat 04:57 burcunuzda doğacak Yeniay, ailenizi ilgilendiren konularda yapılacak yenilik, üzerinde düşünülmüş planların yürürlüğe konulması, sizi siz yapan cesaret ve doğallığınızla ilerlemenizde kuvvettir. Aşk hayatında aşırı güvenle sizi dolduran, canlandıran, renklendiren bu Yeniay, bir yanıyla da güven, saygı ve sevginin önemini vurguluyor. Diyebiliriz ki, sadece aşk yetmiyor. İş hayatıyla ilgili konularda da etkili olacak bu Yeniay, disiplinli çalışmanın, işinize dört elle sarılmanın ve işverenlerle olan güçlü temasın da önemini vurguluyor. Maddi konularda da etkili olan bu Dolunay, paranızın kıymetini bilmenizi, biriktirmenizi, ekonomik düşünmenizde de etkili oluyor. Merkürün burcunuzdaki geri hareketi sonlandığı için, sizler bu Yeniayda daha önce girişimde bulunduğunuz veya bir nedenle yavaşlamış olan işlerinizi düzene koyabilmenizi sağlıyor. Çevre değişikliği, yakınlarınızla ilgili konular, çalışma ve sağlıkla ilgili meseleler şimdi hızlanarak yoluna giriyor.

20 Nisan saat:06:12-21 Mayıs saat:05:14 tarihleri arasında Güneş-Boğa burcunda ilerleyecek. Bu süre içinde maddi ve manevi kazançlarımız üzerinde duracağız. Sağlamlığı merkez alacağız. Rutin günlük hayatın içindeki işlerimize odaklanacağız. Parasal konularda güvenilir araçları, yöntemleri önemseyeceğiz. Zevklerimize düşkün olacağız. Ancak bu, gelişigüzel harcamalar yerine, ekonomik ve uzun ömürlü olanı tercih etme şeklinde olursa tabii ki yararlıdır. Biraz keyfimize düşkünlük, konfor arzusu görülebilir.

23-30 NİSAN HAFTASI

Sevgili Koçlar, 24 Nisan saat:19:40-19 Mayıs saat:16:10 tarihleri arasında Venüs İkizler burcunda seyrini sürdürecek. Etrafımızla ilişkimiz güçleniyor. Meraklıyız. Öğrenmeye açığız, hareketliyiz. Yenilikleri, aktiviteleri, iletişimi, haberleşmeyi, yolculukları seviyoruz. Başkalarının ne düşündüğünü bilmekten yanayız. Kardeşlerimizle ilişkimiz yoğun olacak. Size hitap eden, konuşabileceğiniz insanları tercih edeceksiniz. Kısa sürede çiftlerin birbirine kaynaştığı bu dönemde bulunduğunuz her ortamda karşınıza birisinin çıkma ihtimali yüksek. Beklemeye sabır olmaz. Durup düşüneyim, uygun mu değil mi diye incelemede dahi bulunmazsınız.

30 Nisan saat 03:58 Akrep burcunda oluşacak Dolunay, kendi kazancımız dışında kaynaklara yönelme ve onlardan yararlanma arzumuzu işaret ediyor. Bu mirastan yararlanmak, düşük faizli kolayca ödenecek bir kredi çekmek, bize destek verecek kişilerle bağlantı kurmak şeklinde bir hedefin göstergesidir. Vermekten ziyade almaya dönük bir istektir. Karşı cinsi etkilemek, cinselliğimizi kullanarak onu kendimize bağlamak arzusu yoğundur. Kaybetmeyi göze alamayız. Kazanmak için elimizden geleni yaparız. Fakat bu Dolunayda, işler umduğumuz gibi gitmeyebilir. Bu riski göz önüne almak lazım. Bize destek vermeyebilir, aksine bizden talepte bulunabilirler. Elimize geçeni bölüşmemiz söylenebilir. Sevgilimizi etkilemek kolay olmayabilir. Onun için biz önce kendi başımızın çaresine bakmalıyız. Bu Dolunayın yöneticisi Mars-Oğlak burcunda ilerliyor. İş hayatı ve sorumlulukları hatırlatıyor. Canla başla, disiplinli, ciddi şekilde mücadele etmeliyiz. Eğer istersek kimseden talepte bulunmadan kendi yolumuzu çizebiliriz. İletişimde bulunarak, yazışarak, konuşarak, çevremizle bağımızı güçlü tutarak, bilgimizi-tecrübemizi göstereceğimiz işlere yönelebiliriz. Bu davranışımız, bu gayretimiz, bu bakış açımız boşa çıkmaz ve önemli bir fırsat yakalayabiliriz. Bu anlamda Temmuz-Kasım arası gayet olumludur. Onun için şu sıralarda özellikle iş ortaklıklarında, ilişkilerde, yatırım, hukukla ilgili konularda tedbirli olun.

NİSAN Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 4-5-9-10-14-15-19-23-24
Zayıf Enerjili Günler : 1-7-8-21-22-27-28
Aşkta En Şanslı Günler : 23-24
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 17

Yeniay : 14-15-16
(Ay-Koç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 1-2-27-28-29
(Ay-Terazi burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

BOĞA

burçlar

NİSAN ayında sizleri neler bekliyor?

1-8 Nisan arasında, parasal konularda güvenmediğimiz kişilerin sözlerine veya güvenmediğimiz riskli işlere kalkışmamak lazım. Hani pahalıya mal oldu deriz ya, bunu dememek için gözümüzü açalım. 15 Nisan tarihinde kolayca gerginleşebiliriz veya bir şeyleri düşünürken sadece kendi işimize gelecek şekilde ele alabiliriz. 16 Nisanda, yakın çevrenizle alakalı ilişkiniz, eğitim-iş-seyahatleriniz, ailevi ve yuvanızla ilgili düşündüğünüz tüm yeniliklerin uygulanması kolaylaşacak. 20 Nisan tarihinde, güven duyduğumuz insanlara yöneliriz. Huzurlu bir ortam ve sürekliliği olan işleri, ilişkileri kıymetli buluruz. Sağlıklı görünmeyi, kendimize dikkat etmeyi, toplumsal ilişkilerimizde güven ve saygınlık uyandırmayı başarırız. Yalnız kilonuza lütfen dikkat ediniz. 24 Nisan tarihinde, harcamalar artabilir. 30 Nisanda, yeni ilişkiye başlayanlar, birbirinizi gerçekten tanımanız gerekiyor. Aileye ait paralar, mal mülkün satışıyla ilgili meseleleri çok iyi takip etmek gerekiyor.

1-8 NİSAN HAFTASI

Sevgili Boğalar, 1-8 Nisan haftası, tüm burçlar için Merkür gerilemesi nedeniyle tabii ki tedbirli olmak gerekiyor. Şimdi yarım kalan işlere ağırlık vermenin, birçok meseleyi yeniden gözden geçirmenin zamanıdır. Parasal konularda güvenmediğimiz kişilerin sözlerine veya güvenmediğimiz riskli işlere kalkışmamak lazım. Hani pahalıya mal oldu deriz ya, bunu dememek için gözümüzü açalım. Gizli saklı işlerden kaçınalım. Dost sanırız, bir bakmışız tüm sırlarımızı başkalarına söylemiş. O zaman ağzımızı tutmayı bilelim. Bir şeyler sizi fazlasıyla gerebilir bu hafta. Zihin içe yöneleceği için, baş ağrıları, tansiyon yükselmelerine karşı tedbirli olalım. Bu hafta, özellikle bilgilenme, araştırma, geliştirme, bir mesele üzerinde tekrar düşünme anlamında etkili enerjilerimiz var. Bildiğimizi sandığımız birçok konuda eksiğimiz olduğunu fark edebiliriz. Bu yeniden öğrenmemize, notlara almamıza vesile olur ki, gayet faydalıdır. İlişkide eskiye ait meseleler yine gelir sizi bulur. Bir anı, bir fotoğraf, bir mesaj geçmişi canlandırır. Belki de çok önce yollarınızı ayırdığınız ve iyi ki yapmışım dediğiniz kişi, karşınıza çıkar. Zihin unutmak için çabalarken, böyle bir durumda acaba sorusu kafamızda dolanır. Bunu demek yerine, neler yaşanmıştı neden bu noktaya gelinmişti lütfen bir daha gözden geçirelim.

9-15 NİSAN HAFTASI

15 Nisan saat:12:21-13 Mayıs saat:15:40 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda düz ilerleyecek. Bu geçiş bazı günler gerginliğe neden olabilir. Boğa'ların olumlamalarda bulunmalarını, stresten uzak durmalarını, zihinlerini daha güzel şeyler için kullanmalarını tavsiye ederim. Kolayca gerginleşebiliriz veya bir şeyleri düşünürken sadece kendi işimize gelecek şekilde ele alabiliriz. Buna dikkat etmek lazım.

16-22 NİSAN HAFTASI

Sevgili Boğalar, 16 Nisan saat 04:57 Koç burcunda doğacak Yeniay, yakın çevrenizle alakalı ilişkiniz, eğitim-iş-seyahatleriniz, ailevi ve yuvanızla ilgili düşündüğünüz tüm yeniliklerin tekrar gözden geçirilmesini gerektirir. Sağlamlık ve güvence önemli. Sizler zaten eğreti duran hiçbir şeyin içinde yer almazsınız. Son zamanlarda gerginlik, stres veya sizi rahatsız eden durumlar olmuştu. İşin içinden çıkamadığınız için sıkılmıştınız. Bu Yeniay, bir çare, bir çözüm yolu bulmanızı sağlayacaktır. Duygusal ve fiziksel anlamda sizi yeniden toparlayacaktır. Merkür geri hareketi sona erdiği için, şimdi hızlı ve tecrübeniz ışığında karar vermeniz kolaylaşıyor. Yeniayı yöneten güç Mars-Oğlak burcunda ilerlediği için, hedefe yönelik hareket edeceksiniz. İş yolculukları, eğitimle ilgili konular, yeni başvurular, toplantı ve görüşmeler gündeme gelecek ve başarılı sonuçlanacaktır. Size tek bir tavsiyem var. Lütfen kendinize güvenin ve inanın.

20 Nisan saat:06:12-21 Mayıs saat:05:14 tarihleri arasında Güneş-burcunuzda ilerleyecek. Kendimizi garanti altına almak isteyeceğiz. Planlamalarda bulunabiliriz. Maddi güvencemiz üzerinde dururuz. Sahip olduklarımız kadar, olmayı düşündüklerimizi de önemseriz. Güven duyduğumuz insanlara yöneliriz. Huzurlu bir ortam ve sürekliliği olan işleri, ilişkileri kıymetli buluruz. Sağlıklı görünmeyi, kendimize dikkat etmeyi, toplumsal ilişkilerimizde güven ve saygınlık uyandırmayı başarırız. Biraz kilo almaya meyilli olabiliriz. Kendi bildiklerimizi kabul ettirmekten hoşlanırız. Ne kadar zor durumda olursak olalım, iyi durumda olduğumuz görüntüsü veririz. Çözümden yanayızdır.

23-30 NİSAN HAFTASI

24 Nisan saat:19:40-19 Mayıs saat:16:10 tarihleri arasında Venüs-İkizler burcunda ilerleyecek. Parasal konularda bir hayli aktif gelişmeler yaşanabilir. Ancak ben yine de yapılan işlere, finansal konulara, yatırımlara, kazançlara, kısaca paranıza dikkatli bir şekilde sahip çıkmanızdan yanayım. Olur, olmaz işlere kalkışmamak, bilinçli hareket etmek, kararlar vermek lazım.

Sevgili Boğalar, 30 Nisan saat 03:58 karşıt burcunuz Akrepte oluşacak Dolunay, eş veya iş ortaklarınızdan destek bulmak, maddi-manevi anlamda arzu edilene kavuşmak arzunuzun işaretçisidir. Bekar Boğalar için bu hali vakti yerinde biriyle evlenmek isteğidir. Evli Boğaların eşleri vasıtasıyla elde etmek istedikleri, para ve güç tutkusudur. Refah yaşamak, tek başınıza değil, birlikte olduğunuzu hissetmek isteği bu Dolunayda yükselir. Ancak sorunlu bir ilişkiniz, iş ortaklığınız varsa, aradığınızı bulmak zorlaşır. Ev sahibi olmak, aileyle ilgili konular bu Dolunayda önemli olacak. Önce bunları halletmeniz gerekiyor. Sözgelimi eşinizle aranızdaki meseleleri çözmeniz, güven olgusunu yeniden tesis etmeniz lazım. Yeni ilişkiye başlayanlar, birbirinizi gerçekten tanımanız gerekiyor. Aileye ait paralar, mal mülkün satışıyla ilgili meseleleri çok iyi takip etmek gerekiyor. Tabii ki bu Dolunayda olumlu gelişmeler de var. Mars-Oğlak burcunda ilerliyor. Bu size yeni kapılar açabilir. İş fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz. Eşinizden, evinizden bir müddet ayrılarak ekmeğinizi kazanabilirsiniz. Yuva kurabilirsiniz, böyle bir yatırım yapabilirsiniz. Jüpiter desteği yanınızda ancak bu Dolunayda maddi konularda hesabı bilmek, düşündüğünüz iş veya karşınıza çıkan fırsatları çok iyi analiz etmek gerekiyor. Riskten uzak durmalısınız.

NİSAN Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 7-8-12-13-17-21-22-25-26
Zayıf Enerjili Günler : 2-3-9-10-23-24-29-30
Aşkta En Şanslı Günler : 25-26
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 19

Yeniay : 16-17-18
(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 2-3-4-29-30
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

İKİZLER

burçlar

NİSAN ayında sizleri neler bekliyor?

1-8 Nisan haftasında, evde, ofiste bilgisayarınızı kontrol ediniz. Eski dostlar, eskiye ait her şey gibi, bir hafta öncesi yaşananlar şimdi tekrar incelenmeyi gerektirir. Belki de gözden kaçan bir nokta veya bilgi işinize yarayabilir. 9-15 Nisan tarihlerinde, yeni tanışmalar, karşılaşmalar, davetler, organizasyonlar birçok kişiyle bir araya gelmenizi sağlayıcı gelişmeler söz konusu olacaktır. 16-22 Nisan haftasında, daha önce gözden geçirdiğiniz işlerinizi hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Aktif bir hafta sizi bekliyor. 20 Nisan tarihinde, güvenilir olanla olmayanı birbirinden ayırt edebilir, ona göre yol alırsınız. 24 Nisanda, aşk hayatınızda hareketlilik, iki yönlü düşünmek, çabuk kararlar vermek, yenilikler yapmak mümkündür. 30 Nisan tarihinde, bazı insanlar çıkarlarını önemseyecekler. Gözünüz açık olsun.

1-8 NİSAN HAFTASI

Sevgili İkizler, 1-8 Nisan haftası her burç mensubu için dikkatli olmayı gerektiriyor. Yöneticiniz Merkür gerilediği için, sizin açınızda bu zamanda yapılan incelemeler, gözden geçirmeler faydalı olacaktır. Aile hayatınız, yuvanızla ilgili konuları bir daha ele alalım. İlerisi adına, yarınlarınızı adına düşünmelisiniz. Ofis açmayı düşünüyorsanız iyice araştırınız. Hangi çevrede çalışmak daha iyi gelir getirir, hangi kitleye hitap etmek lazımdır, bunları ele alınız. Yürürlüğe koyacağınız projeniz varsa, bununla ilgili çalışmalara ağırlık veriniz. Kiminle görüşürseniz ve size ne söylenirse söylensin iyi notlar alınız. Ajandanızı kontrol ediniz. Hemen söz vermek yerine zaman isteyiniz. Evde, ofiste bilgisayarınızı kontrol ediniz. Eski dostlar, eskiye ait her şey gibi, bir hafta öncesi yaşananlar şimdi tekrar incelenmeyi gerektirir. Belki de gözden kaçan bir nokta veya bilgi işinize yarayabilir. Eğer şu aralar bir sıkışıklığınız var ve siz yeni bir şeyler yapmak, adım atmak istiyorsanız, mali yönde engeller çıkabilir veya yüksek faizli bir borca girilebilir. Lütfen biraz sabırlı olun ve bekleyin. Önümüzdeki ay, daha uygun bir kredi bulmanız veya kendiliğinden sorunu çözmeniz kolaylaşabilir.

9-15 NİSAN HAFTASI

15 Nisan saat:12:21-13 Mayıs saat:15:40 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda düz ilerleyecek. Bu seyir sizler için aktif bir iletişimin simgesidir. İkizler, zaten iletişimin öncüsü kişilerdir. Yeni tanışmalar, karşılaşmalar, davetler, organizasyonlar birçok kişiyle bir araya gelmenizi sağlayıcı gelişmeler söz konusu olacaktır.

16-22 NİSAN HAFTASI

Sevgili İkizler, 16 Nisan saat 04:57 Koç burcunda doğacak Yeniay, kazancınız, çevreniz, sosyal yaşamınız, plan ve projelerinizle ilgili yapılacak yeniliklerin işaretçisidir. Size cesaret, güven kazandırıcı ve başkalarından destek görmenizi sağlayıcıdır. Yürürlüğe koymayı düşündüğünüz fakat bir türlü karar veremediğiniz işlerinizi hızlı bir şekilde yapabilmenizde bu Yeniay size yoldaşlık eder. Acaba olur mu, yoksa başarısız mı sonuçlanır diye merak ettiğiniz soruların cevabını bulmanızda yardımcıdır. Bir ürün veya bir projeniz mi var şimdi kolları sıvama vaktidir. Sosyal hayattaki paylaşımları ateşleyen, size bir çok yeni arkadaş, grup ve çevre kazandıracak bu Yeniay, eski bir dosttan gelen selam, kırgınlık yaşadığınız kişilerden ulaşan bir mesajın da işaretçisidir. Bu yeniayın güçlü yöneticisi Mars-Oğlak burcunda ilerlediği için, finansal konularda tabii ki güvence kıymetlidir. Miras, hukuk, hisseli bölüşümler, bankalarla alakalı işlerin iyi takip edilmesi, kimseye güvenmeden incelenmesi, hesabının yapılması faydalıdır. Ödemeler bütçenize göre hesaplanmalıdır.

20 Nisan saat:06:12-21 Mayıs saat:05:14 tarihleri arasında Güneş-Boğa burcunda ilerleyecek. Bu süreç sağlamlık, güvenilirlik, huzur, sağlık gibi konuların ne kadar kıymetli olduğunu hatırlatır. Verimli olmayan ne varsa geride bırakıp, bizi canlandıracak, sağlıklı hale getirecek olana yönelme arzusu bu geçişte etkilidir. Gelecek garantisi için para, mal, mülk önemlidir. Fakat insanın ağız tadı ve huzuru her şeyden daha kıymetlidir. İşte bunlar için bu geçiş yararlı bir sakinleştiricidir. Güvenli olanla olmayanın ayırt edilmesinde bütün bunları olumlu buluyorum.

23-30 NİSAN HAFTASI

24 Nisan saat:19:40-19 Mayıs saat:16:10 tarihleri arasında Venüs burcunuz üzerinde ilerleyecek. Bu sizler için tabii ki birçok açıdan olumlu, aktif edici bir süreçtir. İlişkilerinizde iletişim bir hayli yoğunlaşır. İnsanlarla bağlantılarda bulunmak, aşk hayatınızda hareketlilik, iki yönlü düşünmek, çabuk kararlar vermek gibi, yenilikler yapmak mümkündür.

Sevgili İkizler, 30 Nisan saat 03:58 Akrep burcunda oluşacak Dolunay, kendi kabuğumuz içinde suya sabuna dokunmadan güvende yaşamanın, olanı olduğu haliyle kabul ederek kendimize acımanın, mücadeleden kaçmanın, büyümek, gelişmek varken, yerinde saymanın yanlışlığını vurguluyor. Bunu yapıyorsun demiyorum. Ancak bu Dolunayda böyle bir bakış açısının hatalı olacağını söylemeliyim. Profesyonel davranmak gerekiyor. Birileri destek olmayabilir hatta menfaatleri için sizi zor durumda bırakabilir. İş hayatının kendi içindeki karmaşası, dünyanın halleri sizi yorabilir. Bunlar hayatın içinde görülün şeylerdir. Siz bu Dolunayda, kendinizi psikolojik ve bedensel anlamda toparlamanız gerektiğini hissedeceksiniz veya biliyorsunuz ama ihmal ediyorsunuz. Bunu yapmamalısınız. Tabii ki bir sihirli değneğimiz yok. Ancak çaba sarf etmek, farkında olmak, uyanmak, geniş bir zaman söylemem gerekirse Temmuz ayına kadar hangi alanda ve konuda ilerlemek istiyorsanız ona göre hazırlanmak vaktidir. Venüs, burcunuzda ilerliyor. Bu gayet olumlu. Size yeni çıkış yolları, sosyal gruplar, hedef belirleme, yazışmak, konuşmak, bağlantı kurmak yönünde enerji sunuyor. Mars Oğlak burcunda ilerlediği için, kredi, yatırım, miras, hukukla ilgili konularda akılcı olmak gerekiyor. Bu Dolunay alında sizin iç dünyanızla temas ederek, dış büyümeyi sağlayıcı farkındalık kazandırıyor. Böylece başkalarından bir şeyler ummak yerine, siz işinize gücünüze hayatınıza sahip çıkmanız kolaylaşıyor. Kendinize güvenin lütfen.

NİSAN Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 1-9-10-14-15-19-23-24-27-28
Zayıf Enerjili Günler : 4-5-12-13-25-26
Aşkta En Şanslı Günler : 1-27-28
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 21-22

Yeniay : 18-19-20
(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 4-5-6
(Ay-Yay burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

YENGEÇ

burçlar

NİSAN ayında sizleri neler bekliyor?

Yanlış hesaplar, kararlar, eksik bırakılan işler mutlaka ele alınmalıdır. Mevcut şartlar sizi pek mutlu etmiyorsa, bundan sonrası için yapılacakları bir mercek altına alınız. İş mi değiştireceksiniz, bir görüşmede mi bulunacaksınız, önemli bir projeniz mi var, bunların hepsini gözden geçirmelisiniz. 15 Nisan tarihinde, özgüven duygumuzu sözlerimizle yansıtmamız iyi olacaktır. 16 Nisan tarihindeki Yeniay, mesleki-ailevi-finansal konuları gündeminizde baş sıraya oturtur. Kazançlı bir iş, aktif bir görev, sorumluluk almak ve başarmak istersiniz. 20 Nisan tarihinde, bir şeylerin canlanması, güçlenmesi için üstümüze düşenleri tespit edeceğiz. İşimizle ilgili kimlerle bağlantı kurabiliriz, bunları gözden geçireceğiz. 23-30 Nisan arasında, yeni hedef belirlemek, sorunlara çözüm bulmak isteyeceğiz. Bazı kişilerden destek görebilirsiniz.

1-8 NİSAN HAFTASI

Sevgili Yengeçler, 1-8 Nisan haftası, Merkür gerilemesi nedeniyle her burcu farklı alan ve konularda tedbirli olmaya çağırıyor. Sizler, iş kararlarınızı, görev ve sorumluluklarınızı, insanlarla iletişiminizi biraz daha dikkatli şekilde gözden geçirmenizde yarar var. Yanlış hesaplar, kararlar, eksik bırakılan işler mutlaka ele alınmalıdır. Mevcut şartlar sizi pek mutlu etmiyorsa, bundan sonrası için yapılacakları bir mercek altına alınız. İş mi değiştireceksiniz, bir görüşmede mi bulunacaksınız, önemli bir projeniz mi var, bunların hepsini gözden geçirmelisiniz. Şu anda verilen hızlı kararlar sonradan pişmanlık yaratır. Oturalım, piyasanın durumuna, şartlara bakalım. Karşınıza bir iş fırsatı çıkarsa öncelikle her ayrıntıya bakalım. Gözümüzden bir şey kaçmasın. Bugünlerde birileri canınızı sıkabilir, gereksiz laflar edebilir. Aynı şekilde eşiniz veya ilişkinizde sorunlar yine başınızı ağrıtabilir. Böyle durumlarda kesip atmak, tartışmak yerine, ılımlı şekilde konuşmak pekala çözüm olabilir. İş ve evlilik kararlarınızı önümüzdeki aya ertelemek, daha önce verilmiş kararları tekrar ele almak vaktidir. İletişimde bu dönem, herkesin kendi düşüncesini doğru görmesine, en ufak bir şeyi gereksiz yere büyütmesine neden oluyor. Madem bu durumu biliyoruz. O zaman biraz sakin olmakta yarar var.

9-15 NİSAN HAFTASI

15 Nisan saat:12:21-13 Mayıs saat:15:40 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda düz ilerleyecek. İş hayatınızda aktif düşünme, hızlıca hareket etme ve gerginlikten uzak durmanızda yarar var. Bazen bilinçli analizlerde bulunacağız ancak çoğu zaman gergin konuşmalar söz konusu olabilir. İş hayatında tartışmalardan uzak durmamızda yarar var. İş girişimlerinde özgüven duygumuzu sözlerimizle yansıtmamız iyi olacaktır.

16-22 NİSAN HAFTASI

Sevgili Yengeçler, 16 Nisan saat 04:57 Koç burcunda doğacak Yeniay, mesleki-ailevi-finansal konuları gündeminizde baş sıraya oturtur. Kazançlı bir iş, aktif bir görev, sorumluluk almak ve başarmak istersiniz. Zaten verdiğiniz mücadele hep bu alanlarda sesinizi duyurmak ve kendinizi daha fazla göstermek ihtiyacınızdır. Sorumluluklar ağır gelse de, sizi yorsa da, bu Yeniayda yılmadan ilerlemek, bir şeyler yapmak arzusu yükselecektir. Merkürün geri hareketi nedeniyle, iş hayatında biraz zorlandınız hatta yanlış anlaşıldınız, kendinizi ifade edebilmek için çaba sarf ettiniz. Belki de, bir yenilik düşünüyordunuz, girişimde bulundunuz ancak sonuçlanmadı. Şimdi bu Yeniayla birlikte hızlanıyorsunuz. Finansal açıdan doyurucu bir iş veya bir gelişme sizi rahatlatabilir. Bu Yeniayın yöneticisi Mars-Oğlak burcunda ilerliyor. İlişkide arzu ettiğiniz en önemli nokta, partnerin sizi desteklemesi, güç vermesi, iyi ve kötü günlerde yanınızda olması. Belki de bu Yeniay, beraberliğinizi test etme yönünde de etkili olacaktır.

20 Nisan saat:06:12-21 Mayıs saat:05:14 tarihleri arasında Güneş-Boğa burcunda ilerleyecek. Enerjimizi işlerimiz, planlarımız, projelerimiz üzerinde sağlamlaştırma yönünde odaklayacağız. Bir şeylerin canlanması, güçlenmesi için üstümüze düşenleri tespit edeceğiz. İşimizle ilgili kimlerle bağlantı kurabiliriz, bunları gözden geçireceğiz. Zaman zaman sağlığımıza iyi gelen, bize huzur veren molaları önemseyeceğiz. Pratik olarak işlerimizi düzenleyeceğiz. Kazanç ve geleceğimizin teminat altına alınması yönünde kendimizi odaklayacağız.

23-30 NİSAN HAFTASI

24 Nisan saat:19:40-19 Mayıs saat:16:10 tarihleri arasında Venüs-İkizler burcunda seyrini sürdürecek. İlişkimizi, iş hayatımızı, bizi çelişkide bırakan meseleleri gözden geçireceğiz. Bazen kafamız karıştırabilir. Ailemizi, sevdiklerimizi, yarınlarımızı önemsiyoruz. Geçmişte yaşadığımız, tecrübe ettiğimiz zorlukları unutmadık. Bunlar kafamıza bir hayli takılabilir.

Sevgili Yengeçler, 30 Nisan saat 03:58 Akrep burcunda oluşacak Dolunay, kendi iç derinliklerinizle temasınızı sağlarken, güven duygusunu dışarıda aramak yerine, kendinizde bulmanızı işaret ediyor. Aşk ile yaptığınız her şey, önem verdiğiniz her insan, bu ister sevgili, ister çocuk, ister işiniz olsun, gelişim ve büyümeleri için çabalıyorsunuz. Dışarıda mücadele verirken, gücünüzü test eden meseleler olabilir. Bunlar sizi yıldırmasın. Çünkü insan eğer isterse yapamayacağı bir şey yoktur. Ancak sürekli bir şeyleri didiklemek, korkmak, kaybedeceğim diye kendinize yüklenmek yanlıştır. Bilakis İnancımız, ideallerimiz, hedeflerimiz önemli. Bu Dolunayda, harcamalara dikkat edin. Birileri mutlu olsun diye kendinizi hırpalamayın. Yeni yollar, çözümler için arayışınızı sürdürün. Bunlar olumludur. Bir zaman süreci var önünüzde. Eşinizden, iş ortağınızdan destek görebilirsiniz. Fakat önünü görmediğiniz yollara, riskli işlere kalkışmayın. Mars-Oğlak burcunda, dışarıdaki mücadelenin göstergesidir. İşinize odaklanacaksınız. Sorumluluk duygunuz yükselecek. Girişimde bulunacak, daha iyi şartlarda yaşamak için emek vereceksiniz. Venüs-İkizler burcunda, psikolojik ve bedensel sağlığınıza önem veriniz. Dedikodu, vesveseden uzak durunuz. Şu şunu demiş, bu bunu söylemişe kafayı takmanın zamanı değil.

NİSAN Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 2-3-12-13-17-21-22-25-26-29-30
Zayıf Enerjili Günler : 1-7-8-14-15-27-28
Aşkta En Şanslı Günler : 2-3-29-30
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 23-24

Yeniay : 20-21-22
(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 6-7-8-9
(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

ASLAN

burçlar

NİSAN ayında sizleri neler bekliyor?

Zihnimiz sabırsız çalışıyor. Her şey hemen olsun istiyoruz. Belki de sözler veriyoruz, sözler duyuyoruz. Aslı astarı var mı diye bakmamız gerekiyor. Önceden başvurduğumuz işlemler şu sıralar yavaşlayabilir. Özellikle 1-8 Nisan tarihlerinde, beklememiz gerekebilir. 15 Nisan tarihinde, yurtdışı, ticaret, aktif girişimler, haberler, fırsatlar gündeme geliyor. 16 Nisan tarihinde, sağlam, güvenilir projelere başlanır. Beklenen bir para elinize geçer. 20 Nisan tarihinde, maddi-manevi anlamda kazançlıyız. 24 Nisan tarihinde, birisi dikkatimiz çeker ve hoşlanırız. Ancak bu sadece bir arkadaşlık, yazışmak, konuşmaktır. Çok ciddiye varmaz. 30 Nisanda, aileye ait taşınmazlar (mal, mülk v.b) bunların gelirleri, satışı veya düzenlenmesi, pay edilmesi konuları gündeminizde yer alacak.

1-8 NİSAN HAFTASI

Sevgili Aslanlar, 1-8 Nisan haftası her birimiz için Merkür geri hareketi nedeniyle fikirlerimizi, plan ve projelerimizi yeniden ele almamız gerektiğini gösteriyor. Eğer başka bir yere yerleşmeyi, orada çalışmayı veya okumayı düşünüyorsak öncelikle mali şartlara, oranın yaşam koşullarına, gerekli evrakları toparlamaya çalışmalı ve analiz yapmalıyız. Görünenle yetinmeyeceğiz. Merkür-Koç burcunda gerilediği için, zihnimiz sabırsız çalışıyor. Her şey hemen olsun istiyoruz. Belki de sözler veriyoruz, sözler duyuyoruz. Aslı astarı var mı diye bakmamız gerekiyor. Önceden başvurduğumuz işlemler şu sıralar yavaşlayabilir. Beklememiz gerekebilir. İş ve yerleşim imkanları belirsiz olabilir. Yolculuklar güvenli firmalarla yapılmalıdır. Belgelerimiz tamam olmalıdır. Tayin-terfi-ihtisas konularında hazırlıklar titizlikle takip edilmelidir. Bugünlerde karşınıza çıkan olumsuzlukları gözünüzde büyütmeyin. Bunlar geri hareket ve Merkürün düz ilerlemesiyle yoluna girmeye başlar. Hani deriz ya, hayırlısı olsun diye. Aynen öyle. Topluluk, grup çalışmaları ve organize işlerde hangi kişilerle çalışılacak, nelere ihtiyaç var, bunları da mutlaka gözden geçirelim.

9-15 NİSAN HAFTASI

15 Nisan saat:12:21-13 Mayıs saat:15:40 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda düz ilerleyecek. Biz de istekli bir şekilde düşüncelerimizi, inancımızı, hayata bakış açımızı öne sürmek isteyeceğiz. Bu süreç yurtdışı, ticaret, aktif girişimler, haberler, fırsatlar, hızlı kararlar vermek yönünde etkilidir. Ayrıca yolculukların da simgesidir. Kişi iş girişimlerinde bulunmak veya eğitim, ticari konularda aktiftir.

16-22 NİSAN HAFTASI

Sevgili Aslanlar, 16 Nisan saat 04:57 Koç burcunda doğacak Yeniay, iletişim ve haberleşmenin, aktif şekilde girişimde bulunmanın, benzetme yerindeyse karanlıktan aydınlığa doğru bir ilerlemenin işaretçisidir. Şimdi atak zamanı, harekete geçme zamanı ve girişimde bulunma zamandır. Merkür geri hareketini sona erdiği için, bu Yeniay geçtiğimiz Mart ayı itibariyle yürürlüğe koymak istediğimiz işlerimizi şimdi hızla uygulamanın, yolculukların, görüşmelerin işaretçisidir. Uzun zamandır düşünülen işleri şimdi dışarıya sunacaksınız. Sürpriz haberler, gelişmeler yaşanır. İş hayatınız, sorumluluklar yönünde de bu Yeniayda sağlam, güvenilir projelere başlanır. Beklenen bir para elinize geçer. Bu Yeniayı yöneten güç Mars-Oğlak burcunda ilerliyor. Bu sizin sağlığınızla ilgili konularda kendinize daha fazla dikkat etmeniz anlamına geliyor. Şikayetleriniz için gerekli tedaviye başlarsınız. İstikrarlı işler bu Yeniayda önemli. Güvenilir, sağlam, köklü olana yöneliniz. Bu işler belki yavaş gelişir ama temposu zamanla yükselir ve sizi memnun eder.

20 Nisan saat:06:12-21 Mayıs saat:05:14 tarihleri arasında Güneş-Boğa burcunda ilerleyecek. İş hayatımız, kişisel kararlarımız, maddi-manevi kazançlarımız yönünde enerjimizi odakladığımız zaman dilimindeyiz. Sağlamcıyız ve daha fazla garantiyi önemsiyoruz. Yaş tahtaya ayak basmıyoruz. Güneş-Boğa geçişleri güçlü bir adım atabilmek için, önünüze ardınıza baktığınız vakitlerdir. Önümüzdeki bir ay boyunca, İhtiyaçlarımız ve isteklerimizin elde edilmesi için, neler gerekiyor, bunları sağlam ve uzun vadeli şekilde tespit edeceğiz.

23-30 NİSAN HAFTASI

24 Nisan saat:19:40-19 Mayıs saat:16:10 arasında Venüs-İkizler burcunda seyrini sürdürecek. İlişkiniz başta olmak üzere arkadaşlıklar, sosyal hayat, kariyer yaşamı gibi geniş alanda kolayca yön değiştirmenize neden olabilir. Biriyle beraberliğiniz sürerken, diğer bir kişi de ilginizi çekebilir. Ancak bu geçici bir arkadaşlık, yazışmak, konuşmak anlamındadır.

Sevgili Aslanlar, 30 Nisan saat 03:58 Akrep burcunda oluşacak Dolunay, odak noktanızı aileniz, yuvanız ve güven olgularında topluyor ve aynı zamanda iş hayatınız, dış dünya ile maddi-manevi bağlantınızı test ediyor. Bunlar kolay değil belki ama altından kalkılmayacak meseleler de değil. Öncelikle aileye ait taşınmazlar (mal, mülk v.b) bunların gelirleri, satışı veya düzenlenmesi, pay edilmesi konuları gündemde yer alacak. Ancak kişisel çıkarlardan ziyade, aileyi ilgilendirici tarafına önem vermek gerekecek. Kısaca ben şunu alırım, onlar bunu alır hesabı tutmayabilir. Birlikte hareket etmek, ortaklaşa düşünmek zorunluluğu var. Kendinizi merkeze koymak isterken, birileri biz de varız diyebilir. Aileyle alakalı konularda içe yönelik bir büyüme gerçekleşebilir. Düşündüğünüz bir plan veya proje birkaç ay sonra veya daha uzun bir süre içinde halledilir. Mars-Oğlak burcunda ilerliyor. Bu durum sağlığınıza özen göstermenizi işaret ettiği gibi, size çalışkanlık, sorumluluk ve enerjinizi doğru şekilde kullanmak yönünde görev veriyor. Venüs-İkizler burcunda. Bu dostlarınız, dünyayla iletişiminiz, uygun çözüm yolları bulmak için çaba sarf etmeniz yönünde etkiliyor. Dağılmayan, kendine güvenen Aslanlar için gayet olumlu bir geçiş. Beden ve zihin sağlığınız, başarılı olmanızda önemli bir faktör olarak ön planda yer alıyor.

NİSAN Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 1-4-5-14-15-19-23-24-27-28
Zayıf Enerjili Günler : 2-3-9-10-17-29-30
Aşkta En Şanslı Günler : 4-5
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 25-26

Yeniay : 22-23-24
(Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 9-10-11
(Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

BAŞAK

burçlar

NİSAN ayında sizleri neler bekliyor?

1-8 Nisan arasında biraz dikkat edelim. Bir projemiz varsa ve eğer para veya sponsor gerektiriyorsa, kimlerle bağlantıya geçebiliriz, bunlara bakalım. İşimizi asla kimsenin iki dudağı arasına bırakmayalım. Kredi ve hukukla ilgili konularda haksız paylaşımlara karşı tedbirli olalım. 15 Nisan tarihinde, borçlarımız, kredi kartı harcamalarımız, nafaka, miras, davalarla ilgili yeni gelişmelere bir göz atalım. 16 Nisan tarihinde, sürüncemede kalan finansal işleri yoluna koyacak. Zaten siz de, bunun için var gücünüzle girişimde bulunacaksınız. Belki evlisiniz veya bir ilişkiniz var. Bu Yeniayda beraberliğinizi gözden geçireceksiniz. Size destek mi olunuyor yoksa köstek mi? Cinsel uyumunuz nasıl, aranızdaki sorunlar nasıl çözülür bunları da hale yola koyacaksınız. 20 ve 24 Nisan tarihlerinde, Eskiye veda edip, yeniye yer açmak ve rahat etmekten yanayız. Ancak yinede bir bakacağız, inceleyeceğiz, düşüneceğiz ve doğru bir karar vermeye çalışacağız.

1-8 NİSAN HAFTASI

Sevgili Başaklar, 1-8 Nisan haftası, yöneticiniz Merkür geri hareketi nedeniyle tüm burçlar olarak biraz dikkat ve sabır gerektiriyor. İşlerimizin takibi, finansal konularda sağlamlık ve güvenilirliğin önemsenmesi, gelecek vaat edip etmediğine bakılması, aceleyle kararlar verilmemesi doğru olur. Öncelikle kimlerle ortaklaşa bir işi, projeyi, meseleyi halledeceğiz. Bu önemli. Bir projemiz varsa ve eğer para veya sponsor gerektiriyorsa, kimlerle bağlantıya geçebiliriz, bunlara bakalım. İşimizi asla kimsenin iki dudağı arasına bırakmayalım. Kredi ve hukukla ilgili konularda haksız paylaşımlara karşı tedbirli olalım. Boşanma, çocukların kimde kalacağı, nafaka, ortaklaşa malların bölüşümü gibi konuları tekrar ele alalım. Hani kimse kimseye baskı kurmasın. Her şey adil olsun. Aşk hayatımızda geçmişte yaşanmış konular tekrar gündeme gelebilir. Bir ilişki sadece cinsel tutkumuz nedeniyle problemli olsa da devam edebilir. Ancak bu sorunun kaynağına inmek için, şimdi düşünme vaktidir. Belki de gözden kaçan noktalar şimdi farklı bir pencereden ele almamızı sağlayabilir. Burada bencil düşünmemek ve düşünülmesine de izin vermemek lazım. Tartışmalar mevzuların daha büyümesine yol açar ki, sakin olmakta yarar var.

9-15 NİSAN HAFTASI

15 Nisan saat:12:21-13 Mayıs saat:15:40 tarihleri arasında etkili olacak Koç burcunda ilerleyecek yöneticiniz Merkür, muhasebe kafasına sahip Başaklar için, mali konularda etkili olacak. Ancak burada çok iyi düşünülmesi gerekir. Bu enerji bir anda yanlış bir karar verdirebilir. Bazı belirsizlikler nedeniyle, çözüm bulmak amacıyla hızlı kararlar verilebilir. Lütfen bu geçişte biraz ortam şartlarına bakın. Borçlarımız, kredi kartı harcamalarımız, nafaka, miras, ortaklaşa yapılan parasal alışverişler ve bunlarla ilgili davalar veya bir takım meseleler üzerinde dikkatli olunuz.

16-22 NİSAN HAFTASI

Sevgili Başaklar, 16 Nisan saat 04:57 Koç burcunda doğacak Yeniay, dostluklar, hedef, duyarlı olduğunuz her konuda başkaları tarafından destekleneceğinizi işaret ediyor. Öyle becerikli ve öylesine aktif şekilde çıkarlarınızı kollarsınız ki, elinize kimse su dökemez bu konuda. Geçtiğimiz aydan beri yöneticiniz Merkür geriliyordu. Şimdi düz seyirle ilerleyecek ve sürüncemede kalan finansal işleri yoluna koyacak. Zaten siz de, bunun için var gücünüzle girişimde bulunacaksınız. Belki evlisiniz veya bir ilişkiniz var. Bu Yeniayda beraberliğinizi gözden geçireceksiniz. Size destek mi olunuyor yoksa köstek mi? Cinsel uyumunuz nasıl, aranızdaki sorunlar nasıl çözülür bunları da hale yola koyacaksınız. Mars-Oğlak burcunda size güvenilir insanları, aşkta ciddi ve tutarlı olanı kazandırıyor. Tutkular, arzular bu Yeniayda tavan yapıyor. Kıymetinizi bilene yöneltiyor sizi. Önceliğiniz açıklık, dürüstlük olacak. Bu Yeniay, sağlam projeleri, teklifleri size sunarken, önünüzü görmediğiniz hiçbir şeye adım atmamanız için yardımcı olacak.

20 Nisan saat:06:12-21 Mayıs saat:05:14 tarihleri arasında Güneş-Boğa burcunda ilerleyecek. Bu süre içinde odak noktamızı, yüksek eğitimden, ticari konulara, başka bir yere yerleşimden, uzmanlaşmaya kadar mevzular teşkil edecektir. Bir şeylerin artık ayaklarımızı sağlam olarak yere basmamızda etkili olmasını arzuluyoruz. Bugünlerde, huzurlu ve kaliteli bir yaşam, iyi bir kazanç, güven ve istikrar olguları başımızın tacı oluyor. Eskiye veda edip, yeniye yer açmak ve rahat etmekten yanayız. Ancak yinede bir bakacağız, inceleyeceğiz, düşüneceğiz ve doğru bir karar vermeye çalışacağız.

23-30 NİSAN HAFTASI

24 Nisan saat:19:40-19 Mayıs saat:16:10 arasında Venüs-İkizler burcunda seyrini sürdürecek Mesleki konularda geleceğiniz adına yeni girişimlerde bulunmak için güçlü insanlarla ilişki içinde olmanız ve becerikli olduğunuz alanlarda bugüne dek edindiğiniz tecrübeleri göstermeniz yönünde kıymetlidir.  Kimi zaman kafanızda iki seçenek, kararsızlık ve bu kararsızlığın yarattığı sıkıntılar oluşabilir. Fakat ne olursa olsun Venüs hayatın lüksü ve zevkidir. Geçtiği yaşam alanı toplumsal hayatınızla birebir alakalı olduğundan sizlerin de kariyerinizle ilgili konulara önem vermeniz gerektiğinin işaretidir. Örneğin bu süreçte seminer, sosyal faaliyet, bilişim, internet dünyasıyla alakalı teknolojilerden yararlanmaya çalışmalı, kendinizi işinizle alakalı alanlarda göstermeli, bağlantılar içinde olmalısınız.

Sevgili Başaklar, 30 Nisan saat 03:58 Akrep burcunda oluşacak Dolunay, ilginizi sadece dışarıyla bağlantılı değil, yakın çevreniz, eğitim, iş girişimi, iletişim, yeteneklerinize çeviriyor. Şimdi parasal anlamda güç ve kuvvet elde etmek için değişen şartların farkında olmak lazımdır. Sizin gibi düşünmeyen, farklı beklentileri olan kişilerle iletişiminizi güçlendirmeniz gerekir. Eğer çıkarlarınızı korumak istiyorsanız, başkalarını da dinlemek, anlamak zorundasınız. Bu sizin rehberlik, danışmanlık, mistik faaliyetler, algılama yönünde fayda sağlar. Bir yandan paranızı kazanırsınız diğer taraftan başkalarına yol gösterirsiniz. Sadece kendinize değil, diğerlerini de destek olursunuz. Kişisel olarak gururlusunuz ancak dış dünya bunu önemsemeyebilir, daha fazla çabalamak gerekir. Boş gurur zamanı değil. Dişinizle, tırnağınızla mücadele etmelisiniz. Şu aralar bazı kişilerle anlaşmak kolay olmaz. Hatta yakın çevrenizde bulunan kişiler üzerinizde baskı oluşturur. Fakat bu geçici bir durum, merak etmeyin. Dolunayın yöneticisi Mars-Oğlak geçişi size kuvvet sunacak. Her işinizi iyi takip etmeniz halinde başarılı sonuçlar alacaksınız. Aşkta aradığınız ciddiyeti ve güveni bulabilirsiniz. Sadece yeni tanıştığınız insanları iyi tanımak gerekiyor. Gizli ilişki, gizli işler, daha fazla kazanayım diye riskli faaliyetlerde bulunmayınız. Açıklık ve dürüstlük size kazandıracak. Venüs-İkizler burcunda iki ayrı görüşmenin göstergesidir. Uzun vadeli olanı tercih edin. Kim ne demiş, ne söylemiş iyice anlayın.

NİSAN Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 2-3-7-8-17-21-22-25-26-29-30
Zayıf Enerjili Günler : 4-5-12-13-19
Aşkta En Şanslı Günler : 7-8
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 1-27-28

Yeniay : 24-25-26-27
(Ay-Başak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 11-12-13-14
(Ay-Balık burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

TERAZİ

burçlar

NİSAN ayında sizleri neler bekliyor?

1-8 Nisan arasında, ilişkilerde iletişim problemleri yaşanabilir. Sanki birbirinizi anlamamakta kararlı gibisinizdir. Sorunları olan çiftlerin tarafsız bir bakış açısıyla durumu ele almaları gerekir. Geri hareket, eski bir sevgiliyi yeniden karşımıza çıkarabilir. Bir mesaj, bir haber veya bir gelişme düşündürücüdür. 15 Nisan tarihinde, borçlarımız, kredi kartı harcamalarımız, nafaka, miras, ortaklaşa yapılan parasal alışverişler ve bunlarla ilgili davalar veya bir takım meseleler üzerinde bilinçli olmamız gerekiyor. 16 Nisan tarihinde, son haftalarda bir kırgınlık ve ayrılık yaşayanlar, partneriyle konuşarak durumu tekrar gözden geçirirler. Dürüstlük, güvenilirliğe önem vereceksiniz. 24 Nisan tarihinde, eski ilişkime geri mi dönsem yoksa yeni biriyle mi olsam diye kararsızlık duyabilirsiniz. 30 Nisan tarihinde, ilişkiniz, eğitim hayatınız veya iş girişimiyle ilgili yolculuk ve görüşmeler gündeme gelecek.

1-8 NİSAN HAFTASI

Sevgili Teraziler, 1-8 Nisan haftası, Merkür gerileme nedeniyle, ilişkide iletişim problemlerine yol açabilir. Fikirsel ayrılıklar beraberlikte gün yüzüne çıkar. Sanki birbirinizi anlamamakta kararlı gibisinizdir. Sorunları olan çiftlerin tarafsız bir bakış açısıyla durumu ele almaları gerekir. Geri hareket, eski bir sevgiliyi yeniden karşımıza çıkarabilir. Bir mesaj, bir haber veya bir gelişme düşündürücüdür. Ancak unutmayalım ki, kısa bir süre önce ayrılmışsanız, tekrar bir araya gelmeniz çok doğaldır. Ancak üstünden yıllar geçmiş bir ilişki yeniden canlandığında, bunu çok iyi analiz etmek lazım. Tabii ki geçmişi hatırlayalım. Yaşananlar tecrübedir bize. Fakat yeni bir karar verip tekrar başlamak yerine enine boyuna düşünmek en doğrusudur. Eğer bir anda karşımıza biri çıkarsa, bu kişiyi her yönüyle gözlemleyelim. İş ortaklıkları bu dönemde mercek altına alınmalıdır. Bir de dikkat edilecek nokta, dedikodulardan sakınmak gerekliliği. Birileri ilişkiniz hakkında yalan yanlış konuşabilir, laf taşıyabilir. Siz aslını astarını öğrenin lütfen. Siz de güvenmediğiniz kişilere sırlarınızı vermeyin.

9-15 NİSAN HAFTASI

15 Nisan saat:12:21-13 Mayıs saat:15:40 tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Koç düz geçişinde, beraberlikte problemle varsa agresif konuşmalara neden olabilir. Sakin bir şekilde duruma bakmak lazım. İlişkisi mutlu olan kişiler için de, birlikte olumlu yansıma altında önemli kararlar verilebilir. Fikirlerinizi birbiriniz üzerinde baskıyla kabul ettirmeye çalışmayınız. Bu süreç mali konularda da etkilidir. Çözüm bulmak amacıyla hızlı kararlar verilebilir. Lütfen bu geçişte biraz ortam şartlarına bakın. Borçlarımız, kredi kartı harcamalarımız, nafaka, miras, ortaklaşa yapılan parasal alışverişler ve bunlarla ilgili davalar veya bir takım meseleler üzerinde bilinçli olmamız tabii ki faydalıdır.

16-22 NİSAN HAFTASI

Sevgili Teraziler, 16 Nisan saat 04:57 Koç burcunda doğacak Yeniay, sizin ilişkide kartlarınızı açık oynamanızı sağlar. Duygularınız neyse o dur. Kimseden gizliniz saklınız yoktur. İlkeleriniz doğrultusunda hareket edeceksiniz. Merkür geri hareketi sona erdiği için, ilişkide sorunlar açıkça konuşulur, öfke birikmez, ne varsa ortaya konarak bir çözüm bulunur. Bekar Teraziler için bu Yeniay, daha önce tanıştığınız ancak karar veremediğiniz kişiyi çekici bulmanızı sağlar. İlişkisinde son haftalarda bir kırgınlık ve ayrılık yaşayanlar, partneriyle konuşarak durumu tekrar gözden geçirirler. Bu Yeniayda aile ilişkilerinde dürüstlük, güvenilirlik aradığınızın işaretidir. Siz dengeyi sağlarken, birilerinin sürekli kendini düşünmesi canınızı sıkar. Buna olgunlukla müdahalede bulunurken, hakkınızı da aynen gözetirsiniz. Finansal konularda de etkili olan bu Yeniay, paranıza sahip çıkmanızı, ekonomik hareket etmenizi destekler. Canınız istese dahi, ıvır zıvır şeylere para harcamazsınız.

15 Nisan saat:12:21-13 Mayıs saat:15:40 tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Koç düz geçişinde, beraberlikte problemle varsa agresif konuşmalara neden olabilir. Sakin bir şekilde duruma bakmak lazım. İlişkisi mutlu olan kişiler için de, birlikte olumlu yansıma altında önemli kararlar verilebilir. Fikirlerinizi birbiriniz üzerinde baskıyla kabul ettirmeye çalışmayınız. Bu süreç mali konularda da etkilidir. Çözüm bulmak amacıyla hızlı kararlar verilebilir. Lütfen bu geçişte biraz ortam şartlarına bakın. Borçlarımız, kredi kartı harcamalarımız, nafaka, miras, ortaklaşa yapılan parasal alışverişler ve bunlarla ilgili davalar veya bir takım meseleler üzerinde bilinçli olmamız tabii ki faydalıdır.

23-30 NİSAN HAFTASI

24 Nisan saat:19:40-19 Mayıs saat:16:10 arasında Venüs-İkizler burcunda seyrini sürdürecek. Genel anlamıyla baktığımızda bu süreçte, kolayca arkadaşlık kurabiliriz. Ancak eski ilişkime geri mi dönsem yoksa yeni biriyle mi olsam diye kararsızlık duymanız veya bu ilişkiyi bitirsem mi, yeni bir sayfa açsam mı diye de düşünmeniz gayet doğaldır.

Sevgili Teraziler, 30 Nisan saat 03:58 Akrep burcunda oluşacak Dolunay, doğru yatırım ve bütçe dengesinin önemini vurguluyor. Harcamalara dikkat etmemizde yarar var. Eğer bir iş düşünüyorsak veya bir projemiz varsa bunun risk taşımaması gerekir. Sözgelimi ev satın almak, kiralamak, paramızı ilerisi adına değerlendirmek amaçlı kararlar mutlaka gözden geçirilmeli, artı ve eksilerine bakılmalıdır. Öyle hesapsız alışverişler yapılmamalıdır. Kredi kartlarına yüklenmek yanlış olur. Kaçırılmaz fırsat gibi gözükür ancak bedelinden pahalıya gelir. Merak etmeyin. Parasal büyük bir kriz yaşamazsınız ama gereğinden fazla harcama yapar, sonra ne oldu diye hayıflanırsınız. Biz önlem alalım da gerisi kolay. Mars, bu Dolunayın yöneticisi olarak Oğlak burcunda ilerleyecek. Ailevi konularda sorumluluk ve görevler ağır basabilir. Ciddiyet ve disiplin gerekir. Sözgelimi aileniz, aynı evde yaşadığınız kişiler nedeniyle işleriniz artar. Bir büyüğünüz, eşiniz, kiracınız veya ev sahibiniz güçlük çıkartabilir. Bunların hepsi mantıklı şekilde sakinlikle düşünülürse sorun çıkmaz. Venüs-İkizler burcunda ilerliyor. Yolculuklar bir hayli önem taşıyor. Bunlar bazen mecburiyetten olabilir. İlişkiniz, eğitim hayatınız, iş girişimi konularında birkaç kez görüşmede bulunabilirsiniz. Bu Dolunayda har vurup harman savurmayınız. Bilmediğiniz yatırımlara girmeyiniz. Elinizdekini tutunuz. Ortaklaşa para ilişkiniz olan kişilerin (eş veya başkası ) ne yaptığına, dürüst davranıp davranmadığına dikkat ediniz. Şimdiden belirteyim. Mali konularda Temmuz-Kasım ayı gayet olumludur.

NİSAN Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 1-4-5-9-10-19-23-24-27-28
Zayıf Enerjili Günler : 7-8-14-15-21-22
Aşkta En Şanslı Günler : 9-10
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 2-3-29-30

Yeniay : 1-2-27-28-29
(Ay-Terazi burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 14-15-16
(Ay-Koç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

AKREP

burçlar

NİSAN ayında sizleri neler bekliyor?

1-8 Nisan arasında, Merkür gerileme döneminde olduğumuz için tabii ki tüm burçlar için dikkatli olmayı gerektiriyor. Öncelikle sağlık problemleriniz varsa bunları mutlaka doktora gösteriniz. İş haklarınız, sosyal sigortanız, iş ortamının sağlığınız üzerinde etkilerini önemseyiniz. 15 Nisan tarihinde, İş veya özel anlamda karşımıza çıkan kişi veya fırsatları dikkatlice inceleyiniz. 16 Nisanda, sağlıkla ilgili tedaviler veya işlerinizde olumlu gelişmeler olabilir. Daha önce kabul etmediğiniz bir proje tekrar önünüze gelebilir. Başlanan bir tedavi şimdi etkisini gösterebilir. 20 Nisan tarihinde, ilişkinin kalitesi, özü, geleceği hakkında bir düşünmemiz gerekiyor. Karşımızdakine ne veriyoruz ve neler bekliyoruz? Bunların tespit edilmesi vaktidir. 30 Nisan tarihinde, finansal konuları artı ve eksileriyle ele almak ona göre muhasebe yapmak vaktidir.

1-8 NİSAN HAFTASI

Sevgili Akrepler, 1-8 Nisan haftası, Merkür gerileme döneminde olduğumuz için tabii ki tüm burçlar için dikkatli olmayı gerektiriyor. Öncelikle sağlık problemleriniz varsa bunları mutlaka doktora gösteriniz. İş haklarınız, sosyal sigortanız, iş ortamının sağlığınız üzerinde etkilerini önemseyiniz. İş başvurusunda önceden bulunduysanız bugünlerde bir görüşme daha gerçekleşir. Ne gibi şartları var ona bakalım. İşiniz sağlık, ticari, yurtdışı, eğitim, seyahat, spor, hukukla ilgili ise, bugünlerde yaptığınız işleri iyi takip ediniz. Belge veya dokümanları koruyunuz. Önünüze konacak evrakları incelemeden imza atmayınız. İşiniz veya sağlığınızla ilgili kredi çekmeniz gerekiyorsa, bu hafta beklemede kalınız. Sinirlenmek, tartışmak, illa benim dediğim olacak şeklinde diretmeyiniz. Eğer umduğunuz bir gelişme olmuyorsa, bunun daha sonra düzeleceği ihtimalini gözden kaçırmayınız. İş ortamında şu aralar herkes kendince bencil düşünebilir, gergin olabilir. Hatta içe yönelen bu gerginlik zaman zaman öfkeye neden olabilir. Sakinlikle hareket etmemizde yarar var. Kimseye takışmayalım. Böyle durumlarda ortamı geren kişi olmayalım. Sosyal projeler, ekip halinde yapılan işlerde herkes kendince liderliğe oynayabilir. Böle durumlarda yapılacak görüşme ve toplantılar yararlı olur. Bunlar daha sonra karara bağlanır. Trafik kurallarına uyalım, uymayanları da uyaralım. Yorucu egzersizlerden kaçınalım. Doktor kontrolünde olmayan diyetlerden uzak duralım.

9-15 NİSAN HAFTASI

15 Nisan saat:12:21-13 Mayıs saat:15:40 tarihlerinde Merkür-Koç burcunda düz ilerleyecek. Çalışma hayatıyla ilgili konularda kendimizi tutamamaya, fikirleri açıklamaktan çekinmemeye yol açabilir. İş arayanlar için bu süreç girişim isteği doğurur. Ancak dikkatli olacağız. Önümüzdeki şartlara iyi bakacağız.

16-22 NİSAN HAFTASI

Sevgili Akrepler, 16 Nisan saat 04:57 Koç burcunda doğacak Yeniay, sağlıklı yaşam için verilen kararları, iş hayatında yenilikleri, plan ve projelerin organize edilmesini sağlayıcıdır. Öncelikle fiziksel yönden size canlılık katacak egzersiz programına başlanabilir. Baş ağrısı, yüksek tansiyon veya stres nedeniyle yaşanan şikayetler için tedavi uygulanır. Zaten kendinize daha fazla dikkat edeceğiniz için, şifa da kendiliğinden gelecektir. Koç Yeniaylarının özünde sabırsızlık vardır. Ancak bu Yeniay böyle değil. Çünkü yönetici güç Mars-Oğlak burcunda ilerliyor ve sizin işlerinizi sabırlı bir şekilde yapmanızı, yürürlüğe koymanızı destekliyor. Sağlam taşımızı yerimizden oynatmayacağız. Attığımız adımın varacağı sonucu bilerek bir işi en doğru, en güvenilir şekilde halledeceğiz. Merkür geri hareketinin sona ermesi, daha önce başlanan işlerin veya sağlıkla ilgili tedavilerin veya yavaşladığı için sizi yoran her duruma işlerlik kazandıracak. Belki de daha önce kabul etmediğiniz bir proje tekrar önünüze gelebilir. Başlanan bir tedavi şimdi etkisini gösterebilir. Bu Yeniay ilişkide, sakinlik ve huzur arayışımızın işaretçisidir. Partnerinizle olan bağınızı karşılıklı olarak güçlendirebilir.

20 Nisan saat:06:12-21 Mayıs saat:05:14 tarihleri arasında Güneş-Boğa burcunda ilerleyecek. Sizlerin de tüm ilginiz ilişki ve iş ortaklığınızla ilgili konulara çevrilecek. Nasıl beraberliğimiz var, bu beraberlikte merkez aldığımız nokta nedir? İlişkinin kalitesi, özü, geleceği hakkında bir düşünmemiz gerekiyor. Karşımızdakine ne veriyoruz ve neler bekliyoruz? Bunların tespit edilmesi vaktidir. Maddi ve manevi anlamda güven içinde yaşamak arzusu tüm insanlarda vardır. Ancak sadece bir olguya dayalı ilişkiler yürümez. Sözgelimi kendimizi garanti altına almak için maddi anlamda düşünülen bir evlilik, sonrasında duygusal tatminsizlikle sonuçlanır. Sorunlar olduğu halde, sırf alışkanlık diye bir ilişkiyi sürdürmek de doğru olmaz.

23-30 NİSAN HAFTASI

24 Nisan saat:19:40-19 Mayıs saat:16:10 arasında Venüs-İkizler burcunda seyrine başlayacak. Maddi ve manevi açıdan kendinizi garanti altına almaya çalışmanız yararlıdır. Miras, hisseli paralar veya beklediğimiz destekler konusunda da gerçekçi olalım, boyunuzu aşabilecek harcamalardan uzak duralım. Boşanma nedeniyle, nafaka veya hukuksal sorunlarınız varsa, bunların takibini çok iyi yapınız.

Sevgili Akrepler, 30 Nisan saat 03:58 burcunuzda oluşacak Dolunay, ilişkinizle ilgili karar, iş hayatınızla ilgili meseleler, aşk hayatınız, finansal konular olmak üzere epeyce etkilidir. Jüpiter burcunuzda gerilediği için, Temmuz ayına kadar tabii ki dikkatli olacağız. Bunu baştan söyleyeyim. Şimdi gelelim bu Dolunaya. Evlilik gibi önemli bir kararın mutlaka iyi düşünülmesi gerekiyor. Sizin tutkularınız, arzularınız, ideallerinizle ilgili konularda ne yaptığınızı, nasıl bir tercihte bulunmanız gerektiğini tespit etmeniz lazım. Böylece ne yararlı, ne yararsız olur bilinçli şekilde düzenlersiniz. Evet şu aralar maddi-manevi garanti, güven, sadakat ve ortaklaşa bir hayatın kurulması önem taşıyor. Fakat siz hazır mısınız buna? Bu çok önemli. Oldubittiye getiremezsiniz. Partnerin işi, mali durumu, ortak hedeflerinizin düzgünlüğü ele alınmalıdır. Venüs-İkizler burcunda ilerliyor. Finansal açıdan iki yönlü düşünmek, hesabı bilmek lazım. Muhasebenizi iyi yapınız. Mars, bu Dolunayın yöneticisi olarak görev, sorumluluk, ciddiyet dolu işlerin, girişimlerin, yoğunluğun göstergesi. Demek ki sizler bu Dolunayda önce kendinizi bilmeyi, tanımayı, aynı şekilde partnerinizle bir hayatı sürdürüp sürdüremeyeceğinize karar vermelisiniz. Bu konularda en olumlu tarih Temmuz sonrasıdır. Onun için ne fazla kuruntulu ne acele etmemelisiniz.

NİSAN Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 2-3-7-8-12-13-21-22-25-26-29-30
Zayıf Enerjili Günler : 9-10-17-23-24
Aşkta En Şanslı Günler : 12-13
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 4-5

Yeniay : 2-3-4-29-30
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 16-17-18
(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

YAY

burçlar

NİSAN ayında sizleri neler bekliyor?

1-8 Nisan arasında, yeni biriyle tanışanlar lütfen bu kişiyi iyi gözlemleyin. Yeni ayrılmış olanlar yine bir araya gelme ihtimaliniz var. İyi düşünün. Çocuk sahibi olmak isteyenler, kontrollerinizi yaptırın ve maddi açıdan durumunuza bakın. Harcamalara dikkat ediniz. 15 Nisanda fikirlerinizi güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz. 16 Nisan tarihi, aşkın cinsellik yönünü besler, ateşlendirir, canlandırır. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili konularda yeni kararlar verilir. Sizler için, aktif bir zamanı işaret eder. Hakkınız olanı almanız, rakiplerinizin önüne geçmeniz kolaydır. 20 Nisan tarihinde, maddi güvencemizi merkez alacağız. İsteyeceğiz ki, yaptığımız işten keyif alalım, tatmin olalım. Huzurlu bir iş ortamında çalışalım, sigortalı çalışıyor muyuz, iş güvenliğimiz ne durumda, sosyal haklardan yararlanıyor muyuz? Bunlar üzerinde duracağız. Ay sonuna kadar, ailevi, parasal, sağlıklı yaşamla ilgili konulara ağırlık vereceğiz. Nasıl düzene kavuşturulur, nasıl iyileştirilir ve nasıl kazanç ve güvence elde edilir bunlara bakacağız.

1-8 NİSAN HAFTASI

Sevgili Yaylar, 1-8 Nisan haftası, Merkür geri hareketi ve önemli görünümlere ev sahipliği yapıyor. Zihnimizde aşkın tanımını yeniden yapıyoruz. Aşk nedir, bir ilişki nasıl olmalıdır, hayatın anlam bütünlüğü içinde bizim için aşkın önemi ne kadardır? Belki de yıllanan ilişkiniz bir heyecana ihtiyaç duyuyor. Bu heyecanı yeniden yaratmazsak bir kısır döngü içinde dolanıp duracağız. Şimdi biraz geçmişe bakacağız, bizi neler bir araya getirmişti bunların hangisi kaldı hangisi artık yok. Sinirlenerek değil, bilakis içe yönelip süzgeçten geçireceğiz. Bu geri hareket, bilinçli ele alınırsa, eski düzene yeni bir gözle bakılarak, bir şeyleri onarmamızı sağlayabilir. Yeni biriyle tanışanlar sizler de, bu kişiyi iyi gözlemleyin. Yeni ayrılmış olanlar yine bir araya gelme ihtimaliniz var. İyi düşünün. Çocuk sahibi olmak isteyenler, kontrollerinizi yaptırın ve maddi açıdan durumunuza bakın. Sonuçta bu yavrunun geleceği önemli. Bir başka önemli husus, şu andaki mevcut para durumu, pek öyle bütçemizi aşmamıza izin vermeyecek. Çünkü ödenecekler, zorunlu ihtiyaçlar derken, tedbirsiz davranmamız yanlış olur. Hele elimize kalana bakalım. Ondan sonrası kolay. Çocukları olanlar, bu hafta paraya ihtiyaç artabilir. Biraz önce değindiğim gibi zorunlu olanlara öncelik tanımalıyız. Eğer çok acilse, tabii ki halledilmelidir. Ancak aklına eseni yaptırmak isteyen çocuğunuzla durumu konuşmanız iyi olur.

9-15 NİSAN HAFTASI

15 Nisan saat:12:21-13 Mayıs saat:15:40 tarihleri arasında Koç burcunda düz ilerleyecek Merkür, bekar Yay'lar için yeni tanışmaları simgeler. İletişim anlamında fikirlerinizi gayet cesur şekilde öne sürebilirsiniz. Bu haliniz yeni tanışmalarda partner üzerinde epeyce etkili olur. Ancak bir problem varsa, biraz lafımızı bilmemizde yarar var.

16-22 NİSAN HAFTASI

Sevgili Yaylar, 16 Nisan saat 04:57 Koç burcunda doğacak Yeniay, sizin bir proje üzerinde çalışmanız, onu herkesin beğenmesini sağlayacak şekilde düzenlemeniz, sunmanız yönünde olumludur. Belki de daha önce başlamıştınız veya üzerinde düşünmüştünüz. Ancak yavaşlamıştınız. Şimdi hızlanma vaktidir. Eksikleri tamamlanır ve ne zaman sunulacağına karar verilir. Bu Yeniay, aşkta cinselliği ateşlendirir, canlandırır. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili konularda yeni kararlar verilir. Sizler için, aktif bir zamanı işaret eder. Hakkınız olanı almanız, rakiplerinizin önüne geçmeniz kolaydır. Mars-Oğlak burcunda ilerlediği için bu Yeniayda maddi konularda daha dikkatli oluruz. İşimize önem veririz, risk faktörünü göz önüne alarak hareket ederiz. Merkür geri hareketi sonlandığı için sizler bu Yeniayda aşkta karar veremediğiniz, belki de kafanıza uymayan ilişki meselelerine çözüm getirirsiniz. Ayrıldığınız sevgiliniz sizi arayabilir, sizin de aynı şekilde onu arzuyla istemeniz mümkündür.

20 Nisan saat:06:12-21 Mayıs saat:05:14 tarihleri arasında Güneş-Boğa burcunda ilerleyecek. Sağlığımız, çalışma hayatımız ve maddi konulardaki güvencemizi merkez alacağız. İsteyeceğiz ki, yaptığımız işten keyif alalım, tatmin olalım. Huzurlu bir iş ortamında çalışalım, insanlara yardımcı olalım ancak karşılığını da alalım. İş ortamımızdaki ilişkilerimizden, işimizin şartlarına kadar olan duruma bakacağız. Sigortalı çalışıyor muyuz, iş güvenliğimiz ne durumda, sosyal haklardan yararlanıyor muyuz? Ücretlendirmeden memnun muyuz? İşimizde ehil miyiz, geleceğimiz teminat altında mı? Sorularına cevap arayacağız bir dönemdeyiz.

23-30 NİSAN HAFTASI

24 Nisan saat:19:40-19 Mayıs saat:16:10 arasında Venüs-İkizler burcunda seyrini sürdürecek. Aktif kararlar vermemiz, hemen bir ilişkiye adım atmamız, mevcut ilişkimizden memnunsak, iletişimsel bir problem çıkmaz. Benim size tavsiyem hangi konuda olursa olsun, umut vaat edene, kendinizi güvende hissetmenize sağlayan işlere, ilişkilere yönelmek en doğrusudur. Maddi ve manevi anlamda artı ve eksilerini göz önüne alarak hareket edersek, çelişkiler yaşamadan doğru yönde ilerleyebiliriz.

Sevgili Yaylar, 30 Nisan saat 03:58 Akrep burcunda oluşacak Dolunay, sizi kısıtlayan, dış dünyadan izole eden her şeye karşı güçlü olma hırsı verir. Ancak bu güç ve hırs arzusu bazen olmayacak işlere, gizli ve saklı riskli yollara sizi yöneltmesin. Jüpiterin-Akrep burcundaki geri hareketi, bazen insana öyle hırs verir ki, sırf kazanmak adına yanlışlara sürükler. Tabii ki her Yay burcu böyle bir yola girmeyecektir. Kimi Yaylar bu Dolunayda güce kavuşmak amaçlı yararlı ve başkalarına destek olucu rehberliğe yönelirler. Doğru tercihler için derinlikli gözden geçirmelerde bulunur, içsel anlamda kendini arındırır, yeniler, gücünü kanıtlamak için çalışır, araştırır, çabalar. Bu Dolunayda ailevi, parasal, sağlıklı yaşamla ilgili konulara ağırlık vereceğiz. Nasıl düzene kavuşturulur, nasıl iyileştirilir ve nasıl kazanç ve güvence elde edilir bunlara bakacağız. Psikolojik ve bedensel sağlığımıza gereken özeni göstereceğiz. Dolunayın yöneticisi Mars-Oğlak burcunda ilerliyor. Doğal olarak para kazanmak amaçlı ciddi projeler düşünüyoruz. Paranın kıymetini bilerek hareket edersek çok iyi olur. Harcamalara lütfen dikkat edin. İlişkinizle ilgili konularda iletişim iki yönlü gelişir. Bir karar verirsiniz, sonra vazgeçersiniz. Partnerinizle ortaklaşa düşünebiliyor, ilişkinize önem veriyor musunuz? O zaman her türlü sorunu çözebilirsiniz demektir. İş sorunlarınızı oturduğunuz yerde çözemezsiniz. İçinize gömülmeyin. Yeteneğinizi mutlaka bir alanda değerlendirmeye bakın.

NİSAN Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 1-4-5-9-10-14-15-23-24-27-28
Zayıf Enerjili Günler : 12-13-19-25-26
Aşkta En Şanslı Günler : 14-15
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 7-8

Yeniay : 4-5-6
(Ay-Yay burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 18-19-20
(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

OĞLAK

burçlar

NİSAN ayında sizleri neler bekliyor?

Merkür gerilemesi nedeniyle özellikle 1-8 Nisan haftasında, bir sıkıntımız, işimiz gücümüz nedeniyle canımızı sıkkın olabilir. Hatta işler istediğimiz gibi gitmediğinde öfkelenebiliriz. Eğitim veya farklı bir sebeple daha önce bir yere taşındıysak, şu aralar evdeki koşturmaca bir hayli artar. Neyi nereye koyacağımızı, nasıl yerleşeceğimizi bilemeyiz. Sakin ve bilinçli olmalıyız. 15 Nisan tarihinde, ailemizle, işverenimizle, toplumsal ilişkilerimizle bir bütün oluşturduğumuzu unutmayalım. Dış şartlara bakalım. Öyle alelacele kararlar vermeyelim. 16 Nisanda, hedefe odaklı hareket edersiniz. Temkinli, dikkatli ve dirayetli olduğunuz için, nerede hızlanmanız, nerede durmanız gerektiğini bilirsiniz. Bu bakış açısı, doğaldır ki size adım attığınız her işte başarı kazandırır. 20 Nisan tarihinde, güzelliğimiz, bakımımız, kendimizi iyi hissetmemiz için elimizden geldiğince, gücümüz yettiğince kararlar alırız. Paramıza sahip çıkarız. Kaliteli ürünleri tercih ederiz. 30 Nisanda, tanıdığınız insanlar, bağlı bulunduğunuz grup, dernekler veya iş hayatında insanların dikkatini çekebilirsiniz. Kardeşleriniz veya ailenizin iş veya sağlıkla ilgili konuları da öne çıkıyor.

1-8 NİSAN HAFTASI

Sevgili Oğlaklar, 1-8 Nisan haftası Merkür geri hareketiyle örtüşüyor ve önemli görünümler söz konusu. Öncelikle evimizde ailemizi ilgilendiren iş veya sağlıkla ilgili konular gündem maddemizde yer alabilir. Bu bizim için de geçerlidir. Bizim de bir sıkıntımız, işimiz gücümüz nedeniyle canımızı sıkkın olabilir. Hatta işler istediğimiz gibi gitmediğinde öfkelenebiliriz. Eğitim veya farklı bir sebeple daha önce bir yere taşındıysak, şu aralar evdeki koşturmaca bir hayli artar. Neyi nereye koyacağımızı, nasıl yerleşeceğimizi bilemeyiz. Sakin olacağız. Diyelim ki, bir tanıdığımız bizimle bir müddet kalacak. Bu durum, ev içindeki düzenin ayarlanması gerekliliği doğurabilir. Tabii ki bu da ayrı bir yoğunluk. Can sıkabilir. Bu hafta işlerimizi öyle çabucak halletmek zor görünüyor. Birileri hep kendini merkez alacaktır. Biz de kendimize göre hareket etmek isteyeceğiz. Bu çelişki denge sabır gerektiriyor. Plan ve projelerimizin zamanında yetiştirilmesi zorunluluğu, işleri eve taşımaya neden olabilir. Kimi Oğlaklar ofis açmayı, ofis içinde bir yeniliğe gitmeyi düşünebilirler. Bu biraz uzun süreceğinden yavaş yavaş ilerlemenizi normal sayınız. Aceleye getirip, sonradan keşke demeyelim.

9-15 NİSAN HAFTASI

15 Nisan saat:12:21-13 Mayıs saat:15:40 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda düz ilerleyecek. Bizler de, yuvamız içerisinde fikirlerimizi bir hayli aktif ve ateşli bir şekilde ifade etmek istiyoruz. İstiyoruz da, bunun ayarını bilmek gerekiyor. Ailemizle, işverenimizle, toplumsal ilişkilerimizle bir bütün oluşturduğumuzu unutmayalım. Dış şartlara bakalım. Öyle alelacele kararlar vermeyelim.

16-22 NİSAN HAFTASI

Sevgili Oğlaklar, 16 Nisan saat 04:57 Koç burcunda doğacak Yeniay, ailevi konularda ve yuvanızda bir canlanma getirir ve enerjinin güçlü akışını sağlar. Finansal konularda da hakkınızı korumanız, isteklerinizi elde etmeniz adına fırsat verir. Bir yere taşınmak, daha önce taşınmışsanız yerleşmek ve alışmak dönemidir. Her şey kontrol edilir, eksikler tamamlanır. Tabii ki başkalarının desteğine de ihtiyacımız olan zamandır. Maddi-manevi anlamda yardımcı olunsun isteriz. Bu Yeniay, Merkürün uzun süredir devam eden geri hareketinin sona ermesiyle size daha önce başlanmış işlerde hız kazandırır. Tekrar bakılan her şey başarılı şekilde yürür. Bu Yeniayın bir başka güçlü yanı, Mars gezegeninin burcunuzda ilerlemesidir. Böylece hedefe odaklı hareket edersiniz ve sabırla onu elde edene kadar bırakmazsınız. Temkinli, dikkatli ve dirayetli olduğunuz için, nerede hızlanmanız, nerede durmanız gerektiğini bilirsiniz. Bu bakış açısı, doğaldır ki size adım attığınız her işte başarı kazandırır. Yeniayın bir başka olumlu yönü, size aşkta huzur ve güven hissi yaşatmasıdır. Evet bir hayli aktif, bazen stres yaşamış olsanız da, bu Yeniayda isteklerinizi elde edebilecek güce sahipsiniz.

20 Nisan saat:06:12-21 Mayıs saat:05:14 tarihleri arasında Güneş-Boğa burcunda ilerleyecek. Sağlamlık, garanti, huzur, güvence aşkta, çocuklarımızla ilgili konularda bizim için kıymetlidir. Hiçbir şeyi hafife almayız. Bedenimizi, ruhumuzu dinlendiren, hoşluk yaratan, kaliteyi, güvenceyi hayatımızda tesis eden ilişkileri tercih etmeliyiz. Sağlıklı yaşamın önemi kendini bu dönemde bir hayli hissettirir. Biz de güzelliğimiz, bakımımız, kendimizi iyi hissetmemiz için elimizden geldiğince, gücümüz yettiğince kararlar alırız. Paramıza sahip çıkarız. Kaliteli ürünleri tercih ederiz.

23-30 NİSAN HAFTASI

24 Nisan saat:19:40-19 Mayıs saat:16:10 arasında Venüs-İkizler burcunda seyredecek. İş yerimizde, evimizde yoğunluğumuz artabilir. İki ayrı proje, iş, meşguliyet bazen bedenimizi yorabilir. Dinlenmek zamanıdır. Bu süreçte kendi doğrularınızı kabul ettirmeye veya durumları kendinize göre ele almaya çalışacaksınız. Özellikle yaptığınız işleri görmezden gelen ve hakkınız olanı vermeyen kişilere karşı fevri konuşabilirsiniz. Bu dönemde yazışmalar, haberleşme, iletişim yoğun olabilir. Yeni iş fırsatları karşınıza çıkabilir. Yatırım, kredi gibi parayla alakalı işlerinizi gayet akıllı şekilde düzenleyebilirsiniz.

Sevgili Oğlaklar, 30 Nisan saat 03:58 Akrep burcunda oluşacak Dolunay, sadece kendiniz adına değil, bağlı bulunduğunuz grup, dernek, kişi ve alanlarda güçlü olma arzunuz ve tutkunuzu yükseltiyor. Zaten böyle bakılmasında yarar var. Çünkü kişisel olarak insan kendi dünyasında bir şeylerin arayışına girer, güce kavuşmak için her yolu dener, mücadele eder. Ancak bir toplumda yaşıyoruz. Başkalarıyla güçlü ilişkiler, ortaklıklar kurmak size daha fazla kazandırır. Burada önemli olan, hedef bilinciyle hareket etmenizdir. Sadece para kazanmak, sadece güce sahip olmak ve insanları etkilemek değil, başkalarının da hayatınızdaki öneminin farkında olmanızdır. Jüpiter-Akrep burcunda geriliyor. Bizim de araştırma, öğrenme, yatırım, ortaklaşa çalışma gibi konuları gözden geçirmemiz gerekiyor. Tam olarak bir karar vermek için Temmuz sonrası gayet olumlu. Dolunayın yöneticisi Mars, burcunuzda ilerleyecek. Bu size azim, görev ruhu, sağlamlık, güvenilir projeler kazandırıyor. Daha arzulu ve daha istekli olacaksınız. Venüs-İkizler burcunda ilerliyor. Sizin iletişim beceriniz iş ortamında öne çıkıyor. Sağlığınızla ilgili kontroller önemli. Kardeşleriniz veya ailenizin iş veya sağlıkla ilgili konuları da öne çıkıyor. Yeni tanıştığınız insanlara dikkat ediniz. Alacak-borç konularında gözünüz açık olsun. Demem o ki, bastığınız yeri bilirseniz, bu Dolunay olumlu yönde size ışık olur.

NİSAN Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 2-3-7-8-12-13-17-25-26-29-30
Zayıf Enerjili Günler : 1-14-15-21-22-27-28
Aşkta En Şanslı Günler : 17
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 9-10

Yeniay : 6-7-8-9
(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 20-21-22
(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

KOVA

kova

NİSAN ayında sizleri neler bekliyor?

Yolculuk, kısa süreli gidip gelmeler tekrarlanabilir. Bir işi halletmek için, görüşmeler de aynı şekilde yinelenir. Evraklar, dokümanlar, bilgisayarımız, cep telefonumuz bunların 1-8 Nisan haftasında mutlaka iyi korunması şarttır. Ben öyle söylemedim dememek için, ağzımızdan çıkanı kulağımızın duyması gereken vakitteyiz. 15 Nisan tarihinde, eğitim, iş, mali konular, çevresel değişimler yönündeki durumlar için olumlu buluyorum. Zihin hızlı çalışıyor. Çözümler de bir o kadar hızlı tespit edilebilir. 16 Nisanda, işlerin şimdi hızlıca bitirilmesi mümkündür. Yolculuklar tekrarlanabilir. Görüşme trafiğiniz artabilir. Yakınlarınızla iletişiminiz düzelmeye başlar. 20 Nisan tarihinde, pratik düzenlemeler ev veya ofis hayatında çalışanlar için uygundur. Aileden kalan bir mülkün satışı gibi meseleler gündeme gelir. 24 Nisan tarihinde, aşk her an kapıyı çalabilir.

1-8 NİSAN HAFTASI

Sevgili Kovalar, 1-8 Nisan haftası tüm burçlar için gerileyen Merkürün önemli görünümlerine ev sahipliği yapıyor. Durum böyle olunca, bizlerde çevremize karşı, aşk hayatımızla ilgili konularda, finansal kararlarda gerginiz. Hani hemen olsun diyoruz ama bir şeyler yolumuza taş koyuyor. Hesapsız işler, daha önce alınmış yanlış kararlar bizi yoruyor. Birileri de buna neden olabilir. İşimiz gücümüz vardır, gelir angarya çıkarırlar. Yolculuk, kısa süreli gidip gelmeler tekrarlanabilir. Bir işi halletmek için, görüşmeler de aynı şekilde yinelenir. Evraklar, dokümanlar, bilgisayarımız, cep telefonumuz bunların mutlaka iyi korunması şarttır. Ben öyle söylemedim dememek için, ağzımızdan çıkanı kulağımızın duyması gereken vakitteyiz. Psikolojik ve beden sağlığımıza önem vermemiz lazım. Sözgelimi dişlerimiz, dizlerimiz, kemiklerimiz bunlara ait sıkıntılar ihmale gelmez. Mutlaka baktıralım. Yayıncılık, yazı ve söze dayalı işler, nakliye, kargo, ticaret, alış-satış gibi mevzularda yine aklımız başımızda olmalı. Öncelikli ve yerine mutlaka ulaştırılması gerekenlerin takibi yapılmalı. Çevrenizdeki insanlarla bağlantınızda yanlış anlaşılmaların yaratabileceği gerginliği unutmayalım. Söz ağızdan bir kere çıkar ya, biz çıkarmadan önce on kez düşünelim. Hesap hatalarına parasal konularda düşmeyelim. Hukuki paylaşımlarda hakkımız olanı koruyalım. Düşünmeden evraklara imza atmayalım.

9-15 NİSAN HAFTASI

15 Nisan saat:12:21-13 Mayıs saat:15:40 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda düz ilerleyecek. Eğitim, iş, mali konular, çevresel değişimler yönündeki durumlar için olumlu buluyorum. Zihin hızlı çalışıyor. Çözümler de bir o kadar hızlı tespit edilebilir. Ulaşım, haberleşme, bilgi aktarımı, merak edilenlerin öğrenilmesi anlamında işinize yarayabilir. Ancak trafik kurallarına uyalım lütfen.

16-22 NİSAN HAFTASI

Sevgili Kovalar, 16 Nisan saat 04:57 Koç burcunda doğacak Yeniay, tüm dikkatimizi çevremiz, çalışma hayatımız, sağlığımız, ilişkimizle ilgili konulara çevirir ve ilgilenmemizi sağlar. Değişiklik, yenilik ihtiyacı bir hayli vurgulanır. Yeniayın Uranüs ile yapacağı görünüm, olumlu fırsatların, sürpriz ancak tatmin edici girişimlerin, gelişmelerin işaretçisidir. Merkür geri hareketi sona erdiği için, daha önce adım attığınız, üzerinde düşündüğünüz işlerin şimdi hızlıca bitirilmesi mümkündür. Yolculuklar tekrarlanabilir. Görüşme trafiğiniz artabilir. Yakınlarınızla iletişimde yaşanan sorunlar veya önemli konular şimdi tekrar gözden geçirilir ve bir adım atılır. Mars-Oğlak burcunda henüz karar verilmemiş, sıkı çalışılması gereken işlerin göstergesidir. Disiplinli çalışma sizi biraz yorsa da, bu Yeniayın özündeki temkinlilik aslında son derece faydalıdır. Böylece yanlış kararlar verilmez. Yeniayın vurgulayacağı bir başka durum, ev içindeki huzur ve aileyle ilgili güvence olgusudur. Dışarıda mücadele eden kişi, bunları bulduğunda daha başarılı olacaktır.

20 Nisan saat:06:12-21 Mayıs saat:05:14 tarihleri arasında Güneş-Boğa burcunda ilerleyecek. Bu süreç, aile bağlılığı, birbirinizin değerlerine önem verme, geleceğin garantisi önemsenir. Yarınlarımız garantide olsun isteriz. Aile dayanışması önemlidir. Birbirinizin düşüncelerin önem verme, huzuru önemseme, konfor, kalite, mal sahibi olmak, toprakla haşır neşir olmak, sağlıklı yaşam kıymetlidir. Pratik düzenlemeler ev veya ofis hayatında çalışanlar için uygundur. Aileden kalan bir mülkün satışı gibi meseleler üzerinde düşünebilirsiniz. Çocuklarınızın geleceği, çocuk sahibi olmak ve finansal açıdan rahata kavuşmak gibi konular da yine bu dönemin içeriğinde yer alır.

23-30 NİSAN HAFTASI

24 Nisan saat:19:40-19 Mayıs saat:16:10 arasında Venüs-İkizler burcunda ilerleyecek. Bu süreçte uyumu gözettiğimiz kadar, fikirsel anlamda paylaşımları da önemseyeceğiz. Sadece güzellik, yakışıklılık bize yetmeyecek. Aklımıza da hitap edebilmeli diye düşüneceğiz. Genel olarak Venüs-İkizler geçişinde aşk her an kapıyı çalabilir, sosyal ilişkiler genel olarak etkilidir. İlişkide iletişim sizin için gayet önemlidir. Sözünün arkasında duran, sıcacık, güçlü, güven dolu ve sevdiğini koruyan, kollayan kişileri eş olarak tercih edersiniz. Sizin için kafaca anlaşmak kadar tensel uyum, çekicilik, dış görünüş de önemlidir. Sevgilinizin, eşinizin girdiğiniz ortamda beğenilmesi gururunuzu okşar.

Sevgili Kovalar, 30 Nisan saat 03:58 Akrep burcunda oluşacak Dolunay, sizin kariyer hayatınızla ilgili konuları gündeminizde en baş sıraya ekliyor. Tabii ki ailenin geleceği, bir yuvanın kurulması veya sizin kendiniz için düşündüğünüz yaşam için, kontrolü elinize alma vaktiniz geldi. Maddi-manevi anlamda kazanç elde etmenin yolu, mücadeleden geçiyor. Son zamanlarda belki ihtiyaçlarınız arttı. Belki evliydiniz yollarınız ayrıldı. Bugüne dek sürdürdüğünüz düzen şimdi farklı bir şekle büründü. Şimdi bu yeni karar, birkaç ay içinde yerli yerine oturmuş, işlerlik kazanmış olacak. Jüpiter şimdilerde Akrep burcunda geriliyor. Bu sizin iş hayatınızla ilgili kararlarınızı yeniden düşünmenizi sağlayacak. Gerçekten ne istiyorsunuz, neler yapmayı planlıyorsunuz, şimdi bunları daha ciddi şekilde ele alacaksınız. Dolunayın yöneticisi Mars-Oğlak burcunda ilerliyor. Bir iş planı yapmak için, yarım kalan işleri bitirmek adına, cesaretinizi ve gücünüzü toplamak için iyi bir zaman. Venüs-İkizler burcunda size iletişim, bağlantı, görüşme, inceleme, iki yönlü düşünme, ilişkilerinizi dizayn etmede yardımcı olacak. Belki destek görmeniz kolay olmayacak. Belki bazıları veya şartlar yolunuza engel koyacak. Ancak inandığınız bir yol varsa orada yürüyün. Temmuz sonrası şansınız açık.

NİSAN Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 1-4-5-9-10-14-15-19-27-28
Zayıf Enerjili Günler : 2-3-17-23-24-29-30
Aşkta En Şanslı Günler : 19
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 12-13

Yeniay : 9-10-11
(Ay-Kova burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 22-23-24
(Ay-Aslan burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

BALIK

burçlar

NİSAN ayında sizleri neler bekliyor?

1-8 Nisan arası, ailemiz, ilişkimiz, finansal konulardaki işlerimizin iyi takip edilmesi gerekiyor. Hani oldubittiye getiremeyiz. Kazancımızı riske atamayız. Eğer bir iş veya projemiz varsa, bunu tek başımıza halletmemiz, bir karar verip uygulamamız kolay olmaz. Hatta doğru da olmaz. 15 Nisan tarihinde, Yuvanız-iş hayatınız-ilişkinizle alakalı konularda insanları etkileme, rekabetçi düşünme, aklınıza koyduğunuz bir şeyi yapabilme gücünüz yükseliyor. 16 Nisan tarihinde, önceden adım atılmış ancak bir türlü sonuçlanmamış, yavaşlamış işler canlanıyor. Elinize bir para geçebilir. Ancak bir tavsiyede bulunayım. Geldiği gibi paranın gitmemesi için tabii ki dikkat edilmelidir. 24 Nisan tarihinde evde, ofiste bir hareketlilik var. İletişim oldukça yoğun olacak.

1-8 NİSAN HAFTASI

Sevgili Balıklar, 1-8 Nisan haftası Merkür geri hareketi ve önemli görünümlerine ev sahipliği yapacak. Ailemiz, ilişkimiz, finansal konulardaki işlerimizin iyi takip edilmesi gerekiyor. Hani oldubittiye getiremeyiz. Kazancımızı riske atamayız. Eğer bir iş veya projemiz varsa, bunu tek başımıza halletmemiz, bir karar verip uygulamamız kolay olmaz. Hatta doğru da olmaz. Zaman olgusunu gözetmemiz gerekiyor. Ailemizin, evimizin mecburi giderleri, taşınmak, ev satın almak, ofis açmak gibi mevzuların bu hafta düzgün ve doğru şekilde yapılması kolay değil. Bir bakalım, iyice araştıralım, soruşturalım. Harcamalar zaten bütçenize göre ayarlanmalı. Birisinden borç almak, borcu borçla kapatmak yanlış olur. İhtiyaçlar artabilir, illaki para gerekebilir. Eşimizin veya bir başkasının paraya ihtiyacı olabilir. Bunları karşılamak için borca girmeyelim. Zaten geri hareket dönemleri, planların gözden geçirilme vaktidir. Biraz maddileşeceğiz. Aynı şekilde etrafımızdaki insanlar da bunu merkez alacaklar. Eşinizin size para konusunda müdahalede bulunması, sizin buna karşı duruşunuz gibi durumlar yaşanabilir. Bunlar tatlılıkla, karşılıklı konuşularak halledilmelidir. Yoksa yıktım perdeyi eyledim viranla bir yere varılmaz.

9-15 NİSAN HAFTASI

15 Nisan saat:12:21-13 Mayıs saat:15:40 tarihleri arasında Merkür-Koç burcunda düz ilerleyecek. Finans konularında etkili olacaktır. Yuvanız-iş hayatınız-ilişkinizle alakalı konularda insanları etkileme, rekabetçi düşünme, aklınıza koyduğunuz bir şeyi yapabilme yönünde bir hayli etkilidir. Para hırsı verir ve insan bir an önce güçlü olmak, hedefine ulaşmak, artık rahat etmek isteyecektir. Bazıları bu dönemde eviyle alakalı harcamalara ağırlık verirken, iş ortaklarınız ve partneriniz parasal konularda size müdahalede bulunabilir, ilişkinizin niteliğine göre siz eşinize mali anlamda yardımcı olabilirsiniz. Ancak ipler genelde sizin elinizdedir. Yeni bir yere yerleşim, ailevi konularda yapılacak değişimler, paraya endeksli olabilir. Gücünüz nispetinde hareket etmekte yarar vardır.

16-22 NİSAN HAFTASI

Sevgili Balıklar, 16 Nisan saat 04:57 Koç burcunda doğacak Yeniay, aşk hayatınızdan, çalışma yaşantınıza ve en önemlisi kazancınıza kadar önem taşıyor. Bir Balık için her ne kadar dünya hayatı yerine uhrevi yaşam önemli deseler de, Koç Yeniayında hırslı bir şekilde ekmeğinin peşine düşer. Merkür geri hareketi sonlandığı için, doğal olarak parasal konularda girişimde bulunulur, kazanmaya dönük düşünülür. Önceden adım atılmış ancak bir türlü sonuçlanmamış, yavaşlamış işler canlanınca elinize para geçer. Ancak bir tavsiyede bulunayım. Geldiği gibi paranın gitmemesi için tabiî ki dikkat edilmelidir. Mars-Oğlak burcunda ilerlediği için size destektir. Hedef yönelimli, para kazanmaya dönük işlere daha fazla ağırlık verilir. Sağlam olana yönelir, kalıcı olanı arzu ederiz. Güçlü dostlardan destek görülür. Bir proje veya planlama başkaları tarafından beğenilir. Sağlıkla ilgili harcamalar olabilir. Ayrıca huzur, güven ve istikrar bu Yeniayda sizin yanınızda olur.

20 Nisan saat:06:12-21 Mayıs saat:05:14 tarihleri arasında Güneş-Boğa burcunda ilerleyecek. Sağlam, uzun vadeli ve güvenliğimizi öne alarak kendimizi ifade edeceğiz. Huzur önemsenecek. İnsan sahip olduğu değerlerin farkında ve pratik şekilde düşünerek işlerini yoluna koyabilir. Maddi kazanç konuları kıymetlenir. Güvenilir insanlarla olmayı tercih ederiz. Hiçbir işi şansa bırakmayız. Bastığımız yerin farkında olarak, huzurlu bir ortamda yaşamayı tercih ederiz. Karmaşık hiçbir şeyden hoşlanmayacağız. Üretmek, biriktirmek ve tutumluluğu esas alırız. Yakın çevremizdeki insanlarla güçlü bağlar kurarız. Güzellik, konfor duygumuz yükselişe geçer.

23-30 NİSAN HAFTASI

24 Nisan saat:19:40-19 Mayıs saat:16:10 arasında Venüs-İkizler burcunda ilerleyecek. Evimiz, ailemizle ilgili konularda bizim iki yönlü hareket etmemize, yerleşim yerimizle ilgili meselelerde kararsız kalabiliriz. Güzelliğiniz, çekiciliğiniz, sağlığınız, kendinizden eminliğiniz bu dönemde yükselir. Kafanızı karıştıran meseleleri gayet başarılı şekilde çözüme kavuşturursunuz. İletişim, seyahat, yolculuklar bu dönemde etkili olacaktır.

Sevgili Balıklar, 30 Nisan saat 03:58 Akrep burcunda oluşacak Dolunay, sizi farklı bir kulvara yöneltiyor. Her zaman gidilen yol, izlenen yöntemler, yapılan işler şimdi daha fazla insanla buluşturuyor. Bir şeyler değişiyor. Bunu siz de hissedeceksiniz. Söylenen, öğretilmiş, edinilmiş bilgilerden ziyade, şimdi bizzat araştırdığınız, eğitimini gördüğünüz, tecrübe sahibi olduğunuz alanda sorumluluk alacaksınız. Bundan sakın çekinmeyiniz. Evet şimdilerde Jüpiter-Akrep burcunda geriliyor. Ancak Temmuz sonrası arzu edilen hedefe ulaşmak kolay olacak. Şimdi biraz sabır ve çalışmak vakti. Dolunayın yöneticisi Mars-Oğlak burcunda ilerliyor. Başkalarına iş veya farklı bir alanda rehberlik edebilirsiniz. İş ortamlarında sizi daha aktif göreceğiz. Bu Dolunayı güce dönüştürmek sizin elinizde. Venüs-İkizler burcunda ilerliyor. Bu sizi biraz ikilemde bırakabilir. Bazen sadece kendi bildiğiniz yerde, ortamda bulunmak adına zorlayabilir. Oysaki gelişim vaktidir ve boş işler yerine, hakikaten kazandırıcı olana sabırla ilerlemek gerekir. Aşırılıktan söz etmiyorum. Eğer böyle yaparsanız yanlış olur. Siz tevazu ile ekmeğinizi kazanmalı, kendinizi geliştirmeli ve karşınıza çıkacak fırsatları değerlendirmek için azimli olmalısınız. Yollar, kapılar önünüzde açılacak. Yeter ki, azimli olun. Büyük düşünün.

NİSAN Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 2-3-7-8-12-13-17-21-22-29-30
Zayıf Enerjili Günler : 4-5-19-25-26
Aşkta En Şanslı Günler : 21-22
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 14-15

Yeniay : 11-12-13-14
(Ay-Balık burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 24-25-26-27
(Ay-Başak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

NİSAN AYINDA BU TARİH VE SAATLER ÖNEMLİ! TIKLAYIN

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler