HABER

30 yaşında engelli erkeğe tecavüz iddiası

Çorum'un Bayat ilçesinde yaşları 30 ile 60 arasında değişen 3 kişi, bedensel engelli ve akli dengesi bozuk olan 30 yaşındaki bir erkeğe cami tuvaletinde ve ormanlık alanda fiili livatada bulundukları iddiasıyla gözaltına alındı.

İddiaya göre fiziksel engelli ve akli dengesi bozuk olan M.C.'yi kandıran Bekir O. (60) ve Hasan A., ilçede bulunan Çarşı Camii'nin tuvaletine götürerek birçok kez fiili livatada bulundu. Serkan O. (30) ise M.C.'ye ormanlık alanda tecavüz etti. Bir kez daha cami tuvaletinde fiili livataya maruz kalan M.C. durumu annesine anlatınca olay ortaya çıktı. Annesi, M.C. ile birlikte polise giderek şikayetçi oldu. M.C., cami tuvaletinde ve ormanlık alanda tecavüze uğradığını, bu kişilerin kendisine zaman zaman para da verdiğini söyledi. Polis tarafından gözaltına alınan 3 zanlı, suçlamaları kabul etmezken, sorgulamalarının ardından adliyeye sevk edildi.

DAHA ÖNCE DE LİSELİ KIZA TECAVÜZDEN TUTUKLANMIŞ

Engelli M.C.'ye ormanlık alanda tecavüz ettiği öne sürülen Serkan O.'nun 2007 yılında liseli bir kıza tecavüz etmekten cezaevine girdiği ve bir süre önce serbest kaldığı öğrenildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön