ABD'nin Irak yönünden gelen konvoyu Suriye'de görüntülendi

ABD'nin Irak yönünden Suriye'ye gelen çok sayıda aracının yer aldığı konvoy, Mardin'in Nusaybin ilçesinden görüntülendi.

Nusaybin ilçesinin karşısındaki Suriye'nin Kamışlı kentinde, öğle saatlerinde, ABD'ye ait, Irak üzerinden Suriye'ye gönderilen konvoy, görüntülendi.

Mardin'in Nusaybin ilçesinden görüntülenen, üzeri boş TIR'lar ve akaryakıt tankerlerinin yer aldığı konvoyun güvenliğinin ABD bayraklı zırhlı araçlarca sağlandığı gözlendi.

Konvoy, Suriye'nin iç kesimlerine ilerleyip, gözden kayboldu.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Silah yüklü 30 Bin Tır Uçarak Gelmedi. İncirlik ten değil; Irak topraklarından geçerek geldi. Herkes istediğini aradığını buldu sonuçta. ABD petrolüne kavuştu. Türkiye Sınırlarında PKK devleti kurulmasına Engel oldu. 2Milyon Mülteciyi de Ülkelerine göndererek büyük bir yükten kurtuluyor. Esed'e gelince! Belasını arıyordu Buldu!
ABDli askeri olsun vatandaşı olsun Türkiyenin her yerinde ayaklarını , arabasını, tankını, uçağını kulanarak gezebiliyor, Türkiye C nin bakanı ABDye gitmesi için veze alması lazım.. hata bazı bakanlara yaptırım var şimdi vize ile bile giremez. Ne iş
baktı ki silahları heba oluyor TSK vuruyor geri almanın yolunu arıyor coniler
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler