ABD'li diplomat Astana'da mışıl mışıl uyudu

Kazakistan'ın başkenti Astana'da Türkiye'nin de katılımıyla düzenlenen Suriye konulu görüşmelerinde ABD’nin özel temsilcisi diplomat Stuart Jones, kanepede uyurken yakalandı. Stuart Jones’un bu hali esprilere neden olurken, görüşmeler sırasında uyumasının ise ABD’nin Suriye’de yaşananlara yönelik ciddiyetsiz yaklaşımının bir sonucu olduğu yorumları yapıldı.

Suriye’de 2011 yılında başlayan iç savaşa önleyici çözüm bulunması adına Rusya, Türkiye, İran, Suriye ve Özgür Suriye Ordusu arasında bir süredir Kazakistan’ın başkenti Astana’da toplantılar düzenleniyor.

Bu toplantıların beşincisinde ise ilginç bir olay yaşandı. Toplantıyı takip etmesi için ABD Dışişleri Bakanlığı tarafından görevlendirilen diplomat Stuart Jones, görüşmelerin düzenlendiği yerdeki kanepede uyuklarken yakalandı.

"CİDDİYETSİZ YAKLAŞIM"

Jones’un bu hali esprilere neden olurken, görüşmeler sırasında uyumasının ise ABD’nin Suriye’de yaşananlara yönelik ciddiyetsiz yaklaşımının bir sonucu olduğu yorumları yapıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
ya çok normal sanki mastürbasyon yapıyormuş da yakalanmış gibi başlık atiyorsunuz
Adam lobi de uyuyor.Toplantı salonunda değilki.Neresi garip bunun.
Belkide gerekli yerlere dinleme cihazlarini yerlestirp uykuya dalmistir ?
at ve gözlük ilişkisi bu kadar ince anlatılabilirdi. bizim milletvekilleri toplantı sırasında mecliste uyur adamlar çok çalışıyor denir, bir başkası dünyanın öbür ucundan gelir saat farkından dinlenemez kanepede dinlenir ciddiyetsiz yaklaşım denir. karşındakini önce insan olarak gör empati kur sonra yorum yap...
Diğer Haberler