HABER

Acilde kavga var

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Devlet hastanesi Acil servise gelen kanamalı bir hasta yakını ile tokat yediğini iddia eden güvenlikçi birbirine girdi.

Acilde kavga var

Ereğli Devlet Hastanesi Acil servis önü, hasta yakınları ile güvenlik görevlisinin kavgasıyla karıştı. Kanamalı olarak Acil servise getirilen Hüseyin B.'nin yakınları, topluca acil servise girmek istediler. Bu sırada güvenlik görevlisi Gökhan A., bir kişiden fazla hasta yakınının içeri girmesine izin vermedi.

Görevli ile hasta yakınları arasında süren gerginlik, bir hasta yakını kadının görevliye vurmaya çalışmasıyla kavgaya dönüştü. Kendisine Nuray H. tarafından tokat atıldığını iddia ederek sinirlenen görevli Gökhan A., hasta yakını kadını dövmek için üzerine yürüdü. Tokatını kaldırarak Nuray H.'ye vurmaya çalışan görevliyi servis önündeki personel ve vatandaşlar zor ayırdı.

'Bana nasıl tokat atarsın, hepinizi döverim, çıkarın bunları hastaneden' diyerek tehditler savuran güvenlik görevlisi, diğer arkadaşlarının devreye girmesiyle olay yerinden uzaklaştırıldı. Tokat yemekten son anda kurtulan hasta yakını Nuray H., 'Sen bir kadına nasıl el kaldırırsın' diyerek tepki gösterdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler