HABER

77 yıllık evliliği bitiren sır

İtalya’da eşinin 1940’lı yıllarda bir başkasıyla yaşadığı ilişkisine ait mektuplarını bulan 99 yaşındaki adam, 96 yaşındaki karısına boşanma davası açtı

77 yıllık evliliği bitiren sır

İtalyan ANSA ajansının haberine göre, avukatlar tarafından isminin Antonia C. olduğu belirtilen davacı koca, Noel’den birkaç gün önce eski bir dolabın çekmecesinde karısının aşk mektuplarını buldu.

Antonio C.’nin mektupları göstermesi üzerine 77 yıldır birlikte olduğu eşi Rosa C., evlilik dışı ilişkisini itiraf etti ancak kocasını boşanmaktan vazgeçirmeye ikna edemedi. Mahkemenin çiftin ayrılmasına karar vermesi durumunda, dünyanın en yaşlı boşanan çifti olacak İtalyan çiftin, 5 çocuğu, 12 torunu ve bir de torunun çocuğu bulunuyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 55 yorum
filiz_6_10 denen kadın.....ewga1453 maganda değil,ama senin ahlak anlayışın tartışılır.Seni alan adama Allah yardım etsin,çok geniş mizaçlısın herhalde.
Erkekler aynı şeyi yaptığı zaman eyvallah deyip;kadınlar yaptığı zaman hayvan gibi saldıran,kadınlara "karı" şeklinde hitap eden,"aptal,salak" gibi ifadeler kullanan şahıslara ben "maganda" sıfatından başka bir şey yakıştıramam ayrıca bir bayana sizin yaptığınız gibi "öküz gibi" konuşulmaz.Öldürmekten,asmaktan,kesmekten bahsedilmez ama görgü,nezaket, ahlak kim, sizin gibi aşşağılık kompleksli magandalar kim?Sizden adam olmaz.!!!
filiiz_6_10,boşuna döt atma.Senin nasıl bir kadın olduğun zaten belli.Sen potansiyel bir keşafesin.
1.si "kadınlara "karı" şeklnde hitap eden,"aptal,salak" gibi ifadeler kullanan şahslara ben "maganda" sıfatından başka bir şey yakıştıramam" demişsn ewqa1453 sana öyle bi hitapta bulunmamış ya okuma özürlüsün ya şizofren. 2.si "ewga1453 nikli maganda!O lağım akn ağzını topla,terbiyeli ol,haddini bil!Ayrca bu ülke senin gibi DENYO MAGANDALR yüzünden bu hale geldi zaten!İnsanların ahlakı hakkında yorum yapmak senin gibi DANGALAK MAGANDALARA kaldysa yanmışız" demişsn bu ülke senin gibi vericiler yüzünden bu hale geldi. Görüyoruz hergün senin gibilerini. Bende bayanımda şimdi cinsiyetimden utandım
ewga1453 nikli maganda! O lağım akan ağzını topla,terbiyeli ol,haddini bil! Ayrıca bu ülke senin gibi DENYO MAGANDALAR yüzünden bu hale geldi zaten! İnsanların ahlakı hakkında yorum yapmak senin gibi DANGALAK MAGANDALARA kaldıysa yanmışız!!!
Kadının mektupları saklamış olması evliliğin bitmesine yeterde artar bile.Bu karı gençliğinde başka filimlerde çevirmiştir.Adam bence çocuklara DNA testi yaptırsın.
Geri Dön