MAGAZİN

33 yaş küçük sevgilisiyle evlenen Nuri Alço'ya bebek sorusu! 'Karım genç ben aslan gibiyim'

33 yaş küçük sevgilisiyle evlenen Nuri Alço'ya bebek sorusu! 'Karım genç ben aslan gibiyim'

Yeşilçam'ın efsane isimlerinden Nuri Alço kendisinden 33 yaş küçük Burcu Sezginoğlu ile geçtiğimiz aylarda evlendi. Alço'ya bebek sorusu gelince Alço kendisinin bir yönteme ihtiyacı olmadığını söyledi.

Nuri Alço ve eşi Burcu Sezginoğlu bir ödül törenine katıldı. UçanKuş TV muhabirinin sorularını cevaplayan çift, ilişkilerinin iyi gittiğini, 3 aylık evli olduklarını, ama hiçbir şeyin onlar için değişmediğini söyledi.

Nuri Alço’ya "bebek istiyorum" açıklaması da hatırlatıldı. Alço, "Allah’tan hayırlısı ise olur. Yüce Rabbim nasip ettiyse neden olmasın" dedi.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

NURİ ALÇO “GENÇ BİR KARIM VAR. BENDE ASLAN GİBİYİM” Nuri Alço ve eşi Burcu Sezginoğlu bir ödül törenine katıldı. UçanKuş TV muhabiri Onur Üçkarışoğlu’nun sorularını cevaplayan çift, ilişkilerinin iyi gittiğini, 3 aylık evli olduklarını, ama hiçbir şeyin onlar için değişmediğini söyledi. Muhabirimizin Nuri Alço’nun bebek istiyorum açıklamasını hatırlatmasının üzerine, Alço, "Allah’tan hayırlısı ise olur. Yüce Rabbim nasip ettiyse neden olmasın. Yok canım neden farklı bir yöntem düşünelim. Genç bir karım var. Bende aslan gibiyim her şeyin hayırlısı olsun." dedi. #nurialco #burcusezinoglu #magazin #ucankustv

UçanKuş TV (@ucankustv)'in paylaştığı bir gönderi ()

Alço'ya tüp bebek gibi bir yöntem düşünüp düşünmediği sorulunca eşi Burcu'dan "Bu soruyu yaş farkından dolayı mı sordunuz. Kabul etmiyorum" bu soruyu dedi. Nuri Alço ise "Yok canım neden farklı bir yöntem düşünelim. Genç bir karım var. Ben de aslan gibiyim her şeyin hayırlısı olsun" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
boş lakırdı
Bu işler gazoza hap atmakla olmaz nuri dede
tabi yapcak.adam.olunce miras kime kalicak bu kadinlar tam.bi seytan
Geri Dön