Acun Ilıcalı'dan Seren Serengil açıklaması

Gel Yazın Konuşalım programında sunuculuk yapan Seray Sever'in açıklamalarının ardından kanalın sahibi Acun Ilıcalı'yı eleştirenSeren Serengil'e Ilıcalı'dan yanıt geldi.

Acun Ilıcalı'dan Seren Serengil açıklaması

TV8 ekranlarında yer alan Gel Yazın Konuşalım programında sunuculuk yapan Seray Sever "Fasulye pahalıysa yemeyin kardeşim, daha ucuz bir şey yiyin!" diyerek tüm dikkatleri üzerine çekmişti.

Günlerdir eleştirilerin odağında olan Sever'e bir tepki de Seren Serengil'den gelmişti. Serengil Sever'in açıklamalarının ardından Tv8'i hedefe koymuştu. Serengil Acun Ilıcalı'yı ima ederek "İşte herkesi oturtursan oralara olacağı bu... Bu TV8'in magazin olayını yapamadı gitti. Fasulye almayacaksın diyen bir sunucuları var çok klas" yorumunda bulundu.

ieiei

Polemiklere pek girmemesiyle bilinen Acun Ilıcalı Serengil'e Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla yanıt verdi. Ilıcalı açıklamasında "Serengil'in kanalımızı karalamaya çalışmasındaki sebep kanalımızda çalışmak istemesi ve reddedilmesi olabilir mi acaba" dedi.

1

Bu açıklamadan sonra Serengil'in tepkisi ne olacak merak ediliyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
acun yeryüzünde gördüğüm en basit insan... düne kadar ropörtaj yaparken yalakalık yaptığı bu camiaya şimdi biti kanlandı diye adam olduğunu sandığı için tepeden bakıyor... ne programlarını ne kanalını izliyorum suratına bile tahamülüm yok...
Ilıcalı acaba senin kanalı satın alırken birilerine diyet borcun olması olabilirmi.Tabi sizler daha 1789 öncesini yaşadığınızdan ekmek bulamıyorsa halkımız pasta yesin fasulye pahallıysada undan bulamaç yapsın yesin demesi çok kolay.Burjuva böyle bir şey bunlar halkı gerektiğinde kullanacağı meta olarak görürler.
SERAY SEVERI DESTEKLİYORUM BEN
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler