8 parçaya bölmüşlerdi! Asım Bayram'ın katilleri kim? Şüpheliler gözaltında

22 Ocak tarihinden beri aranan Asım Bayram'ın cesedi kayıp olarak aranmaya başladığından itibaren 49 gün sonra bulundu. Başta kayıp vakası olarak değerlendirilen ve incelemelerin ardından cinayet dosyasına dönüşen Asım Bayram dosyasının ardındaki sır arama çalışmalarının hız kazanmasıyla ortaya çıkarıldı.

Emlakçı Murat Güneş ve Medeni Öztaş bir numaralı katil zanlısı konumundayken ceset bulunamadığı için iddia doğrulanamıyordu. Ancak aramaların sürdürüldüğü 49. günde yaşanan gelişme ile katiller ortaya çıkarıldı mı? Cesedin bulunması ve otopsiye alınmasının ardından bakın hangi gelişmeler yaşandı?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Müge seni Mit in başında görmek istiyoruz , şu kaçak bi fetöcü imam var dı yaa onu bi sen yakalarsın ( adını bile unutturdular )
öncelikle bu konuyu gündemine alan we programında işleyen sn.müge anlıya,piknik alanında gördüğü detayı dikkatinden kaçmayarak yetkililere haber weren kardeşlerimize,titizlikle we hiç bir detayı kaçırmadan takip eden we sonuca ulaşan güwenlik güçlerimize,sn.sawcılarımıza,bu konuda elinden geleni yapan muhabir, kamereman arkadaşlara bu konuda emeği geçen herkese teşekkür eder saygı sewgilerimi sunarım....yakalanan bu canilerede dilerim en büyük ceza werilir adalet yerini bulur inşşş...
Baktılar bu adamın öleceği yok. Biz öldürelim dediler galiba. Ama evdeki hesap çarşıya uymadı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler