21 Ağustos 2017 Aslan burcunda tam Güneş tutulması

Mynet Astroloji Danışmanı İremSU, sizler için hazırladı...

21 Ağustos 2017 Aslan burcunda tam Güneş tutulması

KOÇ

Sevgili Koçlar 21 Ağustos Aslan burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, Merkürün iki ayrı burçta gerileme etkileriyle örtüşüyor. Bu nedenle çok dikkatli şekilde bu tutulmayı ele almamız lazım. Görünümlere baktığımızda, tüm gücümüzle enerjimizi istediğimiz bir alana yönlendirip, aşkla yeniden buluşmaya hazırız. Sadece aşk mı, hayatın güzelliklerinin kıymetini bilip, aldığımız her nefesin şükründe olma zamanındayız. Sanattan her türlü aktiviteye kadar, çocuklarımızdan aşk hayatımıza uzanan geniş bir yelpazede bize eşlik ediyor. Beğenilmek ve ilgi uyandırmak bizim gelişim yolumuz artık ve biz bunlara önem vermeyi öğreniyoruz. Kimileri bir evlat sahibi olmak, bazıları aşka yelken açmak, bir çoğumuz yeteneklerimizi göstermek için bu Tutulmanın güçlü ışığından yararlanacağız. Hayatınıza kimleri çekmek ve hangi alanda ben buradayım demek istiyorsanız şimdi bu Tutulmada yapılacak gözden geçirmeler işinize yarayacaktır.

Tutulmanın güçlü ve olumlu görünümleri, ilişkilerin ciddi ve uzun ömürlü sürdürülmesi için destekleyicidir. Karşı cins üzerinde etkili olmanızı sağlayıcıdır. Amaca yönelik şekilde ilerlemenizi, hedefinizi gözünüze kestirip üstüne gitmenizi, yeni yerler görerek, keşfederek, içinizdeki o aktif çocuğu ortaya çıkararak, ideallerinize göre yol alarak ilerlemenizde yardımcıdır. Hayat sahnesinde, merkezde olmak hali, bu Tutulmanın özünde vardır. Bu öze uygun kendinizi yetiştirmeniz gerekir. Bireysel anlamda buna katılırsanız eğitimden iş hayatına kadar kendiniz için başarı hedeflerinizi gözden geçirirseniz.

Not: Şimdi gelelim dikkat edilecek tarihlere. Merkür bu Tutulma esnasında iki ayrı burçta geriliyor. Sadece 13 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında, çalışma hayatınızdaki düzenlemeleri, yarım kalan işlerinizi bitirmeyi, aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili konuları tekrar bilinçli şekilde gözden geçirmekte yarar var. Böylece yukarıda Tutulmanın işaret ettiği gelişimleri akıllı bir şekilde analiz ederek ilerleriz.

BOĞA

Sevgili Boğalar 21 Ağustos Aslan burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, iki ayrı burçta Merkürün gerilemesi dönemine denk geldiği için tabii ki dikkatlice ele alacağız. Önce görünümlere bir bakalım. Ailevi ilişkilerimiz ve şu anda oturduğumuz yer, şehir, ülke merkezli konuları işimize, yeteneklerimize göre yeniden ele almak gerekiyor. Çünkü ekmeğimiz neredeyse orası doyduğumuz yerdir. Ailemizin sağlığıyla yakında ilgilenerek onlara destek olmak gerekiyor. İş ortamımız, iş ortamındaki ilişkilerimiz ve genelde insanlarla olan her türlü iletişimin önemsenmesinde yarar var. Sonuçta bu kişilerle sürekli karşılıyoruz. Tabii ki huzur, denge, estetik, güvence ve kendimizi güçlü şekilde ifade etmemize destek işlere, ortamlara yöneleceğiz. Sağlığımızı önemseyeceğiz. Çünkü verimli olmamız, insanların dikkatini çekmemiz bu sayede daha kolay olur. Evde ve ailede söz hakimiyetimiz ve kararları alma yetkimiz yüksek. Biz eğer bir şeyi olumlu görüyorsak, buna karşı çıkılmasını istemeyiz. Miras, ev satın alımı, kiralanması, başka bir yere yerleşmek gibi konularda ilk söz hakkı bizde olsun isteyeceğiz. Ancak geri hareket dönemindeyiz, ayarı kaçırmamak, fikir alışverişinde bulunmak gerekir. Zaten bu Tutulmanın özünde hakimiyet arzusu ne kadar yüksek olursa olsun, birileri bizi uyarıcı veya durdurucu sözler söyleyebilir. Bazen biz susmak zorunda kalırız. Bu susmak hali zaman zaman bizi fiziksel ve ruhsal anlamda rahatsız edebilir. Ben haklıyım, ben bu konuda yetkin bireyim gibi düşünürüz. Fakat biraz önce belirttiğim gibi iletişimi bozacak, aceleyle karar verip etrafınızla kötü olmamak en doğrusu.

Not: Şimdi gelelim tüm burçlar için dikkat edilecek tarihlere. Merkür bu Tutulma esnasında iki ayrı burçta geriliyor. Sadece 13 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında, aşk hayatınız, çocuklar, projeler, aile yaşamınız, yerleşim yeriniz, satın alma-kiralama veya aileyle alakalı tüm konulara bilinçli şekilde bakmakta yarar var. Bilinçli şekilde meseleleri ele alırsak, Tutulmanın yukarıda işaret ettiği gelişimleri doğru şekilde değerlendirmiş oluruz.

İKİZLER

Sevgili İkizler 21 Ağustos Aslan burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, yöneticiniz Merkürün iki ayrı burçtaki geri hareketiyle örtüştüğü için tabii ki yorumunuzu okurken uyarı noktaları da gözden kaçırmayalım. Önce görünümlere bir bakalım. Bu Tutulma, bilginizi, öğrendiklerinizi, yeteneklerinizi çevrenizle paylaşmanız ve kendinizi güçlü göstermek amaçlı hareket etmenizi sağlıyor. Aşk hayatınız, çocuk meselelerinde, sanatsal ve sportif konularda bu tavrı görüyoruz. Ben buradayım ve her insanla güçlü ilişkiler kurarak başarılı olurum düşüncesi üstünüzde hakim. Doğaldır ki bu bakış açınız, kardeşleriniz, eğitim, iş hayatı, evlilik ilişkilerinde bir hayli etkili oluyor. Söz hakkı olan taraf benim ancak gerektiğinde fikrinizi alırım gibi konuşuyoruz. İlerisi adına plan ve projeler yapabilir, sevdiklerinize iyimser şekilde yaklaşır, sizi onaylayan kişilerle bir arada olmayı tercih edebilirsiniz. Sosyal ortamlarda sizi lider özelliklerinizle görebiliriz. Karşı cinste en çok hoşunuza giden nokta, sizi onaylaması, takdir etmesi ve alkışlaması olacak. Bunun tersini düşünen bir partnerle anlaşmanız zor gibi. Ben derim ki, ayarı kaçırmayınız. Riskli karar ve adımlardan, sözlerden kaçınmayı da biliniz. Demiştik ya, Merkür geriliyor diye. O nedenle biraz dikkat diyorum. Görünümlerin özünde, aktif şekilde hareketli, konuya hakim ve organize işlere yatkınlık görmekteyim. Ekip çalışmaları hoşunuza gidecek ancak merkezde yer almak da sizin için kıymetli. Hedefinizin doğru temel ve kriterler çerçevesinde olmasına dikkat etmeniz iyi olur. Gelir geçer işlere ve kişilere zaman ayırmazsanız, gerçekten elle tutulur güçlü projelere yönelirseniz bu Tutulmadan gayet olumlu istifade edersiniz.

Not: Şimdi gelelim tüm burçlar için dikkat edilecek tarihlere. Merkür bu Tutulma esnasında iki ayrı burçta geriliyor. Sadece 13 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında, ailevi tüm kararların, gelişmelerin, durumun, yakın çevrenizle olan iletişimin, eğitimden ticari konulara kadar her şeyin iyice gözden geçirilmesi gerekiyor. Yeni bir karar vermek yerine, analiz etmekte yarar var. Böylece üstteki yorumunuzda sözünü ettiğim gelişmeler sağlıklı ve olumlu şekilde değerlendirilmiş olur.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler 21 Ağustos Aslan burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, Merkürün iki ayrı burçta gerilemesi nedeniyle tabii ki dikkatlice gözden geçirilmeyi gerektiriyor. Bunu es geçemeyiz. Önce görünümleri birlikte inceleyelim. Finansal harcama ve kazanma işlerimizde aceleyle karar vermemekte yarar var. Hesabı öyle iyi yapalım ki, paramızı doğru yatırım araçlarında değerlendirip, olumlu işlere yönelerek kazançlı çıkalım. Paramızın söz hakkının bizde olması tabii ki doğal. Bu Tutulmada kendi kazancınızı kendiniz yönlendirmek isteyeceksiniz. Eşiniz, ortağınız veya birileri dışarıdan müdahale etmemeli diye düşünebilirsiniz. Bunun ılımlı şekilde ayarını yaparsak iyi olur. EV satın alımı, ailenin ihtiyaçları, kiralama veya ofis açma gibi işleri organize edebilirsiniz. Güvence ve huzurun sizin için önemini belirleyen bu Tutulmada, sağlığınız da önemlidir. Kişisel bakımınız, kontrolleriniz ihmal edilmemelidir. Bir iş fırsatıyla karşılaştığınızda bunun size artı ve eksilerini iyi muhasebe etmenizde yarar var. Zaten kazanç olgusu merkez alınarak karar verileceği için, daha çok nerede ekmek var, ben oradayım diye düşünürsünüz. Hedefinize varmak için, her yolu denersiniz. Deneyin de, en başta dediğim gibi, Merkür geri hareket dönemindeyiz, aklımız da başımızda olsun. Attığımız adımın varacağı sonucu da tahmin etmek gerekiyor. işe göre ücret, aktif olacağınız bir meslek, kazançlı çıkacağınız bir hayat için, bu Tutulmada dikkat edilecek nokta, sektörel koşulları, piyasanın durumunu bilinçli analiz etmektir. Günlük hayatınızda verdiğiniz hizmeti önemseyiniz. Aldığınız hizmete bakınız. Detayları es geçmeyiniz. Sağlığınızı asla ihmal etmeyiniz.

Not: Şimdi gelelim tüm burçlar için dikkat edilecek tarihlere. Merkür bu Tutulma esnasında iki ayrı burçta geriliyor. Sadece 13 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında, iş veya yakın çevrenizle olan iletişime dikkat edelim. Karar vermeden önce özellikle maddi konularda dikkatli muhasebe yapalım. Böylece yorumunuzda sözünü ettiğim gelişmeleri aklımız başımızda değerlendirmiş oluruz. Gereksizleri ayıklarız, gerekliye odaklanırız.

ASLAN

Sevgili Aslanlar 21 Ağustos burcunuzda oluşacak Tam Güneş Tutulması, Merkürün iki ayrı burçtaki gerileyişi nedeniyle daha dikkatli bir analizde bulunmamız lazım. Öncelikle şu görünümleri birlikte inceleyelim. Bu Tutulma, sizin özgüven duygunuzla kendinizi ifade etmenizi, bilgi ve tecrübeleriniz doğrultusunda kararlar vermenizi sağlayıcıdır. Burada önemli olan sizin kendinizden eminliğinizdir. Çünkü eğer, yeterli donanıma sahip değilseniz, bu Tutulmada kendinize gerçekçi bir yön, hedef ve yol belirlemeniz gerekecek. Görünen o ki, Aslanlar için bundan sonrasında güvenli adımlar, irade, içinizdeki çocuğu keşfetmek, sahnede yer almak ve hayatınızı bilinçli şekilde kotarmak hali var. Hani güneş gibi parlamaktan söz ederiz ya, işte siz de bu Tutulmanın startıyla birlikte, aşk hayatınız, çocuklar, başka ülkeler, şehirler, yerler keşfederek kendinizi geliştireceksiniz. Becerilerinizi sergileyecek, hayata çok daha olumlu bir açıdan bakarak, ben buradayım diyeceksiniz. Tabii ki temeliniz, bugüne dek kendinize olan yatırımınız, özgüveniniz ve bilinçli seçimlerde bulunmanız gayet önemli. Bunlar sizi ileriye taşıyacak. O gururlu duruşun ardında güçlü bir kişinin varlığını hissedeceğiz. Boşuna değil yani o duruşunuz. Bunu önce siz, sonra başkaları fark edecek. Yüksek eğitim, akademik kariyer, ihtisas yapmak, spor, sanat alanlarında yetki belgenizle söz sahibi olabilirsiniz. Sadece kendinize çok dürüstçe bakın, benim şurada eksiğim var veya hayır ben tam olarak bilgimden eminim ve ilerleyebilirim diyebilmek dürüstlüğü bu Tutulmada yolunuzda nasıl ilerleyeceğinizin işaretleri taşıyacak.

Not: Şimdi gelelim tüm burçlar için dikkat edilecek tarihlere. Merkür bu Tutulma esnasında iki ayrı burçta geriliyor. Sadece 13 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında, maddi alacak-borç, kazanç, yatırım gibi konuların iyi muhasebede bulunarak gözden geçirilmesi gerekir. Kişisel anlamda girişimlerinizi de aynı şekilde ele almakta yarar var. Böylece yukarıda yorumunuzda söz ettiğim Tutulmanın gelişim yolunda doğru kararlar vererek başarıyla ilerlersiniz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar 21 Ağustos Aslan burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, yöneticiniz Merkürün iki ayrı burçtaki gerilemesi nedeniyle, bir çok konu üzerinde detaylı düşünmeyi ve analiz yapmayı gerektiriyor. Şimdi beraberce görünümlerine bir göz atalım. Ben bu Tutulma serisinin sizin kendinizi yeniden keşif süreciniz olarak görüyorum. Yeteneklerinizi, bedeninizi, ruhunuzu yenilemek için, geçmişte yaşadıklarınıza saplanıp kalmak yerine, bugüne odaklanmak ve yarınları düşünmek gerekiyor. Çünkü hala aynı yerde, aynı durumlara takılıp kalırsanız ailevi, maddi, girişim anlamında gelişmeniz mümkün olmaz. Tabii ki insanız, bir dünyamız var, duygularımızı, aklımız var. Bize göre haklı veya haksız durumlar da var. Bunları subjektif ele almamız doğaldır. Ancak bu doğallık dış dünya ile uyuşmazlığa neden oluyorsa yanlış bir şeyler var demektir. Ben bu Tutulmada kendinizi onarmak için hem bedeninize hem ruhunuza iyi gelen ve sizi güçlendirecek sanat, spor, sağlıklı yaşam, meditasyon gibi aktivitelere yönelmenizi tavsiye ediyorum. Bir işi en iyi şekilde yapabilmek için kendinizi yetiştirmenizi, tecrübeli ve bilgili olduğunuz alanlarda çalışmalar yapmanızı, insanlara yol gösterici bir rehber olmanızı öneriyorum. Bu Tutulma, farklı kültürleri araştırma, ofis açma, kitap yazma, çocuklarınızla ilgilenme, onların kişisel gelişimlerine yardımcı olma gibi farklı işlerin de işaretçisi oluyor. Evet gizli bir dünyanız var ancak bu dünyada gayet başarılı çalışmalarda bulunabilmeniz mümkün gözüküyor. Sizin pasif mi yoksa aktif mi değerlendireceğiniz size bağlı. Ben olumlu yönüyle ele alacağınızı düşünüyorum. Üretin, çalışın, mükemmel şekilde kendinizi geliştirin.

Not: Şimdi gelelim tüm burçlar için dikkat edilecek tarihlere. Merkür bu Tutulma esnasında iki ayrı burçta geriliyor. Sadece 13 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında, yukarıda sözünü ettiğim konular üzerinde kendinizi bir gözden geçiriniz. Gizli yetenekleriniz nedir, ne gibi çalışmalar sizi üretime dönük bir kişi yapar bunlar üzerinde durunuz. Bunlar sizin kendinize olan güveninizi yükselttiği gibi ileride bir çok insanın yararlanacağı projeler olur.

TERAZİ

Sevgili Teraziler 21 Ağustos Aslan burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, Merkürün iki burçtaki gerileme dönemiyle örtüşeceği için, yorumda sözü edilecek gelişmeleri dikkatlice analiz etmekte yarar var. Bu Tutulma sizi, yeteneğiniz olan işlerde liderliğe yükseltici ve sosyal hayatta ilgiyi üzerinize çekmenizi sağlayıcıdır. Ayrıca dostlarınızla ilişkinizi kuvvetlendirici, özel hayatınızı renklendiricidir. Siz, becerilerinizle bulunduğunuz ortama yön verirsiniz. Sizi izlerler, takip ederler, örnek alırlar. Bir ekip kurarsınız. Sizin önderliğinizde yol alınır. Hedefinizi iyi belirlersiniz. O hedefe nasıl ulaşacağınıza da iyi tahmin edersiniz. Genelde uyumdan yanasınızdır. Fakat ilişkide ipleri elinde tutan taraf olmayı tercih edersiniz. Bir işin yönetim kadrosunda sizi görebiliriz. Seçkinliğiniz, ışığınız ve çekiciliğinizle çevreniz genişler. Yabancı ülke, şehir bağlantılı kişilerle görüşmeler, tanışma ve kurulan bağlantılar fayda getiricidir. Kendine güvenen, aktif bir partner arzularsınız. Yaşam yolunuzda bu partner size kuvvet kazandıran, işinizi destekleyen biri olmalıdır. Tutulma, ilişkide her iki tarafın da, zaman zaman birbirleri üzerinde etkin olmaya çalışacağını gösteriyor. Fakat bu zorlayıcı değil, bilakis güç birliğinde bulunmanız için itekleyici, canlandırıcı olacaktır. Diyebiliriz ki, sizler bu Tutulmada aktifsiniz, amaca yönelik şekilde hareket ediyorsunuz ve kendinize güveniyorsunuz. Kendinize göre hareket ederken, aslında toplumun size bakış açısı ve dostlarınızın ne düşündüğünü de önemsiyorsunuz.

Not: Şimdi gelelim tüm burçlar için dikkat edilecek tarihlere. Merkür bu Tutulma esnasında iki ayrı burçta geriliyor. Sadece 13 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında, plan ve projelerinizi iyice gözden geçiriniz. Yukarıdaki yorumda söz ettiğim olumlu gelişmeler, sizin hedefinizi ve yapmak istediklerinizi çok iyi düşünmeniz ve hazırlanmanızla mümkündür. Ayrıca arkadaşlık, sosyal çevre, organize işler, sunum, görüşmeler, yeniliklerin de tekrar bir analiz edilmesinde yarar görüyorum. Bunlar yapılmadan Tutulmadan yararlanmak mümkün olmaz.

AKREP

Sevgili Akrepler 21 Ağustos Aslan burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, iki ayrı burçta etkili olacak Merkür geri hareket dönemine denk geldiği için aceleyle karar verilmemesi gerektiğini işaret ediyor. Önce görünümlerini inceleyelim ve ardından küçük bir notum olacak sizlere. Bu Tutulma, iş hayatımızda önde olma, beğenilme, alkışlanma arzumuzu yükseltiyor. Ne yapıp edip, kendimizi ispat etmek, ifade etmek, yükselmekten yanayız. Diğerlerini geçme, tanınma isteğimiz de bir o kadar fazla. Eğer, şu anki mesleğimiz veya ortamdan memnun değilsek, yeni bir iş tercihinde bulunabiliriz. Önümüzde bir yıllık süreçte iş hayatımızda gelişimi fazlasıyla önemseyeceğiz. Sıkı çalışacağız, cesur olacağız, kendimizi yetiştireceğiz ve yükselmeyi hedefleyeceğiz. Paramıza sahip çıkacağız ve olur olmaz harcamalar yapmayacağız. Bize zaman kaybettirici ilişkilerden uzak duracağız. Geçmiş tecrübelerimizi unutmayacağız. Şimdi seçici olma zamanı. Gözlerden uzak aşklar yerine, saygı uyandıran, parasına, işine ve ilişkisine önem veren kişileri tercih edeceğiz. Mevcut ilişkimizde bu anlamda bir bakacağız. Sizler için bu Tutulma, sorumluluk, disiplinli çalışma sayesinde, başarı grafiğinizin gün geçtikçe yükselişi anlamı taşıyor. Tabii ki iş ortamında ilişkilerinize, sağlıklı bir yaşam için bedeninize, mutlu ve doyumlu beraberlik için kararlarınıza dikkat etmelisiniz. İlerlemek için sizi birilerinin illaki teşvik etmesini, alkışlamasını beklemeyin. Siz kendinize bakın, yeteneklerinizi göz önüne alın ve çabalayın. Başarırsınız.

Not: Şimdi gelelim tüm burçlar için dikkat edilecek tarihlere. Merkür bu Tutulma esnasında iki ayrı burçta geriliyor. Sadece 13 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında, öncelikle hedeflerinizi, ulaşmak istediğiniz zirveyi, hangi çevre ve meslekte yükselmek istediğinizi bir daha tüm detaylarıyla gözden geçiriniz. Bunu yapınız ki, bu Tutulma sizi arzu ettiğiniz yere ulaştırsın. Şansınız, sizin mücadeleniz ve çok çalışmanızla yanınıza olacaktır.

YAY

Sevgili Yaylar 21 Ağustos Aslan burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, Merkürün iki ayrı burçta gerileme sürecine denk geliyor. Bu nedenle yorumun altında sizlere bir not düşüyorum. Onu mutlaka önemseyiniz. Şimdi birlikte Tutulmanın görünümlerine bir göz atalım. Sizler için önümüzdeki bir yıllık süreç, yurtdışı girişimleri, kendinizi geliştirmek amaçlı seyahatler, işlerinizi başka bir şehir veya ülkede sürdürme, yerleşim yerinizin değişimi, yüksek eğitim görme, akademik kariyeriniz için tercihte bulunma gibi gelişimleri işaret ediyor. Cesaretinizi toplayıp, hayatı farklı bir açıdan ele almak vaktidir. Kültürel ve sanatsal çalışmalar, sportif veya yabancı diller, organizasyonlar ve seyahatler bilhassa etkili olacaktır. Sosyal çevreniz gelişiyor. Ekip liderliği, güzellik, bakım, gelişim rehberliği ve yaratıcı yeteneklerinizi değerlendirme bu Tutulmada öne çıkıyor. Alıştığınız çevre yerine, şimdi başka alanlara, yerlere, ortamlara giderek, bir işi en başarılı şekilde öğrenerek sesinizi duyurabilirsiniz. Aşkta cesur davranarak, ilişkide fikirsel paylaşımları önemseyerek, çocuk sahibi olarak veya çocuklarınız varsa onların geleceğiyle yakından ilgilenerek kendinize yepyeni bir dünya kurabilirsiniz. Bu Tutulmada önemli olan, cesarettir, kendinize güvenmektir. Çevre çok önemli. Seçimlerinizi yaparken kaliteli bir çevreyi tercih etmek en önemli kriteriniz olsun. Çünkü bu sizi, kitlelere ulaştırır ve gelişim basamaklarını birer birer çıkmanızı sağlar.

Not: Şimdi gelelim tüm burçlar için dikkat edilecek tarihlere. Merkür bu Tutulma esnasında iki ayrı burçta geriliyor. Sadece 13 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında, iş hayatınız, hedef ve projeleriniz üzerinde dikkatli bir şekilde analiz yapınız. Araştırmalar yapınız. Hangi tercihi yapacağınızı konusunda deneyimli kişilerle görüşünüz. Hangi ortam, hangi alan, hangi yer sizin için daha etkili ve olumlu olur, bunları gözden geçiriniz. Böylece Tutulmanın işaret ettiği konularda başarılı şekilde ilerlersiniz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar 21 Ağustos Aslan burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, iki ayrı burçta etkili olacak Merkür geri hareketleri nedeniyle dikkatli yapılacak incelemelerin faydalı olacağını gösteriyor. Bu anlamda en altta ufak bir not bulacaksınız. O tarihleri önemseyiniz. Şimdi birlikte görünümlere bir bakalım. Öncelikle bu Tutulmada, iş ortaklığı, eşinizin maddi geliri, banka kredileri olmak üzere, dış destekli finansal konular üzerinde çok iyi hesabı bilmek gerekiyor. İşiniz sağlam mı, eşinize güveniyor musunuz, iş ortağınız güvenilir biri mi, birilerine güvenerek mi kredi çekiyorsunuz, bütün bunları bilinçli şekilde mercek altına alınız. Bu Tutulmada bir yerlerden destek görsek dahi, biz yine de kendimizi sağlama almalıyız. Hani olmazsa, ben zaten bunun altından kalkabilecek planı yapmıştım deriz. Ev satın alımı, miras, nafaka konuları da önümüzdeki süreçte gündem maddemizde yer alıyor. Ancak şu var ki, çıkarlarınızı çok iyi gözetecek ve kimi hangi iş veya planınız için lehinize ikna edebilecek güce kavuşacaksınız. Size bir yerden, bir şekilde rahatlamanızı sağlayacak yardımlar, kolaylıklar gelecek. İş hayatınızda sizi destekleyecek bir kuvvet belirecektir. Aile ilişkileri, aileye ait mal, mülk işleri gündeme gelebilir. Başka bir yere kiralama ve satın alma yoluyla taşınabilirsiniz. Benim size Aslan-Kova tutulmalarında tavsiyem lütfen atınızı sağlam kazığa bağlayın. İşinize sahip çıkın. Çıkarlarınız iyi kollayın. Destekler gelecek olsa da, ya gelmezse diyerek borç altına girmeyin. Kısaca ayaklarınızı sağlam yere basmayı bilen insanlarsınız. Aynen böyle devam edin. Gelen yardım veya katkıları uygun yatırımlarda değerlendirin.

Not: Şimdi gelelim tüm burçlar için dikkat edilecek tarihlere. Merkür bu Tutulma esnasında iki ayrı burçta geriliyor. Sadece 13 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında, yurtdışı, eğitim, ticari, finansal, kredi, eş veya iş ortağınızla ilgili her türlü mesele üzerinde incelemede bulunmadan, tam olarak garanti elde etmeden kararlar vermeyin. Bekleyin, netleşsin. Ondan sonra hareket edersiniz. Lütfen bu tarihleri es geçmeyin. Muhasebenizi iyi yapın.

KOVA

Sevgili Kovalar 21 Ağustos karşıt burcunuzda oluşacak Tam Güneş Tutulması, Merkürün iki ayrı burçtaki geri hareketiyle nedeniyle dikkatli bir şekilde incelemeyi gerektiriyor. Bunu yorumun altındaki Not bölümünde içerik ve tarihler olarak bulacaksınız. Şimdi gelelim, bu Tutulmanın işaret ettiği noktalara. İlişkiler son derece önemli ve gelişim aşamamızda bundan sonra gündem maddemizde baş sırayı alıyor. Özellikle bekar Kovalar için bu Tutulma, evlilik, boşanma veya iş ortaklığı konularında yeni bir dönemi başlatıyor. Eş kriterlerinizi artık daha dikkatli ve doğru biçimde yapmanız mümkündür. Karşınıza çıkan kişinin bireysel anlamda güçlü, özgüveni yüksek, size hayatın güzelliklerini yaşatabilecek ve yeri geldiğinde sizin arkanızda bir dağ gibi durabilecek kişi olması gerekiyor. Bu kriterlere sahip değilse evlenmek yanlış olur. Evli Kovalar da aynı şekilde ilişkilerini gözden geçirecekler. Eğer uyumsuzluk varsa, eş pasif veya tam tersine fazla baskınsa, güven, sevgi ve saygı üçlüsü bozulmuşsa, bu beraberliğin sürdürülmesi mümkün değil. Bu Tutulma, yakın çevreniz, bir arkadaşınız, başka bir şehir veya ülkede yaşayan kişiyle evlenilmesi, karşılaşılmasında etkin oluyor. Yolculuk, iş ortaklığı, kişisel gelişim, danışmanlık, rehberlik gibi aktiviteleri de işaret ediyor. Bir ortakla yürütülen çalışmalar, her iki kişinin de söz sahibi olduğu bir projenin hayata geçirilmesi de, bu Tutulmanın etkileri arasında yer alıyor. Bu ortaklığın en başında her şeyi konuşmakta yarar var. Kim söz sahibi olacak, kim hangi bölümde etkin olacak, bunları mutlaka belirleyin. Önümüzdeki süreç, yorumunuzda yer alan bu gelişmelerin işaretçisidir. Sizin de gelişiminiz bu konularda olacaktır.

Not: Şimdi gelelim tüm burçlar için dikkat edilecek tarihlere. Merkür bu Tutulma esnasında iki ayrı burçta geriliyor. Sadece 13 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında, finansal anlamda ortaklıklarınızı, evlilik veya boşanmayla ilgili meseleleri, kredi, bölüşülecek mal mülk işlerinizi, yatırımlarınızı kısaca başkalarıyla olan her türlü bağlantınızı dikkatlice takip ediniz. Hukuken sözleşme maddelerini gözden geçiriniz. Karşınıza bir fırsat çıksa dahi, bunun artı ve eksilerini mutlaka gözden geçiriniz.

BALIK

Sevgili Balıklar, 21 Ağustos Aslan burcunda oluşacak Tam Güneş Tutulması, Merkürün iki ayrı burçtaki geri hareketiyle ilişkili olduğundan tabii ki dikkatli bir incelemeyi gerektiriyor. En altta size ufak bir not hazırladım. Onu mutlaka önemseyiniz. Şimdi gelelim bu Tutulmanın görünümlerini incelemeye. Öncelikle, çalışma hayatında, maddi konularda, kariyer planlamanızda, ilişkilerinizde kısaca kendinizi güçlü bir şekilde ifade etmek istediğiniz her meselede inceleyici, gözlemci olmalısınız. Bir şey sizde kuşku, endişe uyandırdığında bunun üstünü örtmemeli, araştırmalısınız. Üretime dönük ve yeteneklerinize göre bir iş tercihinde bulunmalısınız. Riskli yatırım, borçlanma, kredi, mal-mülk paylaşımı gibi konularda sağlam, güvenilir ve uzun vadeli olanına yöneliniz. Zaten bu Tutulmada kendinizi güçlü hissetmediğiniz hiçbir olgunun içinde yer almazsınız. Sağlığınız bu son derece önemli. Güzellik, estetik, bakım, hijyen, beslenmeye önem vereceksiniz. Hiçbir şeyi hafife almayacaksınız. Almamalısınız da. Bilmem ifade edebildim mi? bunlar çok önemli. Siz kendi bedeninize, ruhunuza değer verirseniz, verimli işler çıkarırsınız. Kendinizi gözlemleyin daima. Bugün nasılım, bugünler de kendimi iyi hissediyor muyum, ne gibi şikayetlerim var diyerek kendinizle hep bağlantıda kalın. İşinizde yükselmek için dil öğrenin, kültürel faaliyetlere açık olun, akıllı ilişkiler kurun, yarar-zarar hesabı yapın. Bu bana faydalıdır, bundan zarar görebilirim diyerek muhasebede bulunun. Proje üretin, başkalarını eğitin, o konuda yetkin birey olun. Dünyanın bin bir türlü hali var diyerek, başka alanlarda beceri geliştirin. Son olarak tekrar söyleyeyim. Hayata katılın, duygusallığı bir yana bırakın. Başkalarının sizi desteklemesini beklemeyin. Siz kendinize güvenin. Hiçbir şeyi gözden kaçırmayın. Hayalci olmayın. Bir yanlış, bir hata varsa yüzleşin. Bu sizi geliştirir. Zararlı alışkanlıklarınızdan sağlık anlamında uzak durun.

Not: Şimdi gelelim tüm burçlar için dikkat edilecek tarihlere. Merkür bu Tutulma esnasında iki ayrı burçta geriliyor. Sadece 13 Ağustos-5 Eylül tarihleri arasında, özel ilişki veya iş ortaklığı, evlilik, boşanma, sağlık, çalışma hayatınızla ilgili konularda lütfen incelemede bulunun, hemen karar vermeyin. Her bir detaya dikkat edin. Bekleyin, gelişsin, netleşsin ondan sonra tercihte bulunursunuz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler