28 Ocak Kova burcunda Yeniay

Astroloji Danışmanı İremSu, Mynet okurları için yazdı...

28 Ocak Kova burcunda Yeniay

KOÇ

burçlar

Sevgili Koçlar 28 OCAK saat 03:07 itibariyle KOVA BURCUNDA doğacak Yeniay, geleceğe yönelik ve yenilikçi projelerinizi dış dünyaya sunmanız, kendiniz adına özgürce hareket etmenizi sağlayıcıdır. Özünde bu nitelik var. Sıradan, insanı kıskaç altına alan, izole eden hiçbir şeye izin vermemek adına düşünmeliyiz. Eğer inandığımız bir davamız, yolumuz, hedefimiz varsa onun üstüne gidip, toplumsal alanda kendimiz göstermeliyiz.

Yeniayın oluştuğu bugün Mars-Koç burcunda seyrine başlayacak. O sizin öz yöneticiniz olduğu için size girişim gücü, cesaret verecek. O zaman size düşen bu güçle ilerlemek olmalıdır. Mars-Koç burcunda azimdir, kişinin isteklerine erişme gücü ve elde etme başarısıdır. Ben buradayım diyebilmektir. Gözünüzü budaktan sakınmamaktır. Savaşmak, mücadele etmektir ve gerektiğinde savunma gücünüzdür. Atılımda bulunmanız için Mars size destek veriyor. Burada önemli olan sizin neyi istediğiniz ve neyi hedeflediğinizdir. Bundan eminseniz girişimden, ilerlemekten, toplum içinde kendinizi göstermekten çekinmezsiniz. Yeniayın oluştuğu bugün arka planda önemli bir görünüm var. Bu ilişkilerde duyarlılık, hassasiyet, güvensizlik veya keyifsizlik yaşamanıza veya kendinizden ödün vermenize neden olabilir. Ancak siz, gerçekçi bir şekilde tercihinizi, amacınızı belirlerseniz, iş hayatı, ilişki, eğitim ve diğer konularda doğru bir yol belirlersiniz.


BOĞA

burçlar

Sevgili Boğalar 28 OCAK saat 03:07 KOVA BURCUNDA doğacak Yeniay, geleceğe dönük şekilde düşünmenin, yeni bir proje üzerinde çalışmanın, kimseye eğilip bükülmeden özgürce yaşamanın karar ve isteğimizi vurgulayacak. Sizi harekete geçirici ve şu andaki sıkıntılarınızı aşabilmeniz adına destekleyicidir. Ancak tabii ki sizin de mevcut işiniz, hayatınız, maddi şartlarınız ve kendinizi gerçekçi şekilde gözden geçirmeniz gerekir. Kimi Boğalar bu Yeniayda farklı bir proje üzerinde belli bir süre çalışmayı ve hazırlanmayı düşünürler. Kimi Boğalar ise, sağlık veya farklı bir sebeple belli bir süreliğine dinlenmek toparlanmak amaçlı karar verebilirler.

Yeniayın gerçekleştiği bugün, Mars-Koç burcunda ilerleyecek. Cesaretin ve girişimde bulunmanın astrolojik ifadesi olan Mars, sizin bu Yeniayda bazı geçmiş konuları, sorunları irdeleyeceğinizi gösteriyor. Bu irdeleme iş, sağlık, mali konular nedeniyle olabilir. Oysaki yapılması gereken, geçmişe takılmak yerine kendinize bir hedef belirleyip onu elde etmek adına hazırlık yapmaktır. Bu Yeniay bu anlamda size destek veriyor. Sizi zorlayan ne varsa onu geride bırakmanız için itekliyor. Yeniayın oluştuğu bugün, başka bir görünüm etkisi, hem hedefleriniz hem de başkalarıyla olan maddi-manevi ilişkileriniz yönünde sizi test ediyor. Kredi, yatırım, borçlanma gibi konularda hesabı bilmekte yarar var. Sağlığınıza önem veriniz. Enerjinizi, yeniliklerde bulunmak, hazırlanmak, kendinize özen göstermek yönünde kullanınız.


İKİZLER

burçlar

Sevgili İkizler 28 OCAK saat 03:07 KOVA BURCUNDA doğacak Yeniay, seyahat konularından akademik kariyere, hukuk ve ticaretle ilgili meselelere kadar hayata yeniden bir bakış anlamında destekleyici ve aktif edicidir. Bu Yeniay ayrıca, aşk ve toplumsal ilişkilerinizi özgürce yaşama arzunuzu belirleyicidir. Özünde, yenilik ve girişim özelliği olduğu için, rutin olan her şeyden uzak durmak isteriz. Amacımız psikolojik ve bedensel anlamda kendimize özen göstermek ve canlanmaktır. Bu nitelikler çerçevesinde bu Yeniayı değerlendirmek yararlı olur.

Yeniayın oluştuğu bugün, Mars-Koç burcunda seyrine başlıyor. Bu seyir boyunca yeni işler, yeni dostluklar, grup aktiviteleri, kişilerle bir araya geliş, toplantı ve görüşmeler bir hayli etkili olur. Cesaretimiz yükselir, kendimizden emin oluşumuz, yaptığımız her işe yansır. İsteklerimizi ifade edebilir, bildiğimiz şekilde ilerleyebiliriz. Zaten amacımız iş hayatı ve özel yaşantımızdaki baskıları veya sorunları aşmaktır. Kaldı ki, bu Yeniay birkaç gün sonra Venüsün Koç burcuna girmesiyle daha cesur hareket etmenizi ve size en uygun kişi veya kişilerle tanışmanız yönünde de kuvvet sunacaktır. Kimi İkizler için, yeni bir ilişki anlamına geldiği gibi, bazılarınız için yeni bir projeye adım atmanın, bir teklifle karşılaşmanın da göstergesidir.


YENGEÇ

burçlar

Sevgili Yengeçler 28 Ocak saat 03:07 KOVA BURCUNDA doğacak Yeniay, başkalarıyla olan her türlü ilişkinizi, eşitliğe dayalı ortaklaşa paylaşım ilkesi çerçevesinde ele almanızı sağlıyor. Ayrıca hakkınız olanı kimseye kaptırmamak adına hareket etmenizde destekçiniz oluyor. Bir malın, mülkün satışı, nafaka, kredi, miras hakkı, iş veya eş ortaklığı gibi konuları da kapsıyor. Bu Yeniayda ilerisi adına bir şeyler yapmak, ailemizi veya tek başımıza olsak dahi yuvamızı güçlendirmek için çabalayacağız. Bunun için çıkarlarımızı korumaya özen göstereceğiz.

Yeniayın oluştuğu bugün Mars-Koç burcunda seyrine başlıyor. Zaten bu geçişin bize sunduğu enerjiyle iş hayatımızda mücadeleden yana olacağız. Girişimde bulunarak, üst pozisyonlara çıkarak, isteklerimizi elde etmenin yollarını keşfedeceğiz. Atılımcı, özgür, kendine güvenen bir kişi olarak, hakkımızı elde etmek, işimizde kendimizi göstermekten yana olacağız. Kimi Yengeçler tek başına ilerlemek, bir kısmı eş veya iş ortaklığı kurarak bir proje üzerinde hesap yapacaklar. Yenilikçi düşünmek, kendimizi geliştirmek ve bireyliğimizi kabul ettirmek adına yeni yollar ve yöntemlerin peşine düşeceğiz.


ASLAN

burçlar

Sevgili Aslanlar 28 Ocak saat 03:07 KOVA BURCUNDA doğacak Yeniay, geleceğe dönük düşünmemizi sağladığı gibi, ilişkilerde birey olarak kendimizi kabul ettirme çabamızın da işaretçisidir. Evet, biz seninle bir beraberlik yaşıyoruz ancak sen nasıl önemliysen, ben de aynı şekilde önemliyim diyoruz. Bundan pek taviz vermeyeceğiz. İş hayatı, yakın çevre ilişkilerinde de duruma bu şekilde bakacağız. Sorunlu ilişkimiz veya iş ortaklığımız varsa baskıya gelmeyeceğiz. Yanlışları açık ve net bir dille ortaya koyacağız. Evlilik olgusu tabii ki önemli. Ancak biz öncelikle karşımızdaki kişinin tavrına, hayat görüşüne, nasıl bir çevrede yetiştiğine ve ideallerine önem vereceğiz.

Yeniayın oluştuğu gün Mars-Koç burcunda seyrine başlayacak. Bu seyir size atılım gücü, cesaret ve yenilikçi görüşle hedefinize ulaşma kararlılığı veriyor. Bu geçiş başlı başına girişimcilik anlamı taşıyor. Bu ister özel ister iş isterse çevre edinme anlamında size destek bir kuvvettir. Sıradanlaşmış, alışagelmiş şeyler yerine, insana heyecan veren, canlandıran, yaşamı farklı açıdan görmemizi sağlayana yöneleceğiz. Bu bakış açısıyla ilişkilerimizi ele alacağız.


BAŞAK

burçlar

Sevgili Başaklar 28 Ocak saat 03:07 KOVA BURCUNDA doğacak Yeniay, çalışma şartlarının zorlukları, karşılaştığımız sorunlar, günlük hayattaki uğraşılar, iş arkadaşlıkları, sağlığımız gibi konular üzerinde durmamızı ve bunlara yeni çözüm yolları arayışımızı işaret ediyor. Bu Yeniayda önemli olan, maddi-manevi açıdan duruma bakmak, yeni yollar aramak ve hakkımız olanı elde etmektir. Baskıya, sıradanlığa, hak bilmezliğe, birilerinin emri altına girmeye izin vermeyiz. Buna göre duruma bakarız.

Yeniayın oluştuğu gün, Mars-Koç burcunda seyrine başlıyor. Yasal haklarımızın peşine düşeceğiz. Eğer şartlar gereği, sağlıksız verimsiz çalışıyorsak veya doymuyorsak, yaptığımız işin getirisi bizi tatmin ediyorsa, iş veya özel ilişkilerimizde karşı taraf sadece kendini düşünüyorsa biz de birey olarak buna izin vermeyeceğiz. Bu Yeniayda siz, her anlamda sağlığınızı düşünecek ve size ters gelen, uymayan, baskı altına alan iş ve ilişkiler hakkında bir yol ve yöntem belirlemeyi, bu anlamda kararlı olmayı bilmelisiniz. Siz Başaklar her zaman çalışkansınız ve hizmete yönelik düşünürsünüz. Ancak bu hizmetin kıymetini bilmeyen veya sizi ikinci sınıf gören kişiler varsa, böyle bir ortamda çalışıyorsanız ayrıca böyle bir ilişki içindeyseniz tabii ki kendinizi düşünmelisiniz.


TERAZİ

burçlar

Sevgili Teraziler 28 Ocak saat 03:07 KOVA BURCUNDA doğacak Yeniay, aşkta cesur ve kendimizden emin olmamızı sağlıyor. Bizim bu bakış açısıyla ilişkilerimizi ele almamızda yarar var. Çünkü biz bir bireyiz. Beraberlik nasıl olmalıdır, ortaklaşa yaşam nedir, nasıl bir arada olunur sorularını gerçekçi bir şekilde gözden geçirerek karar vermemiz yerinde olur. Yeniayın oluştuğu gün Mars-Koç burcunda seyrine başlayacak. Doğaldır ki, sadece kendini düşünen bir partnerle anlaşmak mümkün olmaz. Böyle bir durumda özgür hareket etmek de kolay değildir. Sözgelimi sorunlu bir evlilikte eğer bir de çocuklar varsa, ayrılma noktasına gelmişsek, iki tarafın da oturup bazı meseleleri gözden geçirmeleri gerekir.

Yeni bir ilişkiye adım atmışsak, Mars-Koç geçişinde özgüven duygusu yüksek bir partner karşımıza çıkabilir ve ondan etkileniriz. Bu ilişkiye tabii ki süre tanımak gerekiyor. Birkaç gün sonra Venüs-Koç burcunda seyrine başladığında bu beraberlikte hızlı gelişmeler olabilir. Bizim bu Yeniayda üzerinde durmamız gereken nokta, ilişki tercihlerimize, mevcut durumumuza bakmaktır. Aşkta özgürlüğü, bireyliği ve farklılığımızı öne alarak düşüneceğiz. Aktif bir Yeniay olduğu için, sıradan bir ilişki değil, hakikaten bize heyecan verene yöneleceğiz. Bu Yeniay egomuzu yükselticidir. İrademizi, kararlılığımızı, zevklerimizi, insanların dikkatini çekme arzumuzu destekleyicidir.


AKREP

burçlar

Sevgili Akrepler 28 Ocak saat 03:07 KOVA BURCUNDA doğacak Yeniay, ailevi-evlilik-çalışma hayatımız ve bazı önemli konularda geleceğe yönelik düşünmenin ve kendinizi yenileme arzunuzun göstergesidir. Bu yenilenmenin olması için tabii ki, duruma bireysel anlamda bir bakmak gerekiyor. Biz kimiz, nereden geldik, nereye gidiyoruz, nasıl bir ortamda yaşıyoruz, çalışıyoruz ve hedefimiz nedir. Bütün bunlara bakacağız. Kafamızda oturtacağız. Bazen şartlar insanı zorlayabilir veya planlarımızı uygulamak kolay olmayabilir. O zaman duruma bilinçli şekilde bakmak lazımdır.

Bu Yeniay ailenin ve toplumun insan üzerindeki etkisini ve zorunlulukları vurguladığı için bu konularda esnek düşünmeyiz. Korunmak, sahiplenmek isteriz ve sevdiklerimizden destek bekleriz. Yeni bir yere taşınma, ofis kiralama, kiralama gibi konular gündeme gelebilir. Yeniayın oluştuğu bugün Mars-Koç burcunda seyrine başlayacak. Bu geçişte zorunlu olduğumuz işlerimize ağırlık vereceğiz. Sağlıklı yaşamı, beslenmeyi, stresten uzak durmayı önemseyeceğiz. Enerjimiz yüksek ve bizim işlerimizi planlı şekilde, ayrıntılara önem vererek yapmamız yararlı olur. Etrafımızdaki insanlarla ilişkimize, iş veya günlük hayatta kullandığımız araç ve gereçlere dikkat edelim.


YAY

burçlar

Sevgili Yaylar 28 Ocak saat 03:07 KOVA BURCUNDA doğacak Yeniay, yakın çevremiz, eğitimden iş hayatına kadar toplumsal ilişkilerimizle ilgili konularda yenilenme, değişimde bulunma karar ve istekliliğimizi vurguluyor. Yeni bir şeyler ortaya koymak, kendimizi göstermek, kabul ettirmek taraflısı olacağız. Sıradan ve alışagelmiş hiçbir şey bizi memnun etmeyecek. İstiyoruz ki, birey olarak farkımız anlaşılsın ve birileri bunu anlasın, ona göre davransın.

Yeniayın oluştuğu bugün Mars-Koç burcunda seyrine başlayacak. Bu seyir bize aktif şekilde hareketlilik, özgüven duygusu, cesaret ve girişim gücü kazandırıyor. Sadece bununla kalmayıp, aşk hayatımızı canlandırıyor. Eğer kafamıza bir şeyi koymuşsak bunu yapmaktan çekinmeyeceğiz. Belki şu aralar ailevi ilişkilerde ufak tefek sorunlarımız var. Bunları birkaç gün içinde istediğimiz şekilde halledeceğiz. Sağlıklı, verimli ve bizi memnun edici olana yöneleceğiz. Toplumsal ilişkilerde fikirlerimiz, duruşumuzla dikkat çekeceğiz. Plan ve projelerimizi yürürlüğe koyabileceğiz. Görüşmeler, iş veya özel bağlantılarımız hızlı şekilde sonuçlanabilecek.


OĞLAK

burçlar

Sevgili Oğlaklar 28 Ocak saat 03:07 KOVA BURCUNDA doğacak Yeniay, riskten uzak bir yatırımı tercih etmenin, kazancımızı doğru şekilde değerlendirmenin, aşk hayatımızdan ailemize ve iş hayatımıza kadar her alanda geleceğe dönük şekilde düşünerek kendimizi geliştirmenin işaretçisidir. Bu Yeniayda biz, kaynaklarımızı doğru alanlarda kullanarak ve ilerisi adına düşünerek, bizi kısıtlamayacak, zorlamayacak şekilde değerlendireceğiz. Yeniayın oluştuğu bugün Mars-Koç burcunda seyrine başlıyor. Evimiz, ailemizle ilgili konularda hızlı ve baskın şekilde karar verebiliriz. Bu kararları uygulamada sabırsız olabiliriz. Bir yer kiralamak, satın almak veya bir meseleyi çözüme kavuşturmak için aktif davranabiliriz. Eğer önemli ve hayati bir karar verilecekse, tabii ki bunun yarar-zarar hesabını mutlaka yapalım. Hoşumuza giden bir şey olsa dahi, bu ileride bir sorun çıkartır mı diye bakmak gerekiyor.

Çocuklarınız varsa onların masrafları veya gereksinimleri bu Yeniayda gözden geçirilmeli ve gereksiz harcamalara tabii ki dikkat edilmelidir. Birkaç gün içinde Venüs-Koç burcu seyri başlayacak. Çok daha bireysel ve daha fazla ön planda olacağız. Ancak aile içinde gerektiğinde, başkalarının görüşlerine de yer vermemizde yarar görüyorum. Güvenmek, sahiplenilmek, korunmak gerektiren meseleleri sinirli ve sadece benim dediğim olacak şekilde değil, karşılıklı konuşarak halletmemiz yararlı olur.


KOVA

burçlar

Sevgili Kovalar 28 Ocak saat 03:07 tarihinde burcunuzda doğacak Yeniay, geleceğinizi her konuda önemsemenizi, ailevi, çevre, eğitim ve iş hayatınızla ilgili meseleleri de yenilikçi ve cesur tarzda ele almanızı sağlıyor. Sizin için gayet olumlu bir Yeniay diyebilirim. Şu aralar kazanç ve hedef anlamında biraz zorlanıyor olabilirsiniz. Ancak bunlar da, bu Yeniay sayesinde yoluna girecektir. Değişim, gelişim, özgürlük gibi olgular sizin için şu sıralar o kadar önemli ki, Yeniayın etkisini hesaba katınca bunlar olmazsa olmazımız haline geliyor. Bir şeyler sizi kısıtlıyorsa, bu Yeniayda onların hepsinden kurtulmak adına karar verebilirsiniz.

Ayrıca Yeniayın oluştuğu bugün Mars-Koç burcunda seyrine başlayacak. Böylece girişim, cesaret, fikirlerinizi açıklamak, isteklerinizi kabul ettirmek ve hedefinize varmak daha kolaylaşacak. Birkaç gün sonra Venüs-Koç burcunda seyrine başladığında ilişkide ipi elinde tutan taraf siz olacaksınız. Yeni bir yere taşınmak, bir işi başarmak, bir meseleyi çözüme kavuşturmak, özgüvenli ilerlemek mümkün oluyor. Mars, hakkınız olanı almanızı sağlıyor. Yeniay, kararlı olmanızı ve ben her türlü güçlüğün üstesinden direnerek gelebilirim sözünü rehberiniz yapıyor.


BALIK

burçlar

Sevgili Balıklar, 28 Ocak saat 03:07 KOVA BURCUNDA doğacak Yeniay, sizi zorlayan ve bu zorlanma nedeniyle kısıtlandığınız meselelere akılcı biçimde gözden geçirmeye davet ediyor. Özellikle borçlar başta olmak üzere yakın çevre, eğitim ve iş konularında mutlaka yeniden düşünmekte yarar var. Çünkü bunların halledilmesi için sizin de kendinize bir çeki düzen vermeniz gerekecek. Bazen şu iyi niyetlilik veya rehavet göstermek insanı bir hayli zorlar. Onun içindir ki, geleceğinizi düşünerek kendinizi yenilemeniz, size saygı göstermeyen, anlayışsız davranan kişilere karşı da tavrınızı belli etmeniz lazım. Herkes sınırını bilmeli ve saygılı olmalıdır.

Yeniayın oluştuğu bugün Mars-Koç burcunda seyrine başlayacak. Kazanç elde edici işler için enerjiniz gayet yüksek. Girişimde bulunarak ek kazanç elde edebilirsiniz. Gereksiz harcamalardan uzak durarak bütçenizi zorlamamış olursunuz. Kimseye borç vermeyiniz. Dost yok unutmayınız. Kiminle iş yapıyorsanız güvenilir mi değil mi diye bakınız. Borçlarınızı gününde ödeyiniz. Kimseden de borç almayınız. Bilmediğiniz kişilerle i yapmayınız. Geliştiren, katkısı olan, yararlı ilişkilere yöneliniz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler