7 ilde FETÖ soruşturması: 13 gözaltı kararı

Tokat merkezli 7 ilde FETÖ/PDY soruşturması kapsamında, 13 şüpheli hakkında gözaltı kararı verilerek yakalanmaları için operasyon başlatıldı.Tokat Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen FETÖ/PDY’nin ’mahrem hakim-savcı çalışma evleri’ soruşturması kapsamında İstanbul, Ankara, Eskişehir, Sinop ve Kahramanmaraş illerinde 5 avukat ve 1 ihraç hakim adayı olmak üzere toplam 6 şahıs hakkında arama, el koyma ve gözaltı kararı verildi.

Tokat merkezli 7 ilde FETÖ/PDY soruşturması kapsamında, 13 şüpheli hakkında gözaltı kararı verilerek yakalanmaları için operasyon başlatıldı.
Tokat Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen FETÖ/PDY’nin ’mahrem hakim-savcı çalışma evleri’ soruşturması kapsamında İstanbul, Ankara, Eskişehir, Sinop ve Kahramanmaraş illerinde 5 avukat ve 1 ihraç hakim adayı olmak üzere toplam 6 şahıs hakkında arama, el koyma ve gözaltı kararı verildi. Ayrıca terör örgütünün mahrem askeri yapılanmasına yönelik olarak Tokat, Ankara, Tekirdağ illerinde kapatılan askeri okullardan çıkarılan 7 şahıs hakkında da gözaltı, arama ve el koyma kararı verildi. Polis ekipleri soruşturma kapsamında şüphelilerin yakalanması için operasyon başlattı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler