2.5 milyon euro nerede!

Trabzonspor cephesinde ortalık fena karıştı. Başkan Sadri Şener'in bir televizyona Fatih Tekke'nin Zenit'e transferinde usülsüzlük yapıldığını açıklaması, ortalığı karıştırdı. Şener'in, "Fatih Zenit'e 10 milyon euroya satıldı. Ancak kulübün kasasına giren para 7.5 milyon euro. 2.5 milyon euro buhar olmuş. Bu para mutlaka birilerinin cebine gitti ama kime? Belki menajerde belki bir başka yerde" sözleri ortama bomba gibi düştü.

GÖKDENİZ YILDIZ DEĞİL Şener, bu tür usulsüzlüklerin en kısa sürede açıklığa kavuşmasını umduğunu da sözlerine ekledi. Şener, ayrıca, "Gökdeniz yıldız değil. Yıldız futbolcu maçı 1-0'dan çevirebilecek kişidir. Gökdeniz sadece iyi bir futbolcudur. Gökdeniz Beşiktaş maçında sahada olmayacak ama başka Gökdeniz'ler sahada mücadele edecek" şeklindeki sözleri yeni bir tartışmayı da beraberinde getirdi.

BİZİ İSTEMEYENE DUR DEMEYİZ Kazan'la anlaşan Gökdeniz'le ilgili de açıklama yapan Sadri Şener, "Ayrılmasını istemeyiz. Ancak gitmek isteyene de dur demeyiz. Bir Gökdeniz gider, 100 Gökdeniz gelir. Trabzonspor büyük bir kulüptür. Ve hiçbir zaman bir futbolcuya bağlı kalmamıştır. Bu geçmişte böyle olmuştur, bugün de böyledir, gelecekte de böyle olacaktır. Gökdeniz'e başarılar dileriz" diye konuştu.