KADIN

9 haziran salı - Günlük burç yorumları

 9 haziran salı - Günlük burç yorumları

Tüm burçlar güne Güneş-Jüpiter görünümüyle başlıyor. Günlük burç yorumlarında bu sürecin etkilerini görebilirisiniz. Günlük burç yorumlarını Mynet AStroloji Danışmanı İremSu yazdı. Günlük burç yorumlarında sonra haziran ayı burç yorumlarına da bakabilirsiniz.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç burçları Güneş-Jüpiter görünümüyle Salı gününe başlıyor. Yaratıcı yönlerinizi ortaya çıkaran bu görünüm, en kısa yoldan amacınıza ulaşmanız için sizi destekleyicidir. İletişimde bir hayli etkili olursunuz. Değişim arzunuz bir hayli yüksektir. Ne düşünüyorsanız ona göre tavır alırsınız. Bir öyle bir böyle davranan kişilerden uzak durursunuz. Boğa burçları güne Güneş-Jüpiter görünümüyle başlıyor. Finansal konularda bir hayli aktif hareket edebilirsiniz. İhtiyaçlarınız, ödenmesi gerekenler, alınacaklar, yapılacaklar üzerinde durursunuz. Ay-Neptün kavuşum etkisi altında, güzel duygular yükseliyor. Kısa süreli olsa dahi, bu enerji bizi ümitlendiriyor. İkizler burçları güne Güneş-Jüpiter görünümüyle adım atıyor. Kendinizi gayet özgür bir şekilde ifade etmenizi sağlıyor. Çevrenizde bulunan kişilerle iletişiminiz ve görüş alışverişiniz bir hayli yoğun. Tabii ki olumlu bir enerjidir. Ancak bilinçli şekilde gözden geçirmeden acil kararlar vermeyin. Yengeç burçları Güneş-Jüpiter görünümüyle Salı gününe adım atıyor. Bir yandan parasal açıdan durumunuza bir bakacaksınız. Diğer taraftan şu andaki mevcut sıkıntılara bir çare bulmaya çalışacaksınız. Bazı meseleler, sözler, hareketler sizi yorduğu için, doğal olarak kendinizi rahat hissetmiyorsunuz. Verilecek bir kararın, size olan artı ve eksi yöndeki geri dönüşlerini hesap etmenizde yarar var. Aslan burçları güne Güneş-Jüpiter görünümüyle başlayacak. Sosyal hayatla birebir ilişkiniz yoğunlaşır. Bir şeyler yapmak, rahatlamak, canlanmak istersiniz. Bir yerlere gitmek, birileriyle bağlantı kurmak hoşunuza gider. Arkadaşlıklar, keyiflendirici aktivitelerden hoşlanırsınız. Başak burçları Güneş-Jüpiter görünümüyle güne başlıyor. Bu biraz zorlayıcı yönleri olan bir etkidir. Özellikle toplumsal hayattaki itibarınız, kariyer hayatınızla ilgili konularda çabuk tepki göstermenize veya endişe duymanıza yol açabilir. Ani kararlar almanıza yol açabilir. Aslında mantıklı bir şekilde gözden geçirmede bulunulsa, yönünüzü doğru şekilde tespit etmeniz ve çözüm bulmanız mümkündür. Terazi burçları güne Güneş-Jüpiter görünümüyle başlıyor. Hedefinize yönelik şekilde bilgilenmek, araştırmak, öğrenmek ve sosyal ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmek anlamında etkilidir. Şansınızı yükseltir, kendinize olan güven duygunuzu öne çıkarır. İnandığınız yolda yürümek istersiniz.
Akrep burçları Güneş-Jüpiter görünümüyle güne merhaba diyor. Menfaatlerinizi koruma içgüdünüz yoğun olacak. Bu iş veya özel anlamdaki ilişkilerinizde de önem taşıyor. Kendinizi yanlışlara karşı korumak, güven altına almak, yanılmamak arzusuyla bunu yapabilirsiniz. Söylenenlere, yapılanlara, işbirliklerinize dikkat etmenizde yarar var. Yay burçları güne Güneş-Jüpiter görünümüyle başlayacak. Bu enerji, değişim arzunuzun, yenilenme ihtiyacınızın işaretçisidir. Dış dünya ile bağlantılar kurarak hem farklı bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz hem de canlanmak. Tanışmalar bu etki altında kolay olur. Bilgilenirsiniz, merak ettiklerinizi öğrenirsiniz. Problemli ilişkiniz varsa, bunu nasıl düzeltir, nasıl çözüm bulursunuz diye düşünmeniz yararlı olur. Oğlak burçları Güneş-Jüpiter görünümüyle güne başlıyor. Finansal veya özel ilişkilerinizin her anlamda gözden geçirilmesi yararlıdır. Kimden ne gibi beklentiniz var, bunları elde ederken ağır bedeller ödüyor musunuz? buna bakıp, üzerinde düşünmelisiniz. Paraya ihtiyacınız varsa, uzun vadeli bir kredi borcunun altına imza atmayın. Gücünüzü aşan kararlar vermeyin. Ortaklık ilişkilerinde de aynı şekilde iyi bir analizde bulunmak yararlı olur. Kova burçları güne Güneş-Jüpiter görünümüyle başlıyor. Bu enerji aşk hayatınızı canlandırıcı, yeni insanlarla tanışmanızda etkilidir. Flört türü ilişkilerin de göstergesi olup, ciddiyete dönüşme ihtimalini içerse de, karşınıza çıkan kişiyi mutlaka iyice tanımayı, anlamayı bilmelisiniz. Bu görünüm, kişinin kendini pozitif yönde hissetmesini, aktivitelerde bulunmasını da sağlayıcıdır. İnandığınız şekilde yaşamaktan zevk alırsınız. Balık burçları güne Güneş-Jüpiter görünümüyle başlayacak. Yeni bir yere taşınma, evinizle alakalı bir gelişme, kiralama, ev içinde yapılacak değişimler, çalışma hayatınızla ilgili konularda etkilidir. Ancak Merkür geri hareket döneminde olunduğu için hesapsız işlere de kalkışmayın. Eğer acelesi yoksa, 16 Haziran tarihindeki Yeniay oluşana kadar bekleyin ve bir daha gözden geçirin.

İremSu kimdir?

5 Ocak 1962 tarihinde doğdu. 1990 yılında Astrolojiyle ilgilenmeye başladı. O yıllarda ülkemizde astroloji alanında başvurabilecek kaynaklar, danışılacak kişiler sınırlıydı. 1997 yılına kadar kendi çabasıyla ilerledi ve astrolojinin özünü idrak etmeye çalıştı. 1997-2002 tarihleri arasında özel ders aldı. 2002-2005 döneminde çeşitli internet sitelerinde yazılar yazdı ve paylaşımlarda bulundu. Bu dönem hem gelişim hem deneyim sahibi olma hem de bir çok kişiyle tanışma fırsatı bulmasını sağladı. 2005 yılı itibariyle Mynet.com sitesinde Astroloji Danışmanı olarak göreve başladı. O tarihten bu yana hem kişisel danışmanlık hizmeti vermekte hem de köşesinin sorumluluğu gereği olan tüm bilgileri günlük, aylık ve yıllık yorumlar şeklinde takipçileriyle paylaşmaktadır.

Astroloji nedir?

Astroloji, doğum bilgileri ve gök cisimlerinin konumları ile kişilerin karakterleri ve başlarına gelecek olaylar hakkında kestirimlerde bulunulabileceği düşünülen bir inanç sistemidir. Bu sistem içerisinde yıldız haritaları veya başka araçlar kullanarak geçmişteki olayları açıklamaya çalışan ya da gelecekle ilgili iddialarda bulunan kişilere astrolog denir. Astrologlar kimi zaman tüzel kişilerin (örneğin, bir ülkenin) geçmişi hakkında açıklamalar ya da geleceği hakkında tahminlerde de bulunabilirler.Astroloji, bir bilim dalı değildir. Gökcisimlerinin davranışını ve diğer gök olaylarını inceleyen bilim dalları astronomi ve astrofiziktir. Astroloji, gökcisimlerinin konumlarını belirlemek için bilimsel verileri kullanır, ancak bu verilerden yapılan çıkarımlar bilimsel yönteme dayanmaz. Bu çıkarımların yapılmasında, bilim dallarında olduğu gibi kontrollü deneyler sonucunda elde edilmiş kurallar kullanılmaz.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön