4 Aralık Ankara'da okullar tatil mi? Kar tatili olan illeri?

4 Aralık yarın Ankara'da okullar tatil mi? Kar tatili olan iller öğrenciler ve veliler tarafından sorgulanıyor. Yurtta etkisini gösteren yoğun kar yağışı nedeniyle birçok ilde ulaşımda ve eğitimde aksamalar yaşanıyor. Meteoroloji tarafından yapılan uyarılara göre, yurdun batı kesimlerinde ve İç Anadolu’da kar bekleniyor. Peki, 4 Aralık Çarşamba kar tatili olan iller hangileri?

4 Aralık Ankara'da okullar tatil mi? Kar tatili olan illeri?

'4 Aralık'ta Ankara'da okullar tatil mi?' sorusu araştırılıyor. Okulların tatil olup olmadığı ile ilgili MEB ve valilik açıklamaları merak ediliyor.

4 Aralık’ta Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin büyük bölümünün yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Yağışların; Eskişehir ve Kütahya ile Ankara'nın güneybatı, Afyonkarahisar'ın kuzey ilçelerinde yer yer yoğun kar şeklinde olması bekleniyor. Okulların tatil olup olmadığı ile ilgili güncel açıklamaları haberimiz içerisinden takip edebilirsiniz.

ANKARA'DA OKULLAR TATİL Mİ?

Ankara'da okulların tatil olduğu yönünde henüz bir açıklama yapılmadı.

HAVA DURUMU UYARILARI

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre; Ülkemizin büyük bölümünün yağışlı geçeceği tahmin ediliyor. Kıyı kesimler ile Güneydoğu Anadolu'nun batısında yağmur ve sağanak, iç ve doğu kesimlerde karla karışık yağmur ve kar şeklinde görülecek olan yağışların; Samsun'un doğu ilçeleri, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin kıyıları, Çanakkale, Balıkesir ve Manisa çevrelerinde kuvvetli yağmur, Bursa ve Bilecik'te kuvvetli karla karışık yağmur, Eskişehir ve Kütahya ile Ankara'nın güneybatı, Afyonkarahisar'ın kuzey ilçelerinde yer yer yoğun kar şeklinde olacağı tahmin ediliyor. Gece saatlerinde iç ve doğu bölgelerde buzlanma ve don olayı bekleniyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler