4 cinayetin katil zanlısı kamerada

İstanbul’da ablası ve 3 kişiyi öldürdükten sonra diğer kurbanlarının peşinden giderken yakalanan Deniz Ş.’nin kamera görüntüleri ortaya çıktı.

Önceki gün çıkarıldığı savcılık ve mahkemede cinayetleri hatırlamadığını söyleyen Ş., Fatih’te Aziz Caner Emre’yi ve Esenyurt’ta Harun Koçalı’yı öldürdükten sonra kaçarken civardaki işyeri güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Fatih’teki cinayetin ardından Deniz Şahin’in kaçışı sırasında yardım ettiği gözüken görüntülerdeki beyaz tişörtlü ve şapkalı B.K isimli şahsın yakalanması için emniyet çalışma başlattı.

İstanbul Fatih’te 3 saat arayla ablası Songül Polat ile Yusuf Deli, Aziz Caner Emre ile 20 saat sonra Esenyurt’ta Harun Koçalı’yı öldüren Deniz Ş’nin kamera görüntüleri ortaya çıktı. Polis tarafından sürdürülen soruşturmada, olayların gerçekleştiği civarda birçok kamera kaydı incelendi. Fatih’te Aziz Caner Emre’yi öldüren katil zanlısı Deniz Şahin olaydan sonra handan çıkıp kaçarken, bir işyerinin güvenlik kamerasına takıldı. Deniz Şahin saat 16.13’de hanın içine giriyor. Olaydan 6 dakika sonra zanlı Deniz Şahin handan koşarak çıkıyor. Deniz Şahin’in kaçtığı anda uzaktan hanı izleyen ve el kol hareketleri yapan beyaz tişörtlü ve şapkalı bir kişi ise polis tarafından aranıyor. Aranan şahsin adının B,K olduğu belirtildi. Esenyurt’ta bir işyerinden elde edilen güvenlik kamerası görüntülerinde ise Harun Koçalı’nın aracı uzaktan gözüküyor. Olayın gerçekleştiği noktayı görmeyen kamera, saldırı gerçekleştirildikten sonra katil zanlısı Deniz Ş.’yi kaçarken yakalıyor. Zanlı kaçtıktan sonra, saldırıya uğrayan Harun Koçalı’nın aracının sağ kapısı açık halde geri geri geldiği görülüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Bu çocuk bana haklı gibi geliyor. Durup dururken hiç kimse öldürmez. İstisnalar dışında öldüren haklıdır...
Diğer Haberler