9 yaşındaki kızını taciz eden babaya linç girişimi

Kayseri'de temizlik işçisi Oğuz. İ. (42), üçüncü sınıf öğrencisi kızı A.İ.'ye (9) cinsel istismar suçlamasıyla tutuklandı.

9 yaşındaki kızını taciz eden babaya linç girişimi

Yahyalı ilçesindeki olay, ilkokul öğretmeninin öğrencisinin durumundan şüphelenerek rehberlik servisine başvurmasıyla ortaya çıktı. A.İ., babasının cinsel istismarına uğradığını söyleyince durum polise bildirildi. Polis, özel bir şirkette temizlik görevlisi olarak çalışan 21 yıllık evli, 2 çocuk babası Oğuz İ. 'yi gözaltına aldı. Şüpheli çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Adliyeden cezaevine götürülürken, bir grup ilçe sakininin linç girişiminde bulunduğu Oğuz İ.'yi polis güçlükle kurtardı. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
Bu tür haberlerin doğruluğuna inanasım gelmiyor sanki maksatlı gibi,bir baba böyle yapamaz,akli dengesi bozuk olması lazım. Çok korkunç bi şey. Artık çok sevimli bulduğumuz bir yakınımızın çocuğuna : çok sevimli çok tatlısın dediğimiz zaman çocuğun yüzü sertleşiyor,ağlamaya başlıyor,anneler size yaklaşan biri olursa bağırın ağlayın diye öğütlüyorlar,bir kaç sene sonra da asla dokunup başını okşayamayacaksınız, perdenin arkasında gelişen acı gerçekleri görmüyorsunuz,bu tür haberler derhal kesilmelidir,korku sardı hepimizi. yeter artık.
@medikalci olan birşeyi örtbae
OHA OHA...ÇILDIRDIDILAR...NE OLACAK APTAL İNSANLAR ÇIKIP VAAZLAR VEREREK BUNLAR GİBİ CAHİL ÇİBİLİYETSİZLERDE İNANARAK SAPIKLIK YAPARLAR....DURMAK YOK YOLA DEVAMTÜRKİYEM.....
@eftelyamm_06005 haçlı zihniyetli cibilliyetsiz seni. İslamiyet kız çocuğunu diri diri toprağa gömmekten kurtarıp kadını en değerli varlık yaptı Batı haçlısı sakız reklamında bile kadını kullanmaktan vaz geçmedi soysuzsunuz cehennemliksiniz...
@eftelyamm_06005 Aptal aptal konuşma
kıyamet kopacak artık böyle pislikler çoğaldı
bunlarin yaninda lut kavmi cennetlik oldu
bu ve bunun gibi karaktersizlerin isimleri cisimlerini niye saklıyorsunuz. çocuk için derseniz anlarımda
Allah kahretsin seni
senin gibi adamın allah bin türlü belasını versin
SUBHANALLAH BÖYLE BİRŞEY OLAMAZ YA YAZIKLAR OLSUN SİZİN İNSANLIĞINIZA GELDİĞİNİZ ŞU 30 40 50 SENELİK HAYATINIZA
DOĞRUMU BU YA AKLIM ALMIYOR VALLAHİ
Okullardaki rehberlik öğretmenlerinin ne kadar önemli , faydalı ve daha çok olması gerektiğini gösteren sayısız haberden biri...
Yahu inanamıyorum bir insan evladına bunu nasıl yapar, pardon bunu yapan insan olamaz. Haber doğruysa böylelerini meydanlık bir yerde milletin gözü önünde asacaksın 3 gün boyuncada orada kalacak teşhir edeceksin ibret olsun.
yarab içimizdeki beyinsizler yüzünden bizi helak etme yarab içimizdeki haber yüzünden bizi helak etme. haber derinden yaralayıcı????. buralara kadar ne zaman geldik ne oldu bize niçin kayıp gitti insanlığımız bir sürü sebep sıralayıp durur insan ..oysa her şeyi kendindedir tek sorun İslamı ciddi manada yaşayamamış olmaktır
Niye buzlu acaba bu pisliğin suratı neden herkes bilip tanımasın bu sapığı halk linç edeymişde kurtulaymış dünya bu iblisten.
yazıklar olsun ne hale gelmiş millet bir baba evladına nasıl yapar bunu
ÜLKE BİTMİŞ TOPLUM ÇÜRÜMÜŞ DEVLET İSE ZATEN YOK EDİLMİŞŞ....
Kardeşim doğruyu yüce Rabbim bilir. Öyle bir devire geldikki belkide babası kızını taciz etti belkide kızına bir tokat attı kızı bunu hazmedemeyip taciz dedi. Diyecek söz kalmıyor bazen.
Lan mikrop ettiler dünyayı bilmem neyinize
Diğer Haberler