Açık öğretim sınav tarihleri belli oldu

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Açık Öğretim Ortaokulu, Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi ve Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılı 2. dönem sınavlarının 25-26 Temmuz'da yapılacağını açıkladı.

Açık öğretim sınav tarihleri belli oldu

Milli Eğitim Bakanlığı, Açık Öğretim Ortaokulu, Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi ve Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılı 2'nci dönem sınavlarının 25-26 Temmuz'da yapılacağını bildirdi.

Bakanlığın internet sitesinden, açık öğretim kurumları 2'nci dönem sınavlarına ilişkin duyuru yapıldı.

Duyuruda, şu bilgilere yer verildi:

"Açık Öğretim Ortaokulu, Açık Öğretim Lisesi, Mesleki Açık Öğretim Lisesi ve Açık Öğretim İmam Hatip Lisesi 2019-2020 eğitim öğretim yılı 2'nci dönem sınavları, açık öğretim kurumları sınavlarının 'teknik hazırlık' süresinin 30 gün olması ve sınav takvimindeki gelişmeler nedeniyle 25-26 Temmuz 2020 tarihlerinde yapılması kararlaştırılmıştır."

AA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
üniversite sınavı sonrası yapılır mı sınav tercihler neye göre olâcak bunlarida bi açıklayın eğitime destek olun biraz hep köstek hep köstek
Geçen sınavların neden kredisi verilmiyor öğrencilere dönem kaybı yaşayanlar çok var normal okuyanın sınıf geçmesini sağlayan sistem bu sınav için neden ek kredi vermedi.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler