ABD’nin Kaliforniya Eyaleti’nde TV'de kıyamet uyarısı yapıldı

ABD’nin Kaliforniya Eyaleti’nde birkaç televizyon kanalında, yayına ‘kıyamet alarmı' ile ara verildi. Kanallarda önce ‘Acil uyarı' yazısı belirdi, ardından da bir erkek sesi konuşmaya başladı. TV'de beliren erkek sesinin, "Anlayın, çok acımasız zamanlar geliyor" diye bağırdığı iddia edildi. Kanalların yöneticileri duyuruyu engellediklerini bildirdi.

ABD medyasında çıkan habere göre, Kaliforniya'nın güneyindeki Orange bölgesinde birkaç televizyon kanalında, önce ‘Acil uyarı' yazısı belirdi, ardından da bir erkek sesi konuşmaya başladı. Birkaç izleyici, yaşananların ‘televizyondan yapılan radyo yayınına' benzediğini kaydetti.

KIYAMET UYARISI

TV'de beliren erkek sesinin, "Anlayın, çok acımasız zamanlar geliyor" diye bağırdığı duyuldu.

"TELEVİZYONUN SESİ ANİDEN KAT KAT YÜKSELDİ"

Orange sakini Erin Myers, "Televizyonun sesi aniden kat kat yükseldi. Beklenmedikti ama ben korkmadım çünkü bunun arkasında muhtemelen hackerlerin durduğunu biliyordum" diye anlattı.

"ENGELLENDİ"

Kanalların yöneticileri, sorunu öğrenir öğrenmez duyuruyu engellediklerini bildirdi. Yayının büyük ihtimalle radyodaki programlardan biri için hazırlandığı ama teknik hata yüzünden televizyon yayınına standart ‘acil durum' mesajıyla çıktığı aktarıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Kuran ı kerim e inanmazsanız böyle senaryolardan korkar tirtir titrersiniz işte!Allah Yüce kitabında kıyametle ilgili bir takım bilgiler vermiştir,hz Mehti Dünyaya zuhur etmedi,daha bir çok alamet gerçekleşmedi kaldıki kıyamet cuma günü kapacak ve dünya kırk gün bir sis bulutu altında kalacak.işte bunları bilmezseniz biri çıkıp 23 eylül 2017 de kıyamet kopacak diye şarlatanlık yapar ve insanlar buna inanırsa işte o insanlar için zaten kıyamet kopmuş demektir.ALLAH C.C HERŞEYİN HAYIRLISINI VERENDİR.
4 eş ve cariyede sınır yok.Ben o kısmından sonra okumayı bırakmıştım.
@muratfitil okumadigin ordan belli zaten. Kur-an'ı Kerim'de oyle bir ayet yok. Bir seye inanmiyor olabilirsin. Ama inanmamak icin bile tam olarak ogrenmek gerek.
@danisman6708 herşeyi bildiğini sanan algısı zayıf akılsız arkadaşım. Adamlar 3. dünya savaşından bahsediyor sen kıyamet gününden dem vuruyorsun. Bildiklerinin yarısı da yanlış ve eksik zaten. Mehdi nin ne olduğunu , hangi kılıkta geleceğini biliyor musun ya da gelse tanıyacak mısın da saf saf konuşuyorsun. Ahh bu bilgisiz bilgili gençlik.
@muratfitil Kaldıki 4 eş alacaksın diye bir kaide yok,sen biraz din yoksunusun anladığım kadarıyla yada hangi dine mensupsun bilemedim ama Peygamber efendimizin hayatını okur ve anlarsan eşlerinin özelliklerini ve Efendimizin neden birden fazla evlilik yaptığını anlarsın.sana ben burda bunları anlatmaya çalışsam zaten beni anlamak istemezsinde)kelimeler yetmez.
4 eş ve cariyede sıkıntı yok diye bi ayet okumadım ben sen nerenle okudun ?
@danisman6708 ''dinime küfreden müslüman olsa'' :D dostum sen dinimizin tek kaynağı yüce Kuran'ı okuduğuna eminmisin ? Yoksa şu helelehülola her şeye saçmalayanlardan olmayasın ... bakma aralarda güldüğüme, sizlerin bu durumunuza o kadar üzülüyorum ki :/ anlatamam ... Git bir bak tavsiye ettiğin kitabın neresinde yazıyor şu saçmalağın şeyler çç
@muratfitil aptal gerizekalı 1 tane eşten başka bir eşle evlenmiyoruz artı peygamber efendimiz 2 hanımı vardi 1 ri hz hatice ölünce dieride hz ayşeyle evlendi 2 dier kadınla ilişkisi olmamış sadece onlara bakmak için evlenmiştir
Ne cuması ne mehdisi.Hangi ayet.Saçmalamayı bırak.
@danisman6708 vallahi bu kadar büyük konuşan birisin Allah katında sana nasıl bir azap dokunacak göreceksin o yüce kitaba laf söyleyerek..
kesin melik gökçek in işidir ????????????
Kedidir kedi =)
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler