7 define avcısı yakalandı

Kayseri İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda izinsiz kazı yapan 7 kişi yakalandı.Edinilen bilgiye göre İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Yeşilhisat ilçesinde birinci derecede SİT alanı olan Selik Tepe mevkiinde izinsiz kazı yaptıkları belirlenen D.K., L.Ö., G.M., R.D., N.A., O.K., ile birinci derece SİT alanı olan Aziz Georgios kilisesi çevresinde dedektörle arama yapan E.B.

7 define avcısı yakalandı

Kayseri İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda izinsiz kazı yapan 7 kişi yakalandı.
Edinilen bilgiye göre İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından Yeşilhisat ilçesinde birinci derecede SİT alanı olan Selik Tepe mevkiinde izinsiz kazı yaptıkları belirlenen D.K., L.Ö., G.M., R.D., N.A., O.K., ile birinci derece SİT alanı olan Aziz Georgios kilisesi çevresinde dedektörle arama yapan E.B. isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alındı.
Yakalanan 7 kişi haklarında yapılan adli işlemin ardından serbest bırakılırken, ele geçirilen malzemelere ise el konuldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
jandarmanın çektiği bu fotoğrafa göre suçlanan kişiler masum.Kürek tertemiz hiç kullanılmadığı belli.Kazmalar da temiz görünüyor.Mahkemeye bu fotoğrafı delil olarak versinler
Diğer Haberler