HABER

4 yaşındaki kızını köprüden attı!

Avustralya'nın Melbourne kentinde bir vahşet yaşandı. Vicdansız baba, 4 yaşındaki kızını Yarra Nehri üzerinde bulunan köprüden aşağı attı. 50 metre yükseklikten suya çakılan küçük kız hayatını kaybetti.

Avustralya'nın Melbourne kentinde meydana gelen olayda 26 yaşındaki bir adam, Yarra Nehri'nin üzerinden geçen köprüde aracıyla birlikte seyir halindeyken aniden durdu. 4 yaşındaki kızını kucağına alarak, köprünün parmaklıklarına doğru ilerleyen vicdansız baba, araçta bekleyen 6 ve 8 yaşındaki çocuklarının gözü önünde küçük kızını 50 metre yükseklikten boşluğa bıraktı. Nehrin soğuk sularına kapılan küçük kızın bedeni yaklaşık 10 dakika içerisinde bulundu. Sağlık ekipleri olay yerinde 45 dakika küçük kızı hayata döndürmek için uğraştı. Hastaneye kaldırılan 4 yaşındaki çocuk, birkaç saat sonra hayatını kaybetti.

Cani baba ise olaydan yaklaşık 1 saat sonra polis tarafından yakalandı ve cinayet suçundan yargılanmak üzere gözaltına alındı. Olayın görgü tanığı bir motosikletli, "Ne olduğunu anlayamadım. Her şey bir anda gelişti. Hiç kimse müdahale edemedi" dedi.

Öte yandan olayla ilgili soruşturma başlatan dedektif Steve Clark, "Anladığım kadarıyla baba ve eşi arasında Aile Mahkemesi'nde devam eden bir duruşma var. Olayın bununla bağlantısı olabilir" diye konuştu.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön