KADIN

29 Şubat - 6 Mart Haftalık burç yorumları

29 Şubat - 6 Mart Haftalık burç yorumları

29 Şubat - 6 Mart  2016 haftalık burç yorumlarınızı Mynet Astroloji Danışmanı iremSU hazırladı.

/

KOÇ

Sevgili Koçlar, haftanın hemen başında etkili olacak görünümler, uzak ve yakın çevre, bilgilenme, yolculuk, değişim anlamındaki kararlarımızın gözden geçirilmesi gerektiğini işaret ediyor. Yanlış değerlendirmelerde bulunmamak için, çok hızlı kararlar vermeyin. Burada önemli olan sizin ideallerinizi, hayallerinizi, yapmak istediklerinizi, mevcut şart ve hayatın gerçeklerini göz önüne alarak belirlemenizdir. Donanımlı, bilgili ve yapmak istediğinin farkında olan insanlar zaten önlerine çıkabilecek zorlukların farkındadırlar. 1 ve 3 Mart tarihlerindeki enerjiler olumludur. İş hayatı, yakın çevre veya eğitim hayatınızla ilgili konular üzerinde bilinçli olmak, akıllıca düşünmek gerekir. Özellikle ticari konularda ve iş hayatınızı ilgilendiren diğer mevzularda konuştuğunuz kişilere ve söylenenlere gerçekçi bir şekilde bakmalı, incelemelisiniz. Her şey gönlünüzce olsun.


BOĞA/

Sevgili Boğalar, haftanın hemen başındaki görünüm, borç alarak veya bizzat para koyarak yapılacak işler ve verilecek kararların işaretçisi olsa da, sağlamlığı konusunda şüphemiz varsa beklemede kalalım. Balık burcunda seyrini sürdürecek Merkür, hedeflerinizi gerçekleştirme anlamında fazla iyi niyetli düşünmeye, durumları net bir şekilde görememe, dostunuzu, düşmanınızı ayırt edememe gibi durumlara yol açabilir. Yardımlaşma hissiniz bir hayli yüksektir. Ancak bunun ayarını bilemediğiniz zaman kendinizden çok başkasının işine yararsınız. Aklınızla, mantığınızla durumunuzu gözden geçirmeyi unutmayın. Duyguların sizi yanıltmasına, tanımadığınız kişilerin sizin iyi niyetinizi kullanmasına izin vermeyiniz. Belli bir mesafe koyarak karşınızdaki kişiyi test edin. Mesleği sanat ve mistik çalışmalar, yardımlaşmayla alakalı olan kişiler bu süreçte değerli çalışmalarda bulunabilirler. Aşk hayatınız ve parasal konular üzerinde düşünmemiz yerinde olacaktır.
Yay burcunda ilerleyecek Mars, krediler, yatırımlar, miras, hukuki borç ve alacaklar ve ortaklaşa paylaşımlar gündem maddenizde önemli hale geliyor. Piyasanın durumuna dikkat edilmeli, ilişkilerimize bir bakmalı, birilerine güvenerek yola çıkılmamalıdır. Her şey gönlünüzce olsun.


İKİZLER

/

Sevgili İkizler, haftanın hemen başındaki görünüm, iş konularında hayalci davranmamak, ilişkimizi, iş ortaklığımızı ilgilendiren konularda da abartıya kaçmamak gerektiğini hatırlatıyor. “Ben bilirim” demek yerine, “hangi seçenek benim için daha doğru olur?” demekte yarar var.
Balık burcunda ilerleyecek Merkür, aile hayatınız başta olmak üzere özellikle mesleki konularda karar vermeden önce iyi düşünmeniz gerektiğini işaret ediyor. Zihin kolayca dağılabilir. İşlerinizi yaparken dikkatli olmayı ihmal etmeyin. Sanatla alakalı bir mesleğiniz varsa, bu dönemde yaratıcı çalışmalarda bulunabilirsiniz. Bu süreçte önemli olan, işimize gücümüze önem vermek, sorumluluklarımızın farkında olmaktır. Ne, fazla verici davranıp kendimize haksızlık edelim ne de kaderimize küsüp geriye çekilelim. İsteklerinizi çoğu zaman abartılı bir biçimde gösterebilirsiniz. Yeni tanışmalar açısından etkili olacak olan bu dönemde, bir arada olmanın getirdiği tatlar oldukça güzeldir. Evliler de çocuk sahibi olma konusunda iyice düşünmelidir. Her şey gönlünüzce olsun.


YENGEÇ

/

Sevgili Yengeçler, haftanın hemen başındaki görünüm ile iş, eğitim, yerleşim anlamındaki konular üzerinde yanlış değerlendirmede bulunmamak için bir daha düşünün. Her türlü olasılığı hesaba katınız.
Balık burcunda seyrini sürdürecek Merkür, doğru olan bilginin önemsenmesi gereken zaman dilimidir. Aklınızı karıştıran durumlarda, mutlaka durup etraflıca düşünün, araştırın ve analiz edin. Empati gücümüz yükselecektir. Kendimizi bir başkasının yerine koyarak düşünürsünüz. Bu uzlaşmazlıkların önüne geçer. Bu süreçte, bir olay olmadan çok daha önce hissetmeye başlarsınız. Sanatsal alanda çalışanların ilham gücü yükselir. Mistik konulara merak duyabilirsiniz. Duygularınızı yazıya dökebilir, güzel sözlerle ifade edebilirsiniz. Farklı görüşte olan insanları anlayışla karşılayabilirsiniz. Ancak ben, özellikle yeni tanıştığınız insanları çok iyi gözlemlemenizden yanayım. Bazen görünenler yanıltıcı olabilir. Her şey gönlünüzce olsun.


ASLAN

/

Sevgili Aslanlar, haftanın ilk girişindeki görünüm, paramız ve çıkarlarımız söz konusu olan durumlarda abartılı kararlar vermememiz, şu anki duruma bir daha bakmamız gerektiğini gösteriyor. Aşk hayatımız, çocuklarımız ya da yenilikler söz konusu ise bilinçli davranmakta yarar var.
Balık burcunda seyrini sürdürecek Merkür, gerek özel gerek başkalarıyla olan ilişki ve parasal alışverişinizde mantıklı, ölçülü, akıllı davranılması gereken bir dönemdir. Hayali değil, gerçekçi olanı önemsemeliyiz. Paramızı ve bize emanet edilen parayı iyi koruyalım, hesabını iyi yapalım. Bir yerden borç alıyorsak, kredi çekiyorsak, borcu ödeyebilecek güçte misiniz, sonradan sıkıntı çeker misiniz? Birilerine güvenip bir işe kalkışıyorsanız. Bu kişiler doğru mu, değil mi? Bunları lütfen iyi analiz edin. Fazla açılmayın. Genelde parasal, ilişki, iş anlamında sizi kimsenin yanıltmasına izin vermeyiniz. Mali hesaplarınızı kontrol edin, değerli kağıtlarınızı saklayın ve muhasebe kayıtlarınızı düzgün tutun. İlişkilerde de karşınızdaki kişiye, söylediklerine dikkat edin.

Yay burcunda seyrine başlayacak Mars, doğası gereği isteklerin peşinden gidebilme ve ele geçirilme arzunuzun göstergesidir. Durum böyle olunca aşk konusunda cesur davranırsınız. Her şey gönlünüzce olsun.


BAŞAK/

Sevgili Başaklar, haftanın hemen başında, evimiz, ailemiz ve beraberliğimizle ilgili meseleleri yanlış değerlendirmemek için ne fazla iyimser ne de kuruntulu olmak gerekir. Durduğumuz noktaya iyice bakalım.
Balık burcunda ilerleyecek Merkür süresince ilişkiniz, iş ortaklığınızla alakalı konularda akıllı bir analizde bulunmanın önemi büyük. Merkür Balık burcunda iyi niyetli, hayalci düşünmeye neden olabilir. Nelere dikkat edeceğiz? Öncelikle ilişkimizin sağlılı ve niteliği çok önemli. Mevcut ilişkinizde sorunlarınız varsa, bunlar tekrarlanıyorsa akıllı bir şekilde gözlemde bulunmamız yararlı olur. Eğer yeni bir ilişkiye adım atarsak, partnerinizin önceki ilişkilerini, hayata bakış açısını, beraberliğe ve hayata olan yaklaşımını iyi anlayalım.

Yay burcunda ilerlemeye başlayacak Mars, bir yandan gayet iyimser, hevesli, hayata karşı samimi, gerçeklerin peşinde olan ve farklı ufukları keşfetmek isteyen bir kişi gibi umut dolu davranışlarınızı sağlarken, diğer taraftan, ‘nasılsa hiçbir şey istediğim gibi olmayacak, ne kadar yol alsam da sonunda yine yalnızım’ diyerek pes etmenizi sağlayabilir. Tabii ki nasıl bir tavır takınacağınız öncelikle doğum haritanızda gizli. Fakat gerçek olan bir şey var ki, bu süreçte ilişki ve aşk konusunda güvenlik duygunuzun ön planda olacağını söyleyebiliriz. Her şey gönlünüzce olsun.


TERAZİ/

Sevgili Teraziler, hafta başındaki görünüm, iş hayatımız, bazı yakınlarımız, sağlığımız, yolculuk, başvurularımızla alakalı konuları işaret ediyor. Ancak abartılı kararlar vermemek için bilinçli olmak durumundayız.
Balık burcunda ilerleyecek Merkür süresince, özellikle çalışanların işlerini dikkatli, özenli ve akıllı bir biçimde yapmaları gerekecektir. Sanatsal çalışmalar, mistik faaliyetler, şifacılık, doktorluk, hemşirelik, müzik, moda, hasta bakımı, evcil hayvanlar, rehabilitasyon gibi mesleklere ilgi duyabiliriz. Sağlık açısından ayaklarımız, soğuk algınlığı, kabuklu yaralar, romatizma ve ağrıların mutlaka doktora gösterilmesi gerekir. İş yerinde veya günlük hayatta birilerinin sözünden, davranışlarından çabucak etkilenebiliriz. Her şeyi kafamıza takmayalım. İlaç alışkanlıklarımıza, alkol alımına dikkat edelim. Beslenmemize özen gösterelim. İşlerimizi yaparken not alalım. Her şey gönlünüzce olsun.


/

AKREP

Sevgili Akrepler, haftanın hemen başındaki görünüm, maddi konularda ve aşk hayatınızla ilgili meseleler üzerinde yanlış değerlendirmelerde bulunmamak için sakin olalım. Abartılı düşünmeyelim.
Balık burcunda ilerleyecek Merkür astrolojik olarak, hayallerin güçlendiği, gerçekçi düşünmenin zorlaştığı, sanki güzel bir film izler gibi yaşamı ele almak istediğimiz süreçtir. Aşk, zihnimizi arındıran, bize farklı bir dünyanın kapılarını açan bir rehbere benzer. Romantik yakınlaşmalar, yazışmalar, konuşmalar bizi fazlasıyla etkiler. Ancak ben derim ki, gerçekçi olmayı, ilişkinizi dikkatlice gözden geçirmeyi unutmayın. Bu süreçte, sanatsal faaliyetlere, mistik konulara, hobilerimize zaman ayırabiliriz.
Mars, Yay burcunda ilerleyecek. Bu dönemde finansal konularda bir hayli cesur davranırız. Ancak harcamaların mutlaka kazançla doğru orantılı olması gerekir. Gelir, gider dengesi bu ayda şaşabilir ancak bütçenin dışına çıkılmamasına dikkat etmek gerekir. Bu süreçte, yeteneklerinizden yararlanarak kazanç elde edebileceğiniz işlere yönelmenizi tavsiye ediyorum. Maddi açıdan güçlü olmak, güven içinde yaşamak istiyorsak, cesaretimizin yükseldiği bu dönemi doğru şekilde kullanmaya bakalım. İş başvuruları veya mevcut işinizdeki maddi konuların görüşülme zamanıdır. Yalnız burada dikkat edeceğiniz husus, “ben bilirim” demek yerine, “öğreniyorum, gelişiyorum” demektir. Bu tevazu dolu yaklaşımlar size birçok insan kazandırır, fırsatlar getirir. Her şey gönlünüzce olsun.


YAY/

Sevgili Yaylar, haftanın hemen başındaki etkiler, kişisel anlamda çabuk kararlar vermemize, evimiz ve ailemizle ilgili meseleleri abartılı bir şekilde ele almamıza neden olabilir. Bu durumlarda üzerinde bir daha düşünmemiz yararlı olur.
Balık burcunda ilerleyecek Merkür sürecinde, ilişki, iş hayatınız, eviniz ve ailenizle ilgili konuların tarafsız ve gerçekçi bir şekilde ele alınmasında fayda vardır. İlişkiniz, iş ortaklığınız gibi başkalarıyla alakalı konularda sizi rahatsız eden, yanıltıcı tarzda hareket eden veya hayal kırıklığı yaratan durumlar varsa, bunları bilinçli bir şekilde ele almamız lazım. Bazen karşımızdaki kişiye olan düşkünlüğümüz nedeniyle yanlışları görmeyiz. Ev değiştirme, evden ayrılma, satın alma ya da ailevi konularda hayalci olmayalım. Bir bakalım duruma. Paramıza, işimize, ilişkimize güvenerek yola çıkmadan önce, durumu iyi analiz edelim.

Burcunuz üzerinde ilerlemeye başlayacak Mars dönemi iki yıl sonra size girişimde bulunma, cesur hareket etme, hedefinize ulaşma yönünde şans vericidir. Uzak yerler, ticaret, eğitim, yenilikler, değişimler açısından etkin bir şansa sahipsiniz. Bu süreç, aşk ve ilişkilerinizle alakalı yaşam evinizin yöneticisi olduğundan son derece önemlidir. Kendinizi dış dünyada ifade ediş biçiminiz, gayet coşkulu ve inançlı, aşka aşık bir kişi profilindedir. Hayatın keyfini çıkarmak hem de kendinizi olduğunuz gibi ifade etmekten yanasınız. Her şey gönlünüzce olsun.


OĞLAK/

Sevgili Oğlaklar, bazı işlerin yoluna konulması için bugün yapılacak görüşmeleriniz veya girişimleriniz için her noktayı iyice gözden geçiriniz. Balık burcunda seyrini sürdürecek Merkür, sadece çevresel konularda değil, çalışma hayatınız, sağlık, yurtdışı, eğitim, ihtisas, tayin terfi, inanç ve hayata bakış açınızla da birebir ilgilidir. Burcunuzla yapacağı olumlu görünüm, gerek günlük hayatta gerekse çalışma ortamındaki kişilerle olan ilişkinizde iyi niyet ve şefkatle düşünmenin işaretçisidir. Ancak bunun ayarını bilmek gerekir. Sonra oturup, “neden böyle davrandı, niye böyle konuştu?” diye üzülmeyelim. Merkür Balık burcunda hayali düşünmeye, ayrıntıları gözden kaçırmaya neden olur. Lütfen bilinçli olalım. Bu süreç özellikle yaratıcı tarzda çalışan sanatçılar, mistik konularla uğraşan şifacılar, edebiyatla ilgilenen kişiler için gayet yararlıdır. Psikolojik danışmanlık, hastane, eğitim sektörü ve insanlara yardım amaçlı faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Her şey gönlünüzce olsun.


KOVA/

Sevgili Kovalar, haftanın hemen başında yapılacak olan görüşmeleri hem ilerisini düşünerek hem de mali açıdan ele alarak inceleyelim. Balık burcunda seyrini sürdürecek Merkür, parasal kazançlarınız başta olmak üzere parayı harcama şeklinizle de yakından ilgilidir. Ayrıca aşk evinizin yöneticisi olması sebebiyle, aşka bakış açınız, aşkın hayatınızdaki önemi üzerine düşünmenin de belirtisidir. Ancak akıllı düşünmenin önüne geçebilir. Hassasiyeti yükseltir. Detaylar göz ardı edilir. Üzerinde analiz yapılmadan, araştırılmadan verilen yatırım kararları, borç alımları, kredi ve harcamalar problem çıkarabilir. Bu nedenle alacağımıza vereceğimize dikkat etmeli, borçlarımızı zamanında ödemeliyiz. Mistik çalışmalar, sanatla alakalı işler, şifa, danışmanlık gibi alanlardan para kazanabiliriz.

Yay burcunda ilerlemesini sürdürecek Mars, hedefinizi gerçekleştirmek, inançla çalışmak, aktif hareket etmek, cesaretle ilerlemek yönünde sizin için olumlu bir süreçtir. Sosyal faaliyetler, arkadaşlarınızla olan ilişkiler, grup faaliyetleri, organize işler ve yetenekli olduğunuz konularda liderliğinizi göstermek kolaylaşır. Yabancılarla temas veya yabancı ülkelerle bağlantılı şirketlerde görev alma, güçlü insanlarla işbirliğinde bulunma ve onlardan destek görmek mümkündür. Ben bu dönemi sizler açısından faydalı buluyorum. Her şey gönlünüzce olsun.


BALIK/

Sevgili Baklıklar, haftanın hemen başındaki görünüm, iş hayatımız, ailemiz ve bir takım konularda yaptığımız girişimlerin sonuçlarına iyice bakmamızın doğru olacağını gösteriyor. Böylece bir sonuca varabilir, ona göre bir yol çizebiliriz.
Burcunuzun üzerinde ilerleyecek Merkür, ev, ailevi yerleşim, ilişkinizle alakalı meseleler üzerinde kişisel kararlarınızı gözden geçirmeniz ve bunu gerçekçi bir şekilde yapmanız gereken zaman dilimidir. Merkür burcunuzda, gereğinden fazla özverili davranmaya, sevdiklerinize aşırı düşkünlüğünüz nedeniyle iyi niyetinizin kullanılmasına yol açabilir. Lütfen bilinçli olun. Bu süreç home-ofis tarzı çalışanlar, yeni bir yere taşınmayı düşünenler, evle alakalı değişiklik düşünenler, aileyi ilgilendiren kararlar vermek isteyenler için önemli bir zamandır. Ancak her ayrıntının gözden geçirilmesinde yarar var. Mistik konularla ilgili çalışanlar, sanatçılar, dansçılar, müzisyenler, şairler için ilham gücünün yüksek olduğu bir zaman dilimidir.
Yay burcunda ilerleyecek Mars, hedef olarak belirlediğiniz konular üzerinde gayretli ve iyi niyetli hareket etmenin işaretçisi gibi dursa da, iş yeriyle problemi olanların aceleci ve gergin davranmamalarında fayda görüyorum. Çünkü bir yandan kendimizi gösterme hevesimiz yükseliyor. Diğer yandan da sorumluluklarımız var. Şartlara ve duruma göre hareket etmemiz yerinde olur. Her şey gönlünüzce olsun.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön