HABER

3 yaşındaki çocuğu döven bakıcı serbest kaldı!

Amasya'da Çelebi Ekim'in 3 yaşındaki torunu K.B.B.'ye şiddet uygularkan suçüstü yakalayıp, cep telefonu kamerasıyla o anları kayda almasının ardından tutuklanan bakıcı Fadime Y., 'Çocuğa karşı eziyet' suçlamasıyla hakkında açılan davada hakim karşısına çıktı. Savunmasında, annesi işe giderken küçük çocuğun ağlayınca terlikle eline vurduğunu öne süren Fadime Y., tutuksuz yargılanmak üzere tahliye edildi. K.B.B.'nin ailesi ise olaya tepki gösterdi

3 yaşındaki çocuğu döven bakıcı serbest kaldı!

Olay, geçen Nisan ayında Merzifon ilçesinde meydana geldi. Bir fabrikada işçi olarak çalışan 5 yıllık evli Özgür B. (35) ile ilçe belediyesinde işçi olarak çalışan Alev B.'nin (33) çocukları K.B.B.'ye (3), geçen yıl Ekim ayından itibaren Fadime Y. (54) evde bakıcılık yapmaya başladı. Hafta sonu evinde temizlik yapan Alev B.. çocuğunun mama sandalyesi altında bir tutam saç buldu.

SES KAYIT CİHAZI YAKALATTI

Çocuğunun saçının çekilip koparıldığından şüphelenen Alev B. ertesi gün bakıcıya saç tellerini sordu, ancak 2 çocuk annesi Fadime Y. kaçamak cevaplar verdi. Bunun üzerine Alev B., ertesi gün eve ses kayıt cihazı yerleştirdi. Kaydı dinlediğinde çocuğunun ağlama seslerini duyan anne şüphelerini babası Çelebi ve annesi Nurhayat Ekim'e anlattı. Alev B., sabah işe gittikten sonra anne ve babasına anahtarı vererek dış kapıdan evi dinlemelerini, çocuğun ağlaması halinde de içeri girmelerini söyledi.

TELEFON KAMERASIYLA İÇERİ GİRDİLER

Kapıda evi dinlemeye başlayan Çelebi Ekim, gelen seslerden bakıcının torununa şiddet uygulandığını anlayınca, cep telefonunun kamerasını açarak içeri girdi. Bakıcı Fadime Y.'yi torununu terlikle döverken yakalayan Çelebi Ekim, o anlar kayda aldı, ardından da kızı ve damadına haber verdi. Aile kamera görüntüleriyle birlikte polise şikayette bulundu. Gözaltına alınan Fadime Y. Merzifon Adliyesi'nde çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak Amasya E Tipi Cezaevi'ne gönderildi.

5ea4dfadd7b046a971e2163bf1b8be51


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
kimse geçim derdi demesin bana. herkes daha çok kazanma peşinde. birde çocuk oluyor, sen işine git o çocuğu elin insanına bırak, o baksın senin çocuğuna. oh ne ala. anasını babasını akşamdan akşama gören çocuklar var, ele daha çok alışmış. sorarsan, geçim derdi der. geçim derdideğil, bir ev varken 2.yi almak. bir araba varken 2.yi almak. biraz çocuklarımıza sahip çıkalım. hiçbir maddiyat, onlardan daha değerli önemli olamaz. bu ülkede 1600 liraya geçinenler var. çocuğun ne suçu var yazık günah ya
sırf bu pislikler yüzünden iş hayatıma geri dönemedim. annemden uzak yaşıyorum güveneceğim kimse yok. yazık küçücük çocuklardan ne istiyorsunuz allahın cezaları!!!
:) :) :) :) :) 2 YOL VAR SEÇİMİNİ YAP YA ANNESİN YA İŞÇİ ! Bİ KOLTUKTA 2 KARPIZ DAŞINMAZZZ !!! ÇOCUK TA KARİYER DE YAPILMAAZ HA YAPARSIN DA BEBENİN BAŞINA O ARADA NELER GELİRRR NELERRR ! KREŞ SERVİSİNDE UNUDUP ÖLDÜRÜRLER KREŞTE ÖBÜR BEBELERE DÖVDÜRÜRLERR OLMADI KENDİLERİ DÖVERLERRR V.B. :) :) :) HERKESİN Bİ GÖREVİ VAR İNSANLAR GÖREV ALANLARININ DIŞINA ÇIKTIKÇA BU MANZARALAR DAHA ÇOOK OLUR.
Geri Dön