Avrupa Birliği'nden flaş Türkiye açıklaması

Avrupa Birliği Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker, Türkiye’nin 2 Yunan askerini serbest bıraktığı için çok memnun olduğunu duyurdu.

Avrupa Birliği'nden flaş Türkiye açıklaması

Avrupa Birliği Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, Türkiye'nin 2 Yunan askerini serbest bıraktığı için çok memnun olduğunu söyledi. Juncker açıklamasında, “Türkiye’nin 2 Yunan askerini serbest bıraktığı haberini duyduğuma çok memnunum. Varna’da söylediğim gibi Türkiye’nin Avrupalı komşularından korkmak için bir sebebi yoktur” ifadelerini kullandı.

AB’nin Türkiye ile stratejik işbirliklerine devam edeceğini belirten Juncker, “Biz demokratik, istikralı ve refah bir Türkiye görmek istiyoruz” dedi.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 46 yorum
SALİH MÜSLİMLE GÖRÜŞTÜNMÜ GÖRÜŞTÜN SALİH MÜSLİME BİŞEY OLUYORMU YOK.APO İLE GÖRÜŞTÜNMÜ GÖRÜŞTÜN İŞ TUTTUN APOYA BİŞEY OLDUMU YOK.SURİYEDE PYD YERLEŞTİMİ EVET.IRAKTA BARZANİ DEVLET YAPISI MEŞRULAŞTIRILDIMI EVET.ORTADOĞU PARÇALANDI MÜSLÜMANLAR PERİŞAN OLDUMU EVET.ÜLKEMDE MİLLETİN EVLADINI AMAÇLI PLANLI KULLANDINIZMI FETÖ DİYEREK BU ÜLKEYE YARA AÇTINIZMI EVET.OLAN KİME OLDUHEP BİZE.BEDELİ KİM ÖDEDİ BİZ.KİMLERE DOKUNULMUYOR ORTAK OYNAYANLARA.BU DURUMDA TEK SEÇENEK VAR ALAYINIZIN DEFTERİ DÜRÜLECEK.YAVAŞ YAVAŞ.BU MESELE HAKKIN GALİP BATILIN ZAİL OLMASI MESELESİ.TİYATROLARA KANACAK BEBE YOK..
@kulgarip99 ne demek istediğin anlaşılmıyor
torbacın kim senin
komşulardan korkmak'mı bu sığır tarihi hiç bilmiyor.
Neden salıyorsunki. Onlar fetocu hainleri elinde tutsun ve allah bilir devlet sırrı okadar bilgiyi onlara ötsün. bu iş hiç iyi olmadı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler