HABER

45 dakika ambulans bekleyince öldü

ADANA (İHA) - Adana'da, gasp amacıyla bıçaklanan bir mali müşavir, olay yerinde 45 dakika çırpınarak ambulans bekledi. Can çekişirken polis memurlarının da sorguladığı yaralı, hastaneye kaldırılırken hayatını kaybetti.

Alınan bilgiye göre olay, saat 01.00 sularında, şehir merkezindeki Merkez Park'ta meydana geldi. Adana'da serbest mali müşavirlik yapan Osman Uysal (44), motosikletiyle parka gelerek Seyhan Nehri kıyısındaki bir bankta bira içmeye başladı. Bu sırada yanına gelen 2 kişi, gasp etmek istedikleri Uysal'ı vücudunun 5 yerinden bıçakladı. Yaralanan Uysal, cep telefonuyla bir yakınını arayarak bıçaklandığını bildirdi.

Yakınlarının durumu haber vermesi üzerine olay yerine gelen polis, yerde çırpınan yaralıyı görünce ambulans çağırdı. Çırpınarak ambulans gelmesini bekleyen yaralı can çekişirken, olay yerine gelen sivil polis memurları olayı aydınlatabilmek için yaralıdan bilgi almaya çalıştı. Ambulans yaklaşık 45 dakika sora olay yerine geldi.

Yaralı sedyeyle ambulansa bindirilirken, görevliler Uysal'ın sedyeden kalkmaya çalıştığını, bu yüzden bir polis memurunun kendilerine eşlik etmesini istedi. Bunun üzerine bir polis memuru ambulansa binerek yaralının Adana Numune Hastanesi'ne kaldırılması sağlandı. Acil Servis'te müdahale edilen ve aşırı kan kaybeden Uysal, yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Hastaneye gelen yakınları, Uysal'ın ölüm haberini alınca gözyaşlarına boğuldu.

Mali Müşavir Osman Uysal'ın cenazesi Adana Adli Tıp Kurumu'na kaldırılırken, olayla ilgili soruşturmanın başlatıldığı bildirildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler