2020'nin ilk çeyreğinde en çok satan Android telefon açıklandı!

En çok satan akıllı telefonlar hangisi? sorusu 2020'nin ilk çeyreği için yanıt buldu. Canalys araştırma firması, 2020'nin ilk çeyreğinde en çok satan akıllı telefonları listeledi.

En çok satan akıllı telefon hangisi? sorusu özellikle akıllı telefon almaya niyetlendiğimiz dönemlerde kafamızı oldukça kurcalıyor. Bu soruya bir yanıt bulabilmek için çeşitli inceleme videolarını izliyor, makaleler okuyoruz. Bazen de bu konuda yayınlanan veri analizleri bizlere tercihimizde yardımcı oluyor. Bugün bu konuda yardımcı olabilecek bir veri daha paylaşıldı bile.

EN ÇOK SATAN AKILLI TELEFONLAR BELİRLENDİ

Canalys, 2020'nin en çok satılan akıllı telefon modellerini ve markalarını araştırdı. Firmanın paylaştığı son v erilere göre Ocak ve Şubat ayının en çok satan akıllı telefonu Xiaomi Redmi Note 8 / 8 T olmuştu. 2020'nin ilk çeyrek sonuçlarında ise durumlar biraz değişmiş gibi gözüküyor. Gelin lafı fazla uzatmadan en çok satan akıllı telefonlar listesine geçelim.

İşte 2020'nin ilk çeyreğinde en çok satan akıllı telefonlar!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
hepsi para tuzağı. kullanım ömrü 2 yıl. ha 10 yıl kullananda vardır , sinirlerine hakim olup kanser olmadıysa. aldıktan ilk 6 ay ile 12 ay arası neredeyse sorunsuz kullanıyorsun. 1 yılını doldurduktan sonraki 1 yıl içerisinde donmalar,kasmalar hafıza yetersizlikleti, dokunmatik arızalarıyla ugraşıyosun. nihayetinde 2. senesinin dolmasına yakın kullanılamaz hale geliyo ve seni bi bakıma mecbur bıraktırıyolar yenisini almaya. yani demem o ki hepimizin severek hatta çoğumuzun borca girerek aldıgı bu telefonların neredeyse alayı fiyasko. Allah üreticinin hayırlısını versin insallah.
Samsung adam dır. Huawei 20 mate life kullanıyorum ama gözüm yine de Samsung dadır....
iphone 6 aldım güncelleme geldikçe yavaşladı at gibi telefon almıştım kablunbağaya döndü
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler