69 yaşındaki iş adamına 20'lik sevgili! 'Onun parasını değil, zekasını sevdim'

Dünya onu hep modeller dünyasından seçtiği eşleri ve sevgilileriyle tanıyor... Bazılarından çocuk sahibi bile oldu. Aradan yıllar geçti ama o kuralı bozmadı. Bir ayrıntı hariç. Yeni sevgilisi model değil, bir hukuk öğrencisi ve kendisinden 49 yaş daha genç. Bu genç sevgilinin "Büyükbabası yaşındaki adamla aşk yaşıyor" eleştirilerine verdiği yanıt da ilginç.

Formula 1'in eski patronu Flavio Briatore, 20 yaşındaki yeni sevgilisiyle çıktığı Kenya tatilinde görüntülendi. 69 yaşındaki Briatore'nin 20 yaşındaki sevgilisiyle samimi görüntüleri de magazin dergilerinin kapaklarında yer aldı.

Briatore'nin aşkının ortaya çıkmasından sonra 20 yaşındaki Bosi'ye "büyükbabası olabilecek biriyle ilişki yaşadığı için eleştiriler yöneltildi. Ancak genç kadın bunlara kayıtsız kalmadı.

'ZEKA ASLA YAŞLI DEĞİLDİR'

Bosi, kendisinde 49 yaş daha büyük Briatore ile ilişkisi hakkında "Zeka asla yaşlı değildir. Birçok kişi paraya sahip olabilir ama zeka için aynı durum söz konusu değil" diye yanıt verdi.

Flavio Briatore bir röportajında güzel bir kadını etkilemeye çalışmakla çirkin bir kadını etkilemeye çalışmak arasında bir fark olmadığını belirtmişti. Bu durumda güzel bir kadını etkilemeye çalışmaktan daha fazla hoşlandığını da sözlerine eklemişti.

HEP GÖZDE MODELLERLE BİRLİKTE

Formula 1'in eski patronu Flavio Briatore, yıllar önce dönemin en gözde modellerinden Heidi Klum ile birlikteydi. Hatta bu beraberlikten bir kızı da oldu. Çift ayrıldı, kızlarını da Klum'un eski eşi Seal nüfusuna geçirdi.

Briatore, ondan sonra da modeller arasından seçti sevgililerini. Naomi Cmapbell, Kat Mack gibi modellerle birlikte oldu. Sonra da yine bir model ve TV sunucusu olan Elisabeta Gregoraci ile evlendi ve bir erkek çocuk sahibi oldu.