9 Haziran 2017 Yay burcunda Dolunay

Mynet Astroloji Danışmanı İremSU, sizin için derledi...

9 Haziran 2017 Yay burcunda Dolunay

KOÇ

Sevgili Koçlar, 9 Haziran saat 16:10 Yay burcunda oluşacak Dolunay, uzaklara gitmek, bilgilenmek, görmek, keşfetmek, yerinde görmek, farklı bir şeyler yapmak arzumuzu yükseltiyor. Yenilenmeye, canlanmaya, hayatın bütününe bakmaya ihtiyacımız var. Eğitim-ilişki veya farklı nedenlerle yolculuk yapmak, yerleşmek yoluyla olsa da, denemeye hazırız. Arzular şelale diye bir söz var ya, aynı o cümleye uygun bir ruh halindeyiz. Dolunayın yöneticisi Jüpiter-Terazi burcunda ilerlediği için, bütün bu arzularımızı teşvik edici ve bizi yüreklendirici enerjisiyle kucaklıyor. Peki, görünümler ne diyor? Gerçekten bu arzularımız gerçekleşir mi? birlikte bakalım.

Öncelikle ilişki konularında enerjimiz gayet yüksek. Bu bir evlilik, nişanlanma, başka bir şehirde veya ülkede bulunan bir kişiyle tanışmanın işaretçisidir. Belki de epey zamandır düşündüğünüz bir plandır bu. Maddi açıdan da etkili olan bu Dolunay, kazanç sağlayıcı işlerin göstergesi olup, bir yere taşınmak veya şu anda oturduğunuz evle ilgili konuları sağlam hale getirmek için uygun gözüküyor. Yüksek eğitim yapmak, tayin olmak, atanmak, iletişime dayalı meslek sahibi olmak bu Dolunayda etkili gözüküyor. Dikkat edilecek tek nokta, iyice düşünüp taşınmak, hangi mesele olursa olsun bilgi toplamak, araştırmak ve gerçekten emin olmaktır. Siz hangi yolda ilerleyeceğinizi bilirseniz o yolun sorumluluklarını da üzerinize alarak ilerlersiniz.

Dolunayın yansımaları, bizler için en yararlı sonuçlara işaret olsun. Kalben sevgilerimle,

BOĞA

Sevgili Boğalar, 9 Haziran saat 16:10 Yay burcunda oluşacak Dolunay, finansal konularda kendi bakış açınızı önemsediğinizi, daha fazla gelir sahibi olmayı istediğinizi, mevcut durumun sizi tatmin etmediğini görüyoruz. İstiyorsunuz ki, şartlar biraz daha iyileşsin, bir kazanırken on kazanın ve rahata kavuşun. Dolunayın yöneticisi Jüpiter-Terazi burcunda ilerlediği için, burada önemli olan, abartıya kaçmadan, şartları, durumu gerçekçi şekilde görmek ve ona göre bir yol izlemek olmalıdır. Görünümler de bunun işaretçisidir. İşinizde gelişimi, verimli çalışmayı, sağlığınıza özen göstermeyi, paranızı doğru değerlendirmeyi tercih edeceksiniz. Birilerine güvenerek değil, kendinize inanarak, hesabı iyi yaparak, yetenekli olduğunuz alanlarda girişimde bulunarak maddi açıdan güçlenebilirsiniz.

Bir de önemli husus, her şey sadece ne kazandığımız, ne kaybettiğimiz üzerine kurulu olmamalıdır. Fiziksel ve ruhsal anlamda sağlığınızı mutlaka gözetmelisiniz. Bu Dolunay, sosyal ilişkilerin bir amaca yönelik gelişimini, güvenli bir gelecek ve dikkatli tercihte bulunmanın kıymetini vurguluyor. Siz,  güvenilir olanla olmayanı ayırt ederek ayaklarınızı sağlam yere basacak çözümlere açıksınız. Hangi kişinin, hangi işin doğru ve yanlış olduğunu bilecek kadar tecrübelisiniz. İşinize, kazancınıza önem vereceksiniz.

Dolunayın yansımaları, bizler için en yararlı sonuçlara işaret olsun. Kalben sevgilerimle,

İKİZLER

Sevgili İkizler, 9 Haziran saat 16:10 Yay burcunda oluşacak Dolunay, ilişki konularında önemli gelişmeleri işaret ediyor. Karşınıza çıkan yeni bir kişi, sizde farklı duygular, heyecanlar uyandırabilir. Belki yeni tanıştınız veya uzun süredir birliktesiniz. Bu Dolunayda önemli olan, aranızdaki görüş alışverişidir, ortaklaşa uyumdur, birlikte hayatı kotarmaktır. Bunlara bakmak, bunları önemsemek gerekiyor. Dolunayın yöneticisi Jüpiter-Terazi burcunda ilerlediği için, ilişkilerde öyle burun buruna gelme hali yok. Birlikte olmak, birlikte vakit geçirmek önemsenecek. Belki bazı huyları hoşunuza gitmiyorsa da, aşk size cazip gelecek.

Ancak partnerinizin iş hayatı ve sorumluluk duygusu burada çok önemli. İşine gücüne önem vermesi ve hayalci olmaması gerekir. Yeni tanışanlar, partneriniz hoş biri olabilir. Fakat onu iyice tanıyınız. Ne işle uğraşır, sadece eğlenceli midir, yoksa bir ideali ve hedefi var mıdır? Diye bakınız. Dolunayın görünümleri, her anlamda güven olgusunun önemini vurgularken, ilişki ve iş ortaklıklarında finansal meselelerin ele alınmasını vurguluyor. Siz huzur, güvence ve geleceğe dair teminat istiyorsanız, ilişkinizde gerçekçi olmalısınız.

Dolunayın yansımaları, bizler için en yararlı sonuçlara işaret olsun. Kalben sevgilerimle,

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler, 9 Haziran saat 16:10 Yay burcunda oluşacak Dolunay, günlük aktivitelerde veya çalışma yaşantınızla ilgili konularda,  kendinizi şöyle bir toparlayıp, kimseyi eleştirmeden, yargılamadan enerjinizi verimli ve sağlıklı şekilde yönlendirmenin önemini vurguluyor. Jüpiter-Terazi burcunda ilerlediğinden insan bir şeylere zorlanmak, yorulmak istemiyor. Ancak konforlu bir yaşam ve yuvasında güzellik, hoşluk arıyor. Biraz da güzelliğimize, bakımımıza düşkünüz. Kilo almış olabiliriz veya sizi rahatsız eden bir sağlık sorununuz da olabilir. İşte bu Dolunayda bunları halletmek isteyeceksiniz.

Görünümlere baktığımızda, konusunda deneyimli, gerçekten uzman kişilere görünmekte yarar var. Ayrıca yorumun başında da belirttiğim gibi işinize gücünüze önem vermelisiniz. Becerilerinizi hangi alanda göstermek istiyorsanız, o konuda bilgilenmeyi, araştırmayı, öğrenmeyi ihmal etmeyiniz. Bu Dolunayın bir başka etkili görünümü, sizin bu saydığım noktaları önemseyeceğinizi, huzurlu ve güvence dolu ilişkilere, dostluklara, projelere yöneleceğinizi gösteriyor. Dostlarınız size destek olacaklardır. Yaptığınız iş, verdiğiniz hizmet veya tanıttığınız ürün, başkaları tarafından beğenilir. Siz yeter ki, rehavete kapılmayın ve hedefinize yol alın. Planlı olun, dağılmayın. Başarılı olursunuz. Fırsatlarla karşılaşırsınız.

Dolunayın yansımaları, bizler için en yararlı sonuçlara işaret olsun. Kalben sevgilerimle,

ASLAN

Sevgili Aslanlar, 9 Haziran saat 16:10 Yay burcunda oluşacak Dolunay, insanı keyiflendiren aktiviteler, aşk, eğlence kısaca yaşamın güzelliklerini tadını çıkarma arzumuzu vurguluyor. Hayatı sorguluyoruz, içimizdeki çocuğu uyandırmak istiyoruz, gönlümüzü ferahlatmaktan yanayız. Hepimiz için bu böyle mi? şimdi birlikte bu Dolunayı inceleyerek ne gibi etkiler var, gözden geçirelim. Jüpiter-Terazi burcunda ilerlediği için, gayet olumlu bir destekle sizi hem çevre ilişkilerinde hem de aşkta moral olarak besliyor. Aşka açık olduğumuz bir Dolunay bu. Karşınıza biri çıkabilir, yakınlarınızla muhabbetiniz yüksek olabilir. Çocuklarınız varsa onlarla ilgili bir tatil planı yapılabilir.

Ancak ben burada bir şeye dikkat etmeniz gerektiğini söyleyeyim. Kredi kartlarına fazla yüklenmemek, hesabı bilmek gerekir. Çünkü bu Dolunayda hesapsız davranırsanız daha sonra zorlanırsınız. Bir başka önemli husus, yorulan bedenin, zihnin, yoğun sorumlulukların ardından bir parça mola vermek size iyi gelebilir. Dostlarınızla bir arada, gönlünüzce zamanı geçirebilirsiniz. Sizi bir şeyler hassas kılıyor, hatta girişimde bulunmaktan çekiniyorsanız, vereceğiniz molalar fiziksel ve ruhsal sağlığınızı kuvvetlendirici olabilir.

Dolunayın yansımaları, bizler için en yararlı sonuçlara işaret olsun. Kalben sevgilerimle,

BAŞAK

Sevgili Başaklar, 9 Haziran saat 16:10 Yay burcunda oluşacak Dolunay, geleceğimiz adına ev veya ailevi konular üzerinde kaybetmekten hoşlanmadığımızı, bizim arzularımızın her şekilde kabulünden yana olduğumuzu işaret ediyor. Sorunlarımızı akılcı biçimde çözmek varken, eğer her durumu kendimize göre değerlendirirsek sorun yaşarız. Bu Dolunay aslında olumsuz durumların işaretçisi değildir. Ancak bizim ilişkimiz, iş hayatımız, sorumluluklarımız, insanlarla olan temasımızı güçlendirmemiz gerekir. Jüpiter-Terazi burcunda ilerlediği için meseleleri tarafsız ve adil biçimde ele almak önemlidir. Tabii ki, kimse için hakkınızdan vazgeçmeyiniz ancak siz de kendinize gerçekçi şekilde bakınız. Kulaktan dolma değil, doğru bilgiyi edinmeniz, bütçenizi gelir-gider dengesini gözetecek şekilde düzenlemelisiniz.

Dolunayın görünümleri, ailevi veya özel ilişkilerde yaşanmış veya hala geçerli olan hayal kırıklıklarını, yanlış seçimlerin sizde bıraktığı izleri unutmadığınızı gösteriyor. Doğal olarak, iyi niyetinizin kullanıldığını düşünüyorsunuz. Aynı şekilde aileniz veya partneriniz de bunu düşünüyor olabilir. Bu meseleler, ancak ve ancak hoşgörüyle, uzlaşarak, uyum ve denge gözetilerek çözüme kavuşur. Görünen o ki, bu Dolunayda güvendiğiniz dostlarınızdan destek göreceksiniz. Belki iş-ev veya ilişkide zorlanıyorsunuz. Fakat birileri veya gelişmeler sayesinde rahatlayabilirsiniz. İşinizde mutlaka iletişimi önemseyin, bilginizle, tecrübenizle başarılı işlerde bulunabilir, enerjinizi faydalı işlerde kullanırsınız.

Dolunayın yansımaları, bizler için en yararlı sonuçlara işaret olsun. Kalben sevgilerimle,

TERAZİ

Sevgili Teraziler, 9 Haziran saat 16:10 Yay burcunda oluşacak Dolunay, sizin yakın-uzak çevre ilişkilerinizi mercek altına alıyor. İnsanlarla kurulan diyaloglar, fikir paylaşımı, yolculuklar, projeler, eğitim, ticaret, iş bağlantılarınızı şimdi gayet düzgün ve belli hedefe yönelik şekilde düzenlemeniz gerekiyor. Fırsatlar ayağınıza gelir veya gelmez, ancak sizin öncelikle kendinizden emin olmanız gerekiyor. Jüpiter burcunuzda ilerliyor ve bilgi sahibi olmak, ilgi duyduğunuz konularda araştırma yapmak, girişimde bulunmak, yeni insanlarla tanışmak yönünde bu Dolunay gayet etkilidir. Tabii ki aceleci değil, akıllıca yolunuzu çizmek lazım.

Alıştığınız bir düzen ve hayat var. Haklısınız. Ancak gelişime önem vermelisiniz. Sağlıklı yaşamı, verimli bir işi, ideallerinizi hayalci değil, gerçekçi şekilde dizayn etmelisiniz. Bunların hafife alınmaması gerekiyor. Burada önemli olan çalışmak, çabalamak, öğrenmek, gelişmek, dağılmadan belli bir hedefe kitlenmektir. Bu Dolunayda, alıştığınız düzenden başka bir düzende yaşamak adına bir fırsat karşınıza çıkar. Bunun artı ve eksilerini maddi-manevi güvence ve geleceğe dönük düşünürseniz, doğru bir karar verirsiniz. Sorumluluk alırsınız ve güvenceli bir iş tercihinde bulunursunuz.

Dolunayın yansımaları, bizler için en yararlı sonuçlara işaret olsun. Kalben sevgilerimle,

AKREP

Sevgili Akrepler, 9 Haziran saat 16:10 Yay burcunda oluşacak Dolunay, maddi konularda birilerine güvenerek veya sırf işiniz görülsün diye taviz vererek ilerlemenin yanlış olacağını vurguluyor. Evet yenilik arzunuz, güvence isteğiniz bir hayli etkili. Fakat önce gerçekçi olmak gerekiyor. Yüksek faizli borçlar veya harcamalardaki dikkatsizlikten kaçınmak gerekiyor. Bu Dolunayın aslında sizin maddi-manevi durumunuzu görmenizi ve buna göre hareket etmenizi sağlayıcı bir yanı var. En azından kimseye güvenmeden kazanç elde etmeye yönelik şekilde sizi eğitiyor.

Jüpiter-Terazi burcunda ilerlediği için taviz vermeye açığız veya bağımlı davranıyoruz. Bu sadece parasal değil, aşk hayatımızla ilgili konularda da etkilidir.  Yapmanız gereken, gerekli ve gereksizleri hayatınızdan ayıklamak, kazancınızı önemsemek, doğru ilişki ve tercihlerde bulunmaktır. Dolunayın görünümleri bu yönde sizi destekleyicidir. Harcamalara dikkat ederek, kazanç elde etmeye yönelik girişimde bulunabilirsiniz. Paranızı dikkatli kullanırsınız ve değerini bilirsiniz. Bir başka etkili görünüm sayesinde karşınıza biri çıkabilir. Sizde güven uyandırabilir. Toparlamanızda yardımcı olabilir. Hedefinizi özgüvenli şekilde belirlemenizde etkili olabilir.

Dolunayın yansımaları, bizler için en yararlı sonuçlara işaret olsun. Kalben sevgilerimle,

YAY

Sevgili Yaylar, 9 Haziran saat 16:10 burcunuzda oluşacak Dolunay, karşımıza çıkabilecek yeni gelişme ve olanakların işaretçisidir. Bu bir evlilik, iş ortaklığı ve yeni bir yere yerleşim tarzında gelişmelerin göstergesidir. Fakat bunları öncelikle gerçekçi bir şekilde ele almamızda yarar var. Oldubittiye getirmeyelim. Sözgelimi bu Dolunayda, özellikle ilişki meselelerini ileriye dönük şekilde ele almanın yararını işaret ediyor. Bu Dolunayın yöneticisi Jüpiter-Terazi burcunda ilerliyor ve olumlu görünümü var. Sizler için sosyal ilişkilerin güçlendiği, yeni insanlarla tanışacağınız, plan ve projelere sıcak bakacağınız zaman dilimindesiniz. Ancak diğer taraftan hesabı şaşırmamak çok önemli. Bir şeyi isterken, onun sorumluluğunu almak da önemli. Sözgelimi evden ayrılmak, evlenmek gibi konularda gerçekçi olmalıyız. Dengeli ve gerçekten tarafsız bir şekilde duruma bakmalıyız.

Görünümler bizim arzu ve isteklerimizi baskın şekilde ele alacağımızı gösteriyor. Ne olursa olsun kazanan ben olmalıyım diyoruz. Fakat partnerimiz veya başkalarının da görüşlerini anlamak, dinlemek gerekiyor. Dolunayın bir başka görünümü de zaten bunu işaret etmekte. İş girişimlerinde sağlıklı, verimli, güvenilir olanı tercih et, maddi konularda tutumlu ol ve hesabını bil diyor. İlişkide ortak bir gelecek için, idealler başta olmak üzere prensiplerin, sorumlulukların, yaşamı ele alış biçimlerinizin de gözden geçirilmesi iyi olur diyerek bu Dolunay bize yol gösteriyor.

Dolunayın yansımaları, bizler için en yararlı sonuçlara işaret olsun. Kalben sevgilerimle,

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar, 9 Haziran saat 16:10 Yay burcunda oluşacak Dolunay, iç dünyamızın derinliklerini harekete geçiriyor. Her durumu biraz duyarlılık bazen abartılı şekilde ele alarak kendi kendinizi yorabileceğinizi işaret ediyor. Bırakalım şu geçmişi de, Dolunayda aklımızı başımıza alarak iş hayatımıza, hedeflerimize kilitlenelim. Enerjimizi boş yere eskiyi düşünüp harcamayalım derim. Jüpiter bu Dolunayın yöneticisi olarak sizi destekliyor ve fırsatları işarete ediyor. Ancak siz, bunların yerine, ne kadar zorlu bir hayat yaşadığınızı veya şanssız olduğunuzu düşünürseniz kendi kendinizi engellersiniz.

Dolunayın görünümlerine baktığımızda, biraz kendinizi toparlamak amaçlı psikolojik ve bedensel sağlığınıza önem vermenizi tavsiye ediyorum. Çevrenizle aranıza duvar örmek yerine, sizi düşünen, seven insanlarla vakit geçiriniz. Sürekli hayal kırıklığına uğrayacakmış gibi düşünmek yerine, nefes almanın, yaşamanın güzelliklerine yöneliniz. Dolunayın bir başka etkili görünümü, aşk hayatınız, çocuklarınız, özel ilişki yönünden rahatlatıcı ve destekleyici gözükmektedir.

Dolunayın yansımaları, bizler için en yararlı sonuçlara işaret olsun. Kalben sevgilerimle,

KOVA

Sevgili Kovalar, 9 Haziran saat 16:10 Yay burcunda oluşacak Dolunay, yeni hedeflere, projelere, kendinizi geliştirmeye ve eksik bilgilerinizi tamamlamaya yönelmeniz halinde çok daha olumlu adımlar atabileceğinizi işaret ediyor. Tabii ki sosyal ilişkilerde her şeyi kendi merkezimizde görmemeli, en iyi bilen kişi olduğumuzu düşünerek büyüklük taslamamalısınız. Çünkü öğrenmenin sonu yoktur. Kaldı ki, bu Dolunayda karşınıza çıkacak fırsatlar sizi rahatlatıcı ve güçlendiricidir. Hoşgörülü, başkalarına destek vererek, yardımlaşarak hareket ederseniz daha fazla sevilirsiniz.

Jüpiter bu Dolunayın yöneticisi olarak sizi yeni insanlarla tanışmanızda, eğitim, ticari ve akademik yönde gelişmenizde destekleyicidir. Burada önemli olan mücadele azminiz ve insanlarla güçlü diyalogunuzdur. Ortaklaşa bir hedef, çalışma, ekip ve işbirliğinde bulunmakla kazançlı çıkarsınız. Kendinize güveniniz, araştırınız, keşfediniz, bilginizi, yeteneğinizi daha fazla geliştiriniz. Dolunayın bir başka görünümü, hem ailenize hem de başkalarına sağlıklı ürünler, sağlıkla ilgili çalışmalar, rehberlik etmek, destek vermek yönünde destekleyici oluşudur. Günlük yaşantınızı, işlerinizi, yapılacakları iyi bir ajanda tutarak düzenlerseniz dağılmazsınız, verimli işler çıkarırsınız.

Dolunayın yansımaları, bizler için en yararlı sonuçlara işaret olsun. Kalben sevgilerimle,

BALIK

Sevgili Balıklar, 9 Haziran saat 16:10 Yay burcunda doğacak Yeniay, işinizle ilgili konularda şu aralar en fazla sizi yoran mesele, aşırı yoğunluk ve kazanç anlamındaki tatminsizlik. Bir şeyleri kabullenmekte, gerçekçi bakmakta, insanlarla anlaşmakta zorlanıyorsunuz. Fikirleri, hal ve tavırları, iş ortamındaki tuhaflıklar veya kurumsal zorluklar sizi yoruyor Değişik arayışlara yöneltiyor. Bazen de hangi işe yetişeceğinizi şaşırıyorsunuz. Bu duruma bir düzen getirmek, dağılmamak lazım. Çünkü bu sefer de evinizde, ailenizle ilişkinizde huzursuz olursunuz. 

Oysaki Jüpiter bu Dolunayın yöneticisi olarak mali açıdan sizi rahatlatıcı gelişmeleri işaret ediyor, fırsatları getiriyor. Ancak sizin de harcama alışkanlıklarınızı, yatırım veya parayı değerlendirme tercihlerinizi düzenlemeniz gerekir. Çünkü borcunuz olunca kafanız rahat olmuyor. Böyle olunca da, işinizde verimli olmanız zorlaşıyor. Belki de bu nedenle önünüze çıkabilecek bir işi düşünmeden kabul edebilirsiniz. Ancak ben derim ki, iyice bir bakınız, güvencesi var mı, size uygun mu? Daha fazla sorumluluk yükler mi? inceleyiniz. Bu Dolunayın bir başka etkin görünümü, yakın çevrenizden göreceğiniz desteği, bunu size iyi geleceğini işaret ediyor.

Dolunayın yansımaları, bizler için en yararlı sonuçlara işaret olsun. Kalben sevgilerimle,

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler