80 yaşındaki eski sevgiliden kezzap

İngiltere’de 19 yaşındaki bir genç kız kendinden neredeyse 60 yaş büyük eski erkek arkadaşının kezzaplı saldırısına uğradı.

80 yaşındaki eski sevgiliden kezzap

Genç kızın yüzü ve boynu feci şekilde yandı.

Genç kızı takıntı haline getiren yaşlı adam eski sevgilisinden intikam almak için yüzüne kezzap döktü. Kızı sürekli takip eden Muhammed Rafik isimli adam Vikki Horsman’a daha önce de kullanılmış prezervatiflerin olduğu paketler ve kızın fotoğraflarının göndermişti.

Vikki annesini, büyükanne ve büyük babasını kaybettikten kısa bir süre sonra Muhammed Rafik ile tanıştı. Genç kız kendinden 60 yaş büyük adamla kısa sürede cinsel bir ilişki yaşamaya başladı ve onun için Müslüman oldu.

İslamiyet’e geçtikten sonra Aleyna Rafik adını alan genç kız adamın aşırı kontrolcü hareketlerinden rahatsız olduğu için sevgilisinden ayrılmıştı. Ancak adam genç kızı bir türlü rahat bırakmadı.

Yüzüne kezzap atılan Vikki Horsman’ın vücudunun yüzde 8’i yanmış durumda. Genç kız saldırıyı yüzü maskeli bir kişinin gerçekleştirdiğini söylüyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 40 yorum
bir müslüman vahşeti daha!!!!!!!!
gerçek müslümanlığı bilmeyen ve yaşayamayan kişiler ancak bunu yapar sizin gibi din düşmanı ateistler de bütün müslümanlığa mal eder..
Bunun muslumanlikla degil insanlikla alakadi var ama sizlerin orimcek kafalilikla
nedir gerçek müslümanlık. ATEİSTLERİ KÖTÜLÜYORSUN IŞID DE MÜSLÜMAN İSRAİLİLERİ KATLEDENDE MÜSLÜMAN. CİHAD FİKRİNİ SİLİN AKLINIZDAN.
Bir cahil daha önce müslümanlığı öğren sonra yorum yap kardeş.bilmeden iftira atmayalim müslümanlara. Dinimizin hangi kitabında yaziyor bu saçmalık.Bir insanın yanlışını tüm insanlara veya müslümanlara mal edemessin güzel kardeşim.
müslüman mahallesinde salyangoz satma!kübaya git istediğin gibi yaşa!
@cenkyildizistanbul müslümanlar mı katlediyormuş israillilerri. helal olsun sana . sanırım yahudisin ve filistinde yaptığınız zulmü örtpas etmek için böyle bi misyona bürünüyosun
Sen tam bir inancsiz belliki musluman olmayan bir insansiz. 1 insanin yaptigini tum inanlara mal etmek ne kadr dogru size her yer her sey serbest. Ama oldukten sonra allah bilir ama sizi ahirette gormek isterim. Halinize bakmak icin.
ARKADAŞIM, KAFANI KALDIRIP BULUNDUĞUN COĞRAFYAYA BAKMIYOR- MUSUN. ORTA DOĞU VE MÜSLÜMANLARIN AĞIRLIKLI YAŞADIĞI BÖLGEDE SENİN GİBİ DÜŞÜNEN AKTÖRLERİN SEBEP OLDUĞU OLUK OLUK KAN AKIYOR.
Adamın müslüman olduğunu nasılda ön plana çıkarmışlar.
Adam sapık; kız ise akılsız. Kendisinden 60 yaş büyük bir insanla ilişki yaşamak akıllı bir insanın yapacağı şey değil. Kendinden 60 yaş küçük torunundan daha küçük kız ile ilişki yaşamak ancak sapıkların yapabileceği bir şey.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler