Adalet Bakanı: 11 bin 78 personel istihdam edilecek

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, merkez teşkilatı, adliyeler ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesinde 11 bin 78 personel istihdam edileceğini bildirdi.

Adalet Bakanı: 11 bin 78 personel istihdam edilecek

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, yeni personel taleplerinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından onaylandığını belirtti.

Adliyelerde, Bakanlık merkez teşkilatında, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesinde 11 bin 78 personel istihdam edeceklerini kaydeden Gül, bu kapsamda zabıt katibi, infaz koruma memuru, icra katibi, mübaşir ve destek personel alımı ilanına yıl içerisinde çıkacaklarını ifade etti.

Teşkilatlarına güç katacak yeni personelle adalet hizmetlerini daha etkin ve hızlı hale getireceklerinin altını çizen Bakan Gül, istihdamın adalet teşkilatına hayırlı olmasını diledi.

tweet

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 62 yorum
Allah reisten ve yardımcısı Bahçeli'den razı olsun onların sayesinde karnimiz tok , bizi açlık ve sefaletten kurtaran bu iki alim insanı başımızdan eksik etmesin ve bir ömür boyu milletimizi gütmeyi nasip etsin..
doldurun yalaka ve yandaşlarınızı
Fabrika acacak halleri yok.Polis ,imam,gardiyan...vs
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler