6 Eylül 2017 Dolunay Balık burcunda

Balık burcunda 6 Eylül'de oluşacak olanj Dolunay'ın etkilerini Mynet Astroloji Danışmanı İremSU, sizler için yorumladı. Bu Dolunay'da her şey gün yüzüne çıkıyor!

6 Eylül 2017 Dolunay Balık burcunda

KOÇ

Sevgili Koçlar, 6 Eylül saat 10:03 Balık burcunda oluşacak Dolunay, duygusal dünyamızın kapılarının açılmasına benzer. Aslında yapılacak onca şey vardır. İşlerimizi düzenlemek, derlemek toparlamak gibi. Fakat bir yandan da, kendimizi zaman ayırma ihtiyacı duymamız da doğaldır. Ben bunu çok zorlayıcı bulmuyorum. Ancak her şeyi bir yana koyup, kafaya bir şeylere takmak, sıkıntılarınızı paylaşmak varken, hüzünlü ve melankolik durumda iseniz bu yanlış olur. Güneş-Başak burcunda ilerliyor ve 20 Eylül tarihinde Yeniay doğacak.
O zaman bu Balık Dolunayında gelin, gereksiz meseleler üzerinde durmayalım. Kitap okuyalım, müzik dinleyelim, şöyle bizi rahatlatacak şeylere yönelelim. Ancak günlük hayatımızda, çalışma ortamında görevlerimizi de ihmal etmeyelim. Dolunayın görünümleri, sezgi gücümüzü yükseltiyor, ilham veriyor, sanatsal alandaki çalışmalar için de destekleyici gözüküyor. Ailevi hayatımız, duygularımız, kariyerimiz konularında bir dönüşüm ve yenilenmenin işaretçisi. Jüpiter-Kuzey düğüm görünümü, hem evlilik hem aşk hayatınız ve çocuk sahibi olma yönünde gelişimin, büyümenin işaretçisi. Kendinize güvenin. Sizinle işbirliği, gönül birliği yapacak kişilerle karşılaşacaksınız. Yalnız değilsiniz. Bir çocuğunuz olabilir, evlenebilirsiniz. Anne-Baba Koçlar, evlatlarının güzel ve mutlu gelişmelerine şahit olacaklar. Zaman zaman duygularınız mantığınızın önüne geçse de, siz bu Dolunayda bilginize, kendinize ve tecrübelerinize güveniniz.

BOĞA

Sevgili Boğalar 6 Eylül saat 10:03 Balık burcunda oluşacak Dolunay, kişinin belirlediği hedefe, ilham gücü, sanatsal becerisi, sezgilerini kullanarak varmasını sağlayıcıdır. Eğer bir amacımız varsa, hem başkalarına yardımcı oluruz hem de kendimize bir yol açarız. Burada önemli olan, kişinin aşırı duyarlılıkla amacından uzaklaşmaması, neler yapabileceğini düşünmesidir. Önümüzdeki 20 Eylül tarihinde Başak burcunda bir Yeniay doğacak. O zamana dek, şöyle bir işlerimizi toparlamak, yazmak, merak ettiğiniz şeyleri okumak, izlemek, insanlarla ilişkimizi ılımlı şekilde devam ettirerek başarılı olmaktır. Evet duyarlıyız, hayal gücümüz yüksek, özveriliyiz, ancak kendimizi feda etmemeliyiz. Yaptığımız bir şeyin anlamı olmalı, bize bir şeyler kazandırmalıdır. Hayal etmek, başarmanın yarısı derler. O zaman biz bu Dolunayda, hayallerimizi gerçeğe dönüştürmekten yana olalım. Tembellik yapmayalım.
Görünümlere baktığımızda, amacımızı biliyoruz ve hangi tercihte bulunmak gerektiğinin farkındayız. Jüpiter-Kuzey düğüm olumlu etkisi, sağlıklı olmanın, verimli ilişkilere yönelmenin, konforlu bir yaşam özleminin yükselmesini sağlıyor. Ailemizin geleceğini, yarınlarımızın bugünden daha iyi olmasını istiyoruz. Bunun için çabalıyoruz. Zaten yapılması da gereken bu. Bir zorlayıcı görünüm var. Özellikle finansal konularda yine bizi sıkıştırıyor. Yatırımların üretime dönük şekilde değerlenmesi, borcumuz varsa bunların kapatılması, özverili davranırken, çıkarlarımızın da unutulmaması gerekiyor. Onun için gerek aşk hayatınızda gerekse sosyal yaşamda işlevsel olanı tercih etmek, özlemlerimiz, vizyonumuz, idealimiz için, boş işlerden, hayallerden uzak durmamız gerekiyor. Gerçekçi olmakta yarar var.

İKİZLER

Sevgili İkizler 6 Eylül saat 10:03 Balık burcunda oluşacak Dolunay, toplumsal ilişkilerde, kariyer konularında duyguların önde olmasını sağlıyor. Bu belki mesleğinizle alakalı olabilir. Sanatçılar, engellilerle ilgili meslek grubunda olanlar, sosyal kurumlarda çalışanlar için bu gayet doğaldır. Hatta bu Dolunayda işlerinizi daha şevkle yaparsınız. Ancak bu meslek harici özellikle hesaba dayalı işlerde dikkatli olmakta yarar var. Bir de kararsızlık hali söz konusu. İnsanın ne yöne gitmesi gerektiğini bilememesi. Buna dikkat etmek gerekiyor. Görünümler Dolunayı detaylıca görmemizi sağlayıcıdır. Öncelikle iş hayatında sistemli çalışmanın önemi büyük. Dağılmamak lazım. Yaptığınız işin size bir getirisi olmalı veya üstünüze düşen sorumluluğun farkında olarak dış dünyada yer almalısınız.
Çok önemli bir görünüm var. Jüpiter-Kuzey düğüm arasında gerçekleşiyor. Sizi rahatlatıcı bir etki bu. Aşk hayatınız, çocuk sahibi olmak, sanatsal veya diğer çalışmaların ekip, takım, grup içinde kendinize yer bulmanızda olumludur. Demek ki, geleceğimizi asla hafife almayacağız. Bir başka görünüm, iş hayatında ve özel ilişkilerde seçimlerimizi doğru yapmamız gerektiğini hatırlatıyor. Bu bizi rahatsız edici gibi gözükse de, buna önem vermeliyiz. Mali açıdan istikrarlı olmamızda yarar var. İş tercihimizi yaparken veya işimizden elde ettiğimiz gelire göre düşünmek gerekiyor. Bu Dolunayın özünde hem duygularımızı hem de mantığımızı kullanmamız gereken yeri bilmemiz lazım. Ne kendimizi ne başkalarını eleştirelim ne de hayallere dalıp, gerçek hayattan uzaklaşalım.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler 6 Eylül saat 10:03 Balık burcunda oluşacak Dolunay, eğitim veya iş tercihleri, uzak-yakın çevre ilişkileri, yolculuk veya görüşmeler yönünde önemli olup, kararsızlığın, duyguların işin içine karışmasına, gerçekçi olmak yerine, her şeyin duyarlılıkla değerlendirilmesi halidir. Hayata tutunmada inancımız bilhassa önem taşır. Ancak kaygılarımız bazen bizi endişeye sürükler. Bu da ilerlemenin önüne geçer. Siz bu Dolunayda, ilişkinizden finansal konulara, eğitimden çalışma hayatınıza kadar tüm işlerinizi, şartların farkında ancak çözüme yatkın düşünerek, gerçekleri önemseyerek gözden geçirmelisiniz. Görünümler bu Dolunayın işaret ettiklerini daha iyi anlamamızı sağlayabilir. Sanat, mistik, duyarlılık gerektiren meslekler, bakım, sağlıkla alakalı konulara bilhassa önem vereceğiz.
Eğer bir tercihte bulunacaksak, kazanç getirici olması önemlidir. Şu anda belki tam kararlı değilsiniz. Ancak 20 Eylül tarihindeki Yeniay tercihlerimizi görmemizde yardımcı olabilir. Dolunayın önemli bir görünümü var. Jüpiter-Kuzey düğüm arasında oluşacak. Finansal açıdan kazanç getirici işlere bizi yöneltecek. Evimizin konforu, aile içinde uyum ve güzellik baş tacımız olacak. Bunları merkez aldığımızda, zaten doğru bir seçimde bulunmak mümkün olacak. Sağlıklı yaşamın, kıymetinin farkında olmamız gerekiyor. Stres, endişe, her şeye bir şey bulmak, eleştirmek veya tümüyle pes etmek yanlış olur. Gemimizin kaptanı biziz. Bir şeyleri dönüştürmek, yenilemek, güçlenmek, hedefe varmak istiyorsak, mevcut koşulların farkında akıllıca yol almalıyız.

ASLAN

Sevgili Aslanlar 6 Eylül saat 10:03 Balık burcunda oluşacak Dolunay, ödemelerde yaşanabilecek sıkıntıları işaret ediyor. Bu nedenle hesabı bilmemiz lazım. Bir de hassasız. Hani yaptığımız iyiliklerin karşılığını göremediğimizi düşünüyoruz. Bu da bizi endişelendiriyor. Bağlılıklarımız var. İnandığımız değerlerimiz var. Bunların önemsenmesini bekliyoruz. Eşimizin maddi durumu veya bir yakınımızın sorunu, yatırımlarımızın durumu veya beklediğimiz desteklerin gecikmesi gibi durumlar doğal olarak hassasiyet yaratıyor. Şimdi bir de görünümlere bakalım. Durum belki de sandığımız kadar rahatsız edici değildir. Şimdi en önemli görünüm, Jüpiter-Kuzey düğüm arasında gerçekleşiyor ve sizler açısından gayet olumlu. Çevrenizle nazik, ılımlı ve bilinçli kurulan diyaloglar, bilgiye açık olmak, kendimizi geliştirmek, işbirliğinde bulunmak geleceğimizi güçlü bir temel üzerine kurmamızı sağlar. Araştıracağız. Soruşturacağız.
Ekmeğimizi kazanmak için yılmayacağız. Kendinize güvenin. Hedefinize göre yol alın. Gelişimin anahtarı, kişinin kararlılıkla ilerlemesine bağlıdır. Bu Dolunayda genel olarak şu parasal konuların dengeli olacak şekilde ayarlanması önemli. Hani özveri, iyilik, güzellik edeyim derken hesabı şaşırmayalım. Bir de sürekli endişe, kayıp korkusu da iyi bir şey değil. Birilerine kefil olmayınız. Muhasebenizi iyi yapınız. Şu aralar alış-satış, ticaret, yatırım konularında inceleyici olun. Duygularımızla karar vermeyelim.

BAŞAK

Sevgili Başaklar 6 Eylül saat 10:03 Balık burcunda oluşacak Dolunay, ilişkilerde duyguların, cazibenin, gizemliliğin göstergesidir. Henüz yeni tanıştığınız birisi varsa, ben derim ki, onu iyice tanımadan evlenmek gibi önemli bir karar vermeyiniz. Siz gerçekçi bir insansınız. Eğer evliyseniz ve eşinizde her zamankinden daha farklı bir tavır hissediyorsanız, duruma iyice bakınız. Gizlediği bir sıkıntısı veya meselesi olabilir. Ruhsal açıdan sorgulamaların, ıssızlığın, bazen de suskunluğun sebeplerini göz ardı etmemek, anlamak lazım. Tabii ki yapınız gereği, bazen endişeli düşünürsünüz. Mevcut durum gerçekten nedir diye anlamadan fikir yürütmeyelim. Eğer uzun zamandır birlikteyseniz evlenmeye karar verebilirsiniz. Bir ilişkinin sağlam temelli olmasında, bugün kadar yarınların da önemi olduğunu bilelim. Şimdi aşığız belki, ancak bir hayatı sürdürmek için gerçekçi olmalıyız.
Görünümlerin içinde en etkilisi, Jüpiter-Kuzey düğüm arasında gerçekleşiyor. Parasal veya farklı bir nedenle evlenmeyi düşünmek, iş ortaklığı planlamak gibi. Bunlar biraz da sıkıntıdan kurtulmak, rahata ermek için olabilir. Kimi Başaklar, eşlerinden gizli birkaç kuruşu kenara atabilirler. Bir kısım Başaklar, aileleri, çocukları veya farklı bir nedenle, eşlerinden ayrılmayı isteyebilirler. Görülüyor ki bu Dolunayda duygularımıza kulak versek de, aslında bizi nelerin endişelendirdiğini nelerin mutlu edeceğini tespit edebilecek bilince sahibiz.

TERAZİ

Sevgili Teraziler 6 Eylül saat 10:03 Balık burcunda oluşacak Dolunay, çalışma veya günlük hayatımızdaki zorunlulukların pek hoşumuza gitmeyeceği ancak biz gönüllü isek yapmaktan zevk alacağımızı işaret ediyor. Bir yandan her şeyin düzenli olmasını istiyoruz. Ancak iyi niyetimizin birileri tarafından kullanıldığını görüyoruz. Çelişkili duygular içinde olsak da bu Dolunay, aslında hedef belirlemede ve hayatımızı düzenlemede yararlı olabilir. Şimdi görünümleri bir inceleyelim ve ona göre bir değerlendirme yapalım. Bu Dolunayda, size ihtiyaç duyan kişiler olabilir. Hastalık, iş veya farklı sebeple onlara yardımcı olmanız gerekebilir. Tıp, sanat, mistizm, engelliler, hayır kurumları, hastahane, rehabilitasyon, zararlı alışkanlıkların bırakılması, bağımlılık gibi konu başlıkları öne çıkabilir. Sağlığınızın durumu, duygularınızla, endişelerinizle orantılı gelişebilir. Bir şeye sıkıldınız mı, sürekli yersiniz. Uyku problemleri, beslenme düzeninizle, psikolojinizle ilintilidir. Fazla titizlik gösterirsiniz veya her şeyi kendi haline bırakırsınız. Bunların farkında olun ki, bu Dolunayda neden böyle hissediyorum diye düşünmeyin. Bir şeyi önce onaylarsınız, sonra vazgeçersiniz. Görünen o ki, sağlığımıza önem vermemiz, işlerimizi iyi takip etmemiz, endişe veya aşırı iyi niyetli düşünmek yanlış olabilir.
Bu Dolunayın etkili görünümü, Jüpiter-Kuzey düğüm arasında gerçekleşiyor. Size yeni hedefler ve fırsatlar getiriyor. Becerilerinizi, bir grup, ekip ve alanda gösterebilirsiniz. Karşınıza ilginç projeler çıkabilir. Önemli işlere imza atabilirsiniz. Hiçbir şeyden uzaklaşmış değilsiniz, başarısız da değilsiniz. Tam tersine kendinize iyi bakmalısınız. Yararlı ve yararsızları, gereksiz endişeleri bir yana koyarsanız, başarılı işler çıkarabilirsiniz.
10 Eylül (saat 05:52)-30 Eylül (saat 03:42) tarihleri arasında Başak burcunda ilerleyecek Merkür süresince, endişeli düşünmeyiniz. Hayatta her şeyin denetleyemeyiz veya her şey mükemmel olmak zorunda değil. Doğrular gibi yanlışlar da olabilir. Önemli olan, gerekli-gereksiz olanı birbirinden ayırmak. Nerede bir aksaklık varsa, bunu çözebilmek için, ne kendinize ne de başkalarına karşı eleştirel davranmamalıyız. Bu tarih itibariyle geri planda halledilmesi gereken işlerimizi gayet düzgün şekilde yapabiliriz. Eğer bir proje üzerinde çalışıyorsak, onun ayrıntılı çalışmalarını bitirebiliriz. Bir planımız varsa, bunun üzerinde düşünebiliriz. Ruhsal anlamda zihnimizi rahatlatacak aktivitelere yönelebiliriz. Yazılarımızı yazabilir, bir işi öğrenmeye çalışabiliriz.

AKREP

Sevgili Akrepler 6 Eylül saat 10:03 Balık burcunda oluşacak Dolunay, sevdiklerimiz, değerlerimiz, aşk, çocuklar, sanatsal ve mistik konular kendimizi güvende hissetmemizde önem taşıyor. Bizi görmelerini, sevmelerini diliyoruz. Bir yanımız her durumu elekten geçiriyor, diğer yanımız her ne varsa kabulüm diyor. Biz bu Dolunayda aşkta ne kadar ılımlı biri gibi dursak da, aslında kontrolün elimizde olmasından yanayız. Öyle kolay kolay kimseye pabuç bırakmayız. Arkadaşlarımızı, sevdiğimizi, paramızı, çevremizi inceleriz. Görünenle yetinmeyiz. Kötülük olsun diye değil sadece birileri tarafından üzülmemek içindir bu halimiz. Yaşanılan ve bizde iz bırakmış olayları unutmayız. Sevene canım feda, sevmeyene elveda cümlesi dilimizde dolaşır.
Görünümlere baktığımızda bizde hoş duygular uyandıran ortamlara, aktivitelere yöneliriz. Aşık olabiliriz. Aşkı merkezimiz yapabiliriz. Fakat bir ses dikkatli ol diye uyarır bizi. Dolunayda önemli bir görünüm var. Jüpiter-Kuzey düğüm arasında gerçekleşiyor. Doğru bir iş ve ilişki tercihlerinde bulunmanın yararlı olacağını vurguluyor. Kaderini kendi ellerinle yaratabilirsin. İlişkini, kendini, , duygusallıkları, birileri yüzünden şansını zorlamamayı seçmelisin. O güçlü iradenle, zirveye ulaşabilirsin diyor. Demek ki biz bu Dolunayda hedefimiz ne ise onun üzerine gideceğiz. Gizli saklı işlerden, ilişkilerden uzak duracağız.

YAY

Sevgili Yaylar 6 Eylül saat 10:03 Balık burcunda oluşacak Dolunay, bir yanıyla evimiz ve ailemizle ilgili konularda hassasiyeti vurguluyor. Diğer yanıyla işimize önem vermemiz, düzenli ve sistemli çalışmamız gerekiyor. Bu ikisi arasındaki dengeyi iyi kuramazsak, verimli çalışmayız, duygularımızın esiri oluruz. Geçmişte yaşananlara kafayı takmakla, önümüzdeki sorunları çözmek kolay değil. Zaten bu Dolunay hedef yönelimli olmanın, idealleriniz için, sorumluluk almanın öneminden söz ediyor. Kira köşelerinde, anne-baba yanında veya hala problemler olan bir evde yaşamaya kader demek yerine, bir şeyler yapmalıyım, iyi bir düzen kurmalıyım diyebilmek en doğrusudur.
Görünümlere baktığımızda bu Dolunayda biraz kabullenicilik hali var. Canınızı sıkan bir şeylere dur dememe vaziyeti bu. Ev sahibimiz kirayı yükseltiyor, kiracımız kirayı ödemiyor, anne ve babamız ilgi bekliyor, işten eve dönüyoruz, bir kanepeye oturup uyuyoruz. Belki de çok önemli bir yeteneğe sahibiz ancak heba ediyoruz. Fakat bu Dolunayda öyle bir görünüm var ki, ilerisi adına umutlandırıyor. Jüpiter-Kuzey düğüm arasındaki olumlu enerji akışı, eğitim, iş hayatı, yeni projeler, teklifler, fırsatlar yönünde umut verici. Beklediğiniz gelişmelere uygun diyebiliriz. Bir yol, bir ışık gibi. Ancak sizin de, bu Dolunayın hassasiyet ve endişeler yerine, kararlı olmayı, yeteneklerinizi değerlendirecek farklı yollar aramayı seçseniz emin olunuz ki elinizden hiçbir şey kurtulmaz.

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar 6 Eylül saat 10:03 Balık burcunda oluşacak Dolunay, düşüncelerimizin duygularınızdan etkilenme olasılığı yükseltiyor. Bu nedenle yakınımızda bulunan kişilere (kardeş, komşu, arkadaş, çevremiz) karşı iyi niyetli davranıyoruz. Bunda ne var diyeceksiniz. Eğer sizin bu iyi niyetinizi görmezden geleceklerse veya sizin işlerinizi, yaşamanızı, vaktinizi alarak yoracaklarsa buna dikkat edin derim. Hayallerimizi gerçekçi şekilde gözden geçirip bu Dolunayda yolumuzun farkında ilerlememizde yarar var. Bu konularda birileri hakikaten yardımcı olacak, rehberlik edecek ve ışık olacaksa onlarla bir araya gelmekte, fikirleriniz, projelerinizden söz etmek faydalı olur. Hele, bir yere yerleşmek, eğitim, akademik kariyer veya farklı bir planınız varsa., işte böyle bir iletişimin size artıları yüksek olur. Odaklanma sorunları yaşanabilir. Bir mesele üzerinde düşünürsünüz, karar verirsiniz sonra vazgeçersiniz.

Bu Dolunayda bilakis dikkatli şekilde işlerinizi gözden geçiriniz. Görünümlerin içinde en önemlisi, Jüpiter-Kuzey düğümün fırsat getirici enerjisidir. Kariyer hayatında uyumlu olmanın, nazik tavırların önemi büyük. Ancak bu gereksiz bir işgüzarlık veya zoraki nezaket şeklinde olmamalı. İşbirliğine açık, samimi, sorumluluklarını bilen kişi olmak en doğrusu. Bu doğallık, kendinizden eminlik hali size farklı iş kapıları ve kazanç sağlayabilir. Yeter ki, yeteneğinizin farkında seçimler yapın ve mücadele edin. Kendinize güvenin. Birilerinin sizi keşfetmesi değil, sizin önce kendinizi bilmeniz önemli. Gerisi kolay. Bu Dolunayda, doğru bilgi ve araştırma önemlidir. Düşüncelerinizi doğru yönlendirmek, dağılmamak, iyice odaklanmak gerekiyor.

KOVA

Sevgili Kovalar 6 Eylül saat 10:03 Balık burcunda oluşacak Dolunay, finansal konularda bütçenin kolayca dağılmasına neden olabilir. Onun için lütfen, hesabınızı düzenli tutunuz. Çünkü bugünlerde böyle bir problem yaşamanız mümkündür. İhtiyaçlarınızı öncelikler olarak belirleyiniz. Şu acil önemli, bu beklese de olur gibi. Böyle yaptığınızda, çok sevdiğiniz bir şey olsa dahi, kendinizi tutarsınız. Belki de yakın bir zamanda almadığınız ürünü, bir fırsat reyonunda görürsünüz. Bu Dolunayda, bağımlılık olgusu belirginleşiyor. Her zamanki harcama şekliniz ne ise, onu sürdürürsünüz. Dikkat ediniz. Önemli olan, üretime dönük, hakikaten uzun vadeli olanı tercih etmektir. İki hafta sonraki Yeniay bu yönde olumludur. Şimdi finansal konularda problem yaşamamak için dikkatli olacağız. Dolunayda önemli bir görünüm öne çıkıyor.
Jüpiter-Kuzey düğüm fırsat enerjisi, sizi kültürel aktivitelerde bulunma, ideallerinizi gerçekleştirme, sanatın her kolu, eğitim, akademik kariyer ve uzmanlaşma yolunda karşınıza güçlü ortaklar, insanlar çıkartıyor. Ayrıca özel anlamda beraberliğin, ilişkinin, evliliğin müjdesini veriyor. Önümüzdeki zaman diliminde böyle biri karşınıza çıkabilir. Sizler bu Dolunayda, ekip çalışmasına yönelmeli, hem kendiniz hem takımınız için gelişime önem vermelisiniz. Şimdi dikkat edilecek husus, maddi konularda hesabı şaşmamak, bilinçli olmak, ekip çalışmasını önemsemek, eğitime önem vermek ve sosyal ilişkilerinizi güçlü tutmak olmalıdır.

BALIK

Sevgili Balıklar, 6 Eylül saat 10:03 tarihinde burcunuzda oluşacak Dolunay, başta karşı cins olmak üzere, tüm ilişkilerde bugün prensiplerinizi, sınırlarınızı, değerlerinizi çok iyi koruyunuz. Çünkü bu duyarlılıkta, birileri bu iyi niyetin kullanmaya kalkışabilir. Özellikle iş hayatında, ilişkide bunu yaşayabiliriz. Fiziki anlamda yapılacak yeniliklerin kalıcı olmama ihtimalini göz önüne alınız. Biraz beklemekte yarar var. Çabuk fikir değiştirme, duygularınızın esiri olma ve kararsızlık bugün bir hayli etkili olabilir. İşlerinizin takibini iyi yapınız. Dolunayın görünümleri içinde en etkilisi Jüpiter-Kuzey düğüm arasında gerçekleşecek. Finansal konularda sizi destekleyici bir eş veya ortağın, olumlu bir gelişmenin işaretçisi oluyor.
Ancak sizin mutlaka hem ilişkilerinizde hem de sağlıkla ilgili konularda kendinize dikkat ve özen göstermeniz faydalıdır. Bakın, güzel gelişmeler var. Ancak bunları hem beden hem ruh olarak hissedebilmemiz, tadını çıkarmamız, faydalanmamız için kendimize özen göstermemiz gerekiyor. Kalp sağlığınızı ihmal etmeyiniz. Şimdi bu Dolunayda yeteneklerinize uygun şekilde hedefinizi belirleyip sıkı çalışarak, üretime dönük düşünerek, disiplini ihmal etmeden ilerleyiniz. Hayal değil, gerçekleri merkez alınız. İş tercihlerinizde, özel hayatınızda gelişim yolunuz, yorumunuzda söz ettiğim noktalardır. Bunlara dikkat edersek, Dolunayı doğru şekilde anlamış oluruz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler