26 Temmuz-19 Ağustos Merkür Aslan burcunda geriliyor

''Bırakıp giden bir gün dönmek ister. Bırak dönsün ne kaybettiğini görsün.'' Mynet Astroloji Danışmanı İremsu, 26 Temmuz - 19 Ağustos Merkür'ün Aslan burcunda gerilemesinin burçlar üzerindeki etkilerini analiz etti.

26 Temmuz-19 Ağustos Merkür Aslan burcunda geriliyor

KOÇ

burçlar

Sevgili Koçlar 26 Temmuz tarihindeki Merkür geri hareketi, ilişkilerde daha dikkatli bir incelemeye ihtiyaç var. Hayatımızın merkezine henüz yeni tanıdığımız bir insanı koymak yanlış olur. Karşımıza çıkan kişiyi iyi tanıyalım. Sözlerine, davranışlarına bakalım. İlişkimizde sorunlar varsa, bunların nedenleri üzerinde duralım.

BOĞA

burçlar

Sevgili Boğalar 26 Temmuz tarihindeki Merkür geri hareketi, ailede iletişimin önemsenmesi gerekiyor. Ancak bu taviz vermeniz veya her şeyde ailenizi merkez almanız anlamına gelmez. Duruma bakacağız. Belki de bizim yanlışlarımız var veya onlar sorun yaratıyor. Bir de önemli nokta, lütfen sağlığınıza dikkat ediniz. Kontrollerinizi ihmal etmeyiniz.

İKİZLER

burçlar

Sevgili İkizler 26 Temmuz tarihindeki Merkür geri hareketi, yolculuk veya yapılacak görüşmelerde dikkatli konuşmakta yarar var. Söz vermeden önce iyice düşünelim. Karşımıza yeni fırsatlar çıkabilir. Bunlar yararı mı, sakıncalı mı diye bir bakalım. Bir yere yerleşim, çevre değişimi, kardeşlerimizle alakalı meseleler, komşuluk ilişkilerimizde temkinli olalım.

YENGEÇ

burçlar

Sevgili Yengeçler 26 Temmuz tarihindeki Merkür geri hareketinde, aldığımıza-verdiğimize bakalım. Kimlerle parasal ilişkimiz varsa, bu kişilerin doğruluğundan emin olmadan karar almayalım. Çıkarlarımızı tabii ki düşünelim. Ancak her şeyde sadece kendimize dönük hareket etmeyelim. Bazen başkalarının da fikirlerini almak gerekir. Savurgan olmayalım.

ASLAN

burçlar

Sevgili Aslanlar 26 Temmuz tarihindeki Merkür geri hareketi, İnsanları yönetmeye, gücümüzü kabul ettirmeye, bizi ilgilendirmeyen konularda ahkam kesmemeye özen göstermeliyiz. Çünkü geri hareket dönemleri sadece siz değil tüm burçlar için etkilidir. İnsanlar bize, biz onlara anlayışlı olacağız. Kendimize güveneceğiz ancak bilmediğimiz konularda biliyormuş gibi yapmayacağız. İşlerimizde yavaşlama, birileriyle anlaşmada zorlanma söz konusu olabilir.

BAŞAK

burçlar

Sevgili Başaklar 26 Temmuz tarihindeki Merkür geri hareketi, sizi anlamayan bir eş, sevgili yorucu olabilir. Daha fazla taviz vermeye kalkışmanız yanlıştır. Kendi değerlerinizi önemseyiniz. Sizin kıymetinizi bilmeyen kişiler, iç dünyanızdaki fırtınaları görmezden gelen kişi ve kişilere karşı dikkatli olunuz. Belki de onların böyle davranmasına siz neden oluyorsunuzdur. Gerçekçi olursanız, nedenlerin farkına varırsınız.

TERAZİ

burçlar

Sevgili Teraziler 26 Temmuz tarihindeki Merkür geri hareketi, sosyal ilişkilerin bu dönemde dikkatli şekilde gözden geçirilmesinde, hedeflerin tekrar ele alınmasında aceleyle karar verilmemesinin faydalı olacağını işaret ediyor. Özgüven duygunuz önemlidir. Fakat her şeyde kendinizi merkezde görmeniz, sizi sürekli takdir etmelerini, onaylamalarını beklemeniz, bu olmadığında kendinizi kötü hissetmeniz yanlıştır.

AKREP

burçlar

Sevgili Akrepler 26 Temmuz tarihindeki Merkür geri hareketi, İşveren, aile veya aynı ortamda çalıştığınız kişilerle ilişkinize dikkat ediniz. Bulunduğunuz yerde, ortamda ve ilişkilerde sizi kimsenin etki altına almasına izin vermeyeceksiniz. Ancak unutmayalım ki, bir ekipte, grupta yer alıyorsanız ona göre hareket etmelisiniz. Yarım kalan işlerin bitirilmesi, daha önce başlanmış olan işlerin devamı önemlidir. Ancak karşınıza yeni bir teklif çıkarsa bunun üzerinde mutlaka iyice düşününüz.

YAY

burçlar

Sevgili Yaylar 26 Temmuz tarihindeki Merkür geri hareketi, söylediklerimize ve bize söylenenlere dikkat etmenin önemini vurguluyor. Ani kararlar vermeyin. Eğitimden iş hayatına kadar önemli konulardaki işlerimizi dikkatli şekilde takip edelim. Bir yere mi yerleşmeyi düşünüyoruz, işimiz veya eğitim nedeniyle bir başka şehir-ülkeye mi gidilecek bu konularda eksikler var mı, gidip yerinde görerek duruma bakalım.

OĞLAK

burçlar

Sevgili Oğlaklar 26 Temmuz tarihindeki Merkür geri hareketinde, yüksek faizli bir borcun altına girmek, elimize geçmeden geçecekmiş gibi düşünüp harcamada yapmak gibi. Kendi doğrularımız tamam da, şartları göz önüne alarak hareket etmekte yarar var. Birilerini memnun edeceğiz diye kendimizi zorlamayalım.

KOVA

kova

Sevgili Kovalar 26 Temmuz tarihindeki Merkür geri hareketi, problemli bir ilişkimiz varsa, durum zordur. Siz baskınsınızdır o da bundan şikayetçidir. Bazen de tam tersine o hakimdir siz bunalırsınız. Böyle durumda ayrılmaya karar vermek, aceleyle hareket etmek, aşırı gururlu davranmak yerine konuşmalısınız. Evet karşılıklı şu gururu bir yana bırakıp konuşmalısınız. Yeni tanışmalardan söz etmiştik. Bu çiftlerin de aniden evlilik kararı almaları yanlış olur. Henüz birbirinizi tanımadan bunu yapmayınız.

BALIK

burçlar

Sevgili Balıklar, 26 Temmuz tarihindeki Merkür geri hareketi, çalışma hayatının şartlarını göz önüne alarak birileriyle burun buruna gelmek yerine, cevabımız işimizdir diyerek düşünmeliyiz. El becerilerimiz bu dönemde gayet verimlidir. Başladığımız işi kolayca bitirebiliriz. Farkına vardığımız yanlışları düzeltebiliriz. Bir projemiz varsa, onun üzerinde düşünürüz, gerekli olan araçları tespit ederiz ve yöntem belirleriz. Sağlık kontrollerimizi yaptırırız. Diyetimizi ihmal etmeyiz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler