Acılı babadan HDP'ye: Benim oğlum dağda, onlarınki...

Çocuklarının HDP’lilerce dağa kaçırıldığını iddia ederek önceki gün HDP İl Başkanlığı binası önüne gelen ve oğlu Yusuf Begdaş’ın (17) dağa kaçırıldığı iddiasıyla ailelere katıldığını açıklayan baba Celil Begdaş, HDP’ye sert tepki gösterdi. Baba Celil Begdaş, "Benim oğlum dağda, onların oğlu Fransa’da lüks hayat yaşıyor" dedi.

Eline HDP’li milletvekillerinin çocuklarının fotoğrafını alan Baba Begdaş, “Onların çocukları Fransa’da lüks araçlarla gezip mangal keyfi yaparken benim oğlumu da dağa götürdüler. Benim oğlum şu anda dağda ve ben ömrümde Fransa’yı görmemişim, lüks aracı bırakın bisikletim yok. Benim oğlumu getirsinler. Benim oğlumu getirene kadar benim buradan ancak ölümüm gider” dedi.

FOTOĞRAFLARI HDP İL BİNASINA ASTI

Begdaş, yaptığı konuşmanın ardından gazetecilere gösterdiği fotoğrafları HDP il binasının duvarına asarak ailelerle birlikte eylemini sürdürüyor. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 34 yorum
emniyet yetiştirip gönderiyor oraya 10 kişi daha gidecek oraya
Herşey var tiyatro oynanıyor arkasında devlet olmasa hdp kapısının önünden geçmezker şimdiye kadar nerdelerdi
Bu arada polis yemek ve içek götürüyor kendi elleriyle. o görüntüleride paylaşın. örgüt tarafından kaçırılan polis ve askerlerin aileleride katıldı oturma eylemine. onlardan bahseden yok.
ortada bir gerçek var, bu anne babaların çocukları dağda, işkembeden sallamayla olmuyor bazı şeyler, sonunuz geldi, az sabırlı olun.
Yalanmı hdp li yöneticilerin çocukları el bebek gül bebek en iyi yerlerde
pkk progandası yapma burda.
inamıyorum neden se size koskaca diyarbakırda yıllardır hdp birinci parti çıkıyor sadece iki aile çıktı çocugumuz dagda diye hemde şu kayyum atandıgı dönemde çıktı zamanlama çok manidar
adamlar abd nin maşası. tabi fransada gezecek bebeleri. fakirin çocuğunu kim düşünür.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler