48 yıldır gizemi çözülemeyen esrarengiz olay!

ABD'de 1971 yılında yaşanan soygun hikayesi hala gizemini koruyor. ABD istihbarat servisinin yıllarca çözmeye çalıştığı ancak bir türlü sonuca varamadığı soygun Dan Cooper isimli kişi tarafından gerçekleştirildi. İşte hakkında kitaplar yazılıp, filmler çekilen hatta şarkı bile yapılan Dan Cooper'ın sır dolu hikayesinden ilginç detaylar....

24 Kasım 1971 tarihinde Kuzeybatı ABD’de vuku bulan olaya sebebiyet veren Dan Cooper, Portland’tan Seattle’a sefer yapan Northwest Airline uçağına bindi. Cooper, uçak havalandıktan bir süre sonra kabin memuruna üzerinde bir not uzattı, kağıdı görünce büyük şaşkınlık yaşayan görevli hızla kokpite yöneldi.

'Bavulumda bomba var'

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
adam belliki atlamadan sonra ölmüş.zaten çocukta bulduğu rengi solmuş deforme olmuş dolarları polise götürmüş.bu saatten sonra polisin tek yapacağı şey o bölgede ceset kalıntısı varsa onları bulmak.benim tahminim büyük ihtimalle atlayış esnasında adamın paraşütünün açılmadığı ve yere çakılıp öldüğü şeklinde.zamanlada bölgedeki vahşi hayvanlar cesedini yemişlerdir.
adamların senin gibi dedektif lere ihtiyacı var :)
iyiki sen dedektif değilsin 24 paraşüt isteyip ikisiyle atlamış
Paraşüt açılmamıştır kanaatimce, bölge de kırsal alan olunca yaban hayvanlarına yaralıyken yem olmuş olabilir. Sonuçta rengi solmuş dolarlar arazide bulunmuş ve adam sağ olsaydı o dolarlar öyle etrafa saçılmazdı. Türk Milleti zekidir, bak nasıl aydınlatıyoruz olayı. Bu dedektifin bu yorumları görmesini sağlayın.
işleri çok zor seviyorum zeki insanlar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler