29 mayıs tarihine dikkat!

Mynet Astroloji Danışmanı İremsu, 29 Mayıs'ta gerçekleşecek olan dolunayı yorumladı. İşte 12 burcu bekleyen gelişmeler ve yenilikler.

29 mayıs tarihine dikkat!

Koçlar bu Dolunayda, neyi ne kadar bildiğimizi ve başkalarının bunu ne kadar önemseyip önemsemediğini görmek ve göstermek isteyeceğiz.

koc

Boğalar bu Dolunayda, parasal konularda daha etkin bir yol izlemeleri gerektiğini gösteriyor. Kimseye değil, kendi gücünüze güvenmeniz gerekiyor. Değişime, yeniliklere açık olunuz.

boga

İkizler bu Dolunay, ilişkiniz, iş ortaklığınız veya başkalarıyla olan her türlü bağınızı test etmeniz adına önem taşıyor.

ikizler

Yengeçler bu Dolunay, yarım kalan bir işin bitirilmesi, iş hayatıyla ilgili bir konunun halledilmesi, finansal bir meselenin çözüme kavuşturulması sadece bizim elimizde olmayabilir.

yengeç

Aslanlar bu Dolunay, Bir projenin daha dikkatli ele alınması, bir ilişkinin ciddiye dönüşmesi, dostlarınızla çok özel bir paylaşımda bulunulmasını, işlerin mercek altına alınmasını sağlayıcıdır.

aslan

Başaklar bu Dolunay, biraz dinlenmek, fiziksel ve ruhsal anlamda toparlanmak gerektiğini işaret ediyor.

basak

Teraziler bu Dolunay, daha önce başlanmış bir işin, farklı şekilde ancak bizi memnun eden sonucunu yaşatıyor. Biliyorum değil, öğreniyorum diyenler kazanıyor. Sözgelimi çevremizle iletişimde, konuşmak kadar dinlemek, anlamak önemli.

terazi

Akrepler bu Dolunay, finansal konularda dikkatli olmak gerektiğini vurguluyor. Birilerinden destek bekleriz, ancak kendi başımızın çaresine bakmak zorunda kalabiliriz.

akrep

Yaylar bu Dolunay, kişisel karar ve girişimlerinizin geldiği sonucu görmenizi sağlayacaktır. Daha önce adım atılmış plan ve projeler olumlu şekilde sonuçlanır

yay

Oğlaklar bu Dolunayda, karşınıza çıkan ve yüzeysel baktığınız meselelere şimdi daha fazla odaklanma vaktidir. Sağlığınızı önemsemek bunlardan birincisi. Çünkü yorulan beden ve zihni sakinleştirmek gerekiyor.

oğlak

Kovalar bu Dolunay daha önce başlanmış bir işin, uzun vadeli kazanca dönüşeceğini işaret ediyor.

kova

Balıklar bu Dolunayda, sorunları ve problemleri dert edinip, pes etmek yok. Eviniz, aileniz veya şu anda görev yaptığınız yerle ilgili bir değişiklik gündeme gelebilir. Bu sizin için zor olsa da, yeniliktir, değişimdir.

balık

29 Mayıs Yay burcunda Dolunay! TIKLAYIN


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler