Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'den 'Süleyman Çakır' mesajı

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, partilerin seçim çalışmaları sırasında 'Laiklik elden gidiyor' videosuyla hatırlanan Süleyman Çakır için, "Sen bu ülkenin asil ama horlanmış gerçek sahibi, her seferinde iradenle nasıl da güzelleştiriyorsun her şeyi." mesajını paylaştı

Süleyman Çakır, partiler 24 Haziran'daki seçimlerle ilgili çalışmalar yürüttüğü sırada bir video ile gündeme geldi. Bu videoda Çakır, sokak röportajı yaparken yanına gelen ve kendisinin fikirlerine katılmadığını söylerken "Sen önce dişlerini fırçala" diyen kadına "155'i ararım, içeri aldırırım" dedi. En çok 'Laik elden gidiyor' sözleriyle hatırlanan bu video, sosyal medyada çok konuşuldu.

'NASIL DA GÜZELLEŞTİRİYORSUN HER ŞEYİ'

AK Parti'nin seçim çalışmalarında da boy gösteren Çakır, bu sefer Adalet Bakanı Abdulhmait Gül'ün bir mesajına konu oldu.

Gül, Twitter'dan yaptığı paylaşımda Çakır'ın bir fotoğrafına yer vererek şu ifadeleri kullandı:

"Sen bu ülkenin asil ama horlanmış gerçek sahibi, her seferinde iradenle nasıl da güzelleştiriyorsun herşeyi. Bu iradeye layık olabilmek üzerimizdeki en ağır mesuliyet. Rabbim mahcup etmesin."

sül

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 44 yorum
sen once dislerini fircala diyen kadini vatan hainligiyle suclayan adama methiyeler duzen adalet bakani mi adaleti saglayacak ????
@dinaftes Yaşlı adama saygı göstermeyip dişleri katan kadınmı sosyal insan olacak
İnsanları ayrıştıran Adalet bakanı
yerel seçimlerde İstanbul belediye başkan adayı gösterin amcayı kesin kazanırsınız. oylarda en az yüzde 60 olur.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler