ABD, İngiltere ve Fransa ile birlikte Suriye'yi vurdu!

ABD, İngiltere ve Fransa'nın Doğu Guta'da sivillere yönelik kimyasal silah kullanan Beşşar Esed rejimi güçlerini hedef aldığı saldırıda Suriye'nin başkent Şam ile Hama, Humus, Dera ve Süveyda illerindeki asker noktalar bombalandı.

İşte Suriye'den ilk fotoğraflar...

ABD Suriye'yi vurdu! İşte ilk kareler!

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 26 yorum
KADİM TÜRK MİLLETİNİN VE İSLAM ALEMİNİN EN BÜYÜK DÜŞMANI ABD DİR. KURDUĞU PKK-PYD, DAİŞ-İŞİT VE FETÖ-PDY GİBİ TERÖR ÖRGÜTLERİ VE DİĞER DÜŞMANLAR, KUYRUĞUNDAKİ KILLARDAN BİR KAÇIDIR.
rabbim sonumuzu hayırlı eylesin
Allah sonumuzu hayır etsin.
Türkiye neden suriyeye girdi diyenler Abd ingiliz fransız neden bomba yapdırıyor kaç km. den gelip. Türkiye terör için girdi
Birşey olmaz Rusya ile anlaşıp vurmuşlardır.
Buldunuz garibi vurun bakalım kimyasal silahları ilk üreten ABD ve RUSYA değil mi ABD vietnamda kimyasal silahlarla insan katliamı yapmadı mı Fransa Cezayir de 2 milyon sivili katletmedi mi şimdi çıkmış millete insanlık dersi vermeye çalışıyor köpekler ama şu da bir gerçek ki müslüman ülkeler bunu hakediyor bilimden teknolojiden gittikçe uzaklaşıp din adamı kılıklı soytarıların fetvalarıyla ülke idare ederler tüm servetlerini kişisel zevklerine harcarlar birbirlerinin kuyusunu kazmak için fırsat kollarlar insan kalitesi yerlerde sürünür işte karşılığında gelinen nokta maalesef bu
diline sağlık
Katil Esad..!!sonun geldi çocuk katili..
Bu nasıl bir haber başlığı yahu... insaf.. sivillere karşı kimyasal silah kullanan diyerek ABD nin saldırganlığını meşrulaştırıyorsunuz ! bu saldırıyı yapan her kimlerse , emin olunuz ki kimyasal silahı kullanan kullandıran da odur..
sevgili kardeşlerinizi vurmuşlar la çomarlar
Allah belanızı versın ne istiyorsunuz bu muslumanlardan
Türkiyem çok güçlü olmalısın...
of ofki ne of sonuçta müslümanlara eziyet birtane din düşmanı zarar görmüyor bu nasıl iştir ALLAHIM SEN BÜYÜKSÜN YARDIM ET.
Evet para lazım abd ye gene girer suriye'ye 15 yıl petrolüne el koyacak faturayı keser. Daha ırak ve kuvveyt e kestiği fatura devam ederken buradan gelecek ek petrol abd nin sıkışmış olan ekonomisini biraz rahatlatacaktır. Her şey, bütün güzellikler abd halkı için.
KATİLLL ABD
Afrin e yapılacak olası bir saldırı Türkiye'yi de direk olarak savaşa dahil eder. Daha öncesinde 1. Dünya Savaşı'nda Goben ve Breslau gemilerinin Türk bayrağı altında Rusya'ya saldırdıkları gibi. Uyanık olmak lazım.
neden kandil de?
Müslümanı hristiyan cuntası vuruyor, müslümanlar seviniyor. Bakın dünya ya müslüman dünyası dışında bomba yağdırılan yer var mı. Yok. Çünkü müslüman müslümanın düşmanı, ikisi de allahu ekber diye birbirine saldırıyor. Acınacak halde islam dünyası. Kudurmuş köpekler ve onun müslüman işbirlikçileri ortadoğuda bombalarla katliam yapıyor. Ülkelere terörist sokup yakıp yıkıyor. Ve acıdır ki müslümanların bir kısmı da seviniyor. Yahu hiç bu kudurmuş köpekler hayrına iş yapar mı demiyor. Yapmaz. BOB devam ediyor. Sıra kimde. Kimde ha. Esad vuruldu diye sevinen seni de vuran o bombalar el önemsiz
BURDA ANLAŞILMAYAN TEK OLAY ŞU ESAD İÇİN KİMYASAL SİLAH KULLANDIĞINI TÜM DÜNYA GÖRDÜ MAXİMUM 80.KİŞİ ÖLDÜ BUNUN TEK SUÇLUSU ESAD,MIYDI BUNU SORGULAMAK LAZIM. BİRDE UTANMADAN SIKILMADAN DÜNYAYI KANDIRARAK ESAD RUSYAYIDA İÇİNE ALAÇAK BİR BOMBALAMA OLAYINDA NEDEN BOMBALIYAÇAĞIN ASKERİ KİMYA VS.YERLERİ DAHA ÖNCE BOŞALMASINI BEKLEDİNİZ. UTANIN BE AÇIK AÇIK DÜNYANIN GÖZLERİNE BAKA BAKA YALANDAN DÜNYA EKONOMİSİNİ ÇOKERTMEK FAKİRLİĞE AÇLIĞI İÇİN ELİNİZDEN GELENİ YAPMAYA DEVAM EDİN. DÜNYA ŞUNA ODAKLANMALI FAKİR YOKSUL AÇLIKTAN 21.YUZ YILDA ÖLEN İNSANLARIN HAKKINI NASIL VERECEK ONU DÜŞÜNÜN DERİM BEN
Abd saldiri suriye rejimine karsi yapilmadi diyor mahir unal hedef hukumetti diyor ya bunlarin hayati yalan dolan.
Allah yar ve yardımcımız olsun büyük sıkıntılar büyük krizler yaşamayız ...
sırf geri adım attılar denmemek için vurdular 30 füze atılmış sıkıyosa hava operasyonu yapsanıza at kaç yaptılar yersen o şekilde nereyi nasıl vurduğu bile kesin olmaZ
Demeki durum bildiğimiz gibi değil, Trump May Macro vuruyor Putin BMGK konseyi acil toplantıye çağırıyor ne iş? Putin hani karşılık verilecek ti? hani her gelen saldırı püskürtulecekti? Dunyaya mafya Siyonist bir zümre hakim gerisi hikaye.
Yıldız savaşları gibi adiler oturduğu yerden dehşet saçıyor
YAZIK
Ölenler değil ABD ve yandaşlarının derdi, oraya çöreklenmek gayeleri. Çeçenistan'da binlerce kişi öldürüldü Ruslar tarafından, niye sesleri çıkmadı o zaman???
Diğer Haberler