HABER

ABD polisinden öldüren hamle

ABD polisinden öldüren hamle

Otoyollarda hırsızları takipleri sırasında çekilen görüntülerle sık sık ekranlara yansıyan ABD polisi bu defa inanılmaz bir hatayla kemaralara yakalandı.

Californiya eyaletinde kocasıyla kavga edince bunalıma giren yaşlı bir kadın olay yerine gelen polis ekiplerini görünce adeta çılgına döndü. Direksiyon başında kocasıyla tartışan kadın, polis ekiplerini görünce paniğe kapılarak olay yerinden uzaklaşmaya çalıştı.

Devriye aracının ön kısmına çarpan yaşlı kadın, polislerin araçtan indirmek için yaptıkları çabalara da direnerek karşılık verdi. Araçtan inmemek için uzun süre direnen yaşlı kadın, polisler kendisini kolundan tutup çıkartmak isteyince bir anda cinnet getirdi.

Araçtaki bıçağı alarak polislerin üzerine hamle yapan kadın ortalığın bir anda harektelenmesine neden oldu. Polisler, kadının hamlesine silahlarını çekerek karşılık vermek istediler. Yaşanan kargaşa sırasında bir polis memuru yaşlı kadının üzerine hamle yapınca olan oldu.Polisin üzerine atlamasıyla yere düşen kadının elindeki bıçak karnına saplandı.

Olay sırasında büyük panik yaşayan polisler hemen ambulans çağırdılar. Bu sırada polisler kadının karnındaki bıçağı kan kaybına yolaçmamak eiçin çıkarmadılar. Yaşlı kadın olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı, ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler