25 - 31 Aralık haftalık burç yorumları

Mynet Astroloji Danışmanı İrem SU haftalık burrcunuzu sizler için yorumladı...

25 - 31 Aralık haftalık burç yorumları

KOÇ

burçlar

Sevgili Koçlar 25-31 Aralık haftasında ailevi bağımız, güvencemiz ve geleceğimiz önemli. Hedefimizi belirlemeli ve buna göre yeni yollar, yeni yöntemler ve çözüm arayacağız. Bu kimi Koçlar için bir yuva kurmak anlamına geldiği gibi, birçoğunuz için okumak-çalışmak veya keşfetmek adına başka bir şehre, ülkeye yerleşmek anlamı da taşıyabilir. Eviniz ve aile olma duygunuz güçlüdür. Sorunlar karşısında belki geriye çekilmek isteği oluşabilir. Hiçbir şey yapmamak ve her şeyi oluruna bırakmak gibi. Ancak iyi biliyorsunuz ki, bir şeylerin başarılması, elde edilmesi için çabalamak gerekiyor. Hayaller tabii ki güzeldir. Fakat asıl önemli olan uygulanabilir oluşudur.

BOĞA

burçlar

Sevgili Boğalar 25-31 Aralık haftasında yaşam şeklinize göre iş hayatından eğitime ve özel hayatınıza kadar her alanda güvence ve yarınların garantisi önem taşıyor. İnsan geleceğini temel bir güvenlik olgusu çerçevesinde kurmaya, yaşatmaya çalışacak. Yollar arayacak, hedefler koyacak ve yakınlarına elden geldiğince desteğini verecek. Hayali değil gerçekçi projelerin önemli olduğu bir haftadayız. Önümüzde yeni bir yıl başlıyor. Bildiklerimizi diğer insanlarla paylaşmak ve uygulanabilir hedeflerin peşine düşmek vaktidir. Ailemiz, yakınlarımız, çevremiz önemlidir. Sağlıklı gelişim yolundaki birey zaten, hedef koyabilen, bu hedefe varırken önüne çıkabilecek zorlukların farkında olarak ilerleyebilen kişidir. Yeni bir yıla adım atarken, finansal konularda daha dikkatli ve hesabımızı bilerek hareket etmemiz yararlı olacaktır.

İKİZLER

burçlar

Sevgili İkizler 25-31 Aralık haftası yeni bir yıla adım atmadan geçen bir yılı tekrar gözden geçirip, yeniye yer açabilmek, yeni bir sayfadan hayata bakabilmek halidir. Bunun yanı sıra haftaya baktığımızda maddi-manevi güvence olgusu önem taşıyor. Hem finansal hem de iş hayatımızla ilgili konuları ele alacağız. Geleceğimizi garanti altına alabilmenin yollarını araştıracağız. Önceliklerimizi tespit edeceğiz. Hayali düşünmeyeceğiz. Ne istediğimizi bilerek ve ideallerimiz çerçevesinde ele alacağız. İlişkimiz, başkalarıyla olan bağımız tabii ki önemli. Ancak bu alandaki gelişmelere gelir geçer tarzda değil, bir ömrü birlikte geçirmenin birleştirici ve bütünleştirici gözüyle bakarsak tatmin edici beraberlik yaşarız.

YENGEÇ

burçlar

25 Aralık saat 08:26-18 Ocak 2018 saat 04:43 tarihleri arasında Venüs-Oğlak burcunda ilerleyecek. Partnerimiz biraz ciddileşebilir, baskın olmaya çalışabilir. Bekar Yengeçler genellikle olgun, hoşgörülü, yaşça büyük insanlara çekilebilir. Eşimizle sorunlarımız varsa yönetici tavırları rahatsız edebilir. Bu geçişte eşle beraber bakış açıları dengelenmeye çalışılmalıdır. Sorunlu bir beraberlikte ise, partnerle olgun ve ılımlı bir şekilde konuşulmalıdır. İş ortaklığında ciddiyetle her şey ele alınmalıdır. Projeye başlıyorsak, bu projede kimlerle bir araya gelineceğine önem verilmelidir. Bekar Yengeçlerin karşısına olgun ve yaşça büyük insanlar çıkabilir. İlişkide çok büyük problemler varsa bu dönemde gerginlikler yaşanabilir.

ASLAN

burçlar

Sevgili Aslanlar 25-31 Aralık haftası yeni bir yıla adım atmadan önceki son tarih aralığıdır. Hem giden yıla bir göz atıyoruz hem de gelen yılı umutla karşılıyoruz. Bu hafta duygular hassas olabilir. Birilerine ve hayatın kendisine karşı hisleriniz yoğundur. Hatta zaman zaman yalnız kaldığınızı ve tek başınıza mücadele etmenin sizi yorduğunu düşünebilirsiniz. Finansal konular, psikolojik ve bedensel yorgunluklar sizi durduruyor olabilir. Ancak toparlanmalıyız. Bakın önünüzde kocaman bir yıl var ve yeniden bir sayfa açmak gerekiyor. Hayal kırıklıklarını bir yana bırakmak kolay değil fakat hayat devam ediyor. Biz de ona ayak uydurmak için önceliklerimizi gerçekçi şekilde tespit edip yola devam etmemiz lazım.

BAŞAK

burçlar

25 Aralık saat 08:26-18 Ocak 2018 saat 04:43 tarihleri arasında Venüs-Oğlak burcunda ilerleyecek. Bu seyirde aşk ciddileşiyor. Bizim de bakış açımız özellikle partner konusunda daha dikkatli olmaya dönüktür. Başaklar zaten mükemmeliyetçi olduğu için, doğal olarak daha seçici davranırlar. İş hayatında da yeteneklerimizi daha iyi nasıl değerlendirebileceğimiz hususunda dikkatli seçimlerde bulunuyoruz. İlişkilerde bir yanıyla ortaklık kurmaya çalışıp, güzel bir birliktelik yaşamayı önemsiyoruz. Ancak karşımızdaki insanın tutarlı duruşuyla güven uyandırması gerekmektedir. Mevcut ilişkimizin ilerisi için güven vaat edip etmediğini de değerlendireceğiz. Bekar Başaklar, bu süreçte genelde partnerin biraz daha olgun hareketlerine dikkat ederler, yaşça büyük partnerlere yönelme durumu olabilir.

TERAZİ

burçlar

25 Aralık saat 08:26-18 Ocak 2018 saat 04:43 tarihleri arasında Venüs-Oğlak burcunda ilerleyecek. Genelde bu geçişlerde aile olgusu çok kıymetlidir. Ailemizdeki büyüklerimiz, onlarla ilgili sorumluluklar gözden geçirilmelidir. Ev borcu olanlar veya evini taşıyacaklar, satın alacaklar, yatırımda bulunacaklar, ofis kurmayı düşünenler lütfen her şeyi iyice hesaplayınız. Bu geçişte, ekstradan paraya ihtiyaç duyabilirsiniz. Diyelim ki ev almayı düşünüyorsunuz. Kredi geri ödemelerine dikkat ediniz. Veraset veya miras davanız olabilir. Bir mülkün paylaşımı konuları gündeme gelebilir.

AKREP

burçlar

25 Aralık saat 08:26-18 Ocak 2018 saat 04:43 tarihleri arasında Venüs-Oğlak burcunda ilerleyecek. Bu dönem disiplin edicidir. Akrepler iş hayatında daha çok sorumluluk almaya, akıllıca düşünmeye gayret ediyorlar. Kardeş ilişkilerinde bir sorumluluk getirebilir. Eğitim hayatıyla ilgili konularda, yeni bir projeye dahil edilmeniz istenebilir. Çok sıkı çalışmanız gerekebilir. İş girişimlerinde ise, özellikle bilgi ve deneyimlerinize yönelik alanlarda hareket etmeniz beklenebilir. İlişkilerde kendinizi güvende hissedip hissetmediğiniz üzerinde de durabilirsiniz. Venüs-Oğlak geçişi sizden yaşça büyük kişilerle kurulacak ilişkileri veya mevcut ilişkinizde ciddiyetin simgesidir. Çevrenizde bulunan kişilerle iş ilişkilerinizi güçlendirir.

YAY

burçlar

25 Aralık saat 08:26-18 Ocak 2018 saat 04:43 tarihleri arasında Venüs-Oğlak burcunda ilerleyecek. Bu süreçte para olgusu son derece kıymetlidir. Çünkü yaşantımızı sürdürmek, ilişkide başarılı olabilmek ve yeni bir hayat kurabilmek için çok tutumlu bir şekilde mali konular ele alınmalıdır. Yaylar için belirli bir bütçe içerisinde yapılacakları gözden geçirme zamanıdır. İş hayatında da para ve getirisi önemsenecektir. Tutumluluk ve tedbirlilik hali mevcuttur. Bastığınız adıma dikkat edersiniz.

OĞLAK

burçlar

25 Aralık saat 08:26-18 Ocak 2018 saat 04:43 tarihleri arasında Venüs-Oğlak burcunda ilerleyecek. Bu da gösteriyor ki yeni yıla sorumluluklarımız, iletişim ve ilişkiler anlamında istikrarı önemseyecek şekilde adım atacağız. Venüs, ayakları yere sağlam basan, duruşuyla güven uyandıran kişilere yönelmenin işaretçisidir. Bu dönemde saygı görmeyi, umursanmayı, takdir edilmeyi beklersiniz. Güven, istikrar, uzun vadelilik önemli olacak. Uzlaşıya açık hem de kendinizden emin, sertleşmeden, belli bir mesafeyi koruyarak, herkesin sizin gibi düşünmek, davranmak zorunda olmadığı bilinciyle hareket ederek, nezaketinizi koruyarak ilişkilerde bulunursanız, hangi konuda ve alanda olursa olsun olumlu sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bireysel ilişkilerde bu süreçte ciddiyet bir hayli yoğundur. Venüsün burcunuzda ilerleme dönemi, mesleki konularda sizi destekleyicidir. İş ilişkilerinde saygı ve takdir edilmenizi sağlar.

KOVA

kova

25 Aralık saat 08:26-18 Ocak 2018 saat 04:43 tarihleri arasında Venüs-Oğlak burcunda ilerleyecek. Dış seslere, kurallara kulaklarınızı kapatıp, yüreğinizle baş başa kalmak vaktidir. Geleceğinizle alakalı konularda, güven olgusunun önemi kendini hissettirir. Sadakat kıymetlidir. Kendinizi emniyette hissetmek istersiniz. Siz talep etmedikçe, bana gerekli demedikçe, birilerinin akıl vermesini istemezsiniz. Siz, yaşadığınızı, şu andaki mevcut durumunuzu en iyi bilen kişisiniz. Gönlünüzle, tüm ruhunuzla, aklınızla, olan biteni gözden geçirirseniz sorunlara çözüm yolu bulabilirsiniz.

BALIK

burçlar

25 Aralık saat 08:26-18 Ocak 2018 saat 04:43 tarihleri arasında Venüs-Oğlak burcunda ilerleyecek. Başarılı olmak, takdir edilmek, saygınlık kazanmak, dikkat çekmek istersiniz. Garantili işleri tercih edersiniz. Gerçekçi düşünürsünüz. Bastığımız yerin güvenli olmasına dikkat ederiz. Bu enerji sizi rahatlatır. Dağılan tüm zihniniz toparlanır. Gerçek ile yalan arasındaki farkı net şekilde tespit edersiniz. Toplumsal ilişkilerde, işiniz gereği yapılacak görüşmelerde, projelerde ciddiyetinizi muhafaza edersiniz. İşleriniz bu tarihlerde sağlamlaşır ve başkaları tarafından da takdirle karşılanır. Güçlü, işinde başarılı, sadık, istikrarlı kişileri partner olarak tercih edersiniz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler