8. Malatya Uluslararası Film Festivali'ne doğru

Yerli ve yabancı 100'ü aşkın filmin seyirciyle buluşacağı festivalin biletleri yarın satışa sunuluyor

Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından, Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü ve Malatya Valiliğinin katkılarıyla düzenlenecek 8. Malatya Uluslararası Film Festivali'nin biletleri yarın satışa sunulacak.

Festival komitesinden yapılan yazılı açıklamaya göre, 9-15 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek festival Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelen sinemacıları Malatya'da buluşturacak.

Yerli ve yabancı 100'ü aşkın filmin seyirciyle buluşacağı festivalde, çok sayıda oyuncu, yönetmen ve sektörün birbirinden değerli isimleri de ağırlanacak.

Bir hafta sürecek festivalin biletleri ise yarın Yeşil Sineması ve Malatya Park Avşar Sineması gişelerinde, satışa sunulacak. Bilet bedelleri, sinemaseverlerin festivale katılımını kolaylaştırmak adına öğrenciler için 3, yetişkinler için ise 5 lirayla sınırlandırıldı.

Ayrıca festival takipçileri filmler hakkında detaylı bilgiler ile tüm sinema salonlarındaki gösterimleri ve etkinlikleri günlük olarak festivalin yenilenen "malatyafilmfest.org.tr" internet sitesinden takip edebilecek.