Trump'ı alarma geçiren not! Gökyüzünden düştü

ABD'nin New Jersey eyaletinde, içinde ABD Başkanı Donald Trump'a yönelik yazılı bir notla gökyüzünden düşen şüpheli kutu endişeye yol açtı.

Trump'ı alarma geçiren not! Gökyüzünden düştü

New Jersey South Brunswick bölgesindeki insanlar tarafından bulunan paraşüte bağlı strafor paket korkuya neden oldu. Olay yerine gelen polis ve bomba imha ekipleri, içinden garip bir ses gelen paket buldu.

'BOMBA DEĞİL'

Polisler, el yazısıyla yazılmış ve paketin dışına iliştirilmiş, "NASA atmosferik araştırma aracı, bomba değil! Bulunduğunda ... numarayı arayın. Eğer bunu alan Başkan'a yakınsa, NASA'dan kendisine harika bir golf turu dileriz." yazılı bir not buldu.

NASA tarafından yapılan açıklamada, kutunun kendilerine ait olduğunu ve bunun "içinde ozonu ölçen aletlerin bulunduğu bir hava balonu" olduğu belirtildi.

PROJEDEN ÇIKARILDI

New Jersey Rutgers Üniversitesine ait bir alandan atmosfere salınan balondan çıkan notun, yaz tatili kapsamında araştırmada çalışan bir öğrenci tarafından "kaygısız" bir şekilde iliştirildiği ve söz konusu kişinin projeden çıkarıldığı kaydedildi.

Atmosfere aynı gün bırakılan benzer 6 balondan sadece 2'sine ulaşılabildiği, bulunan diğer balonun da Readington Township'te Başkan Trump'a ait Bedminster Golf Kulübü'nün yakınına düştüğü bildirildi.

Okuyucu Yorumları 9 yorum
çok komik bir haber
TRUMP BUNAĞININ KAFASINA DÜŞSEYMİŞ..BELKİ AKILLANIRDI DİYCEM AMA BU SAATTEN SONRA İŞE YARAMAZ...GİDEN GİTMİŞ ZATEN..GÖZLER TOPRAĞA BAKIYOR..BELLİ OLMASIN DİYE GÖZLERİNİ KISIYOR...BUNAK..
bunun hakkından karısı ıyı geliyor bundan akıllı bu manyak turup dunysyı savaşa sokacak ıkıncı hıtler
ABD'de ozgur dusunce!!! var diyenler...Nerde ozgur!!! dusunce
asparagas haber mynet ya.
Eminim çok korkmuştur
Tipik bir istihbarat çatışması ve ustaca örtbas söz konusu.
İnşallah bir dahaki sefere daha ağır bir kutu kafana düşer manyak turp.
büyüksün trump reis dünya reis görsün
Diğer Haberler