Abdurrahim Boynukalın'dan Ahmet Hakan'a saldırıyla ilgili açıklama

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve İstanbul Milletvekili Abdurrahim Boynukalın, Ahmet Hakan'ın evinin önünde darp edilmesi ile ilgili olarak twitter hesabından geçmiş olsun mesajı yayınladı.

Hürriyet Gazetesi'ne yönelik protestolarda yer alan ve gazeteci Ahmet Hakan ile ilgili yaptığı konuşmanın videosunun medyaya sızmasıyla gündeme gelen AK Parti milletvekili Abdurrahim Boynukalın, bu gece Ahmet Hakan'ın saldırıya uğramasından sonra twitter hesabından yaşanan olayla alakalarının olmadığını ifade ederek Hakan'a geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

İşte Boynukalın'ın o tweeti

'Tarihinde (parti kapatmalar ve darbe dönemleri dahil) asla şiddete bulaşmayan tertemiz bir hareketiz. Ne eli taşlı, sopalı insanlarla gazete camı indirecek kadar çapulcuyuz, ne de evinin önünde dört kişiyle bir gazeteciyi dövecek kadar kalleşiz.
Bu minvalde Ahmet Hakan'a geçmiş olsun diyor ve en kısa zamanda, hem cam kırma olayındaki hem de bu saldırıdaki suçluların tespit edilmesini temenni ediyoruz.'

Abdurrahim Boynukalın, Hürriyet’e yapılan ikinci saldırıdan sonra çekildiği ortaya çıkan görüntülerde Ahmet Hakan’ın Nişantaşı’ndaki evinin önüne gitmeyi düşündüğünü belirterek, “Bizim hatamız bunlara zamanında dayak atmamak olmuş” demişti.

Abdurrahim Boynukalın kimdir?

Abdurrahim Boynukalın, 1987 yılında dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Sakarya Üniversitesi'nin İşletme Bölümü'nde tamamlamasının ardından İstanbul Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nde yaptı. Devamı için tıklayın

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 57 yorum
Ha ha haaa. Çok komik ve çok inandırıcı ....:))
@onderbasak bunun belliki boynu çok kalın ..inceltirler rahat ol...böyle onur ve şeref yoksunlarını iyi inceltirler...
Sürüyü topla gazete bas, tehdit et sonta da "bu minvalde" galeyana getirdiğin beyinsizleri sat. Bu aralar moda bu.
Resmen utanmazlık örneği, çokta inandık
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler