24 Haziran 2017 Yeniay, Yengeç burcunda

Mynet Astroloji Danışmanı İremSU, sizler için derledi...

24 Haziran 2017 Yeniay, Yengeç burcunda

KOÇ

Sevgili Koçlar 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, ailevi ilişkilerin önemini vurguluyor. Parasal konular, iş hayatınızla ilgili meseleler, ilişkinizle ilgili konular da bu Yeniayın özünde önemli bir yer teşkil ediyor. Görünümleri incelediğimizde bu Yeniayın etkilerini çok daha iyi anlayabiliriz. Ay-Merkür kavuşumu, aileyi ilgilendiren meseleler üzerinde konuşulacağını görüyoruz. Genelde duyarlılık ön plandadır. Zihnimiz geçmişte yaşanılan olumlu veya olumsuz hatıralarla dolu olsa da, biz bugünümüze bakacağız ve yarınlarımızı garanti altına almak isteyeceğiz. Miras, hisseli bir mülkün paylaşımı gibi konular da bu Yeniayda etkili olabilir. Venüs-Pluto görünümü, parasal kazanç elde etmek amaçlı iş girişimlerini işaret ediyor. Tabii ki bildiğimiz şekilde ilerlemek istiyoruz. Ancak başarılı olmak arzumuz bir hayli güçlü olacak. Kafamızın içindeki hedefe varmak için her türlü mücadeleye hazırız. Ay-Mars kavuşumu ailenizi her türlü koruma ve dış etkenlere karşı savunma hassasiyetinizin göstergesi. Ay-Jüpiter görünümü, partneriniz ve aileniz söz konusu olduğunda, dışarıdan hiç kimsenin hiçbir meseleye karışmasına izin vermeyeceğinizi gösteriyor. Ay-Neptün görünümü, sizin için kutsal olan değerlere kimsenin el uzatamayacağını, yüreğinizin içindeki hassasiyetleri kimsenin tahmin bile edemeyeceğini, mahremiyetinize verdiğiniz önemin, bir kez daha altını kalın bir çizgiyle belirginleştiriyor.

BOĞA

Sevgili Boğalar 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, sevdiklerimize olan duyarlılığımızın işaretçisi oluyor. Bu nedenle hassas düşüneceğiz. Yakınlarınız, yaşadığınız çevre, karşılaştığınız insanlara elinizden geldiğince destek olursunuz. Sahiplenme duygunuz yükselir. Size karşı da aynı şekilde yanaşılmasını istersiniz. Bu Yeniayın özünde, kendinizi değerli hissetme arzusu, sağlık ve çalışma hayatınız, eğitim veya yerleşim yerinizle ilgili meseleler de önemli hale geliyor. Yeniayın görünümlerine baktığımızda etkileri çok daha net görmemiz mümkün olur. Ay-Merkür kavuşumu, bilginizi, duygularınızı, güvendiğiniz insanlarla paylaşımın işaretçisidir. Venüs-Pluto görünümü, kendinizden emin ve kararlı bir şekilde hedefinize kilitlendiğinizi, inandığınız bir yoldan asla vazgeçmeyeceğinizi, risk almadan, bilinçli anlamda işinize gücünüze sahip çıktığınızı işaret ediyor. Bu ilişkilerinizde de bu şekilde olacaktır. Ay-Mars kavuşumu, çevrenize karşı hassasiyetin ve bir haksızlık olduğunda onları kanatlarınızın altına alacağınızın göstergesidir. Vefa duygunuz gayet yüksek. Ay-Jüpiter görünümü, çevremizle iletişime verdiğimiz önemi işaret ediyor. Özellikle çalışma ortamı ve günlük sohbetlerde, işlerimizde bize karşı nazik davranılmasını istiyoruz. Çünkü biz buna dikkat ediyoruz. Ay-Neptün görünümü, dostlarımıza verdiğimiz önemin belirtisi. Hayallerinizi gerçekleştirme arzunuzun yüksek olacağını işaret ediyor. O hayallere ulaşmak için her şeyi göze alırsınız.

İKİZLER

Sevgili İkizler 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, maddi kazanç ve manevi değerlerinizi koruma ve kollama duyarlılığınızı işaret ediyor. Parasal konularda gereksiz harcamalardan uzak durmak veya bütçeniz dahilinde ihtiyaçlarınızı karşılamak, bu Yeniayın özünde yer alıyor. Huzur ve paylaşım, iş hayatı ve maddi konular da bu Yeniayın özünde yer alıyor. Görünümler bizi çok daha fazla aydınlatıcıdır. Şimdi beraber gözden geçirelim. Ay-Merkür kavuşumu, finansal muhasebede bulunmanın göstergesidir. Elimizdekine göre hareket etmemizi, tutumluluğu, idaremizi bilmenin önemini işaret eder. Venüs-Pluto görünümü, maddi sıkıntılarımıza çözüm arayacağız. Bir parça endişeli olabiliriz. Gelecek kaygısıdır bu. Elimizdekine göre hareket ederken, beklenmedik durumlar yaşarız diye pür dikkat kesiliriz. Kimseden borç almayız kimseye de vermeyiz. Daha önce birkaç kriz yaşadıysak, daha dikkatli oluruz. Bu Yeniayda dışarıdan gelecek bir destek, yapılan bir ödeme rahatlatıcı olabilir. Yatırım konusunda uzun vadeli düşüneceğiz. Ay-Mars kavuşumu, paramıza sahip çıkacağımızı ve riskten kaçınacağımızı gösteriyor. Ay-Jüpiter görünümü, kaliteli ve uzun vadeli olan her şeyi kıymetli buluyoruz. Bu aşk hayatımızda da parasal konularda da hiç değişmiyor. Güzelliğimize, rahatımıza gayet düşkünüz. Ay-Neptün kavuşumu, birilerine iş veya parasal anlamda muhtaç olmak istemediğimizi, kazancımızı önemsediğimizi, bu konularda hayalci davranmanın ne kadar yanlış olacağını bileceğimizi işaret ediyor.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler 24 Haziran saat 05:31 burcunuzda doğacak Yeniay, değerli bulduğunuz, sizin için önemli her şeyi koruma, kollama arzunuz ve hassasiyetinizi vurguluyor. Bu Yeniay sosyal ilişkiler, özel hayatınız, ailevi yaşamınızla ilgili meseleleri de vurguluyor. Şimdi beraber bu Yeniayın görünümleri gözden geçirelim ve daha net bir şekilde durumu anlayalım. Ay-Merkür kavuşumu, güvendiğimiz insanlarla konuşmanın, sevdiklerimizi düşünmenin ve iş hayatından çevremize kadar her mesele üzerinde duyarlı olacağımızı gösteriyor. Venüs-Pluto görünümü, güvendiğimiz insanlarla bir arada olmak bize rahatlık sağlıyor. Ayrıca işlerimizi sağlam ve uzun vadeli planlamamızda yardımcı oluyor. Geleceğimiz önemli ve biz bunun gayet iyi farkındayız. Evlilik veya uzun süreli ciddi ilişkilere gayet önem vereceğiz. Gönül eğlendirmek değil, hayatı birlikte sürdürmek niyetindeyiz. Bizim için bütün bunlar kutsallığını koruyor. Toplumsal ilişkilerimizde de, özel hayatımızda da ilkelerimiz var ve bunlara göre tercihte bulunuyoruz. Bu Yeniayda saygı, güven ve sevgi üçlüsü bizim olmazsa olmazımızdır. Buna çok önem vereceğiz. Ay-Mars kavuşumu, ailemiz ve sevdiklerimiz söz konusu olduğunda kimseye taviz göstermeyeceğiz. Ay-Jüpiter görünümü, huzurumuz için elimizden geleni yapacağız. Ailemizle ilişkimizde özellikle bu çok fazla ön planda olacak. Ay-Neptün görünümü, ideallerimize sahip çıkmamızı sağlıyor.

ASLAN

Sevgili Aslanlar 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, hassas duygularınızı insanlara pek göstermekten hoşlanmadığınızı, her şeyi kendi içinizde muhasebede yaptığınızı işaret ediyor. Bu Yeniayın özünde, iş hayatı, sağlık ve finansal konular bir hayli önemli olacak. Görünümleri birlikte incelediğimizde yansımalar çok daha netleşecektir. Ay- Merkür kavuşumu bu Yeniayda, içimize dönerek birçok meseleyi gözden geçireceğiz. Hassas olduğumuz konular var. Hedeflerimizi, toplumsal ilişkilerimizi, dostluk kavramını, maddi konuları derinlemesine ele alıyoruz. İç sesimiz bize rehberlik ediyor. Durumu biraz da sezgilerimiz yönlendiriyor. Bize ait her şeyi korumaya, elde tutmaya çalışacağız. Venüs-Pluto görünümü, iş hayatımızda sağlamlık ve güvencemize önem vereceğiz. İster çalışıyor olalım ister iş arayan biri olalım, fark etmez. Bizim isteğimiz iyi bir maaş ve güvencedir. Huzurlu ve geleceği olan bir işi tercih edeceğiz. İlişkilerimizde de durum bu. Üretken, verimli ve saygın bir iş ve sağlıklı bir yaşam bizim için çok önemli. Huzur kaçırıcı insanlar ve ortamlarda rahatsız oluruz. Onun için gözümüze hoş görünmeyen bir şey, tadımızı kaçırır. Ay-Mars kavuşumu, bir şeylerin bizi zaman zaman duygulandırması hatta gerginlik yaratması mümkündür. Fazlasıyla hassasız. Kimseye karşı kendimizi savunmak istemiyoruz. Belki de o yüzden bazı kişilere mesafe koyabiliriz. Ay-Jüpiter görünümü, ancak güven duyduğumuz kişilerle konuşacağımızı işaret ediyor. Ailemiz ve yakın arkadaşlarımız dışında kimseye sırrımızı vermeyeceğiz. Ay-Neptün görünüm etkisinde, yardıma ihtiyacı olan kişilere destek oluruz. Hayır dualarını alırız. Borç-alacak meselelerini dikkatlice gözden geçiririz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, sosyal ilişkileriniz, hedefleriniz, girdiğiniz ortamlarda önem verdiğiniz hassasiyetler öne çıkıyor. Aşk, parasal konular, evlilik ve özel paylaşımlara verilecek önem bu Yeniayın özünde yer alıyor. Şimdi birlikte görünümleri inceleyerek daha fazla fikir sahibi olalım. Ay-Merkür kavuşumu, bu Yeniayda hedefimize varmada bize destek olabilecek güvenilir dostları işaret ediyor. Bunlar eskiden beri tanıdığımız kişiler veya yeni tanıştığımız ancak projelerimizle ilgilenen kişiler de olabilir. Venüs-Pluto görünümü, sizde güven hissi uyandıracak biriyle tanışmanın işaretçisidir. Bu kişi yabancı bir ülkede veya başka bir şehirde yaşıyor olabilir. Bu Yeniayın en olumlu etkisi bu konuda öne çıkıyor. Moralinizi yükseltiyor. Maddi ve manevi anlamda rahatlatıcı para ve iş fırsatlarının da bu Yeniayda karşımıza çıkması mümkündür. Ay-Mars kavuşumu Başakların aradıkları eşle karşılaşmalarını sağlıyor. Neyi istediğimizi ve neyi seçeceğimizi biliyoruz. Hedefimize her anlamda kilitlenmiş durumdayız. Ay-Jüpiter görünümü, kaliteli ve seçkin olana yöneltiyor bizi. Ailemiz, yuvamız, sevdiklerimiz için para harcayabiliriz. Güzel ve çekici görünmek isteriz. Ancak bütçemizi zorlamadan olursa gayet iyidir. Ay-Neptün görünümü, bir arkadaşınız vasıtasıyla veya bir ortamda karşınıza çıkabilecek kişiyi işaret ediyor. Gayet romantik bir karşılaşma diyebiliriz. Bu Yeniay, bir çok açıdan Başaklar için olumlu gelişmelerin müjdecisi gibi görünüyor.

TERAZİ

Sevgili Teraziler 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, iş hayatınızla ilgili konulardaki duyarlılığınızın, sevilmek, beğenilmek arzunuzun işaretçisi oluyor. Bu Yeniayın özünde aile, finansal konular, evinizle ilgili meseleler de yer alıyor. Yeniayın görünümlerini birlikte gözden geçirdiğimizde hangi konularda etkin olacağını anlayabiliriz. Ay-merkür kavuşumu, işimizi sahiplenmemizi ve bu konuda kendimizi güvende hissetmek arzumuzu işaret ediyor. İşimize, planlarımıza ve şu andaki mevcut durumumuza dikkatli şekilde bakacağız. Risk almayacağız. Her yönüyle işlerimizi gözden geçireceğiz. Biraz duygusal düşünebiliriz. Sorumluluklar bizi bir miktar yorabilir. Mantıklı şekilde duruma bakarsak bu denli hassas olmayız. Venüs-Pluto görünümü, yatırım, kredi, mal-mülk paylaşımı, nafaka gibi başkalarıyla alakalı finansal konularda gayet olumlu kararlar ve gelişmeler yaşanabilir. Sorunlar varsa, ortak bir anlaşmaya varılır. Diyelim ki çok önceden beri riskli bazı işleriniz var. Bu Yeniayda hukuki haklarınızı gayet iyi koruyacak önlemler alırsınız. Güvenilir yatırımlara yönelirsiniz. Ay-Mars kavuşumu, ne iş yaparsanız yapın, duygusal değil tam tersine mantıklı hareket edin. Böylece kimsenin sizi etkilemesine izin vermemiş olursunuz. Hedefinizden şaşmayın. Ay-Jüpiter görünümü, iş hayatınız ve kişisel ilişkilerinizde nezakete, anlaşmaya verdiğiniz önemi gösteriyor. Bu konularda hassassınız. Ay-Neptün görünümü, işinize, ideallerinize sahip çıkmanın göstergesidir. İyi niyetinizi kimsenin kullanmasına izin vermeyiniz.

AKREP

Sevgili Akrepler 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, eğitimden ticarete kadar her konudaki hassasiyetin, büyümek, gelişmek, değerlerinize sahip çıkmak olgularına verilen önemi vurguluyor. İkili ilişki, yolculuk, yakınlarınız, iletişim ve çevresel etkenlerin kıymeti de, bu Yeniayda belirgin hale geliyor. Her zaman olduğu gibi görünümler bu Yeniay hakkında bize ışık olacaktır. Şimdi birlikte gözden geçirelim. Ay-Merkür kavuşumu, maddi-manevi anlamda sizi besleyici, büyütücü ve geliştirici olana yönelme, eviniz ve ailenizle bir araya gelme yönünde bilgi, iletişim ve yolculukların göstergesidir. Venüs-Pluto görünümü, güvenilir, kalıcı ve kriterlerinize uygun bir ilişkiyi işaret ediyor. Evliyseniz yuvanızda emniyet, bekarsanız evlilik gibi konular gündeminizde yer alır. Bu bir dönüşüm ve yenilenme işaretidir. Mantıklı bir karar verirsiniz. Gerçekçi şekilde önünüze bakarsınız. Sırılsıklam aşık olsanız dahi, ilişkide en önemli olgu sadakat ve güven içermesidir. Ay-Mars kavuşumu, amacınıza yönelik hareket edebilme ve arzu ettiğiniz yolda emin adımlarla ilerlemenizde yardımcıdır. Ay-Jüpiter görünümü, ilişki-eğitim-iş hayatı veya farklı bir nedenle yapılan yolculuğun, görüşmenin işaretçisidir. Sevdiklerinize, alışkınlıklarınıza yeni bir gözle bakma vaktidir. Ay-Neptün görünümü, manevi duyguları, aile, yurt, sevgi olgularını yükselten, moral verici bir destek kuvvettir.

YAY

Sevgili Yaylar 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, kendinizi garanti altına alacak güvenceye kavuşma arzunuzu işaret ediyor. Yatırım, ödemeler, ilişkilerdeki paylaşım, sıkıntılarına çözüm bulma, parasal açıdan rahatlama, eviniz, ailenizle ilgili konular da bu Yeniayın özünde yer alıyor. Şimdi birlikte Yeniayın görünümlerine bakalım ve etkilerini daha net anlayalım. Ay-Merkür kavuşumu, aileyle ilgili bir mesele üzerinde derinlikli düşünmenizi sağlıyor. Bu manevi veya finansal bir konu da olabilir. Ev yatırım veya borçlanmayla ilgili meseleler üzerinde durulur. Venüs-Pluto görünümü, çalışıp çabalayıp bin bir emekle kazandığımız paramıza sahip çıkmanın işaretçisidir. Elimize geçen ne olursa olsun, bütçemiz şartlarının farkında olmayı sağlar. Yaylar bonkör kişilerdir. Ancak siz bu Yeniayda, hiçbir şeyi risk altına almadan, ama az ama çok elinize geçeni daha dikkatli kullanacaksınız. Hastalık var sağlık var diyecek ve kendinize özen göstereceksiniz. Ay-Mars kavuşumu, güvenceyi önemseyerek, sizi kimsenin zor duruma düşürmesine izin vermeden amacınız doğrultusunda hareket edeceksiniz. Evlat sahibi olma veya evladınızla ilgili konular sizin için önemli olacak. Ay-Jüpiter görünümü, kalıcı ve sağlam olan plan ve projelere yönelmenin doğru olacağını gösteriyor. Ay-Neptün görünümü, ailenizi, değerlerinizi ve ilişkilerinizi hassasiyetle ele alsanız da, siz her türlü güçlüğün üstesinden gelebileceğinizi biliniz. Bu Yeniayda duygular ön planda. Ancak gerçeklikten uzak bir duyarlılık değil bu. İnsanın yolunun ve kendinin her anlamda farkında oluş hali diyebiliriz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, aşk hayatınız, çocuklarınız ve yetenekleriniz kısaca değer verdiğiniz her şeyi koruma arzunuzu işaret ediyor. Bu Yeniayın özünde, evlilik, iş hayatı, duygular, çevrenizle olan iletişim bir hayli öne çıkıyor. Şimdi birlikte görünümlere bir göz atalım ve Yeniayın etkilerini daha iyi anlayalım. Ay-Merkür kavuşumu, ilişkimizin geçmişi ve bugünüyle ilgili veya yaşadığımız ilişkilerin bizim üstümüzdeki tesirlerine bakacağız. Biz ilişkisine sahip çıkan bir partnerin özlemini duyuyoruz. Doğaldır duygusallığımız. Bir çiçeğe bakar gibi, onu yaşatmak ister gibi ilgi görmek istiyoruz. Bu Yeniayda karşımıza çıkan veya hayatımızda olan kişiyi bu düşüncelerle gözden geçireceğiz. Venüs-Pluto görünümü, aşkta sağlam temelli ve geleceği olan bir ilişki özlemindeyiz. Kıymet verdiğimiz ilkeler var. Sorumluluk sahibi olmalı, hedefi olmalı ve bir duruşu olmalı. Sevdiği kişiye değer vermeli, tabii ki hayatın güzellik ve zorluklarını birlikte göğüsleyecek kadar aklı başında biri olmalı. Maddi-manevi anlamda doyum istiyoruz. Bu Yeniayda buna uygun bir aşkın özlemindeyiz. Tercihimizi de bunları merkez alarak yapacağız. Ay-Mars kavuşumu, karşımıza duyarlı ve ailevi değerlere önem veren bir partneri işaret ediyor. Ancak ilk bakışta bizi düşündüren bir şeyler olabilir. Hayatımızda biri varsa, bu Yeniayda davranışlarına çok dikkat edeceğimizi gösteriyor. Ay-Jüpiter görünümü, ilişki ve iş hayatınızla ilgili konuları hayat görüşümüze göre ele alacağız. Ancak biraz toleranslı düşünmemiz de gerekecek. Bize uymayan durumlara mantıklı bakmak lazım. Ay-Neptün görünümü, şefkat, vefa, eskiye özlem ve sorunlardan uzak durarak, olanı olduğu haliyle kabule bizi getiriyor. Alışkanlık, bağımlılık mantıklı düşünmenin önüne geçebilir.

KOVA

Sevgili Kovalar 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, çalışma hayatınızda veya genel olarak insanlara yardımcı olmak amaçlı günlük faaliyetlerin işaretçisi oluyor. Bu Yeniayın özünde, duygusal hassasiyet, değerlerinize, önem verdiklerinize karşı kendinizi sorumlu hissetme hali bir hayli etkili oluyor. Şimdi beraberce Yeniayın görünümlerini inceleyelim. Ay-Merkür kavuşumu, işimiz gereği veya duyarlı bir kişi olmamızdan dolayı günlük hayatta insanlardan çabuk etkileniyoruz ve onların sıkıntılarını anlamaya çalışıyoruz. Bakmak, beslemek, doyurmak, annelik etmek istiyoruz. Venüs-Pluto görünümü, bu Yeniayda ailemiz, oturduğumuz yer, bizim için değerli olan her şeyi önemseyeceğiz. Niye şöyle niye böyle değil demek yerine, elimizde olanın kıymetini bilmek vaktidir. Olayları, durumları mantıklı şekilde ele almalıyız. Ay-Mars kavuşumu, sağlıklı yaşamak adına bedenimize, ruhumuza gereken özeni göstermeliyiz. Kendimize iyi bakmalıyız. Ay-Jüpiter görünümü, bu Yeniayda fırsat buldukça bizi keyiflendirecek, moralimizi yükseltecek seyahatlere çıkalım. Sözgelimi izine ayrılmak veya tatile çıkmak gibi. Şu üstümüzdeki ağırlıktan kurtulalım. Ay-Neptün görünümü, kişisel bakım, sağlıklı yaşama ayrılan bir paranın göstergesidir. Bu Yeniay kendimize zaman ayırmamız, her şeyi kafamıza takmamamız, kendimize özen göstermemiz gerektiğini söyleyen bir ses gibi. Bu sese kulak vermekte yarar var.

BALIK

Sevgili Balıklar, 24 Haziran saat 05:31 Yengeç burcunda doğacak Yeniay, yakınlarımıza, çevremize olan duyarlılığımız, sevdiğimiz her şeyi koruma içgüdümüz ve aşka verdiğimiz önem ve çocuklarla ilgili konularda etkilidir. Bu Yeniayın özünde hassasiyet, romantizm, sosyal projeler, finansal veya ilişki konuları da bir hayli vurgulanıyor. Şimdi Yeniayın görünümlerine bir göz atalım. Ay-Merkür kavuşumu, sevdiklerimize olan düşkünlüğümüz, onların rahatını düşünmemiz, şefkat duygusuyla yaklaşmamızı sağlıyor. Aşkta sevecenlik, ilgi bizim için önemli. Çocuklarımız kıymetli. Onların güvenilir bir hayat sürmelerini istiyoruz. Çocuk sahibi olmayı düşünebiliriz. Venüs-Pluto görünümü, yakın çevrenizle olan bağınızı güçlendiricidir. Size güven veren dostlarınızdan destek görürsünüz. Onların yanında olursunuz. İnsanlara destek amaçlı çalışmalar, paylaşımlarda bulunursunuz. Bekar Balıklar bu dönemde biriyle tanışabilirler. Sanatsal aktiviteler, hem işinizi hem hobilerinize zaman ayırmak Yeniayın etkileri arasında yer alır. Başarıyı önemsersiniz. Güvenilir olana yönelirsiniz. Seçicisiniz. Planlı ve programlı hareket etmek hoşunuza gidecek. Kazanç elde edeceğiniz iş fırsatları karşınıza çıkabilir. Ay-Mars kavuşumu, aile ve çocuk konularına eğilirsiniz. Koruyucu annelik veya hamilelikle ilgili konulara meraklı olursunuz. Ay-Jüpiter görünümü, gelecek amaçlı yatırım, çocuk sahibi olmak, bir yuva kurmak, bir hobiniz için destek almak, arzu ettiğiniz şekilde bir anlaşmaya varmak konularını öne çıkarıyor. Ay-Neptün görünümü, sizi mutlu eden, rahatlatan, sakinleştiren ve hayatı güzel yanlarıyla ele alarak hayallerinizin peşinden gitmenizi sağlayan bir yansıma olarak Yeniayda etkili oluyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler