Acun Ilıcalı'dan Milli Dayanışma Kampanyası'na destek geldi

Acun Medya ve TV8'in patronu Acun Ilıcalı'dan koronavirüs salgını nedeniyle maddi zorluklar yaşayan vatandaşlara için başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na destek geldi. Acun Ilıcalı, Survivor'daki sms gelirlerinin tamamının Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına bağışlanacağını duyurdu.

Acun Ilıcalı'dan Milli Dayanışma Kampanyası'na destek geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na Acun Ilıcalı'dan destek geldi.

Survivor yeni bölümde ada konseyinde takımlar bir araya geldi. Acun Ilıcalı, dokunulmazlığı kaybeden ünlüler takımı için SMS oylamasının başladığını duyurdu. Ilıcalı SMS gelirlerinin Milli Dayanışma Kampanyası'na bağışlanacağını açıkladı. Binlerce kilometre olsalar da kalplerinin Türkiye'de olduğunu vurgulayan Acun Ilıcalı, "Survivor'daki SMS gelirimizin tamamını kampanyaya bağışlıyoruz. Bugünlerde bu dayanışmaya ihtiyacımız var. Cumhurbaşkanımız geçtiğimiz günlerde çok güzel bir kampanya başlattı. Biz de elimizden geldiğince destek vermeye devam edeceğiz. Türkiye'nin farkı bu bence. Zor günlerde birbirimize en güzel şekilde destek olacağız ve bu zor günleri yaşayan vatandaşlarımıza mutlaka hep beraber en güzel şekilde omuz vereceğiz. Biz bize yeteriz Türkiye diyorum ve tüm vatandaşlarımızı bu kampanyaya desteğe çağırıyorum" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Cok sevdiğimiz her lafımızımızda dilimizden düşmeyen ABD Sağlıkta ve Koronada Sınıfta kaldı. devletin kasasına suan kuruş girmiyor, ABD gibi hastalardan para talep edilmiyor. kredi kartını kullanıyorsun ödemiyosun kredi çekiyorsun odemiyosun evine maske geliyo odemiyosun. BUTUN AVRUPA MASKE ICIN bir birine girdi üstelik lütfen devletimize ve vatandaşımız için SMS le destek olalım ben hergun 1 tane yolluyorum.
futbol takımlarına mılyon dolarlar bagıslayanlar buraya gelmısuc bes sms parasını bagıslayacakmıs .onuda verme
İnsanların çok izleyeceği değil, insanların çok bilgi alabilecekleri program yapabilmektir kabiliyet. Saatlerce hiçbir amacı olmayacak, ne Allah içşn ne kul için hiçbir işe yaramayacak en değerli vakitlerini almak makbul değil. Ve sen ancak bunu yapabilirsin. Boş adamsın, bomboş insanların yetişmesine vesile oluyorsun.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler