26-30 Haziran haftalık burç yorumları

Mynet Astroloji Danışmanı İremSU, sizin için yorumladı...

26-30 Haziran haftalık burç yorumları

KOÇ

Sevgili Koçlar hafta başındaki görünüm, yuvanızı, ailenizi, geleceğinizi ilgilendiren konularda hayallerinizi gerçekleştirebilme yönünde kuvvet kazanırsınız. Bu kuvvet sadece kendiniz adına değil tüm ailenizi de kapsayan bir niyetin oluşması için fırsat getiricidir. Ailevi ilişkiler değerlenir. Bir mülk satış veya alışı ile ilgili gelişmeler yaşanabilir.

BOĞA

Sevgili Boğalar, hafta başındaki görünüm, istediğiniz gelişmelerin işaretçisi olarak olumludur. Kardeşleriniz, arkadaşlarınızla ortak niyet bütünlüğüyle el ele verebilirsiniz. Bunun anlamı birlikten güç doğar sözüdür. Başkalarıyla ortaklaşa hareket ettiğinizde eğitimden, iş hayatına kadar her alanda gücünüz yüksek olacaktır.

İKİZLER

Sevgili İkizler, hafta başındaki görünüm, parasal kazanç- mesleki konularda olumlu olup, fırsatları değerlendirmenizi sağlıyor. Ben şunu istiyorum, onlar da bunu düşünüyorlar, şimdi bencil davranmadan kararımı vermeliyim tarzında hareket edebilirsiniz. Eğer aynı iş yerinde çalıştığınız kişiler veya birlikte hareket ettiğiniz insanlar varsa, onlarla el birliğinde bulunarak arzularınızı patron veya yönetici konumunda kişilere birlikte iletebilirsiniz. Bu bir güç birliği anlamına gelir.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler, haftanın ilk günündeki görünüm sayesinde, isteklerinizi dışarıya ifade etmeniz kolaydır hem de sizin arzularınıza uygun şekilde başkalarının desteğini görmeniz kolaylaşır. Gücünüzü, tatmin edici olan işlere, hedeflerinize yönelterek elde edebilirsiniz. Sezgileriniz sayesinde, gerçekleri algılayabilir, buna göre başarılı şekilde ilerleyebilirsiniz. Ticari, iş, eğitim, inanç konularında şansınız yüksek. Rüyalarınız gerçekleştirecek planlarınızı uygulayabilirsiniz.

ASLAN

Sevgili Aslanlar, başkaları kaynaklı gelirleriniz başta olmak üzere bu tarihte hayatınızda hangi mesele önem taşıyorsa, bunların gerçekçi bir şekilde ele alınması gerekiyor. Enerji olumludur. Ancak sadece kendiniz adına bir karar vermek, sadece kendi çıkarlarınız doğrultusunda hareket etmemek gerekir. Oturup iyice düşününüz. Hesabınızı yapınız.

BAŞAK

Sevgili Başaklar, haftanın hemen başında etkili olacak görünüm, yeni bir ilişkiye adım atmanın göstergesidir. Yakın bir dostunuz sizi bu kişiyle tanıştırabilir. Daha önceden ilişkinizi başladıysa, bu tarihte geleceğe dönük bir karar verebilirsiniz. Ayrıca sosyal hayatta inandığınız yolda, arzu ettiğiniz şekilde ilerleyebilir, ortak bir amaç için insanlarla el birliğinde bulunabilirsiniz. Bağlı bulduğunuz grupta liderlik şansınız gayet yüksek.

TERAZİ

Sevgili Teraziler, hafta başında iş hayatınızla ilgili konularda olumlu bir karar verebilir, bu kararı uygulamaya koyabilirsiniz. İleriye yönelik toplumsal anlamdaki her türlü aktivitede sözünüz dinlenir ve diğer insanları manevi ve fikirsel anlamda etkileyebilirsiniz. İş başvurusunda bulunabilir, yeteneklerinize uygun bir işe girebilirsiniz. Fiziksel ve ruhsal anlamda bedeninizi güçlendirecek aktivitelere dahil olabilirsiniz.

AKREP

Sevgili Akrepler, hafta başındaki görünüm sayesinde görüşme, yolculuk ve girişimlerin olumlu yönde gelişmesini sağlayıcıdır. Arzu ettiğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Aşk hayatınızı ilgilendiren meselelerde uzun zamandır canınızı sıkan problemleri çözebilirsiniz. Gerçekleri net olarak görebilmeniz mümkün olduğu gibi rüyalarınız, sezgileriniz yoluyla da birçok bilgi elde edebilirsiniz. Kendinizi anlayarak, yapmak istediklerinizin farkında olarak, kararlarınızı verebilir, uygulayabilirsiniz. Gelen haberler sizi tatmin edicidir.

YAY

Sevgili Yaylar, hafta başındaki görünüm, maddi ve manevi her türlü krizin aileniz veya farklı bir destek sayesinde aşılmasını işaret ediyor. Rahatlarsınız. Sözgelimi bir evin alınması, oturduğunuz binanın yenilenmesi, bir kredinin uygun şartlarda onaylanması, partnerinizin yardımı, bir malın aile içinde bölüşülmesi gibi. Bütün bunlar geleceğinizi garanti altına almanızı sağlayıcıdır.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar, hafta başındaki görünüm, size destek olabilecek kişilerle karşılaşmanızı sağlıyor. İlişkisi yıllardır süren evlilik yönünde karar verebilirler. İlişkisinde sorun olanlar, konuşarak problemleri ortadan kaldırabilirler. Önemli olan birbirinizi anlamaktır, anlaşmaya hazır olmaktır. Ayrıca sizden farklı görüşte olan kişilerle anlaşmanızda etkili olacaktır.

KOVA

Sevgili Kovalar, hafta başında etkili olacak görünüm, finansal yöndeki beklentilerinize uygun şekilde işlerin karşımıza çıkmasında destekleyicidir. Güven içinde yaşamak, çalışmak isteyen birey, kafasının içindeki hedefe uygun işlere girişebilir, başvuruda bulunabilir, kazanç elde edebilir. Nicedir beklediğiniz bir teklif, konum veya gelişme, yarınlarınızı güven altına almanızı sağlayabilir. Ailenizin size arka çıkması mümkündür.

BALIK

Sevgili Balıklar hafta başındaki görünüm ticari-eğitim-yolculuk-girişim-araştırma konularında fikirlerinizi diğer insanlarla paylaşmanızda destektir. Geleceğini görmek, huzur ve güven içinde yaşamak isteyen Balıklar çocuk, aşk, yaratıcılık gerektiren yeteneklerini geliştirme, öne sürme, köklendirme anlamında gayet şanslılar. Bu tarihlerdeki enerjilerin tümünde, kendinizi garanti altına almak, ailenizi genişletme, kendinize güvenli bir yaşam kurma yönünde bir start söz konusudur.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler